• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • administracja i serwis sieci informatycznych

Wyniki dla

Administracja i serwis sieci informatycznych - Import eksport

 1. UNIWAN

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma UNIWAN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ekspertyza informatyczna. Jest również obecna w dziedzinach Administracja i serwis sieci informatycznych, Usługi informatyczne, Telefonia internetowa, Telekomunikacja - usługi, Administracja i serwis sieci informatycznych, Usługi informatyczne, Telefonia internetowa, i Telekomunikacja - usługi. Ma siedzibę w Pont-À-Celles, Belgia.

 2. MULTIMEDIAN

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma MULTIMEDIAN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ekspertyza informatyczna. Jest również obecna w dziedzinach Administracja i serwis sieci informatycznych, Usługi informatyczne, doradztwo w zakresie informatyki, doradztwo w dziedzinie inżynierii informatycznej, Administracja i serwis sieci informatycznych, i Usługi informatyczne. Ma siedzibę w Grez-Doiceau, Belgia.

 3. SUMATONI

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma SUMATONI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sieć komputerowa - instalacja i czynności manipulacyjne. Jest również obecna w dziedzinach Administracja i serwis sieci informatycznych, Doradztwo dla przedsiębiorstw, Usługi informatyczne, specjaliści informatycy, doradztwo w zakresie informatyki, projektowanie sieci, rozwiązania informatyczne dla przemysłu, Internet - firmy usługowe, i Dostawcy usług internetowych. Ma siedzibę w Zaventem, Belgia.

 4. MMI SOLUTION

  Belgia

  Posiadające 10 lat doświadczenia, przedsiębiorstwo MMi Solution jest wyspecjalizowane w instalacji, konfiguracji, zarządzaniu i konserwacji sieci i parków informatycznych dla małych i średnich przedsiębiorstw, administracji, wolnych zawodów, nie zapominając o osobach prywatnych. Posiadając certyfikat Netasq PLATINUM Partner, MMi Solution oferuje rozwiązania bezpieczeństwa dostosowane do Twojego przedsiębiorstwa. Nasze zaangażowanie opiera się na serwisie, szybkości i skuteczności naszych działań.

 5. BARAMUNDI SOFTWARE

  Niemcy

  baramundi software AG umożliwia przedsiębiorstwom oraz organizacjom efektywne i bezpieczne zarządzanie otoczeniem sieciowym stanowisk pracy na wielu platformach jednocześnie. Ponad 2000 firm różnej wielkości ze wszystkich branż korzysta na całym świecie z wieloletniego doświadczenia oraz znakomitych produktów dostarczanych przez tego niezależnego, niemieckiego producenta. Ich syntezę stanowi pakiet baramundi Management Suite, który jest całościową i perspektywiczną odpowiedzią na wszelkie potrzeby klientów w zakresie jednolitego zarządzania urządzeniami końcowymi. Rozwiązania typu client-management, mobile-device-management i endpoint-security działają na jednej płaszczyźnie, w oparciu o wspólną bazę danych i jednolite standardy. Poprzez zautomatyzowanie rutynowych zadań i możliwość kompleksowego przeglądu stanu sieci komputerowej i stacji klienckich, baramundi Management Suite optymalizuje procesy zarządzania IT.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. REUNIT

  Luksemburg

  Reunit jest przedsiębiorstwem informatycznym, utworzonym w 2003 roku. Oferuje doradztwo IT, eksternalizację systemu informacyjnego, konsultacje, szkolenia IT i, jako prywatny dostawca usług w chmurze, hosting oprogramowań, serwerów i stanowisk roboczych. Reunit towarzyszy wydawcom oprogramowania w drodze ku mobilności. Zapewnienie hostingu Twojego oprogramowania w chmurze czyni to oprogramowanie dostępnym z dowolnego miejsca i wieloplatformowym. Pozwala to na obecność na rynku eksportowym i na zwiększenie sprzedaży. Reunit jest także ośrodkiem szkoleniowym IT i oferuje, w formie coachingu indywidualnego, szkolenia przeznaczone dla profesjonalistów w dziedzinie informatyki. Szkolenia są dostosowane do potrzeb i pilnych wymagań przedsiębiorstw, dotyczących narzędzi VMware, Microsoft, Bazy danych, bezpieczeństwa IT, scriptingu. Reunit może zarządzać informatyką MŚP i osób prowadzących działalność na własny rachunek. Posiadamy ekspertów z zakresu Wirtualizacji, Infrastruktury serwerów i sieci. Ponadto, jesteśmy specjalistami technologii VMware & Microsoft

 2. IBCS POLAND SP. Z O.O.

  Polska

  IBCS Poland oferuje kompleksowy zestaw rozwiązań dostarczając: • oprogramowanie użytkowe – ibcsTiger i Accellos One Warehouse - systemy zarządzania magazynem klasy WMS, ibcsVoice - systemy głosowe, ibcsDragon - platforma informatyczna do rejestrowania procesów logistycznych, ibcsMarket - platforma informatyczna skupiająca rozwiązania do obsługi procesów typu in-store w placówkach sprzedaży detalicznej i hurtowej, icMobile - grupa rozwiązań informatycznych wspomagających zarządzanie procesami biznesowymi związanymi z koordynacją działań pracowników w terenie, • czytniki kodów kreskowych i RFID – czytniki ręczne i stacjonarne, • terminale mobilne – przenośne komputery z wbudowanym czytnikiem kodów kreskowych lub tagów RFID, komputery przemysłowe do montażu na wózkach widłowych, • sieci bezprzewodowe – planowanie i budowa nowoczesnych sieci WLAN WiFi w oparciu o technologię 802.11a/g/n/ac, • systemy druku etykiet z kodem kreskowym, materiały eksploatacyjne – drukarki przemysłowe, biurowe, stacjonarne oraz przenośne, umożliwiające wydruk termiczny lub termotransferowy, automatyczne aplikatory etykiet, systemy druku kart plastikowych, akcesoria, znakowanie magazynów i hal produkcyjnych, • automatykę produkcyjną – maszyny i roboty usprawniające rejestrowanie, śledzenie i zarządzanie procesami produkcji oraz kompletację i wydawanie produktów, • systemy wizyjne – czujniki wizyjne analizujące poprawność montażu produktów na podstawie zaprogramowanych cech.

 3. IT SHOT SP Z O.O.

  Polska

  Firma IT SHOT zapewnia następujące usługi dla biznesu: - Tworzenie oprogramowania (frontend, backend, strony i sklepy internetowy, aplikacje, bazy danych) - Audyt bezpieczeństwa zewnętrznego i wewnętrznego (Penetration Testing) - Wdrożenie systemu analityczną QlikView, - Administracja serwerami i sieciami informatycznymi na poziomie dostawcy usług internetowych - Obsługa informatyczna dla firm: zdalne wsparcie techniczne (outsourcing) - Monitorowanie i rozwiązywanie problemów. Nasza przewaga - realizujemy złożone zadania informatyczne.

 4. EXCODUS

  Polska

  Excodus jest firmą IT mieszczącą się w Warszawie. Została założona przez młodych i ambitnych inżynierów. Nasza firma opiera się na ideach funkcjonalności, minimalizmu, rozwiązywania faktycznych problemów oraz szacunku dla innych osób. Celem jaki nam przyświeca to rozwiązywanie faktycznych problemów, dostarczanie dopracowanych rozwiązań oraz podejmowanie trudnych wyzwań. Cały czas się czegoś uczymy, realizujemy projekty które nam się spodobają. Łączymy nasze osobiste zainteresowania i pasję z potrzebami naszych klientów. Stawiamy na ludzi zaangażowanych oraz ciekawych świata IT. Ze względu na tempo rozwoju technologii informacyjnych nieustannie rozwijamy nasze umiejętności i kompetencje. W każdym projekcie staramy się wprowadzić coś innowacyjnego, dzięki czemu nasz klient może zyskać dodatkową przewagę nad konkurencją.

 5. E-DARON USŁUGI INFORMATYCZNE BERLIN

  Niemcy

  Kursy Komputerowe dla początkujących oraz seniorów ! ! Od pewnego czasu wszystko kręci się wokół komputerów, laptopów i wszystkiego co jest związane z internetem. Jesteś osobą, która nie radzi sobie z cyfryzacją w dzisiejszych czasach. Nie masz nikogo kogo mógłbyś poprosić o pomoc przy komputerze. Firma Daron oferuje kursy komputerowe dla seniorów i początkujących. Kursy odbywają się indywidualnie u Ciebie w domu. Spotykamy się od poniedziałku do piątku w godzinach dogodnych Tobie. Kursy komputerowe to seria 8 spotkań po 1, 5 godziny. Koszt kursów jest uzależniony od Twoich wymagań. Rozpoczynając kurs komputerowy w naszej firmie ustalasz sam czego chcesz się nauczyć i w jakich dniach pasuje Ci nauka. Otrzymasz od Nas materiały szkoleniowe w interesującym Cię temacie. Usługi informatyczne na terenie całego Berlina, Usługi informatyczne Spandau, Charlottenburg, Staaken, Spandau, Neukeln, Marzahn, Mitte. Informatyk po polsku w Berlinie.

 1. ABI ZIELONA GÓRA - GRAFRED

  Polska

  Zewnętrzny ABI - to usługa, kompleksowe wsparcie dla podmiotów z województwa lubuskiego, szczególnie z Zielonej Góry. Decydując się na outsourcing ABI ograniczasz ryzyko kar. To ABI ponosi odpowiedzialność publicznoprawną. Wybierając współpracę z GRAFRED, przeniesiesz odpowiedzialność za zabezpieczenie baz danych znajdujących się na serwerach zewnętrznych. Czy wiesz, że dopóki nie podpiszesz umowy powierzenia danych osobowych to Ty odpowiadasz w pełni, a w razie kontroli jesteś zobligowany do przedstawienia procedur, które chronią e-maile np. w Niemczech, gdyż tam znajduje się Twój serwer. Jesteś z Zielonej Góry, Leszna lub okolic? Wyznacz GRAFRED - zewnętrznego ABI, który zagwarantuje opiekę merytoryczną oraz przekaże praktyczną wiedzę, zadba o przetwarzanie danych wrażliwych i zgłoszenie zbiorów do GIODO.

 2. HASHMAGNET

  Polska

  Poszukujesz pomocy w obszarze robienia stron www? Chcesz rozwinąć swój sklep online? A może interesuje Cię tworzenie treści na Twojego internetowego bloga? Trafiłeś bardzo dobrze! W Hash Magnet troszczymy się o każdego Klienta, który ma chęć uruchomić własną działalność w sieci globalnej. Z naszą pomocą sprawisz, że Twój interes ruszy z kopyta! Oferujemy wsparcie w rozwijaniu bloga, pokazywanie ludziom Twoich szkoleń, przygotowanie strony internetowej i rozbudowę Twojego sklepu internetowego. Sprawdź naszą ofertę i ulepsz swoją działaność już teraz!

 1. ELPROMA ELEKTRONIKA SP. Z O.O.

  Polska

  Teleorigin jest marką i zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Elproma, która dostarcza produkowane przez siebie w Polsce bezprzewodowe terminal-modemy Teleorigin dedykowane dla rozwiązań telemetrycznych i M2M. Marka Teleorgin jest jedną z kilku branż jakimi zajmuje się przedsiębiorstwo w kraju i za granicą. Więcej informacji o firmie dostępne jest na stronie głównej pod adresem www.elproma.com.pl

 2. SYSTEM-IT USŁUGI INFORMATYCZNE

  Polska

  System IT to nic innego jak firma, która od 2002 roku zajmuje się świadczeniem usług z zakresu bezpieczeństwa danych i tym samym informacji w fazie przepływu pomiędzy podmiotami. Firma z siedzibą w Szczecinie zajmuje się świadczeniem takich usług jak bezpieczeństwo i ochrona danych, budowa i wyposażanie sieci teleinformatycznych, a także outsourcing oraz systemy serwisowe. Dodatkowo specjalnością firmy są szkolenia z obsługi komputera z certyfikatem IC3.

 3. SERVICIO INFORMÁTICO A DOMICILIO, S.L.L.

  Hiszpania

  Firma SERVICIO INFORMÁTICO A DOMICILIO, S.L.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Administracja i serwis sieci informatycznych. Jest również obecna w dziedzinach kontrola systemów informacji, instalacje i urządzenia dla telekomunikacji i telefonii, i sieci telekommunikacyjne i telefoniczne. Ma siedzibę w Jarafuel, Hiszpania.

 4. VISIONHOST24 IT-SOLUTIONS INH. BENJAMIN WEIHERT

  Niemcy

  Firma VISIONHOST24 IT-SOLUTIONS INH. BENJAMIN WEIHERT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Administracja i serwis sieci informatycznych. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 5. TAK IT SUPPORT

  Holandia

  Firma TAK IT SUPPORT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Administracja i serwis sieci informatycznych. Jest również obecna w dziedzinach konserwacja komputera, i usługi z zakresu systemów zarządzania siecią. Ma siedzibę w Amsterdam, Holandia.

 6. JOHANSEN NETWORK SOLUTIONS GMBH

  Niemcy

  Firma JOHANSEN NETWORK SOLUTIONS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Administracja i serwis sieci informatycznych. Ma siedzibę w Rellingen, Niemcy.

 7. GMTECH

  Hiszpania

  Firma GMTECH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Administracja i serwis sieci informatycznych. Jest również obecna w dziedzinach doradztwo i usługi w zakresie bezpieczeństwa systemów informacji, hurtownie danych, Ekspertyza w zakresie zabezpieczenia sieci, i doradztwo, sprzedaż i konserwacja sieci dźwięk i dane. Ma siedzibę w San Sebastian, Hiszpania.

 8. AZTECH IT SOLUTIONS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma AZTECH IT SOLUTIONS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Administracja i serwis sieci informatycznych. Jest również obecna w dziedzinach Doradztwo w komunikacji i promocji firm, Serwis techniczny Hot line, Doradztwo w zakresie bezpieczeństwa informatycznego, Doradztwo w komunikacji i promocji firm, i Usługi wsparcia biznesowego. Ma siedzibę w Milton Keynes, Zjednoczone Królestwo.

 1. TROUBLEFREE IT UK LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma TROUBLEFREE IT UK LTD, roku i działającą w sektorze Administracja i serwis sieci informatycznych. Jest również obecna w dziedzinach usługi telefonii stacjonarnej. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 2. RSJ-ICT

  Holandia

  Firma RSJ-ICT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Administracja i serwis sieci informatycznych. Ma siedzibę w Ermelo, Holandia.

 3. UNIGRAND GROUP LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma UNIGRAND GROUP LTD, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Administracja i serwis sieci informatycznych. Jest również obecna w dziedzinach Akcesoria do audio i wideo, sieci informatyczne, Akcesoria do audio i wideo, Utrzymanie sprzętu informatycznego, i Serwer. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 4. TIMCOD

  Francja

  Firma TIMCOD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Administracja i serwis sieci informatycznych. Ma siedzibę w TREILLIERES, Francja.

 5. D-TECH SOLUTIONS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma D-TECH SOLUTIONS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sieć komputerowa - instalacja i czynności manipulacyjne. Jest również obecna w dziedzinach Administracja i serwis sieci informatycznych, Internet - punkty usługowe na sieci, Administracja i serwis sieci informatycznych, Przechowywanie, archiwizacja i przywracanie danych, Internet - punkty usługowe na sieci, i konserwacja komputera. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 6. BROKEN MOUSE

  Republika Czeska

  Firma BROKEN MOUSE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Administracja i serwis sieci informatycznych. Ma siedzibę w Jablonec Nad Nisou, Republika Czeska.

 7. PROXAR IT CONSULTING

  Zjednoczone Królestwo

  Firma PROXAR IT CONSULTING, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Administracja i serwis sieci informatycznych. Jest również obecna w dziedzinach projektowanie sieci, Wyposażenie data center, i Konserwacja serwerów informatycznych. Ma siedzibę w Sevenoaks, Zjednoczone Królestwo.

 8. MICRO CHANNEL HARDWARE

  Belgia

  Firma MICRO CHANNEL HARDWARE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Informatyka - oprogramowanie. Jest również obecna w dziedzinach Administracja i serwis sieci informatycznych, Informatyka - zakładanie sieci kablowej, Sieć komputerowa - instalacja i czynności manipulacyjne, Administracja i serwis sieci informatycznych, Informatyka - zakładanie sieci kablowej, Sieć komputerowa - instalacja i czynności manipulacyjne, i Instalowanie sprzętu informatycznego. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 9. DJS BUROSERVICES

  Belgia

  Firma DJS BUROSERVICES, roku i działającą w sektorze Administracja i serwis sieci informatycznych. Jest również obecna w dziedzinach call center. Ma siedzibę w Saint-germain, Belgia.

 10. MEERDO ICT

  Holandia

  Firma MEERDO ICT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Administracja i serwis sieci informatycznych. Ma siedzibę w Roosendaal, Holandia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Administracja i serwis sieci informatycznych - Import eksport

Liczba wyników

3601 Przedsiębiorstwa