• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • adhesive tape

Wyniki dla

Adhesive tape - Import eksport

 1. EXIDA LLC

  Ukraina

 2. INNOSEAL INTERNATIONAL

  Holandia

 3. UPAKOVKA

  Ukraina

 4. EHBT

  Białoruś

 5. GÖTTLE ADVANCED PRODUCTS GMBH & CO KG

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HSTM

  Republika Południowej Afryki

 2. HONGSU ADHESIVE PRODUCTS INDUSTRIAL CO., LTD

  Chiny

 3. SPTAPE

  Włochy

 4. ROYALE EMBALLAGE

  Tunezja

 5. DISTRIBUCIONES JULMARSA S.L.

  Hiszpania

  Verified by europages badge
 1. FERNIKO SP. Z O.O

  Polska

  Siedziba firmy Ferniko zlokalizowana jest w Kampinosie, na terenie województwa mazowieckiego. Działalność w branży rozpoczęliśmy w 2009 roku. Mamy wieloletnie doświadczenie, które przekłada się na wysoką jakość oferowanych usług. Specjalizujemy się w produkcji materiałów reklamowych firmowych, a dokładnie ramion do kiwaków, zawieszek sufitowych do elementów reklamowych i opakowań. Zajmujemy się także oprawą introligatorską. W naszym asortymencie można znaleźć artykuły zaopatrzeniowe i materiały do bindowania, zarówno drutowego, jak i sprężynowego. Podejmiemy się spiralnej oprawy książek. W ofercie mamy również profesjonalne maszyny introligatorskie, na przykład automaty do oprawy w spiralę, perforatory elektryczne i bigówki ręczne. Do zakresu świadczonych przez nas usług należy produkcja i sprzedaż drutów do bindowania oraz bindownic do spiral. Prowadzimy sprzedaż artykułów biurowych, w tym wpinek, podstaw z taśmą samoprzylepną i elementów zamykających oprawę. Proponujemy okienka i listwy do kalendarzy plakatowych, w różnych kolorach. Uzupełnienie naszej oferty stanowi oprawa map w listwy bądź rurki PVC. Nasi doświadczeni pracownicy służą pomocą oraz fachowym doradztwem. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem. Zapewniamy najwyższą jakość usług. Gwarantujemy rzetelność i terminowość. Na stronie internetowej firmy Ferniko znajdą Państwo szczegółowe informacje, a w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny. Zapraszamy do współpracy.

 2. YIWU SHUANGJIA SEALING ADHESIVE TAPE CO., LTD.

  Chiny

 3. ADHESIVE TAPE ICON

  Turcja

 4. BISCOR LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

 5. ALLPACK ADHESIVE TAPE CO.,LTD

  Chiny

 6. DATONG ADHESIVE TAPE

  Chiny

 7. JIANGSU SHIXIN ADHESIVE TAPE PRODUCT CO.,LTD

  Australia

 8. ELMAS TEKNIK TEKSTIL

  Turcja

 9. EXIMPACK

  Rosja

 10. OPTINOVA EUROPE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Optinova od 1971 roku wytłacza węże i profile z tworzyw sztucznych fluorowych, polimerów termoplastycznych i elastomerów termoplastycznych. Firma ma zakłady produkcyjne w Åland (Finlandia) i w Tajlandii. Nasze biura handlowe znajdują się w Niemczech, Szwecji, USA, Tajlandii, Chinach i Indiach. Dzięki naszemu doświadczeniu i know-how w zakresie wytłaczania opracowaliśmy wysokiej jakości komponenty będące częścią innowacyjnych rozwiązań i podnoszące jakość codziennego życia. Opisujemy, jak i co robimy pod adresem: #feelgoodfactory. Staramy się odgrywać pionierską rolę, działając w sposób zgodny z zasadami zrównoważonego rozwoju naszej branży i naszej spółki. Nasze wysiłki są ważne dla przyszłości naszych pracowników i całej naszej firmy. Razem możemy przyczynić się do powstania lepszego świata i realizacji wyższego celu. W Optinova zachęcamy wszystkich do promowania zrównoważonego rozwoju na wszystkich poziomach.

  Witryna www Open In New icon
 1. BÜRKLE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Bürkle opracowuje, produkuje i sprzedaje urządzenia do pobierania próbek, systemy pobierania próbek i akcesoria do pobierania próbek, urządzenia do napełniania, pompy bębnowe i pompy do pojemników na ciecze agresywne i niebezpieczne, takie jak kwasy, zasady i rozpuszczalniki, a także różnorodne wyposażenie laboratoryjne i materiały laboratoryjne głównie z tworzyw sztucznych. Ponad 2.000 produktów sprzedawanych jest za pośrednictwem naszych partnerów handlowych na całym świecie. Klienci Bürkle należą głównie do branży chemicznej, farmaceutycznej, spożywczej oraz środowiskowej. Bürkle oferuje najbardziej wszechstronną gamę próbników ręcznych i urządzeń do napełniania. Produkty Bürkle są produkowane wyłącznie w Niemczech. Rozwiązania problemowe i produkty niszowe są specjalnością i tajemnicą sukcesu Bürkle. Wiele produktów opracowano w ścisłej współpracy z firmami chemicznymi i farmaceutycznymi. Od 1994 r. Bürkle ma certyfikat DIN/EN ISO 9001.

  Witryna www Open In New icon
 2. ELEKTRA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Produkujemy trwałe i niezawodne rozwiązania oświetleniowe, które są wdrażane zgodnie z wymogami rynku i spełniają Państwa wymagania. Niezależnie od tego, czy są to meble, kuchnie, sklepy, czy przemysł: ELEKTRA zapewnia odpowiednie oświetlenie. Produkujemy trwałe i niezawodne rozwiązania oświetleniowe, które są wdrażane zgodnie z wymogami rynku i spełniają Państwa wymagania. Oprócz naszych sprawdzonych produktów oferujemy również indywidualne rozwiązania specjalne i już na wczesnym etapie wdrażamy najnowocześniejsze trendy technologiczne. Niezawodne wsparcie w pracy lub odpowiednia atmosfera w szczególnych sytuacjach: Światło i oświetlenie towarzyszą nam w czasie wypoczynku i pracy, w dzień i w nocy. Ponieważ produkty ELEKTRA są częścią codziennego życia, być może spotykaliście się z nimi częściej, niż wam się wydaje. Cieszymy się, że nas znaleźliście i że chcą Państwo dowiedzieć się więcej o firmie ELEKTRA, naszych produktach i usługach. Nasze rozwiązania oświetleniowe łączą jakość, wzornictwo i energooszczędność w przekonującą całość.

  Witryna www Open In New icon
 3. FINIXA BY CHEMICAR

  Belgia

  Verified by europages badge

  Z upływem lat Chemicar Europe rozwijał się z firmy reprezentującej różne marki na firmę wprowadającą swoje własne produkty. Od tego momentu zajmujemy się dystrybucją wyrobów Sunmight i Spectratek jak również produktów produkowanych częściowo lub w całości przez nas. W celu umocnienia naszej pozycji na rynku zdecydowaliśmy się sklasyfikować nasze produkty pod nową marką. Produkty są dostarczane do 50 krajów. FINIXA TO: innwacyjność / jakość / wdrożenia. FINIXA będzie oferowała gamę produktów dla warsztatów blacharsko lakierniczych jak również środków do zabezpieczanie pojazdów. FINIXA jest znakiem towarowym co gwarantuje rozpoznawalność marki na rynku.

  Witryna www Open In New icon
 4. ORBITEC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Orbitec została założona w 1984 roku. Przedmiotem działalności firmy jest rozwój, produkcja, wynajem i globalna dystrybucja sprzętu do spawania orbitalnego. Celem Orbitecu jest oferowanie wysokiej jakości i łatwych w użyciu produktów po rozsądnych cenach. Głównymi obszarami zastosowań urządzeń Orbitecu są m. in. przemysł farmaceutyczny, biotechnologiczny, półprzewodnikowy, spożywczy i napojów oraz lotniczy i kosmiczny.

  Witryna www Open In New icon
 5. FATRA A.S.

  Republika Czeska

  Verified by europages badge