• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • 5 axis milling

Wyniki dla

5 axis milling - Import eksport

 1. GEBR. HELLER MASCHINENFABRIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Usytuowana między tradycyjną firmą rodzinną średniej wielkości a globalnym dostawcą innowacyjnych rozwiązań do obróbki metali, Grupa HELLER rozwija unikatową globalną kulturę korporacyjną. HELLER jest niezależnym, rodzinnym przedsiębiorstwem średniej wielkości odnoszącym sukcesy od 120 lat. Ciągłość pod względem akcjonariatu i kierownictwa nadal pozostaje naszym celem programowym. W połowie 2013 roku czworo prawnuków założyciela firmy, a więc czwarte pokolenie rodziny, zaangażowało się w przygotowania do zmiany pokoleniowej w przedsiębiorstwie. Berndt Heller nadal jest prezesem rady nadzorczej firmy. To, co zaczęło się 120 lat temu od siedmiu czeladników i trzech praktykantów, rozwinęło się w globalną firmę zatrudniającą ponad 2.500 wykwalifikowanych pracowników, którzy mogą być dumni ze swojej historii sukcesu i z zaufaniem patrzeć w przyszłość.

 2. CAD-CAM ENGINEERING SOLUTION SRL

  Rumunia

  Verified by europages badge

  CAD-CAM Engineering Solution oferuje usługi obróbki metali dla prototypów, produkcji małoseryjnej i seryjnej w zakresie obróbki części o bardzo wąskich tolerancjach i skomplikowanych kształtach. Naszą specjalnością jest: TOCZENIE CNC, FREZOWANIE, OBRÓBKA: 3, 4, 5 osiowa dla przemysłu lotniczego, naftowego i gazowego, farmaceutycznego, formuła 1. Rodzaje obrabianych części: Elementy aerostruktury, elementy aerodynamiki, zawory i komponenty, złącza podmorskie, elementy hydrauliczne. Materiały: Stopy aluminium, stal, stal nierdzewna, Inconel, tytan. Specjalne procesy: anodowanie, anodowanie twarde, polerowanie chemiczne, obróbka cieplna, obróbka brązująca. Produkujemy: krótkie serie (10-100szt.), średnie (100-5000 szt.), masowe (5000-30000 szt.). Prosimy nie wahać się i skontaktować z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 3. CHIRON WERKE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  CHIRON Group z siedzibą w Tuttlingen specjalizuje się w sterowanych numerycznie pionowych centrach frezarskich i tokarskich. Grupa ma na całym świecie oddziały produkcyjne, rozwojowe, sprzedażowe i serwisowe oraz przedstawicielstwa handlowe. Prawie 2000 pracowników realizuje obrót ok. 460 milionów euro. Około dwie trzecie sprzedawanych maszyn i rozwiązań jest przeznaczonych na eksport. Głównymi odbiorcami są firmy z branży motoryzacyjnej, budowy maszyn, techniki medycznej i precyzyjnej oraz techniki lotniczej i kosmicznej. CHIRON Group jest właścicielem trzech marek obrabiarek - CHIRON, STAMA, SCHERER - oraz marki CMS Retrofit. CHIRON szczyci się przede wszystkim dynamizmem i precyzją, STAMA to synonim wytrzymałych frezarek i ciężkiej obróbki skrawaniem, SCHERER specjalizuje się w wielofunkcyjnych pionowych centrach tokarskich typu pickup.

 4. FRANZ FISCHLER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od ponad 50 lat w centrum uwagi naszej firmy znajdują się części formowane z tworzyw sztucznych i materiały ścierne. Najwyższa precyzja i bezwarunkowa wola innowacji charakteryzują nasze indywidualne rozwiązania i najlepsze produkty. Klient w centrum jest najważniejszą wskazówką do działania w naszej firmie. Nasz sukces opiera się wyłącznie na Twoim zadowoleniu. Nasza obietnica wydajności jest zawsze długoterminowa, w odniesieniu do wszystkich produktów i usług: współpracujesz z nami jako partner. Otrzymasz rozwiązanie opracowane i dostosowane do Twoich indywidualnych wymagań. Skorzystasz z najlepszych produktów i doskonałych cen, ponieważ stale poprawiamy jakość i wydajność. Stosujemy najnowsze technologie, aby zapewnić ekonomiczne wykorzystanie energii i surowców, przy jednoczesnej optymalizacji procesów i produktów.

 5. MASCHINENFABRIK BERTHOLD HERMLE AG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Fabryka Maszyn Berthold Hermle AG, z siedzibą w Gosheim, w związki gmin Heuberg, w powiacie Tuttlingen jest jednym z wiodących na świecie producentów frezarek / centrów obróbczych.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. NIFMAK AUTOMATION MACHINERY INDUSTRY MEASUREMENT CENTER LTD. CO.

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma NIFMAK AUTOMATION MACHINERY INDUSTRY MEASUREMENT CENTER LTD. CO., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Toczenie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, Frezarki, Frezowanie stali i metali, Frezowanie CNC-5-osiowe, obróbka CNC, Części obrabiane CNC, blacha, Obróbka CNC, i Produkcja i obróbka CNC części mechanicznych. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 2. KOVINARSTVO IVANETIČ D.O.O.

  Słowenia

  Verified by europages badge

  Firma KOVINARSTVO IVANETIČ D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Toczenie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Frezowanie i toczenie gumy i tworzyw sztucznych, frezowanie CNC, prototypy CNC, Części obrabiane CNC, Obróbka CNC, 5 axis milling, toczenie, Obróbka precyzyjna, i frezowanie. Ma siedzibę w Semic, Słowenia.

 3. MUSTAD AG

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma MUSTAD AG, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach bar turning, all metals, Frezowanie CNC, Toczenie z pręta precyzyjne, Toczenie z pręta stali i metali, Mikroodciąganie części małych rozmiarów, Frezowanie 3D, 5 axis milling, Frezowanie CNC-5-osiowe, i fezowanie precyzyjne. Ma siedzibę w Eupen, Belgia.

 4. TBI TECHNOLOGY

  Polska

  Nasza firma TBI Technology działa na polskim rynku od 2008 roku. Działamy też na rynkach zagranicznych (Niemcy, Białoruś, Litwa, Czechy). Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że jesteśmy ekspertami w branży CNC, do potrzeb klienta podchodzimy kompleksowo i indywidualnie. Zajmujemy się przede wszystkim: • sprzedażą maszyn skrawających CNC oraz części do nich, • serwisowaniem maszyn CNC • szkoleniami w zakresie ich obsługi. Chcemy wejść na rynek rumuński, i szukamy firm, które zainteresowane są współpracą w sprzedaży naszych produktów. Our company TBI Technology has been operating on the Polish market since 2008. We operate on foreign markets also (Germany, Belarus, Lithuania, the Czech Republic). Our many years of experience make us experts in the CNC industry, we treat customer needs individually and comprehensively. The company's activities are mainly areas: • sale of CNC cutting machines and parts for them, • servicing of CNC machines • training in their operation. We want to enter the Romanian and Croatian market, and we are looking for companies interested in cooperation in the sale of our products.

 5. TALLER DE MECANIZADOS ESPECIALES

  Hiszpania

  Jesteśmy przedsiębiorstwem doświadczonym w branży obróbki. Specjalizujemy się w produkcji i naprawie każdego rodzaju części do maszyn przemysłowych i w każdym rodzaju materiałów: stale, nierdzewne, metale i tworzywa sztuczne. Wykonujemy modyfikacje na dużych formach aluminiowych. Produkujemy także meble z blachy dla zakładów: półki rozsuwane, kontenery, szafy warsztatowe, itp.

 1. HERMES TECHNOLOGIES (GROUPE LEDOUX)

  Francja

  HERMES Technologies, przedsiębiorstwo zajmujące się precyzyjną obróbką mechaniczną, która jest koniecznym dodatkiem do części mechanicznych produkowanych przez firmy należące do grupy. HERMES Technologies posiada frezarki o 4 i 5 osiach, tokarki sterowane cyfrowo od 4 do 9 osi, szlifierki, tradycyjne środki de obróbki i kontroli trójwymiarowej. Wykonujemy dla naszych klientów kompleksowe części w małych i średnich seriach do wszelkiego rodzaju materiałów.

 2. ONAYMAK CNC TECHNOLOGY

  Turcja

  Firma ONAYMAK CNC TECHNOLOGY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Huty aluminium. Jest również obecna w dziedzinach obróbka CNC, Permanent mould castings, 5 axis milling, i Rozwiercanie CNC. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. SOCIÉTÉ BLENET - MECANIQUE DE PRECISION

  Francja

  Firma SOCIÉTÉ BLENET - MECANIQUE DE PRECISION, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Obróbka precyzyjna, toczenie, frezowanie metali, industrial mechanics, i 5 axis milling. Ma siedzibę w Bourré, Francja.

 2. GIANOPLAST SRL

  Włochy

  Firma GIANOPLAST SRL, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Kształtowanie termiczne tworzyw sztucznych - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach moulds and patterns, inżynieria wsteczna, 5 axis milling, i frezowanie tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Fabriano, Włochy.

 3. LMB EUROPA DOO

  Serbia

  Firma LMB EUROPA DOO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szlifowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach 5-axis milling, i kształtowanie na gorąco. Ma siedzibę w Nisch, Serbia.

 4. NOMASA INNOVA SL

  Hiszpania

  Firma NOMASA INNOVA SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki - części i osprzęt. Jest również obecna w dziedzinach assembly and machining for industrial applications, accessories for aeronautics, 5-axis milling, i wióry aluminium. Ma siedzibę w Alcalá De Gua, Hiszpania.

 5. SEREMO

  Francja

  Firma SEREMO, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie. Jest również obecna w dziedzinach 5 axis milling. Ma siedzibę w Chavanod, Francja.

 6. OFBM STAMPI

  Włochy

  Firma OFBM STAMPI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy do odlewów precyzyjnych. Jest również obecna w dziedzinach Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, budowa forem do formowania materiału, formowanie wtryskowe, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, i 5 axis milling. Ma siedzibę w COLOGNE, Włochy.

 7. FER-MEC SRL

  Włochy

  Firma FER-MEC SRL, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie. Jest również obecna w dziedzinach 5 axis milling, toczenie ze sterowaniem numerycznym, mechanical workshop - turning, i konstrukcje mechaniczne precyzyjne. Ma siedzibę w Ozzano Emilia, Włochy.

 8. HANS-HERMANN BOSCH GMBH

  Niemcy

  Firma HANS-HERMANN BOSCH GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Frezowanie stali i metali, budowa form, Frezowanie stali i metali, 5 axis milling, i projektowanie form technologią cfao (wspomaganą komputerowo). Ma siedzibę w Bad Ditzenbach, Niemcy.

 1. UNIFLEX CNC

  Niemcy

  Firma UNIFLEX CNC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki żelazne. Jest również obecna w dziedzinach 5 axis milling. Ma siedzibę w Grossalmerode, Niemcy.

 2. FERNANDO FERRO & IRMÃO, LDA. - M-TEC

  Portugalia

  Firma FERNANDO FERRO & IRMÃO, LDA. - M-TEC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach mechanical workshop - turning, i 5-axis milling. Ma siedzibę w Estarreja, Portugalia.

 3. R-MECA PRECISION SUD OUEST

  Francja

  Firma R-MECA PRECISION SUD OUEST, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Wiertarki, Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie, Frezowanie i toczenie gumy i tworzyw sztucznych, Wiertarki, Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie, Frezowanie i toczenie gumy i tworzyw sztucznych, i 5-axis milling. Ma siedzibę w Toulouse, Francja.

 4. MECARIA

  Francja

  Firma MECARIA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie. Jest również obecna w dziedzinach Obróbka mechaniczna powierzchni - maszyny, Obróbka mechaniczna powierzchni - maszyny, 5-axis milling, maszyny specjalne, i produkcja w krótkich seriach. Ma siedzibę w Riaille, Francja.

 5. EKMAY MAKINA SAN. VE TIC. LTD. ŞTI.

  Turcja

  Firma EKMAY MAKINA SAN. VE TIC. LTD. ŞTI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mechanika precyzyjna. Jest również obecna w dziedzinach 5 axis milling, frezowanie aluminium, i Frezowanie 3D. Ma siedzibę w Sakarya, Turcja.

 6. NICOLLEAU USINAGE

  Francja

  Firma NICOLLEAU USINAGE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie. Jest również obecna w dziedzinach Projektowanie i realizacja części wg wymiarów, 5 axis milling, i obróbka maszynami sterowanymi cyfrowo. Ma siedzibę w Saint Martin Des Noyers, Francja.

 7. INTER INSTRUMET, PE

  Ukraina

  Firma INTER INSTRUMET, PE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wykrawanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach toczenie precyzyjne, 5-axis milling, frezowanie metali, i industrial plant manufacture. Ma siedzibę w Dnipro, Ukraina.

 8. ROSTAN TIREMOLDS S.R.L.

  Włochy

  Firma ROSTAN TIREMOLDS S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Obróbka precyzyjna, 5 axis milling, i przemysłowe grawerowanie. Ma siedzibę w Rivoli, Włochy.

 9. LNP-LUDWIG NANO PRÄZISION GMBH

  Niemcy

  Firma LNP-LUDWIG NANO PRÄZISION GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Precyzyjne urządzenia pomiarowe. Jest również obecna w dziedzinach Pomiary - instrumenty i aparaty, Technika przemysłowa, badania i rozwój, Pomiary - instrumenty i aparaty, i 5 axis milling. Ma siedzibę w Northeim, Niemcy.

 10. SAMEV - USINAGE NUMERIQUE

  Francja

  Firma SAMEV - USINAGE NUMERIQUE, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach 5 axis milling, c.n.c milling, mechanical workshop - turning, i Spawanie mechaniczne. Ma siedzibę w Beaulieu Sous La Roche, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo