• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • 3d printer

Wyniki dla

3d printer - Import eksport

 1. VOXELJET AG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  voxeljet jest jednym z wiodących producentów przemysłowych systemów drukowania 3D i posiada w Niemczech, Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii ośrodki usługowe, które realizują „produkcję na życzenie“ form i modeli do odlewów metalowych. Zakres działalności firmy voxeljet SYSTEMS obejmuje rozwój, produkcję i dystrybucję najszybszych na rynku i najbardziej wydajnych systemów drukowania 3D. W ośrodku usługowym voxeljet SERVICES realizujemy na żądanie produkcję form i modeli według danych CAD.

 2. RICCARDO MARCOLUNGO

  Włochy

  Stampa 3D Verona jest przedsiębiorstwem założonym przez dyplomowanych specjalistów w zakresie projektowania i realizacji przedmiotów za pomocą drukarki 3D używającej technologii stapianego drutu. Posiadamy urządzenia dostosowane do wszystkich wymiarów i do każdego rodzaju przedmiotów. Technologia ta, za pomocą dodatkowych procesów produkcji, przekształca model trójwymiarowy w realny i konkretny przedmiot. Nakładanie warstw drucików sprawia w istocie możliwość powielania przedmiotów w rzeczywistości.

 3. ADDITIVE INNOVATION GMBH

  Niemcy

  Firma ADDITIVE INNOVATION GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Programy 3D. Jest również obecna w dziedzinach 3d printer, i usługi drukowania. Ma siedzibę w Mömbris, Niemcy.

 4. INOVSYS SAS

  Francja

  Firma INOVSYS SAS, roku i działającą w sektorze Prototypy przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Skanery 3D, projektowanie mechaniczne 3d, Skanery 3D, 3d printer, i wirtualna rzeczywistość. Ma siedzibę w Marignane, Francja.

 5. SURFACE SCAN

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SURFACE SCAN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Skanery 3D. Jest również obecna w dziedzinach Drukarki 3D, 3d printer, Drukarki 3D, i prototypy i drukowanie 3D. Ma siedzibę w Ramsgate, Zjednoczone Królestwo.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. I3D SERVICE

  Francja

  Firma I3D SERVICE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Drukarki 3D. Jest również obecna w dziedzinach 3d printer. Ma siedzibę w Hendaye, Francja.

 2. PRODONK

  Holandia

  Firma PRODONK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Design i stylizacja reklamowa. Jest również obecna w dziedzinach Tworzenie stron internetowych, Tworzenie i rozbudowywanie oprogramowań, 3d printer, Film i wideo - produkcja i rozpowszechnianie, Tworzenie stron internetowych, i Tworzenie i rozbudowywanie oprogramowań. Ma siedzibę w Nijmegen, Holandia.

 3. 3D-TAL S.C.

  Polska

  Firma 3D-TAL S.C., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Druk laserowy. Jest również obecna w dziedzinach 3d printer. Ma siedzibę w Łagów, Polska.

 4. ALPHACAM GMBH

  Niemcy

  Firma ALPHACAM GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Informatyka - mikrokomputery (PC). Jest również obecna w dziedzinach Informatyka - oprogramowanie, Informatyka - średnie i duże systemy komputerowe, Informatyka - oprogramowanie, Informatyka - średnie i duże systemy komputerowe, szybkie wykonywanie prototypów, i 3d printer. Ma siedzibę w Schorndorf, Niemcy.

 5. ACT MOTOR GMBH

  Niemcy

  Firma ACT MOTOR GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Komponenty elektroniczne. Jest również obecna w dziedzinach Silniki krokowe, electric controls, 3d printer, i obróbka CNC. Ma siedzibę w Bremen, Niemcy.

 1. LOCAL MAKERS

  Holandia

  Firma LOCAL MAKERS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Komputerowe wspomaganie projektowania i produkcji (CAD/CAM). Jest również obecna w dziedzinach 3d printer. Ma siedzibę w Amsterdam, Holandia.

 2. DAILY3D

  Niemcy

  Firma DAILY3D, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Drukarki 3D. Jest również obecna w dziedzinach 3d printer, prototypy i drukowanie 3D, i produkcja w krótkich seriach. Ma siedzibę w Straubenhardt, Niemcy.

 1. CIRTES SRC

  Francja

  Firma CIRTES SRC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pomieszczenia biurowe wyposażone i lokale przemysłowe - usługi. Jest również obecna w dziedzinach Inżynieria - biura inżynieryjno-konstrukcyjne instalacji przemysłowych, Pakowanie - przedsiębiorstwa, Inżynieria - biura inżynieryjno-konstrukcyjne instalacji przemysłowych, Pakowanie - przedsiębiorstwa, i 3d printer. Ma siedzibę w St Die Des Vosges, Francja.

 2. ARTEC

  Luksemburg

  Firma ARTEC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Skanery 3D. Jest również obecna w dziedzinach Programy 3D, Programy 3D, Cyfrowe obrazowanie 3D, Oprogramowania do modelowania 3D, i 3d printer. Ma siedzibę w Luxembourg, Luksemburg.

 3. TECHNOCAST

  Francja

  Firma TECHNOCAST, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Artykuły gospodarstwa domowego, metalowe. Jest również obecna w dziedzinach 3d printer. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 4. ORIGINAL MEDIA

  Belgia

  Firma ORIGINAL MEDIA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Marketing online. Jest również obecna w dziedzinach 3d printer, i Search engine improvement. Ma siedzibę w Kalmthout, Belgia.

 5. 3DZ BRESCIA S.R.L.

  Włochy

  Firma 3DZ BRESCIA S.R.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Komputery - urządzenia peryferyjne. Jest również obecna w dziedzinach Oprogramowania do modelowania 3D, Skanery laserowe 3D, szybkie wykonywanie prototypów, i 3d printer. Ma siedzibę w Mazzano, Włochy.

 6. GLENNHOFMAN.NL

  Holandia

  Firma GLENNHOFMAN.NL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Agencje reklamowe. Jest również obecna w dziedzinach 3d printer, modelarstwo 3d, i Multimedia 3-wymiarowe. Ma siedzibę w Enschede, Holandia.

 7. RAFFAELLI

  Włochy

  Firma RAFFAELLI, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Drukarki 3D. Jest również obecna w dziedzinach Programy 3D, Skanery laserowe 3D, 3d printer, i Programy 3D. Ma siedzibę w Palermo, Włochy.

 8. INTECH3D

  Hiszpania

  Firma INTECH3D, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Druk - artykuły zaopatrzeniowe. Jest również obecna w dziedzinach 3d printer. Ma siedzibę w Lleida, Hiszpania.

 1. COPIGÉS SISTEMAS TÉCNICOS, LDA

  Portugalia

  Firma COPIGÉS SISTEMAS TÉCNICOS, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Karty kredytowe i identyfikacyjne - produkcja. Jest również obecna w dziedzinach Kontrola wejść - instalacje automatyczne, rozwój indywidualnych programów, Kontrola wejść - instalacje automatyczne, 3d printer, i Karty identyfikacji biometrycznej. Ma siedzibę w Amadora, Portugalia.

 2. BOLOBERRY - IMPRESORAS 3D

  Hiszpania

  Firma BOLOBERRY - IMPRESORAS 3D, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drukarki 3D. Jest również obecna w dziedzinach akcesoria do drukarek, głowice do drukarek, Printer consumables, i 3d printer. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 3. ELETTRONICAMICRO

  Włochy

  Firma ELETTRONICAMICRO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drukarki do komputerów. Jest również obecna w dziedzinach 3d printer, welding under microscope, i konstrukcja prototypów. Ma siedzibę w Venaria Reale, Włochy.

 4. CMF MARELLI SRL

  Włochy

  Firma CMF MARELLI SRL, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Prototypy przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach 3d printer. Ma siedzibę w Cinisello Balsamo, Włochy.

 5. CREATR DI BIANCHI BAZZI SAMUELE

  Włochy

  Firma CREATR DI BIANCHI BAZZI SAMUELE, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektronicznego. Jest również obecna w dziedzinach 3d printer, i szybkie wykonywanie prototypów. Ma siedzibę w Lecco, Włochy.

 6. DAVINCI 3D A/S

  Dania

  Firma DAVINCI 3D A/S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drukarki 3D. Jest również obecna w dziedzinach 3d printer. Ma siedzibę w Billund, Dania.

 7. VELLEMAN

  Belgia

  Firma VELLEMAN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane. Jest również obecna w dziedzinach 3d printer, i elektronika. Ma siedzibę w Gavere, Belgia.

 8. STEDEN3DHOEK

  Holandia

  Firma STEDEN3DHOEK, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Materiały eksploatacyjne do drukarek komputerowych. Jest również obecna w dziedzinach 3d printer, format 3d, i modelarstwo 3d. Ma siedzibę w Brummen, Holandia.

 9. IGUS® GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  igus® jest projektantem i producentem łańcuchów energetycznych z tworzyw sztucznych, bardzo elastycznych przewodów przeznaczonych do aplikacji ruchomych w łańcuchach energetycznych, jak również bezobsługowych łożysk ślizgowych, łożysk przegubowych i systemów liniowych z wysokowydajnych tworzyw sztucznych. Oferta igus® obejmuje konfekcjonowane łańcuchy energetyczne z przewodami i wtyczkami, konfekcjonowane kable/przewody wykonane według standardów producenta lub na indywidualne zamówienie, technikę napędową, łożyska kulowe z tworzyw sztucznych, półfabrykaty i przeguby robotów. Oferujemy ponad 100.000 wyrobów z magazynu i począwszy od jednego zestawu.

 10. PEEKCHINA CO., LTD.

  Chiny

  Verified by europages badge

  PEEKCHINA jest 15 letnim chińskim producentem termoplastycznego polieteroeteroketonu, skoncentrowanycm wyłącznie na polimerach PEEK. Produkcja półfabrykatów i wyrobów gotowych z inżynieryjnych tworzyw sztucznych PEEK. Materiałem może być czysty PEEK 1000, PEEK CF30, PEEK GF30 i PEEK MOD. Uruchomiliśmy wiele linii produkcyjnych do wytłaczania profili ekstruzją ciągłą, w tym rury PEEK, arkusze PEEK, pręty PEEK, folie PEEK. Elementy PEEK pochodzą zarówno z obróbki skrawaniem, jak i formowania wtryskowego. Specjalizujemy się także w filamentach i drukarkach 3D PEEK. Od 2015 roku, działamy w dziedzinie długotrwałych implantów medycznych PEEK. TYLKO Z PEEK, TWÓJ NAJLEPSZY WYBÓR. TYLKO PEEK, NAJWYŻSZY PROFESJONALIZM. NAJLEPSZY CHIŃSKI DOSTAWCA DO PROFILI & ELEMENTÓW PEEK. Nie wahaj się skontaktować z nami aby uzyskać więcej informacji!

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo