• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • żywność i napoje - składniki

Wyniki dla

Żywność i napoje - składniki - Import eksport

 1. SEVAROME

  Francja

  Verified by europages badge

  Działalność spółki Sévarome polega na tworzeniu i produkcji słodkich aromatów spożywczych (wanilia, kawa, cytryna, truskawka, przyprawy, owoce, kwiaty, specjały), słonych aromatów spożywczych (pomocy kulinarnych), przetworów z owoców orzechowych (pistacje, orzechy laskowe, przetwory aromatyzowane), innych składników (wanilia, barwniki spożywcze, stabilizatory, emulgatory…). Nasza firma współpracuje z największymi szefami, w związku z tym oferujemy na rynku najlepsze produkty, dzięki którym osiągną Państwo sukces. Nasze kredo to pasja smaku, osiągnięte wyniki oraz zadowolenie klienta. SEVAROME: tworzenie i produkcja francuskich aromatów spożywczych do lodów, aromatów spożywczych do sorbetów, aromatów spożywczych do czekolady, aromatów spożywczych do produktów dietetycznych, aromatów spożywczych do herbaty, aromatów spożywczych do kawy, aromatów spożywczych do naparów, aromatów i aromatów naturalnych, barwników spożywczych.

 2. SÉLECTARÔME

  Francja

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo SELECTAROME specjalizuje się w produkcji aromatów spożywczych od ponad 30 lat. Oferujemy szeroką gamę naturalnych aromatów spożywczych płynnych lub w proszku, barwników spożywczych, aromatów do e-płynów i liquidów, a także dodatków i innych teksturantów. Wykonujemy dostawy na rzecz dystrybutorów do piekarni, cukierni, lodziarni, firm cateringowych, restauracji, a także producentów, którzy obdarzyli nas zaufaniem na przestrzeni lat współpracy. Ponadto, poszerzyliśmy naszą gamę i nasze zdolności produkcyjne, by wyjść naprzeciw potrzebom naszych klientów i dostosować się do ekspansji naszej działalności za granicą. Z uwagi na naszą idealną lokalizację w Grasse, rośliny aromatyczne cieszą się przyjaznym klimatem prowansalskim. Przywiązujemy szczególną wagę do kontroli procedur produkcji, aby spełnić wymagania jakościowe typowe dla naszej branży. Nasz zespół służy swoją wiedzą fachową, aby w jak najkrótszym terminie odpowiedzieć na Twoje potrzeby.

 3. ROHA EUROPE SL

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma ROHA została założona w 1972 roku jako producent barwników syntetycznych do zastosowań przemysłowych. Firma dokonała rewolucji w branży barwienia żywności dzięki nizrównanym standardom jakości swoich wyrobów. ROHA jest międzynarodowym gigantem produkującym: - naturalne składniki spożywcze, - barwniki spożywcze, - barwniki farmaceutyczne i kosmetyczne, - składniki odwodnione, - barwniki spożywcze i przemysłowe. Siedziba główna firmy ROHA znajduje się w Indiach, ale ROHA jest obecna w 22 krajach na całym świecie. ROHA jest jednym z największych graczy w branży barwników spożywczych i składników, obsługującym znane firmy w branży barwników FMCG, farmaceutycznych, spożywczych i przemysłowych. ROHA stała się globalną potęgą na rynku barwników i składników żywności oraz barwników i pigmentów przemysłowych, poprzez ciągłe poszukiwanie naturalnych alternatyw, nowych technologii, a także intensywne badania, zrównoważone zaopatrzenie, pozostając w czołówce najnowszych trendów w celu opracowywania przyszłościowych rozwiązań dla swoich klientów.

 4. WILLY BENECKE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Serdecznie witamy w Willy Benecke. Przedsiębiorstwo zostało założone w roku 1954 przez Willy Benecke. Zajmuje się handlem i produkcją naturalnych gum i żywic dla przemysłu spożywczego oraz rożnych innych zastosowań. Znajduje się centralnie w mieście hanzeatyckim Hamburg, dysponuje globalną siecią logistyczną oraz ponad 20 przedstawicielstwami zagranicznymi. 7 000 m2 powierzchni magazynowej, własne laboratorium oraz produkcja i uszlachetnianie gwarantują stałą, najwyższą jakość. Przedsiębiorstwo zostało przejęte w roku 1982 przez Dietmar Hauser i jest prowadzone w trzeciej generacji przez Thorstena i Soeren Hauser. Właściciel dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zastosowaniu najnowocześniejszych technologii ręczy osobiście za jakość, ciągłość i niezawodność. Świadczy o tym niezależna certyfikacja według uznanych światowych norm IFS i FSSC 22000.

 5. ÁRIK 21 - AGRO KFT

  Węgry

  Verified by europages badge

  Witamy w ÁRIK 21 - AGRO KFT, prywatnej firmie handlowej z siedzibą w Rotterdamie w Holandii. Naszym celem jest dostarczanie niezrównanych rozwiązań biznesowych klientom na całym świecie. Specjalizujemy się w oferowaniu wysokiej jakości markowych produktów w przystępnych cenach hurtowych, zaspokajając potrzeby firm każdej wielkości. Dodatkowo nasza sprawna logistyka zapewnia terminowe dostawy. Będąc wiodącą firmą handlową, wyróżniamy się jako hurtownik i dystrybutor, oferując szeroką gamę produktów. Nasze portfolio obejmuje napoje, takie jak napoje bezalkoholowe i energetyczne, piwa alkoholowe i bezalkoholowe, produkty mleczne, w tym mleko dla niemowląt, a także artykuły spożywcze, takie jak czekolady, słodycze oraz herbaty i kawy premium. Nasze silne partnerstwo z renomowanymi producentami, takimi jak Nestle, Heinz, Mars, Red Bull, Coca Cola, Tchibo i Ferrero umożliwia nam doskonałą obsługę firm na całym świecie. Nasze dążenie do doskonałości motywuje nas do odkrywania atrakcyjnych niszowych kategorii produktów i unikatowych marek. Dbamy o niezawodne relacje z dostawcami, zapewniając szybką realizację zamówień w ciągu 48 godzin. Kluczową wartością dla ÁRIK 21 - AGRO KFT jest zaufanie i trwałe partnerstwo. Nasz doświadczony zespół łączy wiedzę handlową z wizjonerskim podejściem, zapewniając efektywne transakcje. Naszym celem jest wspieranie współpracy, która wykracza poza początkowe zamówienie, kładąc nacisk na wzajemy rozwój.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. NATURAL HUB PALLANGYO

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma NATURAL HUB PALLANGYO, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Żywność i napoje - składniki. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa strączkowe, Korzenie, aromaty, Warzywa strączkowe, coffee, Korzenie, aromaty, i ziarna. Ma siedzibę w Merksem Antwerpen, Belgia.

 2. NCP DISTRIBUTION

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma NCP DISTRIBUTION, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Żywność i napoje - składniki. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 3. D - INGREDIENTS S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma D - INGREDIENTS S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żywność i napoje - składniki. Jest również obecna w dziedzinach Dodatki spożywcze, zakwaszacze chemiczne dla przemysłu spożywczego, zagęstniki naturalne dla przemysłu spożywczego oraz konserwowego, Dodatki spożywcze, naturalne substancje aromatyzujące dla przemysłu spożywczego oraz konserwowego, dodatki chemiczne dla przemysłu spożywczego oraz konserwowego, dodatki chemiczne dla przemysłu napojów, domieszki barwniki i pigmenty do użytku spożywczego, i dodatki naturalne dla przemysłu spożywczego oraz konserwowego. Ma siedzibę w Bonate Sopra, Włochy.

 4. SWEET INGREDIENTS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SWEET INGREDIENTS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Żywność i napoje - składniki. Ma siedzibę w Uetersen, Niemcy.

 5. LALIBELA COFFEE LLC

  Rosja

  Lalibela Coffee LLC produkuje kawę paloną w ziarnach i kawę paloną mieloną. Nasze napoje są prezentowane na półkach wiodących federalnych sklepów sieciowych i cieszą się dużym popytem u konsumentów oraz jako kawa dla restauracji i kawa do automatów. Wyselekcjonowane mieszanki kaw i prestiżowe kompozycje kaw dla barów i kawiarni nie pozostawiają obojętnym miłośnika kawy palonej. Zalety naszej firmy: Jako surowców używamy produktów podwójnie czyszczonych; Posiadamy najwyższej klasy urządzenia do palenia kawy niemieckiej firmy PROBAT; Wdrożyliśmy systemy kontroli jakości HACCP i ISO 22000; Posiadamy własne akredytowane laboratorium kontroli jakości; Witamy nowych partnerów i jesteśmy gotowi do współpracy nad opracowaniem kawy i produktów marki własnej; Możemy zaoferować dowolny rodzaj palenia kawy; Produkcja dowolnej mieszanki kawy. Naszymi głównymi klientami są: dystrybutorzy; firmy zajmujące się importem kawy palonej i produktów pochodnych; sklepy sieciowe sprzedające kawę ziarnistą i mieloną.

 1. YAROSLAVSKY DISTILLERY

  Rosja

  Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością "Yaroslavsky likero-vodochny zavod" założona w 1901 roku produkuje napoje alkoholowe, takie jak: wódka, wyka, rosolis, aperitify, likiery mocne. Asortyment produktów obejmuje ponad 30 napojów różnych marek. Firma produkuje klasyczne i oryginalne likiery oraz napoje spirytusowe. W najbliższym czasie planowane jest rozszerzenie asortymentu i produkcja brandy, whisky, alkoholi owocowych, wódki skandynawskiej aqua-vitae, grappy, w tym grappy leżakowanej, grappy aromatycznej, wódki owocowej, napojów słodowych. Słód do produkcji napojów kupowany jest od znanych europejskich słodowni. Kierunek działalności: Import-eksport napojów. Możliwość dostawy napojów dla restauracji. Sprzedajemy również materiały eksploatacyjne dla przemysłu napojowego. Produkcja zakładu jest certyfikowana zgodnie z międzynarodowymi wymaganiami dla systemów jakości i bezpieczeństwa żywności FSSC.

 2. INNOVANTA, LLC

  Rosja

  Grupa przedsiębiorstw "Innovanta" posiada 40% udział w rynku żywności dietetycznej i specjalnego przeznaczenia, proponując żywienie kliniczne i dietetyczne, wykazane jako efektywne i bezpieczne w badaniach klinicznych. Nasze produkty nie tylko pomagają zachować zdrowie, ale także zapobiegają niektórym chorobom. Nasz zakład produkcyjny na powierzchni ponad 1000 metrów kwadratowych bezwzględnie przestrzega standardów ISO 22000 i zasad systemu HACCP. Nasz dział Badań & Rozwoju z powagą podchodzi do opracowywania receptur i stosuje wyłącznie naturalne składniki. Ponadto, firma używa minimum 70% lokalnych składników, dzięki czemu cena nie jest w dużej mierze uzależniona od kursu wymiany dolara, zaś produkty pozostają przystępne dla naszych partnerów. Pracownicy przedsiębiorstwa odpowiadają za jakość i smak produktu. Wytwarzamy nie tylko produkty żywienia klinicznego, ale także zdrowe produkty spożywcze dla dzieci i dorosłych, dla sportowców, suplementy witaminowe i produkty wspomagające utratę wagi, przybranie na wadze i stabilizację wagi.

 1. ANONA GMBH

  Niemcy

  Marka anona to firma spożywcza odnosząca sukcesy od ponad 180 lat. Mając na uwadze połączenie tradycji i przyszłościowej technologii, anona rozwinęłą się z dawnego młyna w nowoczesną firmę spożywczą. Dzisiaj opracowujemy i produkujemy dla klientów w Niemczech, w Europie i na całym świecie wysokiej jakości, innowacyjne produkty spożywcze z zakresu wellness i fitness, żywności sportowej i wegańskiej, a także produkty lodowe. Wykorzystujemy do tego ponad 1500 surowców. Ponad 400 pracowników pracuje starannie każdego dnia, aby spełnić nasze wysokie standardy jakości, niezawodności i obsługi klienta z korzyścią dla wszystkich naszych klientów z duchem innowacji, z precyzją, know-how i ścisłym zarządzaniem jakością. Nasze produkty: batony proteinowe, batony owsiane, odżywki dla sportowców, bazy do lodów, preparaty aminokwasowe, koncentraty napojów, suplementy diety, napoje dla sportowców, tabletki uzupełniające (żywność)

 2. YALOGA-NT

  Rosja

  Yaloga-NT Company, powstała w 2016 roku, produkuje dodatki i składniki dla przemysłu spożywczego (żelowe barwniki spożywcze, naturalne barwniki spożywcze) pod marką KREDA. Barwniki spożywcze służą do barwienia artykułów spożywczych i napojów, wyrobów cukierniczych, dekoracji wypieków itp. Firma korzysta z wieloletniej wiedzy i doświadczenia w pracy z barwnikami, a produkty KREDA są połączeniem w jedno nauki i natury. Koncept Kreda ucieleśnia ideę świadomego doboru składników do realizacji pomysłów kulinarnych. Stawiamy na jakość, dostępność i bezpieczeństwo naszych produktów dla ludzi i środowiska. Produkty KREDA pomyślnie przeszły testy jakości i bezpieczeństwa w europejskim centrum certyfikacji Untersuchungs-und Forschungslaboratorium GmbH (Niemcy). Barwniki spożywcze KREDA to • szeroka paleta kolorystyczna dla każdego produktu • bezpieczne stosowanie • nie zmienione właściwości barwionej bazy • oszczedność w zużyciu

 3. LEOVIT NUTRIO LTD

  Rosja

  LEOVIT Nutrio to firma badawcza i produkcyjna z ponad 20-letnim doświadczeniem, producent żywności dietetycznej i ekologicznej, suplementów diety, odżywek dla sportowców, twórca żywności terapeutycznej i profilaktycznej oraz diet. Firma skupia się na produkcji suplementów diety, ekologicznej żywności funkcjonalnej do zdrowych posiłków, produktów terapeutycznych i profilaktycznych do kontroli masy ciała - z wykorzystaniem własnych rozwiązań, zaawansowanej technologii i wysokiej jakości składników i materiałów. LEOVIT Nutrio produkuje ponad 500 różnych produktów, w tym produkty terapeutyczne i profilaktyczne do utraty wagi ciała i zwiększenia energii; batony owocowe, batony proteinowe i musli dla dorosłych i dzieci; produkty do detoksykacji ciała dla osób pracujących w środowiskach niebezpiecznych. Produkty LEOVIT Nutrio z powodzeniem przechodzą badania kliniczne wiodących ośrodków medycznych w Rosji. Firma posiada certyfikaty ISO9001 i HACCP, a proces produkcyjny firmy jest zgodny z normą ISO22000.

 4. POGAR POTATO FACTORY (PPF)

  Rosja

  Pogar Potato Factory JSC (PKF) uprawia i przetwarza ziemniaki, produkując błyskawiczne puree ziemniaczane i mieszanki oraz granulat ziemniaczany. PKF SA działa na rynku spożywczym od 1999 roku i jest jedynym dostawcą płatków ziemniaczanych dla HoReCa w Rosji. Producent płatków ziemniaczanych pakuje swoje produkty w małe opakowania 200-300 gramów, opakowania HoReCa 1-20 kg oraz worki od 17 do 1000 kg do użytku przemysłowego. Asortyment obejmuje granulat ziemniaczany o gęstości zalewowej od 250 do 580 gramów/litr w kolorze kremowobiałym, jasnożółtym, żółtym i jaskrawożółtym. Firma zajmuje się również uprawą pszenicy, rzepaku, łubinu oraz innych roślin, a także handlem własnym materiałem siewnym ziemniaków i roślin strączkowych. Odwodnione ziemniaki tłuczone firmy PKF przeznaczone są do produkcji półproduktów, chipsów i przekąsek, puree ziemniaczanego, kontroli wilgotności pieczywa, produkcji zup przecierowych. Producent dostarcza puree ziemniaczane instant do ponad 20 krajów, w tym do USA, krajów Europy i Ameryki Łacińskiej.

 5. COSMÉTIC PROVENCE INDUSTRY

  Francja

  Algovital specjalizuje się w produkcji środków do pielęgnacji ciała i kosmetyków organiczych, takich jak żele, kremy i olejki. Dzięki naszemu 40-letniemu doświadczeniu i zaufaniu, jaki darzą nas producenci olejków eterycznych we Francji i na całym świecie, oferujemy szeroką gamę olejków eterycznych organicznych w 100% naturalnych, czystych i certyfikowanych bio, aby spełnić Twoje oczekiwania. Nasze produkty nadają się do różnych zastosowań, takich jak kosmetyki, suplementy diety, napoje energetyzujące, leki, perfumy i aramaterapia. Nasze olejki są pakowane w metalowe beczki od 1 kg do 1 tony. Będąc uznanym dostawcą, jesteśmy w stanie wspierać Cię w całym procesie produkcyjnym, od wstępnego projektu i badań po rygorystyczne kontrole jakości. ALGOVITAL działa na każdym etapie, od surowca po produkt gotowy. Nasze laboratorium badawczo-rozwojowe służy swoją wiedzą fachową i kreatywnością, aby stworzyć produkty wysokiej jakości i dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.

 6. BISSARDON JUS DE FRUITS SAS

  Francja

  Produkcja rzemieślnicza i sprzedaż świeżych soków owocowych. Wzbogacona z czasem gama soków owocowych, którą oferuje Jean-Louis Bissardono obejmuje soki owocowe «tradycyjne»: pomarańczowy, jabłkowy, winogronowy, pomidorowy; soki umiejętnie mieszane: jabłko-pigwa, jabłko-czarna porzeczka, a także smaki bardziej zadziwiające!

 7. ANVISA ANTONIO VILLORIA SA

  Hiszpania

  ANVISA wytwarza wszystkie rodzaje preparatów przeznaczonych do przygotowania produktów żywnościowych, w szczególności preparaty przeznaczone dla zakładów rzeźnych.

 8. WYTWORNIA AROMATOW SPOZYWCZYCH HOFFMANN

  Polska

  Aromaty spożywcze- producent Barwniki spożywcze - dystrybutor

 1. DECO RELIEF

  Francja

  Firma DECO RELIEF, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy i modele odlewnicze. Jest również obecna w dziedzinach Żywność i napoje - składniki, Żywność i napoje - składniki, foremki do ciastek, Barwniki spożywcze, i zaopatrzenie dla ciastkarni. Ma siedzibę w Talant, Francja.

 2. EDELWEISS GROUPE

  Francja

  Firma EDELWEISS GROUPE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Słonecznik, ziarna. Jest również obecna w dziedzinach Żywność i napoje - składniki, Wódka, Preserves, Żywność i napoje - składniki, Wódka, i Rafinowany olej słonecznikowy. Ma siedzibę w Geispolsheim, Francja.

 3. LECOCQ FLAVOURS

  Belgia

  Firma LECOCQ FLAVOURS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żywność i napoje - składniki. Jest również obecna w dziedzinach Esencje spożywcze, aromaty do napojów alkoholowych, naturalne aromaty dla przemysłu napojów, Organic flavourings, i Esencje spożywcze. Ma siedzibę w Zonhoven, Belgia.

 4. PONTE GLOBAL TRADING GMBH

  Niemcy

  Firma PONTE GLOBAL TRADING GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze ROLNICTWO BIOLOGICZNE. Jest również obecna w dziedzinach Żywność i napoje - składniki, nowalijki, wholesale, distributors, i Żywność i napoje - składniki. Ma siedzibę w Frankfurt, Niemcy.

 5. BALTIC NORD TRAIDING SIA

  Łotwa

  Firma BALTIC NORD TRAIDING SIA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żywność i napoje - składniki. Jest również obecna w dziedzinach Kawa, herbata, herbaty ziołowe, Czosnek, Warzywa i owoce - import-eksport, Kawa, herbata, herbaty ziołowe, Czosnek, i Warzywa i owoce - import-eksport. Ma siedzibę w Riga, Łotwa.

 6. ADITIVOS DEL MEDITERRÁNEO SL

  Hiszpania

  Firma ADITIVOS DEL MEDITERRÁNEO SL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Dodatki spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Żywność i napoje - składniki, Dodatki konserwujące żywność, Żywność i napoje - składniki, Dodatki konserwujące żywność, skrobie spożywcze, i raw chemicals. Ma siedzibę w Picassent, Hiszpania.

 7. GEDIMEX INGREDIENTS BV

  Belgia

  Firma GEDIMEX INGREDIENTS BV, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żywność i napoje - składniki. Jest również obecna w dziedzinach granulat ziemniaczany suszony. Ma siedzibę w Gullegem, Belgia.

 8. MACRIGI LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma MACRIGI LTD, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Żywność i napoje - składniki. Jest również obecna w dziedzinach sery włoskie, produkty cytrusowe, włoskie składniki do pizzy, i kawa włoska. Ma siedzibę w Stoke On Trent Tunstall, Zjednoczone Królestwo.

 9. GLOBAL TRADE GROUP - GTG

  Turcja

  Firma GLOBAL TRADE GROUP - GTG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żywność i napoje - składniki. Jest również obecna w dziedzinach palmy, i warzywa. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 10. JONGERIUS ECODUNA GMBH

  Austria

  Firma JONGERIUS ECODUNA GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żywność i napoje - składniki. Ma siedzibę w Bruck An Der Leitha, Austria.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Żywność i napoje - składniki - Import eksport

Liczba wyników

1381 Przedsiębiorstwa