• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • żywice

Wyniki dla

Żywice - Import eksport

 1. HIGH SOCIETY - NOVAREV

  Francja

  Verified by europages badge

  NOVAREV staje się obecnie wiodącym hurtownikiem na francuskim rynku konopi. Firma powstała w celu zapewnienia naszym profesjonalnym klientom produkty wysokiej jakości w jak najbardziej uczciwych cenach, a także nienaganną obsługę klienta, aby pomóc im wejść na dynamicznie rozwijający się rynek konopi. Widząc entuzjazm naszych klientów dla produktów z konopi sprzedawanych w sklepach HIGH SOCIETY, zapragneliśmy podzielić się naszym know-how z jak największą liczbą zainteresowanych, stając się hurtownią. Jako eksperci w dziedzinie konopi oferujemy wysokiej jakości, certyfikowane kwiaty, pyłki, żywice i inne produkty w najlepszej cenie. Wszystkie produkty sprzedawane przez NOVAREV są wynikiem nieskazitelnego procesu, który w pełni kontrolujemy na każdym etapie, od doboru fenotypów nasion konopi po konsumpcję przez klienta końcowego, zapewniając jego zadowolenie. Wybierając produkty konopne NOVAREV, oferujesz swoim klientom produkty wysokiej jakości, będące wynikiem unikatowego know-how i doświadczenia. Nasze kwiaty, żywice i pyłki są znakomitej jakości, mają wyjątkowe piramidy węchowe, ku wielkiej przyjemności Twoich klientów. Nie wahaj się skontaktować z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. WEED PARADISE

  Francja

  Verified by europages badge

  Weed Paradise Universal Foundation jest jednym z liderów na rynku CBD. Przedsiębiorstwo mieści się w Châtenois w Wogezach (Francja). Starannie dobieramy każdy nasz produkt u naszych partnerów, dzięki czemu możemy dziś zaoferować naszym klientom ponad 300 wyrobów. Nasza firma przestrzega przepisów europejskich. Wykorzystujemy wyłącznie produkty certyfikowane przez laboratoria francuskie lub europejskie. Nasze wyroby są opatrzone certyfikatem analizy. Gwarantujemy monitorowaną i dyskretną dostawę na terenie całej Europy. Nasza oferta obejmuje kwiaty, żywicę, olej, papierosy 100% CBD i bez tytoniu, cygara, gamę kosmetyków, e-liquidy, gamę produktów spożywczych, smakołyki. Możemy spełnić Twoje wszystkie oczekiwania, włącznie z produktami white label, pakowanymi w naszym laboratorium. Nasza sieć franczyzowa liczy 40 sklepów i bez przerwy powiększa się na dynamicznie rozwijającym się rynku. Możesz otworzyć placówmki franczyzowe w całej Europie. Jako pierwsi zaczęliśmy sprzedawać automatyczne dystrybutory CBD. Nasz park liczy obecnie 150 eksploatowanych urządzeń. Możesz je spersonalizować dzięki szerokiemu wyborowi opcji, by wyjść naprzeciw oczekiwaniom Twoich klientów i być w zgodzie z przepisami obowiązującymi w Twoim kraju. Nie wahaj się skontaktować z nami w sprawie jakiegokolwiek zapytania, wyceny, czy też dostawy produktów.

 3. WILLY BENECKE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Serdecznie witamy w Willy Benecke. Przedsiębiorstwo zostało założone w roku 1954 przez Willy Benecke. Zajmuje się handlem i produkcją naturalnych gum i żywic dla przemysłu spożywczego oraz rożnych innych zastosowań. Znajduje się centralnie w mieście hanzeatyckim Hamburg, dysponuje globalną siecią logistyczną oraz ponad 20 przedstawicielstwami zagranicznymi. 7 000 m2 powierzchni magazynowej, własne laboratorium oraz produkcja i uszlachetnianie gwarantują stałą, najwyższą jakość. Przedsiębiorstwo zostało przejęte w roku 1982 przez Dietmar Hauser i jest prowadzone w trzeciej generacji przez Thorstena i Soeren Hauser. Właściciel dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zastosowaniu najnowocześniejszych technologii ręczy osobiście za jakość, ciągłość i niezawodność. Świadczy o tym niezależna certyfikacja według uznanych światowych norm IFS i FSSC 22000.

 4. MICHAEL GUTSCHKE ROHSTOFFHANDEL E.K.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Serdecznie witamy w świecie surowców! Przedsiębiorstwo Michael Gutschke Rohstoffhandel specjalizuje się w imporcie bezpośrednim oraz w dystrybucji wysokiej jakości surowców naturalnych i półproduktów. Cechuje nas niezawodność i indywidualne podejście do klienta. Opierając się na gruntownej znajomości produktów i uwarunkowań rynkowych oraz wieloletnim doświadczeniu, oferujemy szeroki asortyment naturalnych surowców, stosowanych w produkcji środków aromatyzujących, kosmetyków, słodyczy, w przemyśle tytoniowym i spożywczym, jak również przeznaczonych do użytku technicznego. Oferujemy surowce o właściwościach aromatyzujących, wiążących, zagęszczających, antyadhezyjnych, stabilizujących, koloryzujących i powlekających. Produkty są magazynowane i kontrolowane w Hamburgu. Dzięki ścisłej współpracy, przez wiele lat rozbudowaliśmy doskonałe relacje z naszymi partnerami i sieć na całym świecie. Nasz aparat administracyjny jest optymalnej wielkości, w związku z czym działamy szybko i elastycznie.

 5. TER CHEMICALS DISTRIBUTION GROUP

  Niemcy

  Verified by europages badge

  TER Chemicals Distribution Group jest globalnym dystrybutorem specjalistycznych środków chemicznych i dodatków do żywności, działającym w 16 krajach. Zakres naszych produktów sięga od dodatków, wosków, żywic i tworzyw sztucznych wszelkiego rodzaju po pigmenty, specjalistyczne chemikalia i dodatki dla przemysłu spożywczego i paszowego. Naszą misją jest tworzenie wartości dodanej jako dedykowany konsultant techniczny i chemiczny w Europie dzięki naszym wykwalifikowanym specjalistom, wysokiej jakości produktom i doskonałej obsłudze. Naszą wizją jest bycie dystrybutorem z wyboru dla naszych klientów i dostawców. Zadowolenie naszych klientów i dostawców jest punktem odniesienia dla naszej definicji jakości. Zaufanie jest dobre, kontrola jest lepsza. Zgodność ze środkami zapewnienia jakości jest gwarantowana poprzez regularne przeglądy i audyty: ISO 9001, ISO 22716, AEO F, Ecovadis, FAMI-QS, HACCP, Responsible Care, BIO Zertifikat

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ISOVOLTA AG

  Austria

  Verified by europages badge

  Grupa ISOVOLTA jest wiodącym międzynarodowym obecnym na całym świecie producentem elektrycznych materiałów izolacyjnych, laminatów technicznych i materiałów kompozytowych. 16 zakładów produkcyjnych i handlowych w 11 krajach na trzech kontynentach opiera się na wieloletnim doświadczeniu w zakresie syntezy i przetwarzania surowców na wysoko niezawodne, inteligentne materiały. Know-how w zakresie materiałów i technologii, elastyczność i duch innowacyjności determinują rozwój produktów i kształtują relacje z klientami oparte na partnerstwie. 20 branży - od elektroniki po lotnictwo i budowę maszyn - polegają na szerokim portfolio produktów ISOVOLTA. 1500 pracowników na całym świecie, w tym około 390 w Austrii, to eksperci w dziedzinie impregnacji, laminowania, prasowania, obróbki skrawaniem, chemii polimerów i technologii procesów. Widzimy siebie jako towarzyszy naszych klientów - zorientowanych na obsługę i rozwiązywanie problemów, z technicznymi, osobistymi i międzykulturowymi kompetencjami.

 2. RESITEC PRODUCTION SA

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma RESITEC PRODUCTION SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formowanie tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Żywice, Żywice, i reprodukcja dzieł sztuki. Ma siedzibę w Liege, Belgia.

 3. SEEDGE

  Portugalia

  Verified by europages badge

  Firma SEEDGE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Olejki eteryczne i rezynoidy. Jest również obecna w dziedzinach Żywice, Żywice naturalne, Żywice, Żywice naturalne, konopie, Konopie - rośliny, olej konopny, Wyciągi biologiczne, i organic seeds. Ma siedzibę w Lisboa, Portugalia.

 4. ALTROPOL KUNSTSTOFF GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ALTROPOL KUNSTSTOFF GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Żywice. Ma siedzibę w Stockelsdorf, Niemcy.

 5. KANEKA BELGIUM

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma KANEKA BELGIUM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania, Polimery, Żywice, Energia słoneczna, Wyroby chemiczne - import-eksport, Automotive, Opakowania, transport, i Surowce. Ma siedzibę w Westerlo, Belgia.

 1. RICA RESINE S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma RICA RESINE S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żywice epoksydowe. Jest również obecna w dziedzinach żywice, żywice projektowe, bryły żywicy, tworzywa sztuczne i żywice, i stiuki. Ma siedzibę w Castel Guelfo Di Bologna, Włochy.

 2. COPALTEC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma COPALTEC GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Żywice. Ma siedzibę w Stuttgart, Niemcy.

 1. HP-TEXTILES GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HP-TEXTILES GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żywice. Ma siedzibę w Schapen, Niemcy.

 2. JOHANNES H. ANDRESS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma JOHANNES H. ANDRESS GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żywice. Ma siedzibę w Eisenach, Niemcy.

 3. MALDANER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MALDANER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żywice. Ma siedzibę w Langenfeld, Niemcy.

 4. BODO MÖLLER CHEMIE SCHWEIZ AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma BODO MÖLLER CHEMIE SCHWEIZ AG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Żywice. Ma siedzibę w Winterthur, Szwajcaria.

 5. BREDDERMANN KUNSTHARZE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BREDDERMANN KUNSTHARZE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żywice. Ma siedzibę w Schapen, Niemcy.

 6. MÜHLMEIER COMPOSITES

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MÜHLMEIER COMPOSITES, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Żywice. Ma siedzibę w Bärnau, Niemcy.

 7. MARTE SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma MARTE SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żywice. Jest również obecna w dziedzinach żywice poliestrowe, tworzywa sztuczne i żywice, żywice plastyczne, i środki chemiczne dla przemysłu tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Brugherio, Włochy.

 8. FRATI LUIGI S.P.A.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma FRATI LUIGI S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płyty wiórowe. Jest również obecna w dziedzinach Płytki i płyty gipsowe, prasy jednostrefowe, podłogi hdf, Płytki i płyty gipsowe, płyty ze szlachetnych aglomeratów, płyty brykietowe ogniochronne, klej, urządzenia do sztaplowania, i klej mocznikowy. Ma siedzibę w Pomponesco, Włochy.

 1. BODO MÖLLER CHEMIE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BODO MÖLLER CHEMIE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żywice. Ma siedzibę w Offenbach, Niemcy.

 2. E. EPPLE & CO. GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma E. EPPLE & CO. GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żywice. Ma siedzibę w Herrenberg, Niemcy.

 3. DUROPLAST-CHEMIE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DUROPLAST-CHEMIE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żywice. Ma siedzibę w Neustadt, Niemcy.

 4. TAKE ROOTS

  Niemcy

  Witamy w naszym sklepie internetowym dla dystrybutorów. Od 1996 roku dostawca kadzideł, żywic, kadzidełek, ziół, przypraw i akcesoriów. Twój specjalista od Private Label. Korzystaj … Bez minimalnej wartości zamówienia. Najwyższej jakości surowce. Doskonały stosunek jakości do ceny. Mieszanki kadzideł z własnej produkcji. Wszystkie kadzidła w reprezentatywnych indywidualnych opakowaniach lub luzem od 250g. Dostarczamy również towary pakowane i oznakowane na życzenie Twoją etykietą, marką / logo. Minimalne ilości i ceny na zapytanie. Nasza oferta skierowana jest wyłącznie do dystrybutorów.

 5. HARZ LABS, LLC

  Rosja

  Firma HARZ Labs powstała w 2017 roku po 5 latach badań w dziedzinie chemii polimerów. Siedziba firmy znajduje się w Moskwie w Rosji. W 2018 roku nasza firma otworzyła swoje pierwsze przedstawicielstwo i magazyn w UE (w Łotwie). HARZ Labs dostarcza szeroką gamę produktów do DLP/LCD, SLA, CJP i innych technologii druku 3D. Posiadamy własne zakłady produkcyjne, laboratoria badawczo-rozwojowe (R&D) i dział obsługi klienta. Współpracujemy z wiodącymi instytutami i laboratoriami dentystycznymi. HARZ Labs to firma zorientowana na klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać potrzebom klientów i ułatwić każdemu drukowanie 3D. Nigdy nie przerywamy działalności badawczo-rozwojowej, stale ulepszając nasze materiały. Fakt, że nasze żywice są używane w ponad 50 krajach na świecie świadczy o tym, że podążamy we właściwym kierunku.

 6. ARTIGUM GMBH

  Niemcy

  KIM JESTEŚMY Artigum zostało założone w 2004 roku jako wspierany przez aplikacje dostawca chemikaliów dla przemysłu polimerów. Mamy siedzibę i przedstawicielstwa w Europie, a nasze portfolio produktów poszerzyliśmy na inne branże. SZUKAMY Nieustannie obserwujemy rynki i koncentrujemy się na jakości, cenie i dostępności, a także na zgodności z prawem, wytycznymi i dobrowolnymi kodeksami. SŁUCHAMY Zadajemy właściwe pytania i rozmawiamy z Wami o wszystkich szczegółach. Takie podejście ma kluczowe znaczenie dla udanych i długoterminowych relacji biznesowych. REALIZUJEMY Określenie indywidualnych potrzeb ma dla nas fundamentalne znaczenie przy ustalaniu nowych możliwości dla Ciebie jako potencjalnego klienta, opracowywaniu nowych rozwiązań dla Ciebie jako nowego klienta lub określaniu wspólnych celów z Tobą jako naszym obecnym klientem.

 7. ZAKŁADY PRODUKCYJNO-HANDLOWE KOMBI SP. Z O.O.

  Polska

  Główną dziedziną naszego przedsiębiorstwa są kompleksowe roboty antykorozyjne i chemoodporne. Zajmujemy się wykonywaniem zabezpieczeń chemoodpornych, których celem jest ochrona powierzchni wykonanych z betonu i stali nie tylko przed agresją chemiczną i wodną, ale również przed obciążeniami temperaturowymi i mechanicznymi. Świadczymy usługi z zakresu kładzenia posadzek i wykładzin chemoodpornych, a także naprawy i reprofilacji żelbetu. W naszej ofercie znajduje się również uszczelnianie i wzmacnianie konstrukcji budowlanych przy pomocy metody iniekcji ciśnieniowej. Ponadto zajmujemy się gumowaniem zbiorników oraz innych urządzeń. Wszystkie wykorzystywane przez nas materiały posiadają świadectwa Polskiego Zakładu Higieny i Instytutu Techniki Budowlanej oraz deklaracje zgodności.

 8. HURTOWNIA ŻYWIC POLIESTROWYCH ŚWIAT ŻYWIC

  Polska

  Świat Żywic.pl to hurtownia i sklep internetowy zajmujący się dostarczaniem artykułów używanych do budowy własnych kompozytów oraz do ich konserwacji. Prowadzony jest przez dynamicznie rozwijającą się firmę, która kieruje swoje usługi do innych przedsiębiorców. W katalogu produktów sklepu świat-żywic.pl znajdują się produkty znanych i szanowanych marek polskich i zagranicznych producentów, a są to między innymi maty i tkaniny szklane w różnorakich wariantach, żywice, żelkoty i topkoty kolorowe, utwardzacze, kleje szpachlowe, chemia jak aceton czy alkohol poliwinylowy, a także narzędzia, między innymi wałki do malowania i wyciskania powietrza, kliny, pędzle. Firma zapewnia swoim nabywcom dostęp do towarów w konkurencyjnych cenach i z szybką wysyłką na terenie całej Polski. To szeroki wybór dla osób, które profesjonalnie zajmują się pracą z kompozytami. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą firmy.

 9. LERG SA

  Polska

  Firma LERG SA powstała już w 1937 roku, wtedy jeszcze pod nazwą Lignoza SA. Nowo powstała wytwórnia w Pustkowie zajęła się produkcją żywic poliestrowych, które do dzisiaj cieszą się ogromną popularnością w wielu gałęziach przemysłu tj. odlewnictwo, czy też przemysł gumowy. LERG SA oferuje wiele odmian żywic np. poliestrowe, nowolakowe, odlewnicze , żywice do tworzyw warstwowych. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu w produkcję, firma została nagrodzona wieloma trofeami jakości i rzetelności. Są to „Jakość Roku 2012”, „Złoto Godło Jakości” i wiele innych. Firma stawia na jakość, dokładność i wyznaje zasadę „Szybszy może więcej”.

 10. VKG OIL AS

  Estonia

  Produkty chemiczne Dodatki do paliwa okrętowego i olejów opałowych. Przemysł naftowy. Oleje łupkowe and paliwa olejowe. Bitumin, koks. Fenole i produkty fenolowe. Alkilorezorcynole, 2-metylorezorcynol, 5-metylorezorcynol). Żywice do przemysłu drzewnego i meblarskiego (żywice karbamidowe i fenoplasty). Oleje i środki smarne. Dodatki do paliwa okrętowego i oleje opałowe. Przemysł naftowy. Oleje łupkowe i paliwa olejowe. Żywice

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Żywice - Import eksport

Liczba wyników

1157 Przedsiębiorstwa