• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • żywice naturalne

Wyniki dla

Żywice naturalne - Import eksport

 1. TIANJIN YR CHEMSPEC TECHNOLOGY CO.,LTD.

  Chiny

  Verified by europages badge

  YR Chemspec® jest wykwalifikowanym producentem i dostawcą, który został skontrolowany i zatwierdzony przez SGS, firma ściśle przestrzega systemu zarządzania jakością ISO9001: 2015. YR Chemspec® zajmuje się produkcją i dystrybucją szerokiej gamy specjalistycznych surowców i składników aktywnych dla światowego przemysłu kosmetycznego. Zawsze poświęcamy się najnowocześniejszym innowacjom technologicznym, procesowi produkcyjnemu, dystrybucji, pozyskiwaniu wysokiej jakości surowców i składników. YR Chemspec®, to firma skupiająca się na przemyśle, uniwersytetach i badaniach, której celem jest zapewnienie wysokiej jakości rozwoju poprzez innowacje i wspieranie nowych czynników wzrostu. YR Chemspec® zwiększa swoje możliwości w zakresie innowacji naukowych i technologicznych poprzez współpracę ze znanymi uniwersytetami i instytutami. Nasze główne projekty współpracy między przemysłem a uniwersytetami i badaniami, to m.in. pochodne witamin, fermentowane substancje czynne, ekstrakty roślinne, polimery PVP, polikwaternium i inne składniki aktywne.

 2. SEEDGE

  Portugalia

  Verified by europages badge

  Firma SEEDGE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Olejki eteryczne i rezynoidy. Jest również obecna w dziedzinach Żywice, Żywice naturalne, Żywice, Żywice naturalne, konopie, Konopie - rośliny, olej konopny, Wyciągi biologiczne, i organic seeds. Ma siedzibę w Lisboa, Portugalia.

 3. SÜD-WEST-CHEMIE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SÜD-WEST-CHEMIE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żywice naturalne. Ma siedzibę w Neu-Ulm, Niemcy.

 4. ACPFOOD

  Austria

  ANURAS jest od 2017 roku, dostawcą ziół leczniczych i roślin, przypraw, żywic naturalnych i roślinnych, nasion i suszonych owoców. Nasza oferta produktów obejmuje gumę arabską, nasiona lawendy, tymianku, rozmarynu i kopru włoskiego. Pochodzą one z Austrii i Iranu, słynących z medycyny tradycyjnej, w których rośnie duża różnorodność roślin. Naszym zadaniem jest dostarczanie wysokiej jakości produktów po przystępnych cenach w pięknym opakowaniu. Obecnie eksportujemy nasze produkty na cały świat i chcemy stworzyć sieć globalną.

 5. RUE DE LA BOULETTE

  Francja

  Firma RUE DE LA BOULETTE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żywice. Jest również obecna w dziedzinach Żywice naturalne, Żywice naturalne, konopie, Konopie - rośliny, i transformator. Ma siedzibę w Le Monastere, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. RJ RESINAS JARDIM

  Brazylia

  Firma RJ RESINAS JARDIM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żywice naturalne. Ma siedzibę w Tavares, Brazylia.

 2. DRT

  Francja

  Firma DRT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żywice naturalne. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby kosmetyczne, Olejki aromatyczne do produkcji perfum, Wyroby kosmetyczne, i Olejki aromatyczne do produkcji perfum. Ma siedzibę w Dax, Francja.

 3. PETROFER AG

  Szwajcaria

  Firma PETROFER AG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Żywice naturalne. Ma siedzibę w Reinach, Szwajcaria.

 4. ALTUGLAS INTERNATIONAL

  Francja

  Firma ALTUGLAS INTERNATIONAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze PCW, Polichlorek winylu. Jest również obecna w dziedzinach Żywice naturalne, Żywice, Żywice naturalne, Żywice, żywice akrylowe, i płytki akrylowe. Ma siedzibę w La Garenne Colombes, Francja.

 5. COSTA RICA IMPLANTS

  Kostaryka

  Firma COSTA RICA IMPLANTS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Żywice naturalne. Jest również obecna w dziedzinach implanty dentystyczne. Ma siedzibę w San Jose, Kostaryka.

 1. PRORRESINA - PRODUTOS RESINOSOS, LDA

  Portugalia

  Firma PRORRESINA - PRODUTOS RESINOSOS, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żywice naturalne. Ma siedzibę w Alvares, Portugalia.

 2. LENCENS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma LENCENS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żywice naturalne. Ma siedzibę w Manchester, Zjednoczone Królestwo.

 1. AL-DHIDIN ORGANICS

  Etiopia

  Firma AL-DHIDIN ORGANICS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Żywice naturalne. Ma siedzibę w Jigjiga, Etiopia.

 2. HASSAN HAYIR IMPORT & EXPORT

  Etiopia

  Firma HASSAN HAYIR IMPORT & EXPORT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Żywice naturalne. Ma siedzibę w Jijiga, Etiopia.

 3. CHUXIONG DES SHELLAC

  Chiny

  Firma CHUXIONG DES SHELLAC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żywice naturalne. Ma siedzibę w Chuxiong, Chiny.

 4. RESINVETRO S.R.L.

  Włochy

  Firma RESINVETRO S.R.L., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Żywice. Jest również obecna w dziedzinach Polimery, Żywice naturalne, Polimery, i Żywice naturalne. Ma siedzibę w Dronero, Włochy.

 5. RAF-STATUE.COM DI DUKIEL EWELINA

  Włochy

  Firma RAF-STATUE.COM DI DUKIEL EWELINA, roku i działającą w sektorze Żywice. Jest również obecna w dziedzinach Polimery, Żywice naturalne, Polimery, i Żywice naturalne. Ma siedzibę w Moniga Del Garda, Włochy.

 6. SAPAL S.R.L.

  Włochy

  Firma SAPAL S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żywice. Jest również obecna w dziedzinach Polimery, Żywice naturalne, Polimery, i Żywice naturalne. Ma siedzibę w Fabrica Di Roma, Włochy.

 7. AGOSTINI NAUTICA S.R.L.

  Włochy

  Firma AGOSTINI NAUTICA S.R.L., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Żywice. Jest również obecna w dziedzinach Polimery, Żywice naturalne, Polimery, i Żywice naturalne. Ma siedzibę w Ravenna, Włochy.

 8. AUTOANPT DEMIRKAYNAK COSKUN

  Francja

  Firma AUTOANPT DEMIRKAYNAK COSKUN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żywice naturalne. Jest również obecna w dziedzinach farby, układanie parkietu, i dekoracja. Ma siedzibę w Mulhouse, Francja.

 1. REGLASS S.P.A.

  Włochy

  Firma REGLASS S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żywice. Jest również obecna w dziedzinach Polimery, Żywice naturalne, Polimery, i Żywice naturalne. Ma siedzibę w Minerbio, Włochy.

 2. EURO DROP

  Włochy

  Firma EURO DROP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żywice. Jest również obecna w dziedzinach Polimery, Żywice naturalne, Polimery, i Żywice naturalne. Ma siedzibę w Corsico, Włochy.

 3. BITREZ LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BITREZ LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żywice syntetyczne. Jest również obecna w dziedzinach Żywice, Żywice naturalne, Żywice, i Żywice naturalne. Ma siedzibę w Wigan, Zjednoczone Królestwo.

 4. FOREST TREASURES

  Filipiny

  Firma FOREST TREASURES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żywice naturalne. Ma siedzibę w Mandaue, Filipiny.

 5. GUIZHOU XINLI FORESTRY & CHEMICALS CO.,

  Chiny

  Firma GUIZHOU XINLI FORESTRY & CHEMICALS CO.,, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żywice naturalne. Ma siedzibę w Guiyang, Chiny.

 6. JIACHENG POLYMER CO.,LTD

  Chiny

  Firma JIACHENG POLYMER CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żywice naturalne. Ma siedzibę w Beijing, Chiny.

 7. CHUANGSHI

  Chiny

  Firma CHUANGSHI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żywice naturalne. Jest również obecna w dziedzinach Dezodoranty do gospodarstwa domowego. Ma siedzibę w Shanghai, Chiny.

 8. A Z RAPPRESENTANZA INDUSTRIALI S.R.L.

  Włochy

  Firma A Z RAPPRESENTANZA INDUSTRIALI S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Żywice. Jest również obecna w dziedzinach Polimery, Żywice naturalne, Polimery, i Żywice naturalne. Ma siedzibę w SAN GIOVANNI IN PERSICETO, Włochy.

 9. DOCTOR RESIN & CHEMICALS S.R.L.

  Włochy

  Firma DOCTOR RESIN & CHEMICALS S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żywice. Jest również obecna w dziedzinach Polimery, Żywice naturalne, Polimery, i Żywice naturalne. Ma siedzibę w Arcola, Włochy.

 10. GASID

  Włochy

  Firma GASID, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Żywice. Jest również obecna w dziedzinach Polimery, Żywice naturalne, Polimery, i Żywice naturalne. Ma siedzibę w Volvera, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo