• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • żurawie przejezdne

Wyniki dla

Żurawie przejezdne - Import eksport

 1. DEMAG CRANES & COMPONENTS GMBH

  Niemcy

  Wydajne i niezawodne suwnice przemysłowe, elementy suwnic i technika napdowa: to nasze podstawowe kompetencje. Jako jeden z wiodących światowych producentów w branży od ponad 200 lat oferujemy naszym klientom kompleksowe portfolio rozwiązań w zakresie przepływu materiałów i logistyki – umożliwiając im osiągnięcie maksymalnej efektywności i najlepszej wydajności. Odkryj świat firmy Demag!

 2. ALBERT FEZER MASCHINENFABRIK GMBH

  Niemcy

  W trzeciej generacji FEZER jest przedsiębiorstwem rodzinnym i jednym z wiodących w dziedzinie techniki transportu próżniowego, cieszącym się doskonałą reputacją na całym świecie. Gwarantujemy wysoki poziom obsługi klienta dzięki systemowi zarządzania jakością zgodnemu z normą DIN ISO 9001. Dzięki temu możemy stale analizować nasze procesy biznesowe i doskonale dostosowywać je do stale rosnących wymagań klientów. Również Państwo mogą zdecydować się na najprostszą obsługę, wydajne, ekonomiczne procesy produkcyjne i maksymalną niezawodność operacyjną zgodnie z naszą zasadą przewodnią: simply move more. Produkcja i sprzedaż: próżniowe urządzenia i instalacje podnośnikowe, próżniowe techniki i systemy mocowania, próżniowe przyssawki i płytki przyssawkowe, generatory próżni, zawory sterujące, filtry próżniowe, chwytaki blach, suwnice sufitowe, suwnice podwieszone, urządzenia chwytakowe, systemy chwytakowe, dźwignice, aluminiowe tory jezdne dźwigów, instalacje próżniowe, próżniowe stoły robocze, próżniowe pompy strumieniowe, próżniowe urządzenia podnośnikowe, podzespoły próżniowe, przełączniki próżniowe, technika próżniowa, próżniowe systemy transportowe, zawory próżniowe i inne.

 3. MÉTHOCAD

  Francja

  Firma MÉTHOCAD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budownictwo - wyposażenie i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Roboty budowlane ciężkie, Żurawie przejezdne, Deskowanie, Roboty budowlane ciężkie, Żurawie przejezdne, Deskowanie, i Civil engineering. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 4. BKS SPILKER - MAIK SPILKER

  Niemcy

  Firma BKS SPILKER - MAIK SPILKER, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Żurawie przejezdne. Ma siedzibę w Enger, Niemcy.

 5. ZELMER BAUMASCHINEN GMBH

  Niemcy

  Firma ZELMER BAUMASCHINEN GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Żurawie przejezdne. Ma siedzibę w Rheda-Wiedenbrück, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TRINAC GMBH

  Niemcy

  Firma TRINAC GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Żurawie przejezdne. Ma siedzibę w Essen, Niemcy.

 2. BAUMASCHINEN BERLIN GMBH

  Niemcy

  Firma BAUMASCHINEN BERLIN GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Żurawie przejezdne. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 3. MAS FÖRDER-HEBETECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma MAS FÖRDER-HEBETECHNIK GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Żurawie przejezdne. Ma siedzibę w Germersheim, Niemcy.

 4. AUTOKRAN-DIENST JAROMIN GMBH

  Niemcy

  Firma AUTOKRAN-DIENST JAROMIN GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Żurawie przejezdne. Ma siedzibę w Oberhausen, Niemcy.

 5. CT-KRANSERVICE GMBH

  Niemcy

  Firma CT-KRANSERVICE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Żurawie przejezdne. Ma siedzibę w Göppingen, Niemcy.

 1. SARENS

  Belgia

  Firma Sarens to światowy lider i uznana firma w dziedzinie wypożyczania dźwigów, podnoszeniu o dużym tonażu oraz transporcie inżynierskim. Dzięki najnowszemu sprzętowi oraz inżynierii o dużej wartości dodanej, Sarens proponuje swoim klientom kreatywne i inteligentne rozwiązania do podnoszenia o dużym tonażu oraz odpowiada na wszystkie wyzwania w dziedzinie transportu inżynierskiego. Dzięki ponad 100 jednostkom w 63 krajach działającym bez względu na granice, Sarens to idealny partner projektów na każdą skalę: od najmniejszych do ogromnych. Sarens aktualnie zatrudnia 4452 specjalistów.

 2. GRÚAS CANO SL

  Hiszpania

  Wynajem żurawi i ciągników, załadunek, transport i rozładunek sprzętu ciężkiego i towarów ogólnie, zarówno na skalę lokalną, regionalną, krajową jak i międzynarodową. Specjalizujemy się w transporcie specjalnym i wyjątkowym.

 1. URCAN MAKINA SANAYI SERVIS VE TICARET A.S.

  Turcja

 2. TRANSPORTES Y GRÚAS VICENTE J. SIMÓN PICÓ

  Hiszpania

 3. LANZ HEBEBÜHNEN & NUTZFAHRZEUGVERMIETUNG GMBH

  Niemcy

 4. TARTAR RECYCLING EQUIPMENTS

  Turcja

 5. SCHULISCH ARBEITSBÜHNEN GMBH

  Niemcy

 6. SHANGHAI YAYI MACHINERY LTD

  Chiny

 7. HEBEPROFI GMBH

  Austria

 8. BÖCKER MASCHINENWERKE GMBH

  Niemcy

 1. LIEBHERR-BAUMASCHINEN AG

  Szwajcaria

 2. PIVATO M.M. S.A.S. DI PIVATO MICHELE E MAURIZIO & C.

  Włochy

 3. TSIKRITSAKIS FANOURIS

  Grecja

 4. MANUTENTION LEVAGE GELIN

  Francja

 5. LUXLEV

  Luksemburg

 6. SCHUSSMANN KRANSERVICE GMBH

  Niemcy

 7. GRUAS DONIZ

  Hiszpania

 8. ASELKON

  Turcja

 9. AE-ENGINEERING

  Zjednoczone Królestwo

 10. ESPAGRUAS SL

  Hiszpania

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo