• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • żurawie przejezdne

Wyniki dla

Żurawie przejezdne - Import eksport

 1. DEMAG CRANES & COMPONENTS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Wydajne i niezawodne suwnice przemysłowe, elementy suwnic i technika napdowa: to nasze podstawowe kompetencje. Jako jeden z wiodących światowych producentów w branży od ponad 200 lat oferujemy naszym klientom kompleksowe portfolio rozwiązań w zakresie przepływu materiałów i logistyki – umożliwiając im osiągnięcie maksymalnej efektywności i najlepszej wydajności. Odkryj świat firmy Demag!

 2. MÉTHOCAD

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma MÉTHOCAD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budownictwo - wyposażenie i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Roboty budowlane ciężkie, Żurawie przejezdne, Deskowanie, Roboty budowlane ciężkie, Żurawie przejezdne, Deskowanie, i Civil engineering. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 3. BKS SPILKER - MAIK SPILKER

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BKS SPILKER - MAIK SPILKER, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Żurawie przejezdne. Ma siedzibę w Enger, Niemcy.

 4. ZELMER BAUMASCHINEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ZELMER BAUMASCHINEN GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Żurawie przejezdne. Ma siedzibę w Rheda-Wiedenbrück, Niemcy.

 5. BAUMASCHINEN BERLIN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BAUMASCHINEN BERLIN GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Żurawie przejezdne. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. AUTOKRAN-DIENST JAROMIN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma AUTOKRAN-DIENST JAROMIN GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Żurawie przejezdne. Ma siedzibę w Oberhausen, Niemcy.

 2. CT-KRANSERVICE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CT-KRANSERVICE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Żurawie przejezdne. Ma siedzibę w Göppingen, Niemcy.

 3. DS SYSTEM SP. Z O.O.

  Polska

 4. SARENS

  Belgia

  Firma Sarens to światowy lider i uznana firma w dziedzinie wypożyczania dźwigów, podnoszeniu o dużym tonażu oraz transporcie inżynierskim. Dzięki najnowszemu sprzętowi oraz inżynierii o dużej wartości dodanej, Sarens proponuje swoim klientom kreatywne i inteligentne rozwiązania do podnoszenia o dużym tonażu oraz odpowiada na wszystkie wyzwania w dziedzinie transportu inżynierskiego. Dzięki ponad 100 jednostkom w 63 krajach działającym bez względu na granice, Sarens to idealny partner projektów na każdą skalę: od najmniejszych do ogromnych. Sarens aktualnie zatrudnia 4452 specjalistów.

 5. GRÚAS CANO SL

  Hiszpania

  Wynajem żurawi i ciągników, załadunek, transport i rozładunek sprzętu ciężkiego i towarów ogólnie, zarówno na skalę lokalną, regionalną, krajową jak i międzynarodową. Specjalizujemy się w transporcie specjalnym i wyjątkowym.

 1. WINDEX HOLDING SP.Z O.O.

  Polska

  SUWNICE: Suwnice natorowe Suwnice podwieszane Suwnice automatyczne Suwnice magazynowe Suwnice kontenerowe Suwnice czerpakowe Suwnice obrotowe Suwnice produkcyjne Suwnice bramowe ŻURAWIE WCIĄGNIKI DONATI i inne CZĘŚCI ZAMIENNE ZAWIESIA UCHWYTY PODTORZA Rektyfikacja podtorza, Szyny suwnicowe, System elastycznych mocowań szyn do belek podsuwnicowych KONSTRUKCJE ESTAKADY LINY HAKI ZAWIESIA SERWIS I USŁUGI UTRZYMANIE RUCHU WCIĄGARKI PRZECIĄGARKI WÓZKI WNA

 2. URCAN MAKINA SANAYI SERVIS VE TICARET A.S.

  Turcja

  Firma URCAN MAKINA SANAYI SERVIS VE TICARET A.S., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Żurawie przejezdne. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. TRANSPORTES Y GRÚAS VICENTE J. SIMÓN PICÓ

  Hiszpania

  Firma TRANSPORTES Y GRÚAS VICENTE J. SIMÓN PICÓ, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Żurawie przejezdne. Jest również obecna w dziedzinach transport maszyn budowlanych, i montaż baterii słonecznych. Ma siedzibę w Almássera-Valencia, Hiszpania.

 2. LANZ HEBEBÜHNEN & NUTZFAHRZEUGVERMIETUNG GMBH

  Niemcy

  Firma LANZ HEBEBÜHNEN & NUTZFAHRZEUGVERMIETUNG GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Żurawie przejezdne. Ma siedzibę w Rutesheim, Niemcy.

 3. SHANGHAI YAYI MACHINERY LTD

  Chiny

  Firma SHANGHAI YAYI MACHINERY LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żurawie przejezdne. Jest również obecna w dziedzinach używane maszyny do robót ziemnych. Ma siedzibę w Shanghai, Chiny.

 4. HEBEPROFI GMBH

  Austria

  Firma HEBEPROFI GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Żurawie przejezdne. Ma siedzibę w Bruck An Der Leitha, Austria.

 5. SCHULISCH ARBEITSBÜHNEN GMBH

  Niemcy

  Firma SCHULISCH ARBEITSBÜHNEN GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Żurawie przejezdne. Ma siedzibę w Wunstorf, Niemcy.

 6. TARTAR RECYCLING EQUIPMENTS

  Turcja

  Firma TARTAR RECYCLING EQUIPMENTS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Metalurgia i hutnictwo żelaza - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Recyrkulacja i wykorzystanie odpadów - urządzenia, Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego, Żurawie przejezdne, Recyrkulacja i wykorzystanie odpadów - urządzenia, Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego, odpady metalowe, i Żurawie przejezdne. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 7. TRINAC GMBH

  Niemcy

  Firma TRINAC GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Żurawie przejezdne. Ma siedzibę w Essen, Niemcy.

 8. BÖCKER MASCHINENWERKE GMBH

  Niemcy

  Firma BÖCKER MASCHINENWERKE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żurawie przejezdne. Ma siedzibę w Werne, Niemcy.

 1. MAS FÖRDER-HEBETECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma MAS FÖRDER-HEBETECHNIK GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Żurawie przejezdne. Ma siedzibę w Germersheim, Niemcy.

 2. LIEBHERR-BAUMASCHINEN AG

  Szwajcaria

  Firma LIEBHERR-BAUMASCHINEN AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żurawie przejezdne. Ma siedzibę w Reiden, Szwajcaria.

 3. PIVATO M.M. S.A.S. DI PIVATO MICHELE E MAURIZIO & C.

  Włochy

  Firma PIVATO M.M. S.A.S. DI PIVATO MICHELE E MAURIZIO & C., roku i działającą w sektorze Żurawie bramowe. Jest również obecna w dziedzinach Żurawie przejezdne, dźwig, samochód z dźwigiem, Żurawie przejezdne, i żuraw wieżowy dla budownictwa. Ma siedzibę w Resana, Włochy.

 4. GRUAS DONIZ

  Hiszpania

  Firma GRUAS DONIZ, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Żurawie przejezdne. Jest również obecna w dziedzinach wynajem żurawi przejezdnych, i wynajem ciężarówki z żurawiem. Ma siedzibę w Vigo, Hiszpania.

 5. ALDR - ASSISTANCE LEVAGE DEPANNAGE ROUTIER

  Francja

  Firma ALDR - ASSISTANCE LEVAGE DEPANNAGE ROUTIER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Suwnice pomostowe i bramowe. Jest również obecna w dziedzinach Żurawie przejezdne, Podnośniki kubełkowe, Żurawie przejezdne, Podnośniki kubełkowe, i wynajem minikoparek. Ma siedzibę w Gratentour, Francja.

 6. GRÚAS BRETONES

  Hiszpania

  Firma GRÚAS BRETONES, roku i działającą w sektorze Żurawie przejezdne. Jest również obecna w dziedzinach dźwig, pojazdy ciężarowe, WYNAJEM Maszyn, i przecinarki. Ma siedzibę w CÓRDOBA, Hiszpania.

 7. ASELKON

  Turcja

  Firma ASELKON, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żurawie przejezdne. Jest również obecna w dziedzinach dźwigi hydrauliczne. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 8. LUXLEV

  Luksemburg

  Firma LUXLEV, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Żurawie przejezdne. Jest również obecna w dziedzinach wynajem dźwigów, wynajem gondol pająkowych, i wynajem minikoparek. Ma siedzibę w Schengen, Luksemburg.

 9. KELES CRANE

  Turcja

  Firma KELES CRANE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żurawie przejezdne. Jest również obecna w dziedzinach Żurawie samochodowe, dźwig, Dźwigi samojezdne, i Żurawie samochodowe. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 10. TECNOGRU S.R.L.

  Włochy

  Firma TECNOGRU S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Podnośniki - wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Żurawie i suwnice pomostowe, Żurawie przejezdne, Żurawie i suwnice pomostowe, i Żurawie przejezdne. Ma siedzibę w Villanuova Sul Clisi, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo