• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • żurawie i suwnice pomostowe

Wyniki dla

Żurawie i suwnice pomostowe - Import eksport

 1. ABUS KRANSYSTEME GMBH

  Niemcy

  ABUS jest jednym z wiodących producentów dźwigów halowych w Europie. Ta rodzinna firma oferuje rozwiązania w zakresie dźwigów dostosowane do indywidualnych potrzeb i oparte na standardowych komponentach i konfiguracjach. Kompetencje dotyczące wydajności obejmują cały proces tworzenia wartości. Z Gummersbach, siedziby firmy, zajmujemy się rozwojem i produkcją w kilku innych lokalizacjach. Dźwigi halowe ABUS obejmują cały zakres obciążeń, od 80 kg do 120 ton i mogą być dostosowane do szerokiej gamy rozmiarów i geometrii hal oraz wymagań systemowych.

 2. HEAVYDRIVE GMBH

  Niemcy

  Historia sukcesu firmy Heavydrive GmbH zaczyna się od doskonałego pomysłu: istniejące na rynku transportowym podnośniki i dźwigi mogą podnosić i pozycjonować ładunki, ale nie mogą poruszać się pod obciążeniem. W ten sposób konstruktor maszyn Günter Übelacker zaczął projektować lekkie i stabilne urządzenie transportowe. Pomysłowa konstrukcja wózka do transportu szkła gwarantuje stabilność transportowanego towaru. Dzięki tej serii produktów firma w ciągu kilku lat zdobyła pozycję lidera na rynku światowym. W 2006 roku Günter Übelacker założył firmę Heavydrive GmbH. Firma weszła również w sektor wynajmu urządzeń. Dzięki obecności na międzynarodowych targach firma Heavydrive GmbH szybko stała się znana jako kompleksowy dostawca rozwiązań w zakresie podnoszenia i transportu. Doświadczony zespół z firmy Heavydrive GmbH przekonuje klientów na całym świecie dzięki dostosowanym do ich potrzeb rozwiązaniom montażowym, od planowania po realizację, nawet w skomplikowanych sytuacjach na placu budowy.

 3. HENNE SPANTECHNIK GMBH

  Niemcy

 4. GIS AG

  Szwajcaria

 5. KRANTEAM GMBH

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. METALMECCANICA SPAGGIARI

  Włochy

 2. KRAN- UND ROLLTORSERVICE RAINER SIMON

  Niemcy

 3. ALFRED HOFFMANN GMBH & CO. KG

  Niemcy

 4. LOCA-GRUE

  Belgia

 5. LIFT EXPRESS

  Belgia

 1. SCHMIEDL METALL- & FÖRDERTECHNIK GMBH

  Niemcy

 2. KONECRANES AND DEMAG GES.M.B.H.

  Austria

 1. RALF BRINKMANN GMBH

  Niemcy

 2. GH CRANES & COMPONENTS

  Niemcy

 3. CANTINIAU LEVAGE MANUTENTION & TRANSPORTS EXCEPTIONNELS

  Francja

  Firma CANTINIAU Levage Manutention jest wyspecjalizowana w podnoszeniu i przeładunku, wynajmie urządzeń dźwigowych, w ciężkich robotach i dużej wysokości. Świadczymy usługi na budowach, przy robotach publicznych, w budownictwie i przemyśle oraz w dziedzinie holowania, podnoszenia, suwnic i przeładunku. Proponujemy również wynajem ciężkiego sprzętu do przeładunku z kierowcą: żurawie, wózki z żurawiem, wózki podnośnikowe, wysięgniki lub udostępniamy (bez kierowcy) wózki podnośnikowe lub wysięgniki.

 4. ROTHERMEL CHARLES

  Francja

  Zakłady Charles Rotherme produkują od 40-u lat kabiny specjalne (standardowe lub na specjalne zamówienie) dla przemysłu: - Kabiny sterownicze do urządzeń dźwigowych i do transportu bliskiego, suwnic, żurawi, urządzeń typu stacker i koparek naczyniowych kołowych - Kabiny do urządzeń portowych - Kabiny i urządzenia typu schelter elektryczne - Kabiny do urządzeń informatycznych i tablic sterowniczych - Trybuny i kabiny sterownicze do instalacji przemysłowych - Kabina sortownicza - Pulpity sterowania i kontrolne.

 5. ZAKŁAD BUDOWY URZĄDZEŃ DŹWIGNICOWYCH "ZBUD" SP. Z O.O.

  Polska

  W ofercie firmy ZBUD można znaleźć: urządzenia transportu bliskiego: suwnice, żurawie, wciągarki, wciągniki, osprzęt transportowy: zawiesia, trawersy produkty dla sektora offshore - urządzenia dźwignicowe i serwisowe dla platform wiertniczych. przemysłowe konstrukcje stalowe usługi projektowe, doradcze i szkoleniowe Sektor urządzeń transportu bliskiego obsługujemy kompleksowo: projektując podtorza suwnic i posadowienia żurawi projektując, wytwarzając i montując urządzenia: suwnice, żurawie, wciągniki i wciągarki modernizując eksploatowane urządzenia serwisując i konserwując urządzenia własne i powierzone nadzorowi

 6. MASTORASLIFT

  Grecja

  MASTORAS-LIFT łączy 25-letnie doświadczenie na rynku i dynamizm nowoczesnej ery urządzeń dźwigowych, platform paletowych i towarowych oraz wynajem wózków widłowych. Nasze usługi: Wynajem podnośników widłowych i wózków widłowych, Załadunek i rozładunek, niezależnie od wielkości i ciężaru, Platformy transportowe i paletowe, Wózki podnośnikowe i transportowe, Transport urządzeń dźwigowych, dźwigi z prywatnym pojazdem cięzarowym. W biznesie od 1985 r. ZAUFAJ nam w dziedzinie wszystkich podnośników widłowych

 7. SEKIZLI MAKINA VE VINC SAN.TIC.A.S.

  Turcja

  Przedsiębiorstwo SEKIZLI MAKINA powstało w Konyi w 1987 r. Doświadczony personel SEKIZLI MAKINA produkuje różne rodzaje wind i dźwigów na 16.000 m2 otwartego pola. Nasz cel to zadowolenie naszych klientów dzięki produkcji specjalistycznych, oszczędnych i solidnych maszyn.

 8. A.C. OZFATIHLER CRANE LTD

  Turcja

 1. SIBRE FRANCE

  Francja

 2. KARL GEORG STAHLHERSTELLUNGS- UND VERARBEITUNGS GMBH

  Niemcy

 3. DEWINCH CRANE SYSTEMS

  Turcja

 4. SEIFERT KRANBAU UND ELEKTROTECHNIK

  Niemcy

 5. STMO TRANSPORTS LEVAGE MANUTENTION

  Francja

 6. RO-TECH KG

  Niemcy

 7. REYTES VINÇ SISTEMLERI

  Turcja

 8. CANDIROGLU CRANE

  Turcja

 9. DRAGON FÖRDERTECHNIK GMBH

  Niemcy

 10. SERVPOWER GMBH

  Austria

Filtry

Wyniki dla

Żurawie i suwnice pomostowe - Import eksport

Liczba wyników

997 przedsiębiorstwa