• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • żurawie i suwnice pomostowe

Wyniki dla

Żurawie i suwnice pomostowe - Import eksport

 1. ABUS KRANSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  ABUS jest jednym z wiodących producentów dźwigów halowych w Europie. Ta rodzinna firma oferuje rozwiązania w zakresie dźwigów dostosowane do indywidualnych potrzeb i oparte na standardowych komponentach i konfiguracjach. Kompetencje dotyczące wydajności obejmują cały proces tworzenia wartości. Z Gummersbach, siedziby firmy, zajmujemy się rozwojem i produkcją w kilku innych lokalizacjach. Dźwigi halowe ABUS obejmują cały zakres obciążeń, od 80 kg do 120 ton i mogą być dostosowane do szerokiej gamy rozmiarów i geometrii hal oraz wymagań systemowych.

 2. MONOSTEEL

  Turcja

  Verified by europages badge

  Jesteśmy turecką firmą produkcyjno-budowlaną, która specjalizuje się w produkcji konstrukcji stalowych, projektowaniu, zarządzaniu, budowie i usługach konsultacyjnych. Jesteśmy w stanie pracować jako firma EPCI (Engineering, Procurement, Construction, and Installation). Sektory, w których pracujemy obejmują budownictwo przemysłowe, budownictwo mieszkaniowe, inżynierię lądową i wodna, drążenie tuneli oraz górnictwo. Nasz nowoczesny park maszynowy i oprogramowanie do zarządzania pozwala nam zapewnić naszym cennym klientom wysoką jakość, terminowość dostaw i bezbłędną obsługę. Włączamy naszych klientów do uczestniczenia w całym procesie produkcji. Cała nasza produkcja jest zgodna z normami europejskimi. Prosimy skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 3. ZEYTAS CELIK MAKINA SAN. VE TIC. A.S.

  Turcja

  Verified by europages badge

  Zeytaş Steel Machinery wyróżnia się działalnością opartą na projektach, konsekwentnie dostarczając jakość Zeytaş klientom na rynkach światowych, takich jak Niemcy, Francja, północny Irak, Etiopia i region Morza Egejskiego od 2016 roku. W naszej nowoczesnej fabryce o miesięcznych zdolnościach produkcyjnych na 12, 000 m2 powierzchni zamkniętej, jest obsługiwana przez zespół wykwalifikowanych inżynierów oraz sprawne zespoły produkcyje i montażowe. Naszą główną specjalizacją jest produkcja hal stalowych, magazynów, hangarów, konstrukcji parkingowych, obiektów magazynowych i podobnych konstrukcji. Poznaj nasze różnorodne usługi projektowe, dostosowane do unikalnych wymagań w dziedzinie budownictwa halowego: •Konstrukcje stalowe •Fabryka konstrukcji stalowych •Platforma konstrukcji stalowych •Platforma maszyn do konstrukcji stalowych •Producent konstrukcji stalowych •Budynki o konstrukcji stalowej •Hala o konstrukcji stalowej •Dźwig do konstrukcji stalowych •Budynek fabryki konstrukcji stalowych Catering dla szerokiego grona klientów, w tym liderów w produkcji kabli, elektrowni bioenergetycznych, stoczni, branży maszyn i tekstylnej, nasze podejście jest dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego projektu, zarówno w kraju, jak i za granicą. Dzięki najnowocześniejszej technologii i niezachwianemu zaangażowaniu w przestrzeganie wysokich standardów jakości, Zeytaş Steel Machinery jest poszukiwaną marką w branży, konsekwentnie zapewniając wyjątkową wartość dodaną w każdym projekcie. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami już dziś!

 4. HEAVYDRIVE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Historia sukcesu firmy Heavydrive GmbH zaczyna się od doskonałego pomysłu: istniejące na rynku transportowym podnośniki i dźwigi mogą podnosić i pozycjonować ładunki, ale nie mogą poruszać się pod obciążeniem. W ten sposób konstruktor maszyn Günter Übelacker zaczął projektować lekkie i stabilne urządzenie transportowe. Pomysłowa konstrukcja wózka do transportu szkła gwarantuje stabilność transportowanego towaru. Dzięki tej serii produktów firma w ciągu kilku lat zdobyła pozycję lidera na rynku światowym. W 2006 roku Günter Übelacker założył firmę Heavydrive GmbH. Firma weszła również w sektor wynajmu urządzeń. Dzięki obecności na międzynarodowych targach firma Heavydrive GmbH szybko stała się znana jako kompleksowy dostawca rozwiązań w zakresie podnoszenia i transportu. Doświadczony zespół z firmy Heavydrive GmbH przekonuje klientów na całym świecie dzięki dostosowanym do ich potrzeb rozwiązaniom montażowym, od planowania po realizację, nawet w skomplikowanych sytuacjach na placu budowy.

 5. HENNE SPANTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HENNE SPANTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żurawie i suwnice pomostowe. Ma siedzibę w Hamm, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GIS AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma GIS AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żurawie i suwnice pomostowe. Ma siedzibę w Schotz, Szwajcaria.

 2. METALMECCANICA SPAGGIARI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma METALMECCANICA SPAGGIARI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żurawie i suwnice pomostowe. Jest również obecna w dziedzinach Magazynowanie i składowanie - wyposażenie i systemy, Żurawie bramowe, żurawie bramowe, dźwigi do podnoszenia towarów, Magazynowanie i składowanie - wyposażenie i systemy, wciągarki do podnoszenia towarów, Żurawie bramowe, suwnica do podnoszenia towarów, i magazyny automatyczne. Ma siedzibę w Fontevivo, Włochy.

 3. KRAN- UND ROLLTORSERVICE RAINER SIMON

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KRAN- UND ROLLTORSERVICE RAINER SIMON, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Żurawie i suwnice pomostowe. Ma siedzibę w Ennepetal, Niemcy.

 4. ALFRED HOFFMANN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ALFRED HOFFMANN GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Żurawie i suwnice pomostowe. Ma siedzibę w Siegen, Niemcy.

 5. LIFT EXPRESS

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma LIFT EXPRESS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przeprowadzki międzynarodowe. Jest również obecna w dziedzinach Żurawie i suwnice pomostowe, Wyciągi towarowe, podnośniki, Żurawie i suwnice pomostowe, Lifting equipment, dźwig, wynajem dźwigów, i Wyciągi towarowe. Ma siedzibę w Braine-L'alleud, Belgia.

 1. LOCA-GRUE

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma LOCA-GRUE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wynajem urządzeń przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Żurawie i suwnice pomostowe, Podnośniki kubełkowe, Żurawie samochodowe, Wyciągi towarowe, Żurawie i suwnice pomostowe, Podnośniki kubełkowe, dźwig, wynajem dźwigów, i Żurawie samochodowe. Ma siedzibę w Waterloo, Belgia.

 2. SCHMIEDL METALL- & FÖRDERTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SCHMIEDL METALL- & FÖRDERTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żurawie i suwnice pomostowe. Ma siedzibę w Möser, Niemcy.

 1. KONECRANES AND DEMAG GES.M.B.H.

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma KONECRANES AND DEMAG GES.M.B.H., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żurawie i suwnice pomostowe. Ma siedzibę w Brunn Am Gebirge, Austria.

 2. RALF BRINKMANN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma RALF BRINKMANN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żurawie i suwnice pomostowe. Ma siedzibę w Grevenbroich, Niemcy.

 3. GH CRANES & COMPONENTS

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GH CRANES & COMPONENTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żurawie i suwnice pomostowe. Ma siedzibę w Dortmund, Niemcy.

 4. CANTINIAU LEVAGE MANUTENTION & TRANSPORTS EXCEPTIONNELS

  Francja

  Firma CANTINIAU Levage Manutention jest wyspecjalizowana w podnoszeniu i przeładunku, wynajmie urządzeń dźwigowych, w ciężkich robotach i dużej wysokości. Świadczymy usługi na budowach, przy robotach publicznych, w budownictwie i przemyśle oraz w dziedzinie holowania, podnoszenia, suwnic i przeładunku. Proponujemy również wynajem ciężkiego sprzętu do przeładunku z kierowcą: żurawie, wózki z żurawiem, wózki podnośnikowe, wysięgniki lub udostępniamy (bez kierowcy) wózki podnośnikowe lub wysięgniki.

 5. ROTHERMEL CHARLES

  Francja

  Zakłady Charles Rotherme produkują od 40-u lat kabiny specjalne (standardowe lub na specjalne zamówienie) dla przemysłu: - Kabiny sterownicze do urządzeń dźwigowych i do transportu bliskiego, suwnic, żurawi, urządzeń typu stacker i koparek naczyniowych kołowych - Kabiny do urządzeń portowych - Kabiny i urządzenia typu schelter elektryczne - Kabiny do urządzeń informatycznych i tablic sterowniczych - Trybuny i kabiny sterownicze do instalacji przemysłowych - Kabina sortownicza - Pulpity sterowania i kontrolne.

 6. ZAKŁAD BUDOWY URZĄDZEŃ DŹWIGNICOWYCH "ZBUD" SP. Z O.O.

  Polska

  W ofercie firmy ZBUD można znaleźć: urządzenia transportu bliskiego: suwnice, żurawie, wciągarki, wciągniki, osprzęt transportowy: zawiesia, trawersy produkty dla sektora offshore - urządzenia dźwignicowe i serwisowe dla platform wiertniczych. przemysłowe konstrukcje stalowe usługi projektowe, doradcze i szkoleniowe Sektor urządzeń transportu bliskiego obsługujemy kompleksowo: projektując podtorza suwnic i posadowienia żurawi projektując, wytwarzając i montując urządzenia: suwnice, żurawie, wciągniki i wciągarki modernizując eksploatowane urządzenia serwisując i konserwując urządzenia własne i powierzone nadzorowi

 7. MASTORASLIFT

  Grecja

  MASTORAS-LIFT łączy 25-letnie doświadczenie na rynku i dynamizm nowoczesnej ery urządzeń dźwigowych, platform paletowych i towarowych oraz wynajem wózków widłowych. Nasze usługi: Wynajem podnośników widłowych i wózków widłowych, Załadunek i rozładunek, niezależnie od wielkości i ciężaru, Platformy transportowe i paletowe, Wózki podnośnikowe i transportowe, Transport urządzeń dźwigowych, dźwigi z prywatnym pojazdem cięzarowym. W biznesie od 1985 r. ZAUFAJ nam w dziedzinie wszystkich podnośników widłowych

 8. SEKIZLI MAKINA VE VINC SAN.TIC.A.S.

  Turcja

  Przedsiębiorstwo SEKIZLI MAKINA powstało w Konyi w 1987 r. Doświadczony personel SEKIZLI MAKINA produkuje różne rodzaje wind i dźwigów na 16.000 m2 otwartego pola. Nasz cel to zadowolenie naszych klientów dzięki produkcji specjalistycznych, oszczędnych i solidnych maszyn.

 1. SIBRE FRANCE

  Francja

  Firma SIBRE FRANCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żurawie i suwnice pomostowe. Jest również obecna w dziedzinach Przeguby i przekładnie mechaniczne, hamulce przemysłowe, Przeguby i przekładnie mechaniczne, i amortyzatory przemysłowe. Ma siedzibę w Saint Etienne, Francja.

 2. A.C. OZFATIHLER CRANE LTD

  Turcja

  Firma A.C. OZFATIHLER CRANE LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żurawie i suwnice pomostowe. Jest również obecna w dziedzinach żurawie wieżowe, suwnica mostowa, żurawie wysięgnikowe, i części zamienne i wyposażenie dodatkowe dla suwnic do podnoszenia towarów. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 3. KARL GEORG STAHLHERSTELLUNGS- UND VERARBEITUNGS GMBH

  Niemcy

  Firma KARL GEORG STAHLHERSTELLUNGS- UND VERARBEITUNGS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żurawie i suwnice pomostowe. Jest również obecna w dziedzinach Koła i rolki, osprzęt żurawi, małe wałki, Koła i rolki, i krążki liniowe. Ma siedzibę w Ingelbach-Bahnhof, Niemcy.

 4. DEWINCH CRANE SYSTEMS

  Turcja

  Firma DEWINCH CRANE SYSTEMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Suwnice bramowe z podwieszonym żurawiem. Jest również obecna w dziedzinach Podnośniki - wyposażenie, Żurawie i suwnice pomostowe, żurawie wieżowe, suwnica mostowa, Podnośniki - wyposażenie, i Żurawie i suwnice pomostowe. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 5. STMO TRANSPORTS LEVAGE MANUTENTION

  Francja

  Firma STMO TRANSPORTS LEVAGE MANUTENTION, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Żurawie i suwnice pomostowe. Ma siedzibę w Sartrouville, Francja.

 6. KRANTEAM GMBH

  Niemcy

  Firma KRANTEAM GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żurawie i suwnice pomostowe. Ma siedzibę w Markdorf, Niemcy.

 7. SEIFERT KRANBAU UND ELEKTROTECHNIK

  Niemcy

  Firma SEIFERT KRANBAU UND ELEKTROTECHNIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żurawie i suwnice pomostowe. Ma siedzibę w Wilnsdorf, Niemcy.

 8. RO-TECH KG

  Niemcy

  Firma RO-TECH KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Żurawie i suwnice pomostowe. Ma siedzibę w Ruhpolding, Niemcy.

 9. DRAGON FÖRDERTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma DRAGON FÖRDERTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żurawie i suwnice pomostowe. Ma siedzibę w Nittenau, Niemcy.

 10. REYTES VINÇ SISTEMLERI

  Turcja

  Firma REYTES VINÇ SISTEMLERI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żurawie i suwnice pomostowe. Jest również obecna w dziedzinach Suwnice bramowe z podwieszonym żurawiem, anti-explosion bridge cranes, żurawie wysięgnikowe, suwnica do podnoszenia towarów, i Suwnice bramowe z podwieszonym żurawiem. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Żurawie i suwnice pomostowe - Import eksport

Liczba wyników

999 Przedsiębiorstwa