• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • żurawie budowlane

Wyniki dla

Żurawie budowlane - Import eksport

 1. DEAL LEVAGE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma DEAL LEVAGE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żurawie budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Podnośniki - wyposażenie, wciągniki przemysłowe, łańcuch przemysłowy, liny, kable dla przemysłu, kabel, akcesoria do podnoszenia ciężarów, Podnośniki - wyposażenie, i Uchwyt do przyspawania. Ma siedzibę w Gémenos, Francja.

 2. PIANA GRU

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma PIANA GRU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żurawie budowlane. Jest również obecna w dziedzinach żuraw wieżowy dla budownictwa. Ma siedzibę w Cazzago San Martino, Włochy.

 3. CORCAN S. L.

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma CORCAN S. L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Żurawie budowlane. Jest również obecna w dziedzinach konserwacja żurawi budowlanych, Naprawa dźwigów, suwnice, dźwigi jendotorowe, dźwig żuraw, żurawie dwudźwigarowe, i dźwigi warsztatowe. Ma siedzibę w Sant Esteve Sesrovires-Barcelona, Hiszpania.

 4. BAUSHOP EXPRESS GMBH

  Niemcy

  Jako dealer sprzętu budowlanego naszym celem jest umożliwienie naszym klientom z handlu i przemysłu, aby pracowali szybko, wydajnie i zdrowo na placu budowy przez cały czas trwania robót. Jednocześnie pragniemy, aby proces zakupowy był jak najbardziej oszczędny pod względem czasu i zasobów. W tym celu oferujemy szeroki asortyment produktów w postaci wysokiej jakości sprzętu budowlanego i akcesoriów. Nasz nowoczesny sklep internetowy w połączeniu z fachowym doradztwem naszej przeszkolonej obsługi klienta pomaga szybko i łatwo znaleźć odpowiedni sprzęt do danego celu. Jeśli nie mamy w naszym sklepie odpowiedniego produktu, nasze doświadczone służby zaopatrzeniowe zajmą się zorganizowaniem potrzebnego sprzętu. Dzięki obsłudze internetowej i sprawnym procesom jesteśmy w stanie oferować trwale niskie ceny. W połączeniu z atrakcyjnymi ofertami finansowania zapewniamy, że odpowiedni sprzęt budowlany jest jak najbardziej przystępny cenowo. Jednocześnie zapewniamy krótkie terminy dostaw w optymalnych cenach dzięki połączeniu ukierunkowanego magazynowania i dropshippingu. Dużą część naszych produktów dostarczamy w ciągu kilku dni - na życzenie bezpośrednio na plac budowy. Oczywiście nasz wyszkolony dział obsługi klienta służy pomocą również po dokonaniu zakupu przy wszystkich wyzwaniach, od dostawy po organizację części zamiennych. Atrakcyjne ceny, szybka dostawa i doskonała obsługa klienta - to właśnie wyróżnia Baushop Express.

 5. MINI ŻURAWIE PAWEŁ MICHALCZEWSKI

  Polska

  MINI ŻURAWIE Paweł Michalczewski jest wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem japońskich mini żurawi MAEDA która świadczy również wyspecjalizowane usługi dźwigowe na ograniczonych przestrzeniach roboczych lub w miejscach, w których z powodzeniem może zastępować żurawie wieżowe lub samojezdne, przyczyniając się tym samym do obniżenia kosztów inwestycji dzięki skróceniu czasu wykonywanych prac budowlanych. Nasze małe dźwigi dotrą do takich miejsc, do których dotarcie nie było wcześniej możliwe. Kompaktowe wymiary i zdolności manewrowe mini żurawi MAEDA w połączeniu z dużym udźwigiem, znajdują zastosowanie również tam, gdzie użycie silnika spalinowego jest wykluczone. Te unikalne właściwości opisanych urządzeń, w połączeniu z wysokimi kwalifikacjami operatorów sprawiają, że technika pionowego podnoszenia stanowi prawdziwą rewolucję na rynku usług budowlanych w Polsce i na świecie.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. NRG ŻURAWIE RADOSŁAW CHOJNACKI

  Polska

  Wielkopolski podmiot NRG Żurawie Radosław Chojnacki zaprasza do współpracy wszystkich przedstawicieli firm budowlanych, które wykazują zapotrzebowanie na sprzęt ciężki. Przedmiotem oferty jest sprzedaż profesjonalnych żurawi, które świetnie radzą sobie na każdym placu budowy. Są to różne modele pochodzące z fabryk Liebherr. Obsługa świadczy fachowe doradztwo w zakresie doboru idealnego w danym przypadku typu maszyny. Przedsiębiorstwo proponuje również wynajem sprzętu wraz z doświadczoną kadrą operatorów, którzy gwarantują szybkie wykonywanie pracy. W przypadku umowy o wypożyczenie właściciel organizuje transport żurawi do docelowego miejsca. Jeżeli w trakcie obowiązywania porozumienia pojawi się potrzeba przeprowadzenia jakiegokolwiek serwisu, zostanie on przeprowadzany na koszt właściciela, a także przez oddelegowaną przez niego ekipę. Dużą zaletą są atrakcyjne ceny. Oferta sprzedaży kierowana jest do kontrahentów z całego kraju, wynajem możliwy jest z kolei w województwach wielkopolskim, kujawsko-pomorskim i łódzkim.

 2. NOR-ESTE

  Hiszpania

  Maszyny i sprzęt dla sektora budowlanego, sprzedaż i wynajem maszyn nowych i używanych. Dostawca: rusztowania, elektryczne platformy podnośne. Żurawie budowlane. Dźwigi wieżowe. Żurawie samopodnośne. Dźwigi. Windy i wyciągi towarowe budowlane. Wózki teleskopowe.Wynajem i sprzedaż rusztowań elektrycznych.

 3. MATELOC COFFRAGES ET GRUES

  Francja

  MATELOC to firma świadcząca usługi i proponująca rozwiązania dla różnych sektorów działalności takich jak budownictwo i roboty publiczne. MATELOC oddaje do dyspozycji park szalunków metalowych oraz akcesoria do deskowania: wynajem szalunków metalowych oraz akcesoriów i materiałów do deskowania. MATELOC to również park nowoczesnych dźwigów gwarantujących doskonale funkcjonujący plac budowy.

 4. FIRMA DŹWIGOWA MAREK URBANEK

  Polska

  Wynajem i serwis żurawi wieżowych (LIEBHERR, PEINER, POTAIN, CATTANEO), żurawi HDS (PALFINGER, HMF, PM, FASSI, EPSILON, FUCHS) , hakowców (PALIFT), podestów ruchomych (BAR, MBB, ANTEO), dźwigników samochodowych, suwnic. Montaże, odbiory UDT, przeglądy konserwacyjne, modernizacje, części zamienne. Szkolenia obsługi urządzeń dźwignicowych

 5. M.S.G. SRL

  Włochy

  Firma Msg jest dumna z doświadczenia i profesjonalizmu, który oddaje do dyspozycji swoich klientów od ponad 30 lat. Jesteśmy agencją wsparcia technicznego specjalizującą się w montażu, demontażu i naprawach dźwigów budowlanych wszystkich marek, dostarcza wyspecjalizowaną siłę roboczą oraz dźwigi samochodowe i świadczy usługi przewozu. Co czyni między innymi, DZIĘKI MAGAZYNOWI Z CZĘŚCIAMI ZAMIENNYMI (W TYM SILNIKI, REDUKTORY, OSIE, KOŁA PASOWE ITP.) oraz flocie dobrze wyposażonych pojazdów,

 1. TRANS-DZWIG

  Polska

  Trans-Dźwig to firma z Mielca z wieloletnim doświadczeniem w świadczeniu najwyższej jakości usług dźwigowych. Profesjonalnie realizuje prace dotyczące m.in. montażu i demontażu konstrukcji ze stali i żelbetu, montażu i konserwacji reklam, podnoszenia maszyn czy układania płyt stropowych. Prowadzi również wynajem nowoczesnych dźwigów i żurawi wraz z obsługą operatorską.

 2. SOMIRAV - SOCIEDADE DE REPARAÇÃO MONTAGEM E ALUGUER DE MÁQUINAS, S.A

  Portugalia

  Firma SOMIRAV - SOCIEDADE DE REPARAÇÃO MONTAGEM E ALUGUER DE MÁQUINAS, S.A, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Żurawie budowlane. Jest również obecna w dziedzinach wynajem ciężarówek z dźwigiem, wynajem żurawii do podnoszenia, bramy, i telescopic lift trucks. Ma siedzibę w Guimarães, Portugalia.

 1. INCI SOURCING INDUSTRIAL SUPPLY LTD.

  Turcja

  Firma INCI SOURCING INDUSTRIAL SUPPLY LTD., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Żurawie budowlane, Żurawie budowlane, i pipe bending machines. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. ERSET PLATFORM

  Turcja

  Firma ERSET PLATFORM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żurawie budowlane. Jest również obecna w dziedzinach materiały eksploatacyjne dla budownictwa. Ma siedzibę w Kahramanmaraş, Turcja.

 3. C.R.S. SRL

  Włochy

  Firma C.R.S. SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Żurawie budowlane. Jest również obecna w dziedzinach montaż dźwigów w branży budowlanej, dźwig, ciężarówka z ramieniem żurawia, i dźwigi hydrauliczne. Ma siedzibę w Bergamo, Włochy.

 4. TKE KULE VINÇ LTD

  Turcja

  Firma TKE KULE VINÇ LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żurawie budowlane. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 5. SOIMA CRANES - BEIRALTINA - EQUIPAMENTOS DE ELEVAÇÃO, S.A

  Portugalia

  Firma SOIMA CRANES - BEIRALTINA - EQUIPAMENTOS DE ELEVAÇÃO, S.A, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żurawie budowlane. Jest również obecna w dziedzinach żuraw wieżowy dla budownictwa, dźwigi samopodnośne, crane manufacturing, i Przemysłowe systemy elektryczne podnoszenia. Ma siedzibę w Canas De Senhorim, Portugalia.

 6. WUS VERTRIEB VON BAUKRANTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma WUS VERTRIEB VON BAUKRANTECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Żurawie i suwnice pomostowe. Jest również obecna w dziedzinach Żurawie budowlane, Maszyny budowlane, Żurawie budowlane, Maszyny budowlane, i sterowanie radiowe żurawi budowlanych. Ma siedzibę w Recklinghausen, Niemcy.

 7. NACHTERGAELE KRISTOF

  Belgia

  Firma NACHTERGAELE KRISTOF, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Żurawie budowlane. Jest również obecna w dziedzinach fitting workshop, rozbiórki, i prace przy fundamentach cywilne i przemysłowe. Ma siedzibę w Oudenaarde, Belgia.

 8. IMASCO

  Belgia

  Firma IMASCO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Inżynieria - biura inżynieryjno-konstrukcyjne instalacji przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Żurawie budowlane, Wózki transportowe, Montowanie i rozbieranie instalacji przemysłowych, Żurawie budowlane, Wózki transportowe, i Montowanie i rozbieranie instalacji przemysłowych. Ma siedzibę w Stabroek, Belgia.

 1. GRUALSA

  Hiszpania

  Firma GRUALSA, roku i działającą w sektorze Żurawie budowlane. Jest również obecna w dziedzinach wynajem żurawi wieżowych nowych i używanych, żuraw wieżowy dla budownictwa, dźwigi samopodnośne, i maszyny budowlane. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 2. STODDART CRANE HIRE

  Zjednoczone Królestwo

  Firma STODDART CRANE HIRE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Żurawie budowlane. Jest również obecna w dziedzinach wynajem dźwigów samojezdnych, wynajem dźwigów budowlanych, wynajem samojezdnych dźwigów hydraulicznych, i wynajem samojezdnych dźwigów teleskopowych. Ma siedzibę w Muir Of Ord, Zjednoczone Królestwo.

 3. BENELLI CRANE E PLATFORM SRL

  Włochy

  Firma BENELLI CRANE E PLATFORM SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Słupy (żurawie) z wysięgnikiem. Jest również obecna w dziedzinach Żurawie budowlane, dźwigi dla samochodów ciężarowych do podnoszenia towarów, platformy napowietrzne dla budownictwa, i Żurawie budowlane. Ma siedzibę w Poviglio, Włochy.

 4. KAFFL FAHRZEUGBAU GMBH

  Niemcy

  Firma KAFFL FAHRZEUGBAU GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Żurawie i suwnice pomostowe. Jest również obecna w dziedzinach Żurawie budowlane, Narzędzia przenośne zasilane, Żurawie budowlane, Narzędzia przenośne zasilane, wisiorki, i urządzenia do sztaplowania. Ma siedzibę w Rosenheim, Niemcy.

 5. CEFA

  Belgia

  Firma CEFA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Żurawie i suwnice pomostowe. Jest również obecna w dziedzinach Żurawie budowlane, Dźwigniki hydrauliczne, Żurawie budowlane, naprawy dźwigów, Dźwigniki hydrauliczne, i Walce pneumatyczne. Ma siedzibę w Ghislenghien, Belgia.

 6. KRAFOTEC PANNIER GMBH

  Niemcy

  Firma KRAFOTEC PANNIER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żurawie budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Suwnice bramowe, Żurawie bramowe, Budownictwo przemysłowe, Suwnice bramowe, Żurawie bramowe, Budownictwo przemysłowe, i budowa - maszyny. Ma siedzibę w Lutherstadt Wittenberg, Niemcy.

 7. SNIJERS BOUWKRANEN

  Belgia

  Firma SNIJERS BOUWKRANEN, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Hutnictwo i odlewnictwo - maszyny i urządzenia, Maszyny i sprzęt do budowy dróg, Żurawie budowlane, Hutnictwo i odlewnictwo - maszyny i urządzenia, Maszyny i sprzęt do budowy dróg, Żurawie budowlane, i wynajem dźwigów. Ma siedzibę w Tessenderlo, Belgia.

 8. TECPONTE - TECNOLOGIA EM ELEVAÇÃO

  Portugalia

  Firma TECPONTE - TECNOLOGIA EM ELEVAÇÃO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podnośne, urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Podnośniki i przenośniki pionowe, Żurawie budowlane, suwnica do podnoszenia towarów, części zamienne i wyposażenie dodatkowe dla suwnic do podnoszenia towarów, Podnośniki i przenośniki pionowe, i Żurawie budowlane. Ma siedzibę w Maceira Lra, Portugalia.

 9. DE CEUSTER & CO

  Belgia

  Firma DE CEUSTER & CO, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Budownictwo - wyposażenie i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny i sprzęt do budowy dróg, Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe, Żurawie budowlane, Maszyny i sprzęt do budowy dróg, Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe, Żurawie budowlane, i Maszyny UŻYWANE. Ma siedzibę w Lommel, Belgia.

 10. CRANEEXIT HEBETECHNIK

  Niemcy

  Firma CRANEEXIT HEBETECHNIK, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Żurawie budowlane. Jest również obecna w dziedzinach wynajem samojezdnych dźwigów teleskopowych. Ma siedzibę w Regensburg, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo