• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • żurawie budowlane

Wyniki dla

Żurawie budowlane - Import eksport

 1. BAUSHOP EXPRESS GMBH

  Niemcy

  Jako dealer sprzętu budowlanego naszym celem jest umożliwienie naszym klientom z handlu i przemysłu, aby pracowali szybko, wydajnie i zdrowo na placu budowy przez cały czas trwania robót. Jednocześnie pragniemy, aby proces zakupowy był jak najbardziej oszczędny pod względem czasu i zasobów. W tym celu oferujemy szeroki asortyment produktów w postaci wysokiej jakości sprzętu budowlanego i akcesoriów. Nasz nowoczesny sklep internetowy w połączeniu z fachowym doradztwem naszej przeszkolonej obsługi klienta pomaga szybko i łatwo znaleźć odpowiedni sprzęt do danego celu. Jeśli nie mamy w naszym sklepie odpowiedniego produktu, nasze doświadczone służby zaopatrzeniowe zajmą się zorganizowaniem potrzebnego sprzętu. Dzięki obsłudze internetowej i sprawnym procesom jesteśmy w stanie oferować trwale niskie ceny. W połączeniu z atrakcyjnymi ofertami finansowania zapewniamy, że odpowiedni sprzęt budowlany jest jak najbardziej przystępny cenowo. Jednocześnie zapewniamy krótkie terminy dostaw w optymalnych cenach dzięki połączeniu ukierunkowanego magazynowania i dropshippingu. Dużą część naszych produktów dostarczamy w ciągu kilku dni - na życzenie bezpośrednio na plac budowy. Oczywiście nasz wyszkolony dział obsługi klienta służy pomocą również po dokonaniu zakupu przy wszystkich wyzwaniach, od dostawy po organizację części zamiennych. Atrakcyjne ceny, szybka dostawa i doskonała obsługa klienta - to właśnie wyróżnia Baushop Express.

 2. HAACON HEBETECHNIK GMBH

  Niemcy

  haacon hebetechnik gmbh z siedzibą we Freudenbergu am Main jest producentem specjalnych rozwiązań w technologii podnoszenia. Obszary działalności to Przemysłowe Technologie Podnoszenia, Technika Pojazdów Użytkowych oraz Systemy Podnoszenia. Z technicznego punktu widzenia firma haacon rozwija wciągniki, których przenoszenie sił odbywa się za pomocą wrzeciona, przekładni zębatych lub liny. haacon koncentruje się na jednostkach biznesowych: General Lifting Technology, Pojazd użytkowy oraz Systemy Podnoszenia w sektorze B2B. Pojazdy użytkowe używane są głównie przez producentów przyczep i przyczep (segregatory, pojazdy budowlane i specjalne). Wyspecjalizowane wciągniki "mobilne" do kontenerów stosowane są głównie w logistyce sił zbrojnych i służb ratowniczych (np. Agencja Pomocy Technicznej, straż pożarna, policja). Gwarantują one samowystarczalność operacyjną przy niewielkiej infrastrukturze lub jej braku.

 3. PIANA GRU

  Włochy

 4. CORCAN S. L.

  Hiszpania

 5. MINI ŻURAWIE PAWEŁ MICHALCZEWSKI

  Polska

  MINI ŻURAWIE Paweł Michalczewski jest wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem japońskich mini żurawi MAEDA która świadczy również wyspecjalizowane usługi dźwigowe na ograniczonych przestrzeniach roboczych lub w miejscach, w których z powodzeniem może zastępować żurawie wieżowe lub samojezdne, przyczyniając się tym samym do obniżenia kosztów inwestycji dzięki skróceniu czasu wykonywanych prac budowlanych. Nasze małe dźwigi dotrą do takich miejsc, do których dotarcie nie było wcześniej możliwe. Kompaktowe wymiary i zdolności manewrowe mini żurawi MAEDA w połączeniu z dużym udźwigiem, znajdują zastosowanie również tam, gdzie użycie silnika spalinowego jest wykluczone. Te unikalne właściwości opisanych urządzeń, w połączeniu z wysokimi kwalifikacjami operatorów sprawiają, że technika pionowego podnoszenia stanowi prawdziwą rewolucję na rynku usług budowlanych w Polsce i na świecie.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GRÚA TORRE

  Meksyk

  Grúa Torre - specjalizuje się w wynajmie i sprzedaży sprzętu budowlanego oraz w szkoleniach jego użytkowania: młoty hydrauliczne, żurawie budowlane, inny sprzęt. Naszym głównym celem jest pomoc klientom w optymalizacji procesu produkcji i aby osiągnąć ten cel Serminter zapewnia najbardziej nowoczesny sprzęt budowlany. Jesteśmy dystrybutorem światowych marek, dzięki czemu zawsze znajdujemy się w czołówce. Inną oferowaną przez nas usługą jest szkolenie w zakresie użytkowania sprzętu, tak aby nasi klienci mogli w pełni wykorzystać możliwości naszych produktów.

 2. NRG ŻURAWIE RADOSŁAW CHOJNACKI

  Polska

  Wielkopolski podmiot NRG Żurawie Radosław Chojnacki zaprasza do współpracy wszystkich przedstawicieli firm budowlanych, które wykazują zapotrzebowanie na sprzęt ciężki. Przedmiotem oferty jest sprzedaż profesjonalnych żurawi, które świetnie radzą sobie na każdym placu budowy. Są to różne modele pochodzące z fabryk Liebherr. Obsługa świadczy fachowe doradztwo w zakresie doboru idealnego w danym przypadku typu maszyny. Przedsiębiorstwo proponuje również wynajem sprzętu wraz z doświadczoną kadrą operatorów, którzy gwarantują szybkie wykonywanie pracy. W przypadku umowy o wypożyczenie właściciel organizuje transport żurawi do docelowego miejsca. Jeżeli w trakcie obowiązywania porozumienia pojawi się potrzeba przeprowadzenia jakiegokolwiek serwisu, zostanie on przeprowadzany na koszt właściciela, a także przez oddelegowaną przez niego ekipę. Dużą zaletą są atrakcyjne ceny. Oferta sprzedaży kierowana jest do kontrahentów z całego kraju, wynajem możliwy jest z kolei w województwach wielkopolskim, kujawsko-pomorskim i łódzkim.

 3. NOR-ESTE

  Hiszpania

  Maszyny i sprzęt dla sektora budowlanego, sprzedaż i wynajem maszyn nowych i używanych. Dostawca: rusztowania, elektryczne platformy podnośne. Żurawie budowlane. Dźwigi wieżowe. Żurawie samopodnośne. Dźwigi. Windy i wyciągi towarowe budowlane. Wózki teleskopowe.Wynajem i sprzedaż rusztowań elektrycznych.

 4. MATELOC COFFRAGES ET GRUES

  Francja

  MATELOC to firma świadcząca usługi i proponująca rozwiązania dla różnych sektorów działalności takich jak budownictwo i roboty publiczne. MATELOC oddaje do dyspozycji park szalunków metalowych oraz akcesoria do deskowania: wynajem szalunków metalowych oraz akcesoriów i materiałów do deskowania. MATELOC to również park nowoczesnych dźwigów gwarantujących doskonale funkcjonujący plac budowy.

 5. FIRMA DŹWIGOWA MAREK URBANEK

  Polska

  Wynajem i serwis żurawi wieżowych (LIEBHERR, PEINER, POTAIN, CATTANEO), żurawi HDS (PALFINGER, HMF, PM, FASSI, EPSILON, FUCHS) , hakowców (PALIFT), podestów ruchomych (BAR, MBB, ANTEO), dźwigników samochodowych, suwnic. Montaże, odbiory UDT, przeglądy konserwacyjne, modernizacje, części zamienne. Szkolenia obsługi urządzeń dźwignicowych

 1. M.S.G. SRL

  Włochy

  Firma Msg jest dumna z doświadczenia i profesjonalizmu, który oddaje do dyspozycji swoich klientów od ponad 30 lat. Jesteśmy agencją wsparcia technicznego specjalizującą się w montażu, demontażu i naprawach dźwigów budowlanych wszystkich marek, dostarcza wyspecjalizowaną siłę roboczą oraz dźwigi samochodowe i świadczy usługi przewozu. Co czyni między innymi, DZIĘKI MAGAZYNOWI Z CZĘŚCIAMI ZAMIENNYMI (W TYM SILNIKI, REDUKTORY, OSIE, KOŁA PASOWE ITP.) oraz flocie dobrze wyposażonych pojazdów,

 2. SOMIRAV - SOCIEDADE DE REPARAÇÃO MONTAGEM E ALUGUER DE MÁQUINAS, S.A

  Portugalia

 1. CLES CRANE(CHINA) CO.,LTD.

  Chiny

 2. FISSOLOGRU

  Włochy

 3. INCI SOURCING INDUSTRIAL SUPPLY LTD.

  Turcja

 4. ERSET PLATFORM

  Turcja

 5. TKE KULE VINÇ LTD

  Turcja

 6. C.R.S. SRL

  Włochy

 7. SOIMA CRANES - BEIRALTINA - EQUIPAMENTOS DE ELEVAÇÃO, S.A

  Portugalia

 8. CRANEEXIT HEBETECHNIK

  Niemcy

 1. AERTSSEN TERRASSEMENTS

  Belgia

 2. GRUALSA

  Hiszpania

 3. STODDART CRANE HIRE

  Zjednoczone Królestwo

 4. KRAANBEDIENINGJORNA

  Holandia

 5. TECPONTE - TECNOLOGIA EM ELEVAÇÃO

  Portugalia

 6. DEAL

  Francja

 7. NACHTERGAELE KRISTOF

  Belgia

 8. FASSI GRU SPA

  Włochy

 9. HYDROMAT

  Belgia

 10. T.W.T.

  Belgia