• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • żurawie bramowe

Wyniki dla

Żurawie bramowe - Import eksport

 1. J.D. NEUHAUS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Na miejscu, w Witten, firma J.D. Neuhaus GmbH & Co. produkuje pneumatycznie i sterowane hydraulicznie wciągniki i dźwigi. Firma zatrudnia ponad 200 pracowników. Dzięki tej unikalnej na skalę światową specjalizacji J.D. Neuhaus nie tylko wyznacza standardy jakości w swojej dziedzinie, ale jest również światowym liderem na rynku i posiada klientόw ponad 90 krajach świata. Proponowane przez nas produkty charakteryzują się w szczególności tym, że w sposób trwały i niezawodny przenoszą obciążenia do 115 ton, nawet w ekstremalnych warunkach pracy, przy całkowitym zabezpieczeniu przeciwwybuchowym. Na przykład w branży produkcji ropy naftowej i gazu ziemnego w temperaturach arktycznych do -45 °C, pod wodą podczas remontόw statków, w górnictwie, w przemyśle chemicznym, w budowie ciężkich zakładów i w wielu obszarach logistyki. Produkcja odbywa się wyłącznie w zakładzie w Witten. Szeroki wachlarz proponowanych produktów uzupełniają takie usługi jak montaż, kontrola, konserwacja i generalny przegląd systemów oraz szkolenia dla klientów.

 2. ABUS KRANSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  ABUS jest jednym z wiodących producentów dźwigów halowych w Europie. Ta rodzinna firma oferuje rozwiązania w zakresie dźwigów dostosowane do indywidualnych potrzeb i oparte na standardowych komponentach i konfiguracjach. Kompetencje dotyczące wydajności obejmują cały proces tworzenia wartości. Z Gummersbach, siedziby firmy, zajmujemy się rozwojem i produkcją w kilku innych lokalizacjach. Dźwigi halowe ABUS obejmują cały zakres obciążeń, od 80 kg do 120 ton i mogą być dostosowane do szerokiej gamy rozmiarów i geometrii hal oraz wymagań systemowych.

 3. A.P. PFAFF GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma A.P. PFAFF GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żurawie bramowe. Ma siedzibę w Augsburg, Niemcy.

 4. ING. KLAUS SCHNEIDER GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma ING. KLAUS SCHNEIDER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Żurawie bramowe. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 5. ALTMANN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ALTMANN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żurawie bramowe. Ma siedzibę w Albaching, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. FEINAUER KRAN- UND HEBETECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FEINAUER KRAN- UND HEBETECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Żurawie bramowe. Ma siedzibę w Rügland, Niemcy.

 2. METALMECCANICA SPAGGIARI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma METALMECCANICA SPAGGIARI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żurawie i suwnice pomostowe. Jest również obecna w dziedzinach Magazynowanie i składowanie - wyposażenie i systemy, Żurawie bramowe, żurawie bramowe, dźwigi do podnoszenia towarów, Magazynowanie i składowanie - wyposażenie i systemy, wciągarki do podnoszenia towarów, Żurawie bramowe, suwnica do podnoszenia towarów, i magazyny automatyczne. Ma siedzibę w Fontevivo, Włochy.

 3. VALDAMBRINI TRASPORTI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma VALDAMBRINI TRASPORTI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Żurawie bramowe. Jest również obecna w dziedzinach Transport towarów, dźwig, żuraw wieżowy dla budownictwa, i Transport towarów. Ma siedzibę w Arezzo, Włochy.

 4. MINI ŻURAWIE PAWEŁ MICHALCZEWSKI

  Polska

  MINI ŻURAWIE Paweł Michalczewski jest wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem japońskich mini żurawi MAEDA która świadczy również wyspecjalizowane usługi dźwigowe na ograniczonych przestrzeniach roboczych lub w miejscach, w których z powodzeniem może zastępować żurawie wieżowe lub samojezdne, przyczyniając się tym samym do obniżenia kosztów inwestycji dzięki skróceniu czasu wykonywanych prac budowlanych. Nasze małe dźwigi dotrą do takich miejsc, do których dotarcie nie było wcześniej możliwe. Kompaktowe wymiary i zdolności manewrowe mini żurawi MAEDA w połączeniu z dużym udźwigiem, znajdują zastosowanie również tam, gdzie użycie silnika spalinowego jest wykluczone. Te unikalne właściwości opisanych urządzeń, w połączeniu z wysokimi kwalifikacjami operatorów sprawiają, że technika pionowego podnoszenia stanowi prawdziwą rewolucję na rynku usług budowlanych w Polsce i na świecie.

 5. SEKIZLI MAKINA VE VINC SAN.TIC.A.S.

  Turcja

  Przedsiębiorstwo SEKIZLI MAKINA powstało w Konyi w 1987 r. Doświadczony personel SEKIZLI MAKINA produkuje różne rodzaje wind i dźwigów na 16.000 m2 otwartego pola. Nasz cel to zadowolenie naszych klientów dzięki produkcji specjalistycznych, oszczędnych i solidnych maszyn.

 1. KM KUMSAN CRANES SYSTEMS

  Turcja

  Firma KM KUMSAN CRANES SYSTEMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podnośniki - wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach żurawie bramowe, wciągniki, suwnica mostowa, i suwnica do podnoszenia towarów. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. MAKKON MUHENDISLIK MAKINE SAN.TIC.LTD.STI.

  Turcja

  Firma MAKKON MUHENDISLIK MAKINE SAN.TIC.LTD.STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kołowroty, wciągniki i krążki. Jest również obecna w dziedzinach żurawie bramowe, żuraw z dwoma belkami, dźwig, i Elektryczne wciągniki łańcuchowe. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 1. LIFTKON MÜHENDISLIK VE VINÇ SISTEMLERI

  Turcja

  Firma LIFTKON MÜHENDISLIK VE VINÇ SISTEMLERI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kołowroty, wciągniki i krążki. Jest również obecna w dziedzinach żurawie bramowe. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 2. MSAURFÖRDERTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma MSAURFÖRDERTECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Żurawie bramowe. Ma siedzibę w Mayen, Niemcy.

 3. DINAMIK VINÇ LTD

  Turcja

  Firma DINAMIK VINÇ LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żurawie bramowe. Jest również obecna w dziedzinach Suwnice bramowe z podwieszonym żurawiem, taca, Suwnice bramowe z podwieszonym żurawiem, i Electric crane trolleys. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 4. SCHNEIDER W + K GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma SCHNEIDER W + K GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Żurawie bramowe. Ma siedzibę w Heilbronn, Niemcy.

 5. PIVATO M.M. S.A.S. DI PIVATO MICHELE E MAURIZIO & C.

  Włochy

  Firma PIVATO M.M. S.A.S. DI PIVATO MICHELE E MAURIZIO & C., roku i działającą w sektorze Żurawie bramowe. Jest również obecna w dziedzinach Żurawie przejezdne, dźwig, samochód z dźwigiem, Żurawie przejezdne, i żuraw wieżowy dla budownictwa. Ma siedzibę w Resana, Włochy.

 6. BRUNO GLETTENBERG GMBH

  Niemcy

  Firma BRUNO GLETTENBERG GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Żurawie bramowe. Ma siedzibę w Essen, Niemcy.

 7. CEYKON MACHINE - CRANE GROUPS

  Turcja

  Firma CEYKON MACHINE - CRANE GROUPS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żurawie bramowe. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 8. FABIO TRICARICO

  Włochy

  Firma FABIO TRICARICO, roku i działającą w sektorze Żurawie bramowe. Jest również obecna w dziedzinach części zamienne, samochód z dźwigiem, dźwig, i pomoc techniczna. Ma siedzibę w Tribiano, Włochy.

 1. ABUS GRUAS S.L.

  Hiszpania

  Firma ABUS GRUAS S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kołowroty, wciągniki i krążki. Jest również obecna w dziedzinach żurawie bramowe. Ma siedzibę w Centelles ( Barcelona ), Hiszpania.

 2. NIKO LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma NIKO LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podnośniki i przenośniki pionowe. Jest również obecna w dziedzinach dźwig, żurawie wysięgnikowe, żurawie wieżowe, i żurawie bramowe. Ma siedzibę w Southam, Zjednoczone Królestwo.

 3. KROMER AUSTRIA FEDERZÜGE & GEWICHTSAUSGLEICHER INH. GUIDO ZIELKE

  Austria

  Firma KROMER AUSTRIA FEDERZÜGE & GEWICHTSAUSGLEICHER INH. GUIDO ZIELKE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żurawie bramowe. Ma siedzibę w Spittal An Der Drau, Austria.

 4. BVS CRANES

  Turcja

  Firma BVS CRANES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Słupy (żurawie) z wysięgnikiem. Jest również obecna w dziedzinach Kołowroty, wciągniki i krążki, dźwigi do podnoszenia towarów, żurawie bramowe, i Kołowroty, wciągniki i krążki. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 5. CARPMETAL SRL

  Włochy

  Firma CARPMETAL SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Suwnice pomostowe i bramowe. Jest również obecna w dziedzinach Podnośne, urządzenia, żurawie bramowe, suwnica mostowa, Podnośne, urządzenia, i szkielet metalowy. Ma siedzibę w Adro, Włochy.

 6. SAYAL CRANE

  Turcja

  Firma SAYAL CRANE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żurawie bramowe. Jest również obecna w dziedzinach dźwigary mostowe, i Dźwigi samojezdne. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 7. CRANE HOIST PARTS

  Grecja

  Firma CRANE HOIST PARTS, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Żurawie bramowe. Ma siedzibę w Thessaloniki, Grecja.

 8. VOGT HEBETECHNIK

  Niemcy

  Firma VOGT HEBETECHNIK, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Żurawie bramowe. Ma siedzibę w Obersulm, Niemcy.

 9. BÖCK + SPANGENBERG GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma BÖCK + SPANGENBERG GMBH & CO KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Żurawie bramowe. Ma siedzibę w Siegburg, Niemcy.

 10. DEWINCH CRANE SYSTEMS

  Turcja

  Firma DEWINCH CRANE SYSTEMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żurawie bramowe. Jest również obecna w dziedzinach żurawie wieżowe, suwnica mostowa, i żuraw naścienny. Ma siedzibę w Karatay, Turcja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo