• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • żurawie bramowe

Wyniki dla

Żurawie bramowe - Import eksport

 1. J.D. NEUHAUS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Na miejscu, w Witten, firma J.D. Neuhaus GmbH & Co. produkuje pneumatycznie i sterowane hydraulicznie wciągniki i dźwigi. Firma zatrudnia ponad 200 pracowników. Dzięki tej unikalnej na skalę światową specjalizacji J.D. Neuhaus nie tylko wyznacza standardy jakości w swojej dziedzinie, ale jest również światowym liderem na rynku i posiada klientόw ponad 90 krajach świata. Proponowane przez nas produkty charakteryzują się w szczególności tym, że w sposób trwały i niezawodny przenoszą obciążenia do 115 ton, nawet w ekstremalnych warunkach pracy, przy całkowitym zabezpieczeniu przeciwwybuchowym. Na przykład w branży produkcji ropy naftowej i gazu ziemnego w temperaturach arktycznych do -45 °C, pod wodą podczas remontόw statków, w górnictwie, w przemyśle chemicznym, w budowie ciężkich zakładów i w wielu obszarach logistyki. Produkcja odbywa się wyłącznie w zakładzie w Witten. Szeroki wachlarz proponowanych produktów uzupełniają takie usługi jak montaż, kontrola, konserwacja i generalny przegląd systemów oraz szkolenia dla klientów.

 2. ABUS KRANSYSTEME GMBH

  Niemcy

  ABUS jest jednym z wiodących producentów dźwigów halowych w Europie. Ta rodzinna firma oferuje rozwiązania w zakresie dźwigów dostosowane do indywidualnych potrzeb i oparte na standardowych komponentach i konfiguracjach. Kompetencje dotyczące wydajności obejmują cały proces tworzenia wartości. Z Gummersbach, siedziby firmy, zajmujemy się rozwojem i produkcją w kilku innych lokalizacjach. Dźwigi halowe ABUS obejmują cały zakres obciążeń, od 80 kg do 120 ton i mogą być dostosowane do szerokiej gamy rozmiarów i geometrii hal oraz wymagań systemowych.

 3. ING. KLAUS SCHNEIDER GMBH

  Austria

 4. A.P. PFAFF GMBH & CO. KG

  Niemcy

 5. ALTMANN GMBH

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. FEINAUER KRAN- UND HEBETECHNIK GMBH

  Niemcy

 2. METALMECCANICA SPAGGIARI

  Włochy

 3. VALDAMBRINI TRASPORTI

  Włochy

 4. MINI ŻURAWIE PAWEŁ MICHALCZEWSKI

  Polska

  MINI ŻURAWIE Paweł Michalczewski jest wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem japońskich mini żurawi MAEDA która świadczy również wyspecjalizowane usługi dźwigowe na ograniczonych przestrzeniach roboczych lub w miejscach, w których z powodzeniem może zastępować żurawie wieżowe lub samojezdne, przyczyniając się tym samym do obniżenia kosztów inwestycji dzięki skróceniu czasu wykonywanych prac budowlanych. Nasze małe dźwigi dotrą do takich miejsc, do których dotarcie nie było wcześniej możliwe. Kompaktowe wymiary i zdolności manewrowe mini żurawi MAEDA w połączeniu z dużym udźwigiem, znajdują zastosowanie również tam, gdzie użycie silnika spalinowego jest wykluczone. Te unikalne właściwości opisanych urządzeń, w połączeniu z wysokimi kwalifikacjami operatorów sprawiają, że technika pionowego podnoszenia stanowi prawdziwą rewolucję na rynku usług budowlanych w Polsce i na świecie.

 5. SEKIZLI MAKINA VE VINC SAN.TIC.A.S.

  Turcja

  Przedsiębiorstwo SEKIZLI MAKINA powstało w Konyi w 1987 r. Doświadczony personel SEKIZLI MAKINA produkuje różne rodzaje wind i dźwigów na 16.000 m2 otwartego pola. Nasz cel to zadowolenie naszych klientów dzięki produkcji specjalistycznych, oszczędnych i solidnych maszyn.

 1. KM KUMSAN CRANES SYSTEMS

  Turcja

 2. MAKKON MUHENDISLIK MAKINE SAN.TIC.LTD.STI.

  Turcja

 1. LIFTKON MÜHENDISLIK VE VINÇ SISTEMLERI

  Turcja

 2. MSAURFÖRDERTECHNIK GMBH

  Niemcy

 3. DINAMIK VINÇ LTD

  Turcja

 4. SCHNEIDER W + K GMBH & CO. KG

  Niemcy

 5. BRUNO GLETTENBERG GMBH

  Niemcy

 6. PIVATO M.M. S.A.S. DI PIVATO MICHELE E MAURIZIO & C.

  Włochy

 7. FABIO TRICARICO

  Włochy

 8. BALKANSKO ECHO

  Bułgaria

 1. SAYAL CRANE

  Turcja

 2. KROMER AUSTRIA FEDERZÜGE & GEWICHTSAUSGLEICHER INH. GUIDO ZIELKE

  Austria

 3. CABAT MACHINE HOIST-CRANE CO.

  Turcja

 4. GRANADA CRANES AND HANDLING

  Zjednoczone Królestwo

 5. ASCOM S.P.A

  Włochy

 6. SICC GRU SRL

  Włochy

 7. VISAN VINÇ VE HAREKET SISTEMLERI

  Turcja

 8. DEWINCH CRANE SYSTEMS

  Turcja

 9. ABUS GRUAS S.L.

  Hiszpania

 10. CARPMETAL SRL

  Włochy