• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • żeliwo- żeliwo stopowe- surówka

Wyniki dla

Żeliwo- żeliwo stopowe- surówka - Import eksport

 1. GIESSEREI WURZEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Nasza odlewnia ma długą tradycję, która sięga do fabryki maszyn Schütz & Hertel, w skrócie Mafa Wurzen, założonej w 1879 roku. Następnie 74 lata później była to firma VEB Maschinenfabrik und Eisengießerei Wurzen, która w 1991 roku stała się własnością spółki Esterer AG i od tego czasu działa pod nazwą "Esterer Gießerei Werk Wurzen GmbH". Wraz z siostrzaną spółką w Altötting, Esterer Gießerei GmbH, Wurzener Gießerei został przejęty przez spółkę holdingową Topol GmbH w 2008 roku. Wraz z Estererem Gießerei Altöttingiem nasza firma jest obecnie jednym z wiodących dostawców systemów w Europie. Naszymi głównymi kompetencjami są produkcja skomplikowanych geometrycznie i wymagających rdzeni produktów. Ale także odlewy dwuścienne, te o małej grubości ścianek i duże elementy o wadze do czterech ton należą do naszych mocnych stron. Gwarantujemy naszym klientom największą możliwą niezawodność procesu, nawet w przypadku wymagających komponentów.

  Witryna www Open In New icon
 2. SÜTHER & SCHÖN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Podstawowa działalność Süther & Schön GmbH obejmuje: sprzedaż linowych mocowań końcowych dla instalacji przenośnikowych, w szczególności dźwigów, oraz mocowań szynowych wszelkiego rodzaju, elementów odlewanych wszystkich jakości, płyt zaciskowych ze stali w szczególności do budowy maszyn & pojazdów szynowych. Nasz asortyment obejmuje: mocowania końcowe dla instalacji przenośnikowych, dźwigi, mocowania szynowe, klinowe zaciski końcowe do budowy instalacji naziemnych, mocowania do alternatywnych elementów nośnych, podkładki do zderzaków sprężynowych i wiele innych.

  Witryna www Open In New icon
 3. KOLBUS GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge
 4. NET-COMPONENTS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 5. EK-VERTRIEBSGESELLSCHAFT E. KILINC

  Niemcy

  Verified by europages badge
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PINTER GUSS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 2. GIESSEREI HEUNISCH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 3. QUINÄRTECH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 4. GONTERMANN-PEIPERS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 5. FUNSAN FUNDICIONES SAN ANTONIO DE URKIOLA

  Hiszpania

  Verified by europages badge
 1. JÜRGENS GIESSEREI GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge
 2. VAUTID AUSTRIA GMBH

  Austria

  Verified by europages badge
 3. EMG CASTING AG

  Niemcy

  Verified by europages badge
 4. SCHMIEDEBERGER GIESSEREI GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 5. MTT METALL TECHNIK TAUBER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 6. GEORG FUNK EISENGIESSEREI GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge
 7. GUSS-SCHILDER-FABRIK GERHARD PÜRSCHEL INH. UWE VOSS E.K.

  Niemcy

  Verified by europages badge
 8. CONTIFONTE

  Francja

  Odlewnia CONTIFONTE produkuje i sprzedaje elementy formowane i wybijaki lub profile odlewane metodą ciągłą; z żeliwa sferoidalnego, pasemkowego i wermikularnego. Cetryfikacja ISO9001 V2008. CONTIFONTE jest pierwszym producentem francuskim w zakresie odlewania metodą ciągłą. Filia Grupy KUHN SA, konstruktora maszyn rolniczych, mieści się w Saverne (ALZACJA).Certyfikat ISO9001 V2008. Wysokie parametry techniczne i nowoczesność instalacji umożliwiają nam zaoferowanie elastycznego i reaktywnego narzędzia dla wszystkich branż, w małych, średnich i dużych seriach. Przedsiębiorstwo CONTIFONTE wyspecjalizowało się w złożonych elementach odlewniczych o wysokich parametrach. Większość części produkowanych przez CONTIFONTE jest obrabiana na życzenie naszych klientów. CONTIFONTE projektuje i rysuje części żeliwne. CONTIFONTE symuluje i zatwierdza Twoje części przed ich produkcją. Nasi technicy pozostają cały czas do Twojej dyspozycji, by móc pomóc Ci w każdej chwili.

 9. WESO-AURORAHÜTTE GMBH

  Niemcy

  Postrzegamy siebie jako partnera systemowego dla naszych klientów i wspieramy ich od etapu projektowania aż po dostawę gotowych do montażu podzespołów. Nieustannie pracujemy nad wydajnością procesów i zapewniamy optymalne, wysokiej jakości produkty w postaci precyzyjnie zwymiarowanych elementów odlewanych. Wdrożyliśmy metody pozwalające na zapobieganie błędom już na wczesnym etapie produkcji. Te kompetencje czynią z nas niezawodnego partnera dla firm z branży grzewczej, kolejowej, maszyn rolniczych, przekładni i silników, chłodniczej, stoczniowej, budowy pomp i zaworów. Znamy wartość naszych pracowników, ponieważ dobrze wyszkoleni, doświadczeni i zmotywowani pracownicy są podstawą naszego sukcesu. Dlatego też otwarcie i z zaufaniem komunikujemy się ze sobą i oferujemy możliwości rozwoju osobistego i zawodowego poprzez skoordynowane dokształcanie. Od lat jesteśmy jedną z czołowych firm szkoleniowych w branży. Wspieramy młodych ludzi w ramach programów StudiaPlus.

 10. HIMATEK GMBH

  Niemcy

  HiMaTEK GmbH jest kompetentnym dostawcą odlewów, odkuwek i standardowych części systemów rurowych z różnych materiałów, takich jak żeliwo, stal, stal szlachetna, aluminium, mosiądz, brąz, nadstop itp. Od 2000 roku, po zdobyciu doświadczenia jako odlewnia chińska, oferujemy teraz produkty klientom z Europy, Australii, USA, zgodnie z ich rysunkami i życzeniami. Wiemy dokładnie, jaki materiał, jaki proces, jaka fabryka jest odpowiednia dla zapewnienia danej wydajności. Obszary zastosowań to budowa maszyn, chemia, motoryzacja, medycyna, żywność, chemia, elektronika, elektryka, budowa statków, budownictwo, lotnictwo, podróże kosmiczne, budowa rurociągów itp. Certyfikat ISO 9001: 2008 przynosi nam wymierną jakość. Osobisty kontakt z naszymi klientami odgrywa ważną rolę w realizacji zamówień: od zakupu materiałów, wstępnych próbek, małych i dużych serii po logistykę, zapewniamy szybką, sprawną i profesjonalną obsługę.

 1. ZAK?AD ODLEWNICZY JAN KOWALCZYK

  Polska

  Zak? ad Odlewniczy Jan Kowalczyk funkcjonuje od 1990 roku. W ostatnich latach firma zosta? a rozbudowana, zmodernizowana i wyposa? ona w automatyczn? lini? formiersk? WEBAK. Naszymi Klientami s? firmy krajowe i zagraniczne (min. Niemcy, Szwecja, Litwa, Estonia, Czechy). Produkujemy wysokiej jako? ci odlewy z ? eliwa szarego EN-GJL-150 i EN-GJL-200 oraz chromowego ZlCr 0, 8, ZlCr 1, 5 i ZlCr 2, 5. Z ? eliwa szarego wykonujemy: odlewy maszynowe, piecowe, kominki, ? eliwne meble ogrodowe, odlewy kanalizacyjne i inne na zamówienie Klienta. Odlewy z ? eliwa chromowego to : rusztowiny do kot? ów 300N, 400N, 300D, 300S, 200S, 230S, 345, 250S, 395, kapturki Rn 940, Ms 10, Ms 997, uszczelnienia boczne, przednie, ko? a ? a? cuchowe Ms 7, deflektory oraz inne elementy ? eliwne stosowane w modernizacji i remontach i inne do starszych typów kot? ów.Rusztowiny typu „S” i „D” wykonujemy z otworami. Nasze rusztowiny nie s? "odchudzone" lecz produkowane wg. wagi konstrukcyjnej, co gwarantuje jej d? ugotrwa? ? ? ywotno? ? ! Produkujemy równie? odlewy z ? eliwa szarego na zamówienie Klienta, o ci? ? arze do 1000 kg. Posiadamy w? asne laboratorium wyposa? one w spektrometr emisyjny szwajcarskiej f-my ARL. Badamy na bie? ? co sk? ad chemiczny wytopionego ? eliwa. Na ? yczenie Klienta wydajemy stosowne certyfikaty.

 2. GLOCKEN- UND KUNSTGIESSEREI RINCKER GMBH & CO. KG

  Niemcy

 3. DÜKER GMBH

  Niemcy

 4. SCHLOTE GRUPPE

  Niemcy

 5. KONSTRUKTIONSBÜRO BUSEK INH. (DIPL.-ING.) MARTIN RAIS

  Niemcy

 6. ROBERT BOSCH LOLLAR GUSS GMBH

  Niemcy

 7. KNOEPFEL AG

  Szwajcaria

 8. BFG FEINGUSS HESSEN GMBH

  Niemcy

 9. WATERSCHOOT METALS

  Belgia

 10. GMG GUSSTEC GMBH

  Niemcy