• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • żeliwo- żeliwo stopowe- surówka

Wyniki dla

Żeliwo- żeliwo stopowe- surówka - Import eksport

 1. GIESSEREI WURZEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Nasza odlewnia ma długą tradycję, która sięga do fabryki maszyn Schütz & Hertel, w skrócie Mafa Wurzen, założonej w 1879 roku. Następnie 74 lata później była to firma VEB Maschinenfabrik und Eisengießerei Wurzen, która w 1991 roku stała się własnością spółki Esterer AG i od tego czasu działa pod nazwą "Esterer Gießerei Werk Wurzen GmbH". Wraz z siostrzaną spółką w Altötting, Esterer Gießerei GmbH, Wurzener Gießerei został przejęty przez spółkę holdingową Topol GmbH w 2008 roku. Wraz z Estererem Gießerei Altöttingiem nasza firma jest obecnie jednym z wiodących dostawców systemów w Europie. Naszymi głównymi kompetencjami są produkcja skomplikowanych geometrycznie i wymagających rdzeni produktów. Ale także odlewy dwuścienne, te o małej grubości ścianek i duże elementy o wadze do czterech ton należą do naszych mocnych stron. Gwarantujemy naszym klientom największą możliwą niezawodność procesu, nawet w przypadku wymagających komponentów.

 2. SÜTHER & SCHÖN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Podstawowa działalność Süther & Schön GmbH obejmuje: sprzedaż linowych mocowań końcowych dla instalacji przenośnikowych, w szczególności dźwigów, oraz mocowań szynowych wszelkiego rodzaju, elementów odlewanych wszystkich jakości, płyt zaciskowych ze stali w szczególności do budowy maszyn & pojazdów szynowych. Nasz asortyment obejmuje: mocowania końcowe dla instalacji przenośnikowych, dźwigi, mocowania szynowe, klinowe zaciski końcowe do budowy instalacji naziemnych, mocowania do alternatywnych elementów nośnych, podkładki do zderzaków sprężynowych i wiele innych.

 3. EK-VERTRIEBSGESELLSCHAFT E. KILINC

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma EK-VERTRIEBSGESELLSCHAFT E. KILINC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żeliwo, żeliwo stopowe, surówka. Ma siedzibę w Fellbach, Niemcy.

 4. NET-COMPONENTS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma NET-COMPONENTS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żeliwo, żeliwo stopowe, surówka. Ma siedzibę w Wustermark, Niemcy.

 5. GIESSEREI HEUNISCH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GIESSEREI HEUNISCH GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żeliwo, żeliwo stopowe, surówka. Ma siedzibę w Bad Windsheim, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PINTER GUSS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PINTER GUSS GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Żeliwo, żeliwo stopowe, surówka. Ma siedzibę w Deggendorf, Niemcy.

 2. KOLBUS GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KOLBUS GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żeliwo, żeliwo stopowe, surówka. Ma siedzibę w Rahden, Niemcy.

 3. GONTERMANN-PEIPERS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GONTERMANN-PEIPERS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żeliwo, żeliwo stopowe, surówka. Ma siedzibę w Siegen, Niemcy.

 4. QUINÄRTECH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma QUINÄRTECH GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żeliwo, żeliwo stopowe, surówka. Ma siedzibę w Holzgerlingen, Niemcy.

 5. VAUTID AUSTRIA GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma VAUTID AUSTRIA GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żeliwo, żeliwo stopowe, surówka. Ma siedzibę w Marchtrenk, Austria.

 1. FUNSAN FUNDICIONES SAN ANTONIO DE URKIOLA

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma FUNSAN FUNDICIONES SAN ANTONIO DE URKIOLA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żeliwo, żeliwo stopowe, surówka. Jest również obecna w dziedzinach żeliwo pasemkowe, odlewanie żeliwa ciągliwego, przebijaki dla przemysłu samochodowego, żelazo szare pasemkowe, żeliwo kowalskie, żeliwo staliwo, i ramy. Ma siedzibę w Durango-Vizcaya, Hiszpania.

 2. JÜRGENS GIESSEREI GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma JÜRGENS GIESSEREI GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żeliwo, żeliwo stopowe, surówka. Ma siedzibę w Emsdetten, Niemcy.

 1. EMG CASTING AG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma EMG CASTING AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żeliwo, żeliwo stopowe, surówka. Ma siedzibę w Waldkraiburg, Niemcy.

 2. SCHMIEDEBERGER GIESSEREI GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SCHMIEDEBERGER GIESSEREI GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żeliwo, żeliwo stopowe, surówka. Ma siedzibę w Dippoldiswalde, Niemcy.

 3. MTT METALL TECHNIK TAUBER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MTT METALL TECHNIK TAUBER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Żeliwo, żeliwo stopowe, surówka. Ma siedzibę w Tauberbischofsheim, Niemcy.

 4. GEORG FUNK EISENGIESSEREI GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GEORG FUNK EISENGIESSEREI GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Żeliwo, żeliwo stopowe, surówka. Ma siedzibę w Aalen, Niemcy.

 5. CONTIFONTE

  Francja

  Odlewnia CONTIFONTE produkuje i sprzedaje elementy formowane i wybijaki lub profile odlewane metodą ciągłą; z żeliwa sferoidalnego, pasemkowego i wermikularnego. Cetryfikacja ISO9001 V2008. CONTIFONTE jest pierwszym producentem francuskim w zakresie odlewania metodą ciągłą. Filia Grupy KUHN SA, konstruktora maszyn rolniczych, mieści się w Saverne (ALZACJA).Certyfikat ISO9001 V2008. Wysokie parametry techniczne i nowoczesność instalacji umożliwiają nam zaoferowanie elastycznego i reaktywnego narzędzia dla wszystkich branż, w małych, średnich i dużych seriach. Przedsiębiorstwo CONTIFONTE wyspecjalizowało się w złożonych elementach odlewniczych o wysokich parametrach. Większość części produkowanych przez CONTIFONTE jest obrabiana na życzenie naszych klientów. CONTIFONTE projektuje i rysuje części żeliwne. CONTIFONTE symuluje i zatwierdza Twoje części przed ich produkcją. Nasi technicy pozostają cały czas do Twojej dyspozycji, by móc pomóc Ci w każdej chwili.

 6. WESO-AURORAHÜTTE GMBH

  Niemcy

  Postrzegamy siebie jako partnera systemowego dla naszych klientów i wspieramy ich od etapu projektowania aż po dostawę gotowych do montażu podzespołów. Nieustannie pracujemy nad wydajnością procesów i zapewniamy optymalne, wysokiej jakości produkty w postaci precyzyjnie zwymiarowanych elementów odlewanych. Wdrożyliśmy metody pozwalające na zapobieganie błędom już na wczesnym etapie produkcji. Te kompetencje czynią z nas niezawodnego partnera dla firm z branży grzewczej, kolejowej, maszyn rolniczych, przekładni i silników, chłodniczej, stoczniowej, budowy pomp i zaworów. Znamy wartość naszych pracowników, ponieważ dobrze wyszkoleni, doświadczeni i zmotywowani pracownicy są podstawą naszego sukcesu. Dlatego też otwarcie i z zaufaniem komunikujemy się ze sobą i oferujemy możliwości rozwoju osobistego i zawodowego poprzez skoordynowane dokształcanie. Od lat jesteśmy jedną z czołowych firm szkoleniowych w branży. Wspieramy młodych ludzi w ramach programów StudiaPlus.

 7. EISENGIESSEREI BAUMGARTE GMBH

  Niemcy

  Od ponad 80. lat odlewnia żelaza Baumgarte GmbH z siedzibą w Bielefeld należy do najlepszych w Niemczech. Zatrudniające 220 pracowników przedsiębiorstwo przetwarza rocznie prawie 30 000 żeliwa i działa na rynkach globalnych. Topienie jest wykonywane w najnowocześniejszych piecach elektrycznych średnich częstotliwości z dużym udziałem energii odnawialnej. Przedsiębiorstwo produkuje odlewy żeliwne na trzech najnowocześniejszych liniach formierskich dla najróżniejszych dziedzin, np. korpusy pomp, części do pralek, przeguby autobusowe i kolejowe, części do maszyn tekstylnych, przekładnie, zamykacze do drzwi i części do maszyn do obróbki drewna. Dzięki własnej obróbce i lakierowaniu są spełniane również kompleksowe wymagania klientów. Tak powstają dzięki wspólnemu konstruowaniu ze zleceniodawcami elementy żeliwne o wysokiej precyzji i funkcjonalności.

 8. HIMATEK GMBH

  Niemcy

  HiMaTEK GmbH jest kompetentnym dostawcą odlewów, odkuwek i standardowych części systemów rurowych z różnych materiałów, takich jak żeliwo, stal, stal szlachetna, aluminium, mosiądz, brąz, nadstop itp. Od 2000 roku, po zdobyciu doświadczenia jako odlewnia chińska, oferujemy teraz produkty klientom z Europy, Australii, USA, zgodnie z ich rysunkami i życzeniami. Wiemy dokładnie, jaki materiał, jaki proces, jaka fabryka jest odpowiednia dla zapewnienia danej wydajności. Obszary zastosowań to budowa maszyn, chemia, motoryzacja, medycyna, żywność, chemia, elektronika, elektryka, budowa statków, budownictwo, lotnictwo, podróże kosmiczne, budowa rurociągów itp. Certyfikat ISO 9001: 2008 przynosi nam wymierną jakość. Osobisty kontakt z naszymi klientami odgrywa ważną rolę w realizacji zamówień: od zakupu materiałów, wstępnych próbek, małych i dużych serii po logistykę, zapewniamy szybką, sprawną i profesjonalną obsługę.

 1. ZAK?AD ODLEWNICZY JAN KOWALCZYK

  Polska

  Zak? ad Odlewniczy Jan Kowalczyk funkcjonuje od 1990 roku. W ostatnich latach firma zosta? a rozbudowana, zmodernizowana i wyposa? ona w automatyczn? lini? formiersk? WEBAK. Naszymi Klientami s? firmy krajowe i zagraniczne (min. Niemcy, Szwecja, Litwa, Estonia, Czechy). Produkujemy wysokiej jako? ci odlewy z ? eliwa szarego EN-GJL-150 i EN-GJL-200 oraz chromowego ZlCr 0, 8, ZlCr 1, 5 i ZlCr 2, 5. Z ? eliwa szarego wykonujemy: odlewy maszynowe, piecowe, kominki, ? eliwne meble ogrodowe, odlewy kanalizacyjne i inne na zamówienie Klienta. Odlewy z ? eliwa chromowego to : rusztowiny do kot? ów 300N, 400N, 300D, 300S, 200S, 230S, 345, 250S, 395, kapturki Rn 940, Ms 10, Ms 997, uszczelnienia boczne, przednie, ko? a ? a? cuchowe Ms 7, deflektory oraz inne elementy ? eliwne stosowane w modernizacji i remontach i inne do starszych typów kot? ów.Rusztowiny typu „S” i „D” wykonujemy z otworami. Nasze rusztowiny nie s? "odchudzone" lecz produkowane wg. wagi konstrukcyjnej, co gwarantuje jej d? ugotrwa? ? ? ywotno? ? ! Produkujemy równie? odlewy z ? eliwa szarego na zamówienie Klienta, o ci? ? arze do 1000 kg. Posiadamy w? asne laboratorium wyposa? one w spektrometr emisyjny szwajcarskiej f-my ARL. Badamy na bie? ? co sk? ad chemiczny wytopionego ? eliwa. Na ? yczenie Klienta wydajemy stosowne certyfikaty.

 2. KNOEPFEL AG

  Szwajcaria

  Firma KNOEPFEL AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żeliwo, żeliwo stopowe, surówka. Ma siedzibę w Walzenhausen, Szwajcaria.

 3. GLOCKEN- UND KUNSTGIESSEREI RINCKER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma GLOCKEN- UND KUNSTGIESSEREI RINCKER GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żeliwo, żeliwo stopowe, surówka. Ma siedzibę w Sinn, Niemcy.

 4. SCHLOTE GRUPPE

  Niemcy

  Firma SCHLOTE GRUPPE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Żeliwo, żeliwo stopowe, surówka. Ma siedzibę w Harsum, Niemcy.

 5. ROBERT BOSCH LOLLAR GUSS GMBH

  Niemcy

  Firma ROBERT BOSCH LOLLAR GUSS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żeliwo, żeliwo stopowe, surówka. Ma siedzibę w Lollar, Niemcy.

 6. KONSTRUKTIONSBÜRO BUSEK INH. (DIPL.-ING.) MARTIN RAIS

  Niemcy

  Firma KONSTRUKTIONSBÜRO BUSEK INH. (DIPL.-ING.) MARTIN RAIS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Żeliwo, żeliwo stopowe, surówka. Ma siedzibę w Geretsried, Niemcy.

 7. DÜKER GMBH

  Niemcy

  Firma DÜKER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żeliwo, żeliwo stopowe, surówka. Ma siedzibę w Laufach, Niemcy.

 8. BFG FEINGUSS HESSEN GMBH

  Niemcy

  Firma BFG FEINGUSS HESSEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żeliwo, żeliwo stopowe, surówka. Ma siedzibę w Hirzenhain, Niemcy.

 9. WATERSCHOOT METALS

  Belgia

  Firma WATERSCHOOT METALS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żeliwo, żeliwo stopowe, surówka. Ma siedzibę w Stekene, Belgia.

 10. ODLEWNIA KAW-MET IRON FOUNDRY

  Polska

  Firma ODLEWNIA KAW-MET IRON FOUNDRY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żeliwo, żeliwo stopowe, surówka. Jest również obecna w dziedzinach produkcja odlewów żeliwnych na zlecenie. Ma siedzibę w Orły, Polska.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo