• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • żeliwo do stopów specjalnych

Wyniki dla

Żeliwo do stopów specjalnych - Import eksport

 1. IRAZINC SL

  Hiszpania

  IRAZINC, S.L. to niedawno powstała firma wywodząca się z przedsiębiorstwa Fundiciones Irazu. Dzięki temu posiadamy wieloletnie doświadczenie rynkowe w dziedzinie produkcji osłon katodowych i anod cynkowych. Znajdujemy się w regionie Biscaye, w Erandio, i specjalizujemy się w produkcji anod cynkowych do osłon katodowych.

 2. ELECTROACEROS SA

  Hiszpania

  Produkcja stalowych elementów odlewanych z elementami karbonu, stopy o małej, średniej i wysokiej zawartości, dzięki procesom odlewniczym. Procesy: odlewanie płatkowe, odlewanie na zielono i odlewanie ręczne.

 3. FONDERIE E OFFICINE MECCANICHE TACCONI SPA

  Włochy

  Zakład odlewniczy Tacconi jest obecny w branży metalurgicznej i codziennie zobowiązuje się poszukiwać nowych rozwiązań projektowych, by zadowolić wymagania swoich klientów zwracając szczególną uwagę na oszczędność energii i recykling surowców. Polecamy wybór artykułów odlewni Tacconi.

 4. VDM GIESSTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Sprzedaż elementów precyzyjnych ze stali i stali nierdzewnej odlewanych metodą utraconego wosku lub z użyciem szkła wodnego, małych komponentów precyzyjnych metalowych spiekanych i wtryskiwanych (formowanie metodą wtrysku metali), kołnierzy ze stali nierdzewnej, kutych elementów wykonanych ze stali, filtrów spiekanych i ognioodpornych, części zamiennych i komponentów dla przemysłu stalowego (trasy chłodnicze itp.)

 5. TEKDOKSAN FOUNDRY

  Turcja

  Firma TEKDOKSAN FOUNDRY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żeliwo do stopów specjalnych. Jest również obecna w dziedzinach włazy. Ma siedzibę w Kayseri, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. NIKOPOL CRANE AND MACHINERY PLANT

  Ukraina

  Firma NIKOPOL CRANE AND MACHINERY PLANT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żeliwo do stopów specjalnych. Ma siedzibę w Nikopol, Dnepropetrovsk, Ukraina.

 2. SOCIETE NOUVELLE DES FONDERIES ET ALELIERS SALIN

  Francja

  Firma SOCIETE NOUVELLE DES FONDERIES ET ALELIERS SALIN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal. Jest również obecna w dziedzinach Żeliwo, żeliwo stopowe, surówka, Żeliwo do stopów specjalnych, Żeliwo, żeliwo stopowe, surówka, Żeliwo do stopów specjalnych, odlewanie stali, i Wykańczanie metali. Ma siedzibę w Dammarie-Sur-Saulx, Francja.

 3. NDC FOUNDRY

  Francja

  Firma NDC FOUNDRY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żeliwo do stopów specjalnych. Ma siedzibę w Rochefort-sur-mer, Francja.

 4. DOGANCI DOKUM

  Turcja

  Firma DOGANCI DOKUM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żeliwo do stopów specjalnych. Jest również obecna w dziedzinach żeliwo szare, żeliwo sferoidalne, i odlewanie stali. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 5. FONDERIE D'ABILLY

  Francja

  Firma FONDERIE D'ABILLY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żeliwo, żeliwo stopowe, surówka. Jest również obecna w dziedzinach Żeliwo do stopów specjalnych, Piece do obróbki cieplnej, Żeliwo do stopów specjalnych, i Piece do obróbki cieplnej. Ma siedzibę w Abilly, Francja.

 1. FONDERIES DE SOUGLAND

  Francja

  Firma FONDERIES DE SOUGLAND, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Żeliwo do stopów specjalnych. Jest również obecna w dziedzinach Huty stali wysokiej jakości i stali stopowej, stal hartowana, stal, Alloy cast iron, i Huty stali wysokiej jakości i stali stopowej. Ma siedzibę w Saint Michel, Francja.

 2. FONDERIE MORA GAVARDO SPA

  Włochy

  Firma FONDERIE MORA GAVARDO SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żeliwo, żeliwo stopowe, surówka. Jest również obecna w dziedzinach Żeliwo do stopów specjalnych, Stalownie, Żeliwo do stopów specjalnych, i Stalownie. Ma siedzibę w Gavardo, Włochy.

 1. COOLE BUTTONS AUS ÖSTERREICH

  Austria

  Firma COOLE BUTTONS AUS ÖSTERREICH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żeliwo do stopów specjalnych. Jest również obecna w dziedzinach Sygnalizacja - tablice i urządzenia, Papeteria - artykuły, Biurowe artykuły zaopatrzeniowe, Prezenty, pamiątki i artykuły reklamowe, Sygnalizacja - tablice i urządzenia, Papeteria - artykuły, Biurowe artykuły zaopatrzeniowe, i Prezenty, pamiątki i artykuły reklamowe. Ma siedzibę w Strannersdorf, Austria.

 2. WB WHITE FOUNDRY

  Zjednoczone Królestwo

  Firma WB WHITE FOUNDRY, roku i działającą w sektorze Żeliwo - wyroby. Jest również obecna w dziedzinach Odlewnie artystyczne, Żeliwo do stopów specjalnych, Żeliwo, żeliwo stopowe, surówka, Rury żeliwne, Odlewnie artystyczne, Żeliwo do stopów specjalnych, Żeliwo, żeliwo stopowe, surówka, i Rury żeliwne. Ma siedzibę w Brighouse, Zjednoczone Królestwo.

 3. SACHSEN GUSS GMBH

  Niemcy

  Firma SACHSEN GUSS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal. Jest również obecna w dziedzinach Żeliwo, żeliwo stopowe, surówka, Surówka żeliwna, Żeliwo do stopów specjalnych, Metale szlachetne i specjalne, Żeliwo, żeliwo stopowe, surówka, Surówka żeliwna, Żeliwo do stopów specjalnych, i Metale szlachetne i specjalne. Ma siedzibę w Chemnitz, Niemcy.

 4. U.C.B. FRANCE

  Francja

  Firma U.C.B. FRANCE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Surówka żeliwna. Jest również obecna w dziedzinach Żeliwo do stopów specjalnych, pig iron, Żeliwo do stopów specjalnych, i międzynarodowy handel metalami. Ma siedzibę w Communay, Francja.

 5. PRIVATE JOINT STOCK COMPANY METALYT

  Ukraina

  Firma PRIVATE JOINT STOCK COMPANY METALYT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żeliwo do stopów specjalnych. Ma siedzibę w Kirovograd, Ukraina.

 6. INDUSA ASESORES, S.L.

  Hiszpania

  Firma INDUSA ASESORES, S.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Żeliwo do stopów specjalnych. Ma siedzibę w Salinas. Castrillon. Asturias. Spain, Hiszpania.

 7. LA FONDERIE CHAROLLAISE

  Francja

  Firma LA FONDERIE CHAROLLAISE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal. Jest również obecna w dziedzinach Surówka żeliwna, Żeliwo do stopów specjalnych, Żeliwo ciągliwe, Surówka żeliwna, Żeliwo do stopów specjalnych, i Żeliwo ciągliwe. Ma siedzibę w Genelard, Francja.

 8. BUTTONS BESTELLEN BEI DEN BUTTONPROFIS.CH

  Austria

  Firma BUTTONS BESTELLEN BEI DEN BUTTONPROFIS.CH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żeliwo do stopów specjalnych. Jest również obecna w dziedzinach Sygnalizacja - tablice i urządzenia, Papeteria - artykuły, Biurowe artykuły zaopatrzeniowe, Prezenty, pamiątki i artykuły reklamowe, Sygnalizacja - tablice i urządzenia, Papeteria - artykuły, Biurowe artykuły zaopatrzeniowe, i Prezenty, pamiątki i artykuły reklamowe. Ma siedzibę w Sankt Veit An Der Glan, Austria.

 1. FONDERIE GHIRINGHELLI SRL

  Włochy

  Firma FONDERIE GHIRINGHELLI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żeliwo do stopów specjalnych. Jest również obecna w dziedzinach nodular cast iron electric foundry. Ma siedzibę w Besnate, Włochy.

 2. BILBOBUL STAINLESS STEEL CASTING

  Hiszpania

  Firma BILBOBUL STAINLESS STEEL CASTING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żeliwo do stopów specjalnych. Ma siedzibę w Arrigorriaga, Hiszpania.

 3. GARFELLA CARSI SL

  Hiszpania

  Firma GARFELLA CARSI SL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Żeliwo do stopów specjalnych. Ma siedzibę w Valencia, Hiszpania.

 4. DMT TEKNIK

  Turcja

  Firma DMT TEKNIK, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Żeliwo do stopów specjalnych. Ma siedzibę w Karatay/Konya, Turcja.

 5. FUMOAL 96, SL.

  Hiszpania

  Firma FUMOAL 96, SL., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żeliwo do stopów specjalnych. Ma siedzibę w Sentmenat (barcelona), Hiszpania.

 6. EISENWERK GMBH ELTERLEIN

  Niemcy

  Firma EISENWERK GMBH ELTERLEIN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żeliwo, żeliwo stopowe, surówka. Jest również obecna w dziedzinach Surówka żeliwna, Żeliwo do stopów specjalnych, Surówka żeliwna, i Żeliwo do stopów specjalnych. Ma siedzibę w Elterlein, Niemcy.

 7. PRINS STAALHANDEL B.V.

  Holandia

  Firma PRINS STAALHANDEL B.V., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Żeliwo, żeliwo stopowe, surówka. Jest również obecna w dziedzinach Żeliwo do stopów specjalnych, Surówka żeliwna, Żeliwo do stopów specjalnych, i Surówka żeliwna. Ma siedzibę w Haarlem, Holandia.

 8. EJ ITALIA SRL

  Włochy

  Firma EJ ITALIA SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żeliwo do stopów specjalnych. Jest również obecna w dziedzinach cast iron foundry, i wzierniki z żeliwa sferoidalnego. Ma siedzibę w Roma, Włochy.

 9. MDZ DÖKÜM LTD.ŞTI.

  Turcja

  Firma MDZ DÖKÜM LTD.ŞTI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żeliwo do stopów specjalnych. Jest również obecna w dziedzinach wyposażenie miejsc publicznych z żeliwa, maszyny i urządzenia do produkcji materiałów z żelbetu i betonu, stal kuta, i zawory. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 10. KEMPTENER EISENGIESSEREI ADAM HÖNIG AG

  Niemcy

  Firma KEMPTENER EISENGIESSEREI ADAM HÖNIG AG, roku i działającą w sektorze Żeliwo, żeliwo stopowe, surówka. Jest również obecna w dziedzinach Żeliwo do stopów specjalnych, i Żeliwo do stopów specjalnych. Ma siedzibę w Kempten , Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo