• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • żeliwo - wyroby

Wyniki dla

Żeliwo - wyroby - Import eksport

 1. BABYLON PLAST

  Polska

  BABYLONPLAST™ jest polskim producentem Plastikowych włazów kanałowych i systemów odwadniających oferującym wysokiej jakości produkty w konkurencyjnych cenach. Zapewnienie jakości Produkty BABYLONPLAST™ przechodzą kontrolę jakości na wszystkich etapach produkcji: od projektu do testów na bezpieczeństwo, odporność na ścieranie, nośność i inne cechy użytkowe. Nasze produkty są poddawane rygorystycznym testom i posiadają certyfikat zgodności z normą EAN-124 oraz ISO9001: 2008 obowiązującą w Unii Europejskiej. Stosując wysokiej jakości surowce i innowacyjne rozwiązania techniczne, produkujemy plastikowe pokrywy Studzienek z gwarancją na ponad 30 lat. ECO-FRIENDLY Jesteśmy firmą przyjazną środowisku. W ramach naszej Zielonej Polityki wyznaczyliśmy sobie konkretne cele na najbliższe lata prowadzące do neutralności klimatycznej. Wspierając ideę ochrony i zachowania środowiska, produkujemy luki i włazy z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu. Dzięki recyklingowi odpadów oczyszczamy planetę i tworzymy produkty przyjazne dla środowiska z troską o każdego. PROFESJONALNY ZESPÓŁ Do dyspozycji mamy duży zespół zawodowców. Kierownicy kontroli jakości i technolodzy systematycznie kontrolują zgodność z wymaganiami na wszystkich etapach produkcji. Tworzymy coś więcej niż tylko rozwiązania konstrukcyjne. INDYWIDUALNOŚĆ Uwzględniamy życzenia naszych klientów i produkujemy Plastikowe Pokrywy Włazów zgodnie z wymaganiami klienta. Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy.

  Wszystkie wyroby na "żeliwo - wyroby"

 2. ISTANBUL DOKUM SANAYI VE TICARET A.S..

  Turcja

  Istanbul Döküm ma elastyczne metody produkcji umożliwiające produkcję żeliwa, żeliwa sferoidalnego, stali, stali nierdzewnej, stali duplex i super duplex oraz brązu metodą odlewania w formach piaskowych w jednej odlewni. Nasza odlewnia, w odróżnieniu od setek odlewni w Turcji i Europie, jest przystosowana do wykonywania i dostarczania klientom złożonych odlewów . Nasze ceny są konkurencyjne, a jakość na poziomie europejskim. Jeśli chodzi o piece indukcyjne, łączna zdolność produkcyjna ciekłego metalu wynosi ponad 6, 5 tony dziennie, a roczna zdolność produkcyjna sięga 2500 ton. Wszystkie odlewy przechodzą przez etap symulacji 3D, aby zapobiec błędom i defektom. Istanbul Döküm jest zawsze przy Tobie, z Twoimi rysunkami i projektami, od modelowania po formowanie, od odlewania po szlifowanie, od obróbki po kontrolę końcową. Jeśli chodzi o wzorce, zgodnie z potrzebami rysunki techniczne przekazywane są naszej modelarni wewnętrznej lub do modelarni u producentów wzorców, z którymi współpracujemy od lat. W zależności od potrzeb klienta, obróbka wstępna i końcowa odbywa się w naszym własnym zakładzie lub w zakładach naszych wieloletnich firmach partnerskich. W laboratorium wszystkie produkty poddawane są analizie chemicznej, testom wytrzymałości mechanicznej - na rozciąganie - wydłużanie, a w razie potrzeby przechodzą testy twardości, UT, MT i MPI. Jesteśmy dostawcami dla branż w dziedzinie pomp i komponentów, zaworów, budowy maszyn ogólnie, przemysłu morskiego, turbin, wodnego i petrochemicznego, hutnictwa żelaza i stali.

 3. ESTERER GIESSEREI GMBH

  Niemcy

  Jako odlewnia specjalistyczna koncentrujemy się na Państwa pomysłach, wymaganiach oraz ich realizacji w postaci odlewów z różnych materiałów o wadze do 4 ton. Nasza oferta obejmuje simultaneous engineering, prototypy, małe i średnie serie to nasze mocne strony, niewiarygodnie krótkie terminy dostaw, bezpieczeństwo procesowe i niezawodność. Nasze produkty: odlewy precyzyjne, odlewy odporne na ścieranie, odlewy bainityczne z żeliwa sferoidalnego grafityzowanego (ADI), odlewy prototypów, odlewy ze stali nierdzewnej, frezowanie CNC, prace tokarskie CNC na zlecenie, prace tokarskie na zlecenie, odlewanie na zlecenie, żaroodporne odlewy z żeliwa sferoidalnego grafityzowanego

 4. FWL SCHUBERT & SALZER FEINGUSS LOBENSTEIN GMBH

  Niemcy

  Pasja czyni nas wyjątkowymi. Ponieważ oferujemy nie tylko jakość i staranność, ale także odlewy precyzyjne w najlepszym wydaniu. jesteśmy jedną z najnowocześniejszych odlewni dla klientów w Europie – oraz firmą rodzinną z tradycjami. W naszej lokalizacji w Bad Lobenstein wytwarzamy odlewy z niezwykle szerokiej gamy standardowych i specyficznych, niestandardowych gatunków stali, odpowiednio od potrzeb klientów z ponad 40 branż. Jako firma rodzinna średniej wielkości, będąca częścią Grupy Schubert & Salzer, produkujemy nasze wyroby w Niemczech – terminowo i po przewidywalnych, przystępnych cenach. Nasze doświadczenie w połączeniu z najnowocześniejszą technologią i inżynierią na najwyższym poziomie pozwala naszym klientom zawsze otrzymać niezawodną jakość. Cały nasz łańcuch procesowy jest zdigitalizowany i unowocześniony. Technologie takie jak druk 3D, kontrola optyczna powierzchni, inżynieria odwrotna lub symulacja odlewania i krzepnięcia zapewniają krótki czas rozwoju projektu, szybkie procesy pobierania próbek i stabilną jakość serii.

 5. GIESSEREI WURZEN GMBH

  Niemcy

  Nasza odlewnia ma długą tradycję, która sięga do fabryki maszyn Schütz & Hertel, w skrócie Mafa Wurzen, założonej w 1879 roku. Następnie 74 lata później była to firma VEB Maschinenfabrik und Eisengießerei Wurzen, która w 1991 roku stała się własnością spółki Esterer AG i od tego czasu działa pod nazwą "Esterer Gießerei Werk Wurzen GmbH". Wraz z siostrzaną spółką w Altötting, Esterer Gießerei GmbH, Wurzener Gießerei został przejęty przez spółkę holdingową Topol GmbH w 2008 roku. Wraz z Estererem Gießerei Altöttingiem nasza firma jest obecnie jednym z wiodących dostawców systemów w Europie. Naszymi głównymi kompetencjami są produkcja skomplikowanych geometrycznie i wymagających rdzeni produktów. Ale także odlewy dwuścienne, te o małej grubości ścianek i duże elementy o wadze do czterech ton należą do naszych mocnych stron. Gwarantujemy naszym klientom największą możliwą niezawodność procesu, nawet w przypadku wymagających komponentów.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. FONTE GRISE DISTRIBUTION

  Francja

  Od momentu powstania w 2001 roku, firma FONTE GRISE DISTRIBUTION (FGD) współpracuje z siecią partnerskich odlewni w Polsce. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, FGD oferuje swoim klientom dostęp do różnych zakładów odlewniczych i hut metali. Kierownictwo FGD, mające za główny cel zadowolenie klientów, zostało wyróżnione uzyskaniem w 2013 roku certyfikatu ISO 9001: 2008 za "Projektowanie, zakupy i sprzedaż wyrobów z żeliwa". Firma oferuje następujące usługi: - Wybór spośród kilku odlewni, co pozwala zwiększyć różnorodność dostępnych odcieni. - Wybór spośród kilku zakładów formowania zapewniający różnorodność kształtów. - Zintegrowane warsztaty obróbki w celu ograniczenia liczby manipulacji częściami, od ich odlewu po końcowy montaż. - Malarnie umożliwiające zabezpieczenie części przed korozją i doskonalenie ich walorów estetycznych. - Biuro projektowe pozwalające opracowywać nowe wyroby i koncepcje. - Zasoby logistyczne dostosowane do szybkiej reakcji na potrzeby w zakresie dostaw i optymalne zarządzanie zapasami. Nie wahaj się z nami skontaktować, aby uzyskać więcej informacji!

  Wszystkie wyroby na "żeliwo - wyroby"

 2. FONDERIA DELLA CROCETTA SRL

  Włochy

  Firma FONDERIA DELLA CROCETTA SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żeliwo - wyroby. Jest również obecna w dziedzinach wytapianie żeliwa szarego, produkcja odlewów żeliwnych na zlecenie, wytapianie żeliwa sferoidalnego, i żeliwo sferoidalne. Ma siedzibę w Cinisello Balsamo, Włochy.

 3. INTEC AUSTRIA INH. ING. PREDL GMBH

  Austria

  Firma INTEC AUSTRIA INH. ING. PREDL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żeliwo - wyroby. Ma siedzibę w St. Lorenzen Im Mürztal, Austria.

 4. WALE-SYSTEMS GMBH

  Austria

  Firma WALE-SYSTEMS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żeliwo - wyroby. Ma siedzibę w Salzburg, Austria.

 5. LIMATRONIC GMBH

  Niemcy

  Firma LIMATRONIC GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żeliwo - wyroby. Ma siedzibę w Lindau, Niemcy.

 1. PAUL VOSS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Jako uznany producent elementów z odlewów aluminiowych i kokilowych, otwieramy się na nowe rynki, świadomi wyzwań technicznych i gospodarczych. W ciągu 50 lat historii firmy, staliśmy się niezwykle wydajnym zakładem odlewniczym, dzięki zmotywowanym i wysoko wykwalifikowanym pracownikom, inwestycjom w najnowocześniejsze techniki produkcji oraz rozwinięte metody produkcyjne. Innym obszarem naszej działalności jest produkcja i sprzedaż wysokiej jakości elementów do produkcji markiz i osłon do ogrodów zimowych. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.paulvoss.de! VOSS: tworzenie z aluminium!

 2. KONIJNENBURG

  Holandia

  kółka i systemy kółek najwyższej jakości. Do poruszania i wprowadzania w ruch do zastosowań przemysłowych oraz do zastosowań krytycznych. Nasze wyroby są produkowane z tworzyw sztucznych, gumy, poliuretanu, metalu i stopu. Od 1946 r. używamy naszej ekspertyzy przy operacjach obróbki i do zastosowań tych materiałów. Dzięki temu staliśmy się specjalistami wyrobów i zastosowań na miarę. Nasi doradcy przeanalizują z Tobą w jaki sposób nasze wyroby i rozwiązania przyczynią się do osiągniecia celów Twojej firmy. Kilka referencji: - Koła na miarę dla Cleanrooms ASML. - Inżynieria i wyposażenie w 1 300 000 podwójnych kółek do mebli. - Koła napędowe ze stopionego poliamidu, mogące wytrzymać obciążenie do 15 ton dla Brigthon Tower (Holandia). – Nasi doradcy pozostają do Twojej dyspozycji, by pomóc Ci w wyborze wśród naszej gamy 22 000 kół standardowych na składzie, gotowych do dostawy.

 1. HIMATEK GMBH

  Niemcy

  HiMaTEK GmbH jest kompetentnym dostawcą odlewów, odkuwek i standardowych części systemów rurowych z różnych materiałów, takich jak żeliwo, stal, stal szlachetna, aluminium, mosiądz, brąz, nadstop itp. Od 2000 roku, po zdobyciu doświadczenia jako odlewnia chińska, oferujemy teraz produkty klientom z Europy, Australii, USA, zgodnie z ich rysunkami i życzeniami. Wiemy dokładnie, jaki materiał, jaki proces, jaka fabryka jest odpowiednia dla zapewnienia danej wydajności. Obszary zastosowań to budowa maszyn, chemia, motoryzacja, medycyna, żywność, chemia, elektronika, elektryka, budowa statków, budownictwo, lotnictwo, podróże kosmiczne, budowa rurociągów itp. Certyfikat ISO 9001: 2008 przynosi nam wymierną jakość. Osobisty kontakt z naszymi klientami odgrywa ważną rolę w realizacji zamówień: od zakupu materiałów, wstępnych próbek, małych i dużych serii po logistykę, zapewniamy szybką, sprawną i profesjonalną obsługę.

 2. CASTSERVICE GMBH

  Niemcy

  Serdecznie witamy w firmie CASTService GmbH! Chcemy pokazać Państwu na naszej stronie internetowej możliwości i produkty naszej firmy. Uważamy się za specjalistów w zakresie konstrukcji żeliwnych i z blachy metalowej. Dzięki wykwalifikowanej bazie dostawców, możemy zaoferować Państwu prawie nieskończoną ilość rozwiązań dla Państwa firmy. Jeśli są Państwo zainteresowani poznaniem nas i naszej firmy osobiście, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas.

 3. WINSON MACHINERY CO., LTD.

  Tajwan R.O.C.

  WINSON Machinery Co., Ltd. oferuje najlepsze odlewy maszynowe i dystrybuuje na sałym świecie wysokiej jakości odlewy z żeliwa szarego/sferoidalnego. Z uzyskaną certyfikacją ISO 9001 i Meehanite Metal nasza odlewnia produkuje szeroki asortyment odlewów maszynowych. Dzięki ponad 35 letniemu doświadczeniu w odlewnictwie maszynowym nasza wiedza fachowa umożliwia znalezienie odpowiedniego rozwiązania dla dowolnego odlewu według życzeń naszych klientów krajowych i międzynarodowych.

 4. VICTAULIC POLSKA SP. Z O.O.

  Polska

  Produkcja odlewów z żeliwa sferoidalnego. Waga od 0, 1 do 15 kg

 5. FOUNDRY THEMELI

  Grecja

 6. MYCALIPER

  Turcja

 7. CASTING HOUSE

  Belgia

 8. TURCONT MUHENDISLIK IMALAT SAN VE TIC LTD STI

  Turcja

 1. ARIOGLU CASTING AND KITCHEN EQUIPMENTS

  Turcja

 2. TOOL TEC WERKZEUGBAU GMBH

  Austria

 3. NRU GMBH

  Niemcy

 4. RICHANG QIAOSHAN TRADE CO., LTD.

  Chile

 5. M-TEC METALLTECHNIK GMBH

  Niemcy

 6. ADOLF FÖHL GMBH + CO KG

  Niemcy

 7. PJSC METALYT

  Ukraina

 8. URBAN CASTING

  Turcja

 9. SOYLU DÖKÜM

  Turcja

 10. SOYLU DÖKÜM

  Turcja

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo