• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • żelazostopy

Wyniki dla

Żelazostopy - Import eksport

 1. LINOX GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  LINOX GmbH jest wiodącą międzynarodową firmą handlową specjalizującą się w imporcie i eksporcie surowców na całym świecie. Od 2001 roku dostarczamy przemysłowi wysokiej jakości minerały, takie jak rudy żelaza, piryt, fluoryt i inne. Naszym celem jest zapewnienie wydajnych dostaw gwarantujących wysoką jakość porzez zindywidualizowane wsparcie i ścisłą współpracę z partnerami logistycznymi. Oferujemy szeroką gamę produktów, w tym rudy żelaza, takie jak hematyt i magnetyt, a także minerały, takie jak ruda chromu i boksyt. Zajmujemy się również handlem żelazostopami i piaskiem kwarcowym. Nasze usługi obejmują całą logistykę, przetwarzanie i analizę materiałów, a także doradztwo w wakresie optymalnego wykorzystania produktów. Do naszych głównych klientów należą branża produkcji stali, odlewnicza, produkcji materiałów budowlanych i cementu, a także przemysł chemiczny. W LINOX GmbH znajdziesz nie tylko produkty najwyższej jakości, a także kompetentnego i niezawodnego partnera biznesowego. Cieszymy się możliwością spełnienia Twoich specyficznych wymagań.

 2. COMFER SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma COMFER SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Żelazostopy. Jest również obecna w dziedzinach Siatki metalowe, żelazo, blachy, Siatki metalowe, i blachy cynkowane. Ma siedzibę w Roma, Włochy.

 3. H.-D. AHRENS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma H.-D. AHRENS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Aluminium i stopy aluminium. Jest również obecna w dziedzinach Żelazostopy, recykling odpadów kruszywa, aluminium, Żelazostopy, kobalt, Metaliczny mangan, molibden, i tungsten. Ma siedzibę w Schwelm, Niemcy.

 4. SICUREZZA & STILE

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma SICUREZZA & STILE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żelazostopy. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana, Rama i ościeżnica, obróbka żelaza, obróbka blach i rur, Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana, i Rama i ościeżnica. Ma siedzibę w Castelnuovo Di Porto, Włochy.

 5. PROSIDER SPA

  Włochy

  Od ponad 30 lat, Prosider prowadzi sprzedaż produktów metalurgicznych, ze stali inox oraz aluminium. Wykonuje cięcie na wymiar poniższych produktów: laminaty do stoisk ze standard. prętów, belek, rur konstrukcyjnych; kraty ze stali galwanizowanej i surowej; stopnie i kratki podłogowe galwanizowane; blachy ciągnione i mikro-ciągnione oraz perforowane ze stali węglowej; kształtowniki i blachy ze stali nierdzewnej; artykuły ciągnione, laminaty; kratownice spawane elektr. ze stali czarnej i galwanizowanej; blachy i profile z aluminium; artykuły żelazne do bram, schodów, drzwi, okien, ogrodzeń.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PREC-ODLEW SP. Z O.O.

  Polska

  Prec-Odlew Sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji i sprzedaży różnorodnych materiałów dla przemysłu odlewniczego i materiałów ogniotrwałych. Unikalne receptury naszych wyrobów, możliwość ich dostosowania do potrzeb konkretnego klienta zapewniają nam znaczącą pozycję na rynku.Innowacyjne technologie, otwartość na potrzeby klienta, zespół wykwalifikowanych i zorientowanych na klienta specjalistów zapewniają klientom firmy najwyższą jakość usług potwierdzoną certyfikatem ISO 9001: 2008.Serdecznie zapraszamy do współpracy.

 2. FRATELLI MOLTENI SPA

  Włochy

  Firma zajmuje się handlem wyrobami stalowymi: wyroby walcowane, rurowe i blachy ze stali nierdzewnej; poziomowanie wyrobów, cięcie niestandardowych belek, blachy podłogowe dla budownictwa. Skondaktuj się z nami w sprawie dodatkowych informacji lub wymagań.

 3. ARCO S.R.L.

  Włochy

  Firma ARCO S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żelazostopy. Jest również obecna w dziedzinach blokady parkingowe, uchwyt do rowerów, ławki, i instalacje i urządzenia do parkingów samochodowych. Ma siedzibę w San Giovanni In Persiceto, Włochy.

 4. PELLIER CUIT FRERES

  Francja

  Firma PELLIER CUIT FRERES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żelazostopy. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - obróbka skrawaniem, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Toczenie z pręta precyzyjne, bar turning, all metals, i Toczenie z pręta stali i metali. Ma siedzibę w Marignier, Francja.

 5. MALDANER

  Francja

  Firma MALDANER, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Aluminium i stopy aluminium. Jest również obecna w dziedzinach Ołów i stopy ołowiu, Żelazostopy, Miedź i stopy miedzi, impregnacja metalowa, Ołów i stopy ołowiu, Żelazostopy, i Miedź i stopy miedzi. Ma siedzibę w Les-Clayes-Sous-Bois, Francja.

 1. TM IMPEX PVT LTD

  Indie

  Firma TM IMPEX PVT LTD, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Żelazostopy. Ma siedzibę w Bhubaneswar, Indie.

 2. CBC - CARVALHO, BATISTA & Cª SA.

  Portugalia

  Firma CBC - CARVALHO, BATISTA & Cª SA., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Żelazostopy. Jest również obecna w dziedzinach Resory hydrauliczne, Gospodarka miejska - zagospodarowanie i wyposażenie miejsc publicznych, Resory hydrauliczne, i Gospodarka miejska - zagospodarowanie i wyposażenie miejsc publicznych. Ma siedzibę w Porto, Portugalia.

 1. CO.ALL.FER.SNC DI ANTONIO COCOZZA E F.LLI

  Włochy

  Firma CO.ALL.FER.SNC DI ANTONIO COCOZZA E F.LLI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żelazostopy. Jest również obecna w dziedzinach obróbka aluminium i żelaza. Ma siedzibę w Agropoli, Włochy.

 2. SOCIETE DES METAUX BLANCS OUVRES

  Francja

  Firma SOCIETE DES METAUX BLANCS OUVRES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żelazostopy. Jest również obecna w dziedzinach Ołów i stopy ołowiu, Cynk i stopy cynku, Sitodruk, Ołów i stopy ołowiu, Cynk i stopy cynku, i Sitodruk. Ma siedzibę w Chevigny-Saint-Sauveur Cedex, Francja.

 3. LS ALLOYS TRADING

  Luksemburg

  Firma LS ALLOYS TRADING, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Żelazostopy. Jest również obecna w dziedzinach metalurgia, Metaliczny mangan, kobalt, i nikiel. Ma siedzibę w Windhof, Luksemburg.

 4. CAST IRON

  Belgia

  Firma CAST IRON, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żelazostopy. Jest również obecna w dziedzinach Żeliwo, żeliwo stopowe, surówka, Żeliwo - wyroby, Rury żeliwne, żeliwo, Żeliwo, żeliwo stopowe, surówka, Żeliwo - wyroby, i Rury żeliwne. Ma siedzibę w Beerse, Belgia.

 5. JINAN XINYU CEMENTED CARBIDE CO.,LTD.

  Chiny

  Firma JINAN XINYU CEMENTED CARBIDE CO.,LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żelazostopy. Ma siedzibę w Jinan, Chiny.

 6. AMPERE ALLOYS

  Francja

  Firma AMPERE ALLOYS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Żelazostopy. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia i maszyny dla hut, abrasives, i stal i stopy. Ma siedzibę w Saint-Ouen-L'aumone, Francja.

 7. GIOTTA SRL

  Włochy

  Firma GIOTTA SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Żelazostopy. Jest również obecna w dziedzinach składowanie śmieci, handel metalami i stopami, i złomowanie samochodów. Ma siedzibę w Castone Andevenno, Włochy.

 8. AFFIVAL SAS

  Francja

  Firma AFFIVAL SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Druty i kable żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Druty i kable stalowe, Żelazostopy, Stalownie, Druty i kable stalowe, Żelazostopy, i Stalownie. Ma siedzibę w Solesmes, Francja.

 1. NIZI INTERNATIONAL

  Luksemburg

  Firma NIZI INTERNATIONAL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Rudy żelaza i metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Żelazostopy, Żelazostopy, wyroby odlewnicze artystyczne i dekoracyjne, Handel stalą, i środki smarne dla odlewni. Ma siedzibę w Capellen, Luksemburg.

 2. MITALTRADE, LLC

  Ukraina

  Firma MITALTRADE, LLC, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Żelazostopy. Jest również obecna w dziedzinach elektrody grafitowe. Ma siedzibę w Zaporozhye, Ukraina.

 3. CGC KLEIN CARBON GRAPHITE CONSULTING

  Niemcy

  Firma CGC KLEIN CARBON GRAPHITE CONSULTING, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Żelazostopy. Jest również obecna w dziedzinach prace w węglu i graficie, elektrody grafitowe, produkty z czystego grafitu ekspandowanego, i filce z włókien sztucznych i syntetycznych. Ma siedzibę w Siegen, Niemcy.

 4. HEBEI TRUE PLATE SOLUTIONS CO., LTD

  Chiny

  Firma HEBEI TRUE PLATE SOLUTIONS CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żelazostopy. Jest również obecna w dziedzinach sprzęt do wzmocniana blach metalowych dla karoserii samochodowych, i Sprzęt pomiarowy EMT. Ma siedzibę w Yuhua Distrist, Chiny.

 5. 2K CNC MAKINE YEDEK PARÇA SANAYI LTD. STI.

  Turcja

  Firma 2K CNC MAKINE YEDEK PARÇA SANAYI LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żelazostopy. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 6. SANTECH MAKINA

  Turcja

  Firma SANTECH MAKINA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żelazostopy. Jest również obecna w dziedzinach szlifowanie cnc, cięcie cnc, przenośniki taśmowe, i blacha. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 7. EZELY INVESTMENT TRADING .S.L.U

  Hiszpania

  Firma EZELY INVESTMENT TRADING .S.L.U, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Żelazostopy. Ma siedzibę w La Laguna, Hiszpania.

 8. GIAMA DI OTTAVIANI GABRIELLA E MAZZA BARBARA S.N.C.

  Włochy

  Firma GIAMA DI OTTAVIANI GABRIELLA E MAZZA BARBARA S.N.C., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Żelazostopy. Jest również obecna w dziedzinach Aluminium i stopy aluminium, obróbka żelaza, żelazo, Aluminium i stopy aluminium, i sieci spawane elektrycznie. Ma siedzibę w Poggio Torriana, Włochy.

 9. ANWER METAAL

  Belgia

  Firma ANWER METAAL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Żelazostopy. Jest również obecna w dziedzinach metal, drobne wyroby metalowe, waloryzacja metali, i cięcie piłą. Ma siedzibę w Heist-Op-Den-Berg, Belgia.

 10. MBE ENDUSTRI

  Turcja

  Firma MBE ENDUSTRI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żelazostopy. Jest również obecna w dziedzinach zgrzewarki ręczne, przenośniki taśmowe, i Obróbka precyzyjna. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo