• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne

Wyniki dla

Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne - Import eksport

 1. ALU-BAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ALU-BAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne. Ma siedzibę w Büdelsdorf, Niemcy.

 2. BBQ BOAT

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma BBQ BOAT, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Sport i wypoczynek czynny. Jest również obecna w dziedzinach Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne, Gastronomia - specjalności sztuki kulinarnej, Rożna ogrodowe i akcesoria, ruszt przenośny (do grylowania), Żeglarstwo - łodzie, statki, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne, wynajem pojazdów wodnych, i organizowanie imprez firmowych. Ma siedzibę w Nantes, Francja.

 3. AVANT GARDE SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma AVANT GARDE SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne. Jest również obecna w dziedzinach formowanie materiałów złożonych, i elementy do łodzi. Ma siedzibę w Calcinato, Włochy.

 4. SZKO?A ?EGLARSTWA PUNTOVITA

  Polska

  Firma Puntovita - to szko? a ? eglarstwa, która co roku organizuje imprezy jachtingu w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich. Organizator kursów ? eglarskich, rejsów, kolonii dla dzieci, wycieczek szkolnych z ? eglowaniem jachtem po Mazurach. Imprezy ? eglarskie s? organizowane z podzia? em na grupy wiekowe, dzi? ki czemu ka? dy znajdzie towarzystwo w podobnym wieku. Organizujemy imprezy na jachcie dla dzieci, m? odzie? y, doros? ych oraz rodzin. Istnieje mo? liwo? ? zdania egzaminu na patent ? eglarski. Szko? a zosta? a za? o? ona przez Justyn? i Micha? a St? pka - pasjonatów ? eglarstwa od dziecinnych lat.

 5. PROFESJONALNA SZKOŁA WINDSURFINGU FUNSURF

  Polska

  Szkoła windsurfingu FunSurf należy do jednych z pierwszych tego typu instytucji, które powstały na Półwyspie Helskim ponad 25 lat temu. Wysokie wykształcenie instruktorów, doświadczenie oraz zamiłowanie do sportów wodnych sprawiło, że z oferty szkoły chętnie korzystają osoby niezależnie od wieku czy kondycji. Kursy windsurfingu dostępne w ofercie szkoły to najbezpieczniejsza forma nauki dla osób początkujących. Każdy z kursantów może zdecydować, czy woli uczyć się w grupie, czy też indywidualnie. W obu przypadkach mowa o zajęciach pod okiem instruktora oraz ratownika medycznego. Zapewniamy kursantom profesjonalny sprzęt oraz strój, a także oferujemy ubezpieczenie w opcji standardowej i rozszerzonej. Wybierając się do nas na windsurfing wystarczy, że zabierzesz ze sobą dobre nastawienie, chęć do nauki nowych rzeczy i motywację. Resztę otrzymasz od nas! Zapraszamy serdecznie do skontaktowania się z nami w celu złożenia rezerwacji. Gwarantujemy, że to będzie cudowne lato!

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. LA BOA CHARTER & DIVING

  Włochy

  Boa Charter & Diving z Praiano (SA) od ponad 20 lat zajmuje się wynajmem czarterowym na Wybrzeżu Amalfitańskim. Wypożyczamy także łodzie motorowe, prowadzimy transfery drogą morską, umożliwiając dotarcie do każdego miejsca na Wybrzeżu Amalfitańskim, na Capri, do Sorrento i Neapolu. Organizujemy też rejsy łodzią dla małych grup, a także dla par, zorganizowane i spersonalizowane wycieczki po Wybrzeżu. Jesteśmy również szkołą prowadzącą kursy na patent nurka,

 2. SKLEPWIND

  Polska

  SklepWind.pl Zapraszamy wszystkich miłośników żeglugi do odwiedzenia naszego sklepu. Znajdziecie u nas specjalistyczne produkty, które przydadzą Wam się podczas rejsów. Wind sklep żeglarski zaprasza na swoją stronę sklepwind.pl, gdzie będzie dokładnie mogli obejrzeć nasze wyposażenie pokładowe, żagle, torby, worki, które są bardzo przydatne podczas wodnych przygód. Zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, jeżeli macie jakiekolwiek pytania. Nasze produkty pochodzą od zaufanych producentów, możecie więc być pewni ich jakości. Mamy dla Was również odzież żeglarską, która jest bardzo praktyczna w użytkowaniu.

 3. LLAÜTS - BOATS RENTAL ANDRATX

  Hiszpania

  Wynajem statków i łodzi Andratx. Statki i łodzie do wynajęcia na Majorce. Konserwacja i zarządzanie flotą statków.

 4. SUMIMAR TECHNICAL SERVICE S.L.

  Hiszpania

  Drobny handel częściami zamiennymi do silników morskich.

 5. TAFF - SISTEMA MODULARE GALLEGGIANTE

  Włochy

  Firma TAFF - SISTEMA MODULARE GALLEGGIANTE, roku i działającą w sektorze Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne. Ma siedzibę w Reggio Calabria, Włochy.

 1. CANTIERI SANGERMANI

  Włochy

  Firma CANTIERI SANGERMANI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stocznie - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne, statki, dostawy dla żeglarstwa, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne, i stocznia okrętowa. Ma siedzibę w Lavagna, Włochy.

 2. ALLIED YACHTING

  Francja

  Firma ALLIED YACHTING, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne. Jest również obecna w dziedzinach makler jachtowy, budowa - jacht, i wynajem jachtu. Ma siedzibę w Cannes, Francja.

 1. DIAMOND YACHTING

  Grecja

  Firma DIAMOND YACHTING, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne. Jest również obecna w dziedzinach wynajem łodzi rekreacyjnych, i Platforma handlu elektronicznego (e-commerce). Ma siedzibę w Thessaloniki, Grecja.

 2. MAXMARINE

  Francja

  Firma MAXMARINE, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne. Jest również obecna w dziedzinach Części nadwodne kadłubów jachtów i łodzi, konserwacja silników morskich, oficjalny wyłączny przedstawiciel, i Części nadwodne kadłubów jachtów i łodzi. Ma siedzibę w Le Portel, Francja.

 3. ALLIANCE NAUTIQUE LOCATION

  Francja

  Firma ALLIANCE NAUTIQUE LOCATION, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne. Jest również obecna w dziedzinach silnikowe łódki rekreacyjne, wynajem statków czarterowych, i wynajem jachtu. Ma siedzibę w Canet En Roussillon, Francja.

 4. AVANT GARDE SRL

  Włochy

  Firma AVANT GARDE SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne. Jest również obecna w dziedzinach formowanie materiałów złożonych, i elementy do łodzi. Ma siedzibę w Calcinato, Włochy.

 5. OCEAN FIVE

  Francja

  Firma OCEAN FIVE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne. Jest również obecna w dziedzinach wynajem jachtu. Ma siedzibę w Cannes, Francja.

 6. ALOR YACHTS

  Włochy

  Firma ALOR YACHTS, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne. Jest również obecna w dziedzinach Agencje spedycyjne żeglugi morskiej, kotwiczenie, wynajem wyposażenia żeglarskiego, Agencje spedycyjne żeglugi morskiej, i wynajem łodzi o kadłubie półsztywnym. Ma siedzibę w Monte Argentario, Włochy.

 7. AVENIR NAUTIC

  Francja

  Firma AVENIR NAUTIC, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne. Ma siedzibę w Clermont-Ferrand, Francja.

 8. G.E.B. DI PALMIERI SANDRO

  Włochy

  Firma G.E.B. DI PALMIERI SANDRO, roku i działającą w sektorze Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne. Jest również obecna w dziedzinach Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne - wyposażenie i osprzęt, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne - wyposażenie i osprzęt, i kajaki pneumatyczne. Ma siedzibę w Campo Nell'elba, Włochy.

 1. ALBA BOAT LLC

  Ukraina

  Firma ALBA BOAT LLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne. Jest również obecna w dziedzinach Motorówki, Motorówki, Motorówka, trawlery, i konstrukcje okrętowe. Ma siedzibę w Yurivka, Ukraina.

 2. KAIZEN YACHT

  Hiszpania

  Firma KAIZEN YACHT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne. Jest również obecna w dziedzinach wynajem statków z załogą, organizowanie imprez firmowych, wynajem łodzi, i organizowanie ślubów. Ma siedzibę w Alicante, Hiszpania.

 3. YACHT ITALY BROKER SRL

  Włochy

  Firma YACHT ITALY BROKER SRL, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Jachty. Jest również obecna w dziedzinach Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne, wynajem jachtu, kupno-sprzedaż - łodzie, wynajem łodzi z/bez karty żeglqwkiej, i Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 4. WOODWORKS S.R.L.S.

  Włochy

  Firma WOODWORKS S.R.L.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne. Ma siedzibę w Somma Vesuviana, Włochy.

 5. OFFICINE TL COMPOSITI SRLS

  Włochy

  Firma OFFICINE TL COMPOSITI SRLS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne. Jest również obecna w dziedzinach materiały kompozytowe z żywicami. Ma siedzibę w Monfalcone, Włochy.

 6. YACHTCHARTER-CONNECTION

  Niemcy

  Firma YACHTCHARTER-CONNECTION, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne. Jest również obecna w dziedzinach wynajem statków czarterowych, wynajem żaglówek, wynajem łodzi motorowych, i wynajem jachtu. Ma siedzibę w Bochum, Niemcy.

 7. SIRENA VOILE

  Francja

  Firma SIRENA VOILE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne. Jest również obecna w dziedzinach Łodzie mieczowe, regatowe i osprzęt, Łodzie mieczowe, regatowe i osprzęt, i katamarany. Ma siedzibę w Le Pouliguen, Francja.

 8. JOTUN HELLAS

  Grecja

  Firma JOTUN HELLAS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne. Jest również obecna w dziedzinach farby antywegetacyjne. Ma siedzibę w Athina, Grecja.

 9. JACHTWERF VENNEKENS

  Belgia

  Firma JACHTWERF VENNEKENS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne - wyposażenie i osprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł okrętowy - budowa okrętów, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne, Przemysł okrętowy - budowa okrętów, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne, prace konserwacyjne okrętowe, i furniture for yachts. Ma siedzibę w Boom, Belgia.

 10. BOOTSPRUEFUNG.DE

  Szwajcaria

  Firma BOOTSPRUEFUNG.DE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne. Jest również obecna w dziedzinach szkolenie, szkoły żeglarskie, i kursy motorowodne. Ma siedzibę w St. Gallen, Szwajcaria.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne - Import eksport

Liczba wyników

2125 Przedsiębiorstwa