• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne

Wyniki dla

Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne - Import eksport

 1. INNOVATIVE TRANSPORT PLANT

  Rosja

  Verified by europages badge

  Od 2009 roku, Innovative Transport Plant projektuje i produkuje mocne, pojemne, paliwooszczędne, wysokoprężne pojazdy o dużej mobilności - niezbędny transport w przypadku braku dróg: Szybkie, amfibijne pojazdy terenowe; Poduszkowe pojazdy holownicze dla narciarzy; Poduszkowce o różnej pojemności pasażerskiej i przeznaczone dla nich instalacje pneumatyczne; Odrzutowe łodzie wodne z kadłubami z tworzywa sztucznego i aluminium; Poduszkowe pojazdy terenowe Nerpa do przewozu pasażerów i ładunków; Poduszkowe pojazdy terenowe Nerpa Arctic o nośności do 30 ton. Młodzi specjaliści - absolwenci Państwowego Uniwersytetu Technicznego w Kuzbassie pracują w Dziale Projektowym Innowacyjnego Zakładu Transportowego, wysoko wykwalifikowani mechanicy i spawacze łukiem argonowym zajmują się montażem poduszkowych pojazdów terenowych. O sukcesie stałej działalności badawczej w zakresie innowacyjnego projektowania transportu dla Arktyki świadczy coroczna rejestracja nowych patentów - jest ich już 38.

  Witryna www Open In New icon
 2. ALU-BAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 3. AVANT GARDE SRL

  Włochy

  Verified by europages badge
 4. AVANT GARDE SRL

  Włochy

  Verified by europages badge
 5. SZKO?A ?EGLARSTWA PUNTOVITA

  Polska

  Firma Puntovita - to szko? a ? eglarstwa, która co roku organizuje imprezy jachtingu w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich. Organizator kursów ? eglarskich, rejsów, kolonii dla dzieci, wycieczek szkolnych z ? eglowaniem jachtem po Mazurach. Imprezy ? eglarskie s? organizowane z podzia? em na grupy wiekowe, dzi? ki czemu ka? dy znajdzie towarzystwo w podobnym wieku. Organizujemy imprezy na jachcie dla dzieci, m? odzie? y, doros? ych oraz rodzin. Istnieje mo? liwo? ? zdania egzaminu na patent ? eglarski. Szko? a zosta? a za? o? ona przez Justyn? i Micha? a St? pka - pasjonatów ? eglarstwa od dziecinnych lat.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PROFESJONALNA SZKOŁA WINDSURFINGU FUNSURF

  Polska

  Szkoła windsurfingu FunSurf należy do jednych z pierwszych tego typu instytucji, które powstały na Półwyspie Helskim ponad 25 lat temu. Wysokie wykształcenie instruktorów, doświadczenie oraz zamiłowanie do sportów wodnych sprawiło, że z oferty szkoły chętnie korzystają osoby niezależnie od wieku czy kondycji. Kursy windsurfingu dostępne w ofercie szkoły to najbezpieczniejsza forma nauki dla osób początkujących. Każdy z kursantów może zdecydować, czy woli uczyć się w grupie, czy też indywidualnie. W obu przypadkach mowa o zajęciach pod okiem instruktora oraz ratownika medycznego. Zapewniamy kursantom profesjonalny sprzęt oraz strój, a także oferujemy ubezpieczenie w opcji standardowej i rozszerzonej. Wybierając się do nas na windsurfing wystarczy, że zabierzesz ze sobą dobre nastawienie, chęć do nauki nowych rzeczy i motywację. Resztę otrzymasz od nas! Zapraszamy serdecznie do skontaktowania się z nami w celu złożenia rezerwacji. Gwarantujemy, że to będzie cudowne lato!

 2. LA BOA CHARTER & DIVING

  Włochy

  Boa Charter & Diving z Praiano (SA) od ponad 20 lat zajmuje się wynajmem czarterowym na Wybrzeżu Amalfitańskim. Wypożyczamy także łodzie motorowe, prowadzimy transfery drogą morską, umożliwiając dotarcie do każdego miejsca na Wybrzeżu Amalfitańskim, na Capri, do Sorrento i Neapolu. Organizujemy też rejsy łodzią dla małych grup, a także dla par, zorganizowane i spersonalizowane wycieczki po Wybrzeżu. Jesteśmy również szkołą prowadzącą kursy na patent nurka,

 3. SKLEPWIND

  Polska

  SklepWind.pl Zapraszamy wszystkich miłośników żeglugi do odwiedzenia naszego sklepu. Znajdziecie u nas specjalistyczne produkty, które przydadzą Wam się podczas rejsów. Wind sklep żeglarski zaprasza na swoją stronę sklepwind.pl, gdzie będzie dokładnie mogli obejrzeć nasze wyposażenie pokładowe, żagle, torby, worki, które są bardzo przydatne podczas wodnych przygód. Zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, jeżeli macie jakiekolwiek pytania. Nasze produkty pochodzą od zaufanych producentów, możecie więc być pewni ich jakości. Mamy dla Was również odzież żeglarską, która jest bardzo praktyczna w użytkowaniu.

 4. LLAÜTS - BOATS RENTAL ANDRATX

  Hiszpania

  Wynajem statków i łodzi Andratx. Statki i łodzie do wynajęcia na Majorce. Konserwacja i zarządzanie flotą statków.

 5. SUMIMAR TECHNICAL SERVICE S.L.

  Hiszpania

  Drobny handel częściami zamiennymi do silników morskich.

 1. TAFF - SISTEMA MODULARE GALLEGGIANTE

  Włochy

 2. CANTIERI SANGERMANI

  Włochy

 3. ALLIED YACHTING

  Francja

 4. DIAMOND YACHTING

  Grecja

 5. MAXMARINE

  Francja

 6. ALLIANCE NAUTIQUE LOCATION

  Francja

 7. OCEAN FIVE

  Francja

 8. NÉNUPHAR SA

  Francja

 9. OFFICINE TL COMPOSITI SRLS

  Włochy

 10. YACHT ITALY BROKER SRL

  Włochy

 1. WOODWORKS S.R.L.S.

  Włochy

 2. JOTUN HELLAS

  Grecja

 3. ALOR YACHTS

  Włochy

 4. YACHTCHARTER-CONNECTION

  Hiszpania

 5. CARVID MARINE

  Hiszpania

 6. AVENIR NAUTIC

  Francja

 7. EXPERT MARINE CONSULT

  Francja

 8. BLACK SAIL DI SCALETTA ANDREA

  Włochy

 9. BOOTSPRUEFUNG.DE

  Szwajcaria

 10. INDEPENDENCE YACHTS

  Hiszpania

Filtry

Wyniki dla

Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne - Import eksport

Liczba wyników

2264 przedsiębiorstwa