• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne - wyposażenie i osprzęt

Wyniki dla

Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne - wyposażenie i osprzęt - Import eksport

 1. D.I.M. S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma D.I.M. Srl produkuje rozpylacze od 1980 r. i 8 lat temu z powodzeniem wprowadziła, Nasza produkcja pozwala dostarczać zarówno nowe artykuły, jak i pracować na materiale powierzonym, regenerując tłok / sworzeń oryginalnej części. Oprócz przemysłu morskiego produkcja obejmuje także sektor tworzyw sztucznych. Produkowane są rozpylacze 8- i 9-otworowe do rozpylania poliuretanu.

 2. SPARE NAV.I. E SERVICES

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma SPARE NAV.I. E SERVICES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Mechanika okrętowa. Jest również obecna w dziedzinach Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne - wyposażenie i osprzęt, Stocznie - remonty i konserwacja statków, Aprowizacja statków, naprawa silników okrętowych, warsztaty przeglądu instalacji, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne - wyposażenie i osprzęt, boat engine accessories, Stocznie - remonty i konserwacja statków, i dostawy dla robót publicznych. Ma siedzibę w Genova, Włochy.

 3. AUGSBURGER DRAHTSEILFABRIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma AUGSBURGER DRAHTSEILFABRIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne - wyposażenie i osprzęt. Ma siedzibę w Friedberg, Niemcy.

 4. HURTOWNIA ŻEGLARSKA YACHTAMAN

  Polska

  Sklep żeglarski Yachtaman prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną osprzętu żeglarskiego, farb jachtowych, sprzętu ratunkowego, silników zaburtowych, sztormiaków i wielu innych produktów żeglarskich. Jesteśmy dystrybutorem i dealerem wielu znanych żeglarskich marek takich jak: Selden, Furlex, Harken, Spinlock, Profurl, Lalizas, NuovaRade, MaxPower, Lofran’s, Oliva, Aqua Marina, Thetford, Eval, Owatrol, Le Tonkinois, Wichard, Raymarine, Majoni i wielu innych. Zajmujemy się sprzedażą osprzętu jachtowego dla stoczni, zakładów szkutniczych, armatorów i firm czarterowych. Działamy na rynku sportów wodnych takich jak żeglarstwo, kajakarstwo, wędkarstwo, motorowodniactwo, wind surfing i SUP. Wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm w branży produktów żeglarskich, jachtowych oraz caravaningu sprawiło, że zaufało nam tysiące firm i odbiorców indywidualnych w Polsce i UE.

 5. CANTIERE DEL LAGO D'ISEO BELLINI SRL

  Włochy

  Założona w 1960 roku w Clusane, na brzegu jeziora Iseo, firma Bellini Nautica posiada nowoczesną strukturę i awangardową stocznię. Jej historia, trwająca od ponad 50 lat, sprawiła, że firma jest prestiżowym przedsiębiorstwem na czele branży żeglarskiej. Firma oferuje pełną gamę usług: Od konserwacji do remontu, poprzez pomoc techniczną udzielaną przez uprawniony warsztat wewnętrzny, zaopatrywanie, lakierowanie i jeszcze wiele innych !

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ATLANTIC YACHT SERVICES

  Hiszpania

  Atlantic Yacht Services to firma zajmująca się konserwacją i zaopatrzeniem jachtów, posiadająca ponad 20-letnie doświadczenie w branży i zapewniająca jachtom wszystko, od wyspecjalizowanego technika po części silnikowe, wyposażenie pokładowe, materiały eksploatacyjne i przedmioty luksusowe. Zajmujemy się suchym dokiem dla Twojego jachtu, antyfoulingiem, malowaniem, montażem nowego wyposażenia, stolarką wewnętrzną i specjalistami ds. chłodnictwa.

 2. MARTIN ENGINEERING ITALY SRL

  Włochy

  MARTIN ENGINEERING jest liderem w sektorze przemysłu górniczego, produkcji energii węglowej, cementu i metali. Produkty, które oferujemy naszym klientom to: podstawowe maszyny czyszczące, pomocnicze maszyny czyszczące, ostrza i akcesoria dla bezpieczeństwa. A także: wibratory elektryczne i hydrauliczne oraz wibratory do wagonów..

 3. KARDIS MARINE SRL

  Włochy

  Firma Kardis powstała oficjalnie 1. października 2008 r., ale podwaliny umożliwiające jej stworzenie powstały już dużo wcześniej. Firma Kardis zarządzana jest bowiem przez przedsiębiorców posiadających bogate doświadczenie w branży, którzy udostępnili swoją dziesięcioletnią wiedzę fachową w dziedzinie, lansując w ten sposób zupełnie nową markę.

 4. MOTOMARINE B2C SRL

  Włochy

  Motomarine B2C (business to consumer): sprzedaż akcesoriów żeglarskich i ubrań technicznych. Centrum sprzedaży części zamiennych do silników zaburtowych i silników diesel najlepszych marek.

 5. LAMTINE LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma LAMTINE LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne - wyposażenie i osprzęt. Ma siedzibę w Birmingham, Zjednoczone Królestwo.

 1. LAMPRECHT GMBH

  Niemcy

  Firma LAMPRECHT GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne - wyposażenie i osprzęt. Ma siedzibę w Rathenow, Niemcy.

 2. ALL BLUE

  Holandia

  Firma ALL BLUE, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne - wyposażenie i osprzęt. Jest również obecna w dziedzinach pachołki do cumowania. Ma siedzibę w Hunsel, Holandia.

 1. CRADLE B

  Belgia

  Firma CRADLE B, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne - wyposażenie i osprzęt. Ma siedzibę w Arlon, Belgia.

 2. NAUTICA ISPRA SRL

  Włochy

  Firma NAUTICA ISPRA SRL, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne - wyposażenie i osprzęt. Jest również obecna w dziedzinach łodzie używane, i statki motorowe. Ma siedzibę w Ispra, Włochy.

 3. BAMAR SOLUZIONI MECCANICHE

  Włochy

  Firma BAMAR SOLUZIONI MECCANICHE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne - wyposażenie i osprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Mechanika precyzyjna, elementy do łodzi, artykuły do żeglarstwa sportowego i spacerowego, Mechanika precyzyjna, i obróbki mechaniczne precyzyjne. Ma siedzibę w Forli', Włochy.

 4. DESSALATOR

  Francja

  Firma DESSALATOR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne - wyposażenie i osprzęt. Ma siedzibę w Antibes, Francja.

 5. MARBLU BY K2W LIGHTS UG (HB) CO.KG

  Niemcy

  Firma MARBLU BY K2W LIGHTS UG (HB) CO.KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne - wyposażenie i osprzęt. Ma siedzibę w Jena, Niemcy.

 6. WEBNAUTICA.IT

  Włochy

  Firma WEBNAUTICA.IT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne - wyposażenie i osprzęt. Jest również obecna w dziedzinach nautical equipment, akcesoria do silników morskich, kajaki pneumatyczne, i akcesoria dla sektora żeglarskiego. Ma siedzibę w Gatteo a Mare, Włochy.

 7. NAUTICA GALVAR

  Włochy

  Firma NAUTICA GALVAR, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Motorówki. Jest również obecna w dziedzinach Przewóz łodzi, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne - wyposażenie i osprzęt, wyposażenie żeglarskie, Przewóz łodzi, i Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne - wyposażenie i osprzęt. Ma siedzibę w Pieve Al Toppo, Włochy.

 8. HUNTER

  Belgia

  Firma HUNTER, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne - wyposażenie i osprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Silniki wysokoprężne Diesla, Silniki gazowe, Silniki wysokoprężne Diesla, Silniki gazowe, projektowanie, realizacja i produkcja generatorów, i pompy. Ma siedzibę w Antwerpen, Belgia.

 1. ALBERTO MARCH - NÁUTICA

  Hiszpania

  Firma ALBERTO MARCH - NÁUTICA, roku i działającą w sektorze Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne - wyposażenie i osprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Sporty wodne - sprzęt i wyposażenie, wyposażenie żeglarskie, Silniki do ślizgaczy, Sporty wodne - sprzęt i wyposażenie, i trailers for boats. Ma siedzibę w Maria De La Salut-Illes Balears, Hiszpania.

 2. VOILERIE GRANVILLAISE

  Francja

  Firma VOILERIE GRANVILLAISE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płótno żaglowe. Jest również obecna w dziedzinach Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne - wyposażenie i osprzęt, Ship part manufacturer, i Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne - wyposażenie i osprzęt. Ma siedzibę w Granville, Francja.

 3. DOMINIS ENGINEERING LTD

  Kanada

  Firma DOMINIS ENGINEERING LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne - wyposażenie i osprzęt. Jest również obecna w dziedzinach śmigła sterujące, pędniki wodnoodrzutowe (zespoły napędowe dla szybkich łodzi), i pompy i sprężarki. Ma siedzibę w Ottawa, Kanada.

 4. GIESSE LIGHT SRL UNIPERSONALE

  Włochy

  Firma GIESSE LIGHT SRL UNIPERSONALE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne - wyposażenie i osprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Oświetlenie domowe - lampy i akcesoria, akcesoria dla sektora żeglarskiego, i Oświetlenie domowe - lampy i akcesoria. Ma siedzibę w Predore, Włochy.

 5. HR NÁUTICA

  Brazylia

  Firma HR NÁUTICA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne - wyposażenie i osprzęt. Ma siedzibę w São Paulo, Brazylia.

 6. DEUTSCHER-DIGITALDRUCKER.DE® INH. BERND-WALTER MENDEL

  Niemcy

  Firma DEUTSCHER-DIGITALDRUCKER.DE® INH. BERND-WALTER MENDEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne - wyposażenie i osprzęt. Ma siedzibę w Wangen, Niemcy.

 7. G.E.B. DI PALMIERI SANDRO

  Włochy

  Firma G.E.B. DI PALMIERI SANDRO, roku i działającą w sektorze Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne. Jest również obecna w dziedzinach Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne - wyposażenie i osprzęt, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne - wyposażenie i osprzęt, i kajaki pneumatyczne. Ma siedzibę w Campo Nell'elba, Włochy.

 8. JACHTWERF VENNEKENS

  Belgia

  Firma JACHTWERF VENNEKENS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne - wyposażenie i osprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł okrętowy - budowa okrętów, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne, Przemysł okrętowy - budowa okrętów, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne, prace konserwacyjne okrętowe, i furniture for yachts. Ma siedzibę w Boom, Belgia.

 9. MD TRADE & SPARES GMBH

  Niemcy

  Firma MD TRADE & SPARES GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Armatura sanitarna. Jest również obecna w dziedzinach Armatura rurociągowa przemysłowa, Statki - wyposażenie i przyrządy, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne - wyposażenie i osprzęt, Armatura rurociągowa przemysłowa, Statki - wyposażenie i przyrządy, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne, i Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne - wyposażenie i osprzęt. Ma siedzibę w Sülzetal, Niemcy.

 10. SAIL-SERVICE-STARNBERG

  Niemcy

  Firma SAIL-SERVICE-STARNBERG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Statki - wyposażenie i przyrządy, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne, Motorówki, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne - wyposażenie i osprzęt, Statki - wyposażenie i przyrządy, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne, Motorówki, i Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne - wyposażenie i osprzęt. Ma siedzibę w Starnberg, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne - wyposażenie i osprzęt - Import eksport

Liczba wyników

904 Przedsiębiorstwa