• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • żarówki- świetlówki i neony

Wyniki dla

Żarówki- świetlówki i neony - Import eksport

 1. BEST LIGHT SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma BEST LIGHT SRL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Żarówki, świetlówki i neony. Jest również obecna w dziedzinach Oprawy oświetleniowe LED, lampy ozdobne, i Żarówki samochodowe LED. Ma siedzibę w Albignasego, Włochy.

 2. ETRACON HANDELS GMBH

  Niemcy

  Firma eTraCon Handels GmbH zajmuje się sprzedażą artykułów oświetleniowych na terenie Unii Europejskiej. Obecnie koncentrujemy się na sprzedaży dużych zapasów magazynowych żarówek. Na dzień dzisiejszy jesteśmy jednym z niewielu przedsiębiorstw, które są w stanie zrealizować duże dostawy żarówek. Sprzedajemy głównie produkty marki Philips, ale posiadamy w asortymencie również artykuły No Name. Nasza oferta obejmuje żarówki LED, żarówki energooszczędne, żarówki luminescencyjne , jak również lampy samochodowe. Poszukujemy partnerów handlowych działających na terenie UE.

 3. EASYLAMP GMBH

  Niemcy

  Jako dystrybutor z własną produkcją lamp zamiennych do projektorów wideo, telewizorów z tylną projekcją i kostek video, od ponad 10 lat działamy na światowym rynku Audio-Video. Odsprzedawcy i integratorzy z dziedziny mediów, techniki konferencji, wydarzeń i prezentacji otrzymują od nas lampy do projektorów i akcesoria audio-video dla urządzeń wielu marek i producentów. Niskie ceny i doskonała jakość wyrobów naszej własnej marki w połączeniu z indywidualną obsługą klienta i nieskomplikowanym procesem gwarancyjnym przekonują naszych klientów. Odpowiedni poziom zaopatrzenia w najpopularniejsze typy urządzeń i akcesoriów umożliwia nam szybką dostawę na żądanie oraz dostawę ekspresową następnego dnia po otrzymaniu zamówienia.

 4. SIS-LICHT GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma założona w 1924 roku przez zegarmistrza Erich Langa i jego ojca, majstra Karola Langa. Jako fabryka wyrobów metalowych, firma skupiła się od samego początku na wyrobach oświetleniowych, w szczególności lampach zginanych oraz lampach do oświetlania stanowisk pracy z ruchomym ramieniem. Od początku tego tysiąclecia Stefan Lang zarządza działalnością firmy SIS-Licht. To już czwarte pokolenie rodziny właścicieli. Ta tradycja to 80-letnie doświadczenie w produkcji elementów oświetleniowych połączone z ogromnym osobistym zaangażowaniem pracowników. Dzięki nim produkujemy wytrzymałe i trwałe produkty, dla których zapewnienie dostępności części zamiennych nawet po upływie paru dziesięcioleci jest zupełnie oczywiste. Zakres usług obejmuje rozwój, produkcję i dystrybucję oświetlenia przemysłowego. Średnia firma o strukturze o luźnej hierarchii faworyzuje bliskie relacje z klientami: Nasza filozofia to elastyczne i indywidualne podejście do różnorodnych wymagań klientów.

 5. GDZIE JEST NEON

  Polska

  Gdzie jest Neon to profesjonalny sklep z neonami, który ceniony jest przez przedsiębiorców i klientów indywidualnych. W ramach współpracy można realizować własne projekty i tworzyć przyciągające wzrok akcesoria reklamowe. Producent neonów zapewnia między innymi: • najwyższą jakość materiałów, które doskonale sprawdzają się niezależnie od warunków atmosferycznych i miejsca, w których zostały umieszczone, • korzystne warunki realizacji zleceń i atrakcyjne ceny, • wsparcie doświadczonych fachowców, którzy podejmowali się już wielu różnych wyzwań zawodowych i do każdego klienta podchodzą w sposób indywidualny, • technologię ledową, dzięki której światło jest jasne i wyróżnia się dłuższą żywotnością. Ledony są biodegradalne. Nie tylko wyglądają efektownie, ale też są praktyczne i łatwe w montażu. W katalogu sprzedawcy znajduje się wiele wzorów do wyboru, w tym na przykład serca, zwierzęta, skrzydła, wieszaki i pady do gry. Producent jest otwarty również na wykonanie spersonalizowanych projektów. Nowoczesne zaplecze techniczne pozwala na realizację nawet najbardziej oryginalnych zamówień.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. LED-LIGHT KRZYSZTOF SKOWERSKI

  Polska

  Sklep internetowy LED-LIGHT ma w swojej ofercie wyłącznie żarówki najwyższej jakości wiodących producentów. Naszym celem jest przybliżenie Państwu jedynego w swoim rodzaju asortymentu który pomoże Państwu spojrzenie na sprawy w innym świetle. ZAPRASZAMY! !

 2. NYS INDUSTRIAL GMBH

  Niemcy

  Firma NYS INDUSTRIAL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żarówki, świetlówki i neony. Ma siedzibę w Edermuende, Niemcy.

 3. MAHEI SPEZIALLAMPENVERTRIEB

  Niemcy

  Firma MAHEI SPEZIALLAMPENVERTRIEB, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Żarówki, świetlówki i neony. Ma siedzibę w Hude, Niemcy.

 4. HEIMWERK BAUMARKT

  Niemcy

  Firma HEIMWERK BAUMARKT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Żarówki, świetlówki i neony. Ma siedzibę w Genthin, Niemcy.

 5. BIOLUME RESINOR (GROUPE BIODIS)

  Francja

  Firma BIOLUME RESINOR (GROUPE BIODIS), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oświetlenie miejsc publicznych, pomieszczeń przemysłowych i handlowych. Jest również obecna w dziedzinach Żarówki, świetlówki i neony, Oświetlenie domowe - lampy i akcesoria, Żarówki, świetlówki i neony, i Oświetlenie domowe - lampy i akcesoria. Ma siedzibę w Loos, Francja.

 1. VIVALED

  Holandia

  Firma VIVALED, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Żarówki, świetlówki i neony. Ma siedzibę w Den Haag, Holandia.

 2. ISOLED - ALLEGRA SWISS GMBH

  Szwajcaria

  Firma ISOLED - ALLEGRA SWISS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żarówki, świetlówki i neony. Jest również obecna w dziedzinach Sprzęt oświetleniowy LED, Lampy Led, Wstęgi Led, i Lampy LED. Ma siedzibę w Schindellegi, Szwajcaria.

 1. SMARTLIGHT GMBH

  Niemcy

  Firma SMARTLIGHT GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Żarówki, świetlówki i neony. Ma siedzibę w Stuttgart, Niemcy.

 2. PAHL GMBH

  Niemcy

  Firma PAHL GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Żarówki, świetlówki i neony. Ma siedzibę w Ratingen, Niemcy.

 3. IWT INFRAROT-WÄRMETECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma IWT INFRAROT-WÄRMETECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żarówki, świetlówki i neony. Ma siedzibę w Limeshain, Niemcy.

 4. LEDSHOP GROENOVATIE

  Holandia

  Firma LEDSHOP GROENOVATIE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Żarówki, świetlówki i neony. Jest również obecna w dziedzinach doradztwo i projektowanie elektrycznych instalacji oświetleniowych, lampy, doradztwo w dziedzinie techniki oświetleniowej, i świecące kule. Ma siedzibę w Gorredijk, Holandia.

 5. LED & SIGN - STOBINSKI GMBH

  Niemcy

  Firma LED & SIGN - STOBINSKI GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Świetlówki i rurowe źródła światła. Jest również obecna w dziedzinach Oświetlenie miejsc publicznych, pomieszczeń przemysłowych i handlowych, Oświetlenie domowe - lampy i akcesoria, Żarówki, świetlówki i neony, Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane, Oświetlenie miejsc publicznych, pomieszczeń przemysłowych i handlowych, Oświetlenie domowe - lampy i akcesoria, Żarówki, świetlówki i neony, i Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane. Ma siedzibę w Weil Im Schönbuch, Niemcy.

 6. LEDPANEELSTORE

  Holandia

  Firma LEDPANEELSTORE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Żarówki, świetlówki i neony. Ma siedzibę w Amsterdam, Holandia.

 7. DISPLAY LIGHT SARL

  Francja

  Firma DISPLAY LIGHT SARL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żarówki, świetlówki i neony. Jest również obecna w dziedzinach Sygnalizacja - tablice i urządzenia, Oświetlenie domowe - lampy i akcesoria, Sygnalizacja - tablice i urządzenia, Oświetlenie domowe - lampy i akcesoria, grawerowanie, i tablica na afisze. Ma siedzibę w Montauban, Francja.

 8. DONGGUAN JINDI LIGHTING TECHNOLOGY CO., LTD

  Chiny

  Firma DONGGUAN JINDI LIGHTING TECHNOLOGY CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żarówki, świetlówki i neony. Ma siedzibę w Donguan, Chiny.

 1. SHENZHEN CRESEA TECHNOLOGY CO.,LTD

  Chiny

  Firma SHENZHEN CRESEA TECHNOLOGY CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żarówki, świetlówki i neony. Ma siedzibę w Shenzhen, Chiny.

 2. ROHL SA

  Francja

  Firma ROHL SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oświetlenie miejsc publicznych, pomieszczeń przemysłowych i handlowych. Jest również obecna w dziedzinach Żarówki, świetlówki i neony, i Żarówki, świetlówki i neony. Ma siedzibę w Erstein Cedex, Francja.

 3. VESLED

  Hiszpania

  Firma VESLED, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Żarówki, świetlówki i neony. Ma siedzibę w Elda, Hiszpania.

 4. JELIGHT COMPANY

  Chorwacja

  Firma JELIGHT COMPANY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żarówki, świetlówki i neony. Jest również obecna w dziedzinach żarówki ultrafioletowe. Ma siedzibę w Zagreb, Chorwacja.

 5. BLLS LEDLIGHTING

  Holandia

  Firma BLLS LEDLIGHTING, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Żarówki, świetlówki i neony. Ma siedzibę w Amersfoort, Holandia.

 6. FOSFARI

  Belgia

  Firma FOSFARI, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Oświetlenie domowe - lampy i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Żarówki, świetlówki i neony, Lampy halogenowe, Żarówki, świetlówki i neony, Lampy halogenowe, urządzenia oświetleniowe zewnętrzne dla budownictwa, i urządzenia oświetleniowe zewnętrzne i ogrodowe. Ma siedzibę w Rijmenam, Belgia.

 7. ALANIS - ILLUMINATION ENGINEERING

  Ukraina

  Firma ALANIS - ILLUMINATION ENGINEERING, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Żarówki, świetlówki i neony. Jest również obecna w dziedzinach Lampy LED, oświetlenie led domu, Oświetlenie LED do wnętrz, i urządzenia oświetleniowe do wnętrz. Ma siedzibę w Odessa, Ukraina.

 8. LUMECO

  Holandia

  Firma LUMECO, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Żarówki, świetlówki i neony. Jest również obecna w dziedzinach doradztwo i projektowanie elektrycznych instalacji oświetleniowych. Ma siedzibę w Hendrik Ido Ambacht, Holandia.

 9. 2F-LEUCHTEN GES.M.B.H. & CO KG

  Austria

  Firma 2F-LEUCHTEN GES.M.B.H. & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żarówki, świetlówki i neony. Jest również obecna w dziedzinach Oświetlenie miejsc publicznych, pomieszczeń przemysłowych i handlowych, Oświetlenie domowe - lampy i akcesoria, Oświetlenie miejsc publicznych, pomieszczeń przemysłowych i handlowych, i Oświetlenie domowe - lampy i akcesoria. Ma siedzibę w Abtenau, Austria.

 10. EGNICS CO., LTD.

  Korea Południowa

  Firma EGNICS CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Diody elektroluminescencyjne (LED). Jest również obecna w dziedzinach Oświetlenie miejsc publicznych, pomieszczeń przemysłowych i handlowych, Żarówki, świetlówki i neony, Żyrandole i lampy, Oświetlenie pomieszczeń biurowych, Oświetlenie miejsc publicznych, pomieszczeń przemysłowych i handlowych, Żarówki, świetlówki i neony, Żyrandole i lampy, i Oświetlenie pomieszczeń biurowych. Ma siedzibę w Seongnam-Si, Korea Południowa.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Żarówki- świetlówki i neony - Import eksport

Liczba wyników

912 Przedsiębiorstwa