• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • żarówki- świetlówki i neony

Wyniki dla

Żarówki- świetlówki i neony - Import eksport

 1. PAHL GMBH

  Niemcy

 2. EASYLAMP GMBH

  Niemcy

  Jako dystrybutor z własną produkcją lamp zamiennych do projektorów wideo, telewizorów z tylną projekcją i kostek video, od ponad 10 lat działamy na światowym rynku Audio-Video. Odsprzedawcy i integratorzy z dziedziny mediów, techniki konferencji, wydarzeń i prezentacji otrzymują od nas lampy do projektorów i akcesoria audio-video dla urządzeń wielu marek i producentów. Niskie ceny i doskonała jakość wyrobów naszej własnej marki w połączeniu z indywidualną obsługą klienta i nieskomplikowanym procesem gwarancyjnym przekonują naszych klientów. Odpowiedni poziom zaopatrzenia w najpopularniejsze typy urządzeń i akcesoriów umożliwia nam szybką dostawę na żądanie oraz dostawę ekspresową następnego dnia po otrzymaniu zamówienia.

 3. SIS-LICHT GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma założona w 1924 roku przez zegarmistrza Erich Langa i jego ojca, majstra Karola Langa. Jako fabryka wyrobów metalowych, firma skupiła się od samego początku na wyrobach oświetleniowych, w szczególności lampach zginanych oraz lampach do oświetlania stanowisk pracy z ruchomym ramieniem. Od początku tego tysiąclecia Stefan Lang zarządza działalnością firmy SIS-Licht. To już czwarte pokolenie rodziny właścicieli. Ta tradycja to 80-letnie doświadczenie w produkcji elementów oświetleniowych połączone z ogromnym osobistym zaangażowaniem pracowników. Dzięki nim produkujemy wytrzymałe i trwałe produkty, dla których zapewnienie dostępności części zamiennych nawet po upływie paru dziesięcioleci jest zupełnie oczywiste. Zakres usług obejmuje rozwój, produkcję i dystrybucję oświetlenia przemysłowego. Średnia firma o strukturze o luźnej hierarchii faworyzuje bliskie relacje z klientami: Nasza filozofia to elastyczne i indywidualne podejście do różnorodnych wymagań klientów.

 4. GDZIE JEST NEON

  Polska

  Gdzie jest Neon to profesjonalny sklep z neonami, który ceniony jest przez przedsiębiorców i klientów indywidualnych. W ramach współpracy można realizować własne projekty i tworzyć przyciągające wzrok akcesoria reklamowe. Producent neonów zapewnia między innymi: • najwyższą jakość materiałów, które doskonale sprawdzają się niezależnie od warunków atmosferycznych i miejsca, w których zostały umieszczone, • korzystne warunki realizacji zleceń i atrakcyjne ceny, • wsparcie doświadczonych fachowców, którzy podejmowali się już wielu różnych wyzwań zawodowych i do każdego klienta podchodzą w sposób indywidualny, • technologię ledową, dzięki której światło jest jasne i wyróżnia się dłuższą żywotnością. Ledony są biodegradalne. Nie tylko wyglądają efektownie, ale też są praktyczne i łatwe w montażu. W katalogu sprzedawcy znajduje się wiele wzorów do wyboru, w tym na przykład serca, zwierzęta, skrzydła, wieszaki i pady do gry. Producent jest otwarty również na wykonanie spersonalizowanych projektów. Nowoczesne zaplecze techniczne pozwala na realizację nawet najbardziej oryginalnych zamówień.

 5. NYS INDUSTRIAL GMBH

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HEIMWERK BAUMARKT

  Niemcy

 2. MAHEI SPEZIALLAMPENVERTRIEB

  Niemcy

 3. BIOLUME RESINOR (GROUPE BIODIS)

  Francja

 4. VIVALED

  Holandia

 5. ISOLED - ALLEGRA SWISS GMBH

  Szwajcaria

 1. SMARTLIGHT GMBH

  Niemcy

 2. IWT INFRAROT-WÄRMETECHNIK GMBH

  Niemcy

 1. HUBEI KEDUN PHOTOELECTRIC TECHNOLOGY CO., LTD

  Chiny

 2. YOURLIGHT B.V.

  Holandia

 3. SHENZHEN GTL LIGHTING TECHNOLOGY CO., LTD

  Chiny

 4. DAVIDTS LIGHTING

  Belgia

 5. 2F-LEUCHTEN GES.M.B.H. & CO KG

  Austria

 6. ATHAN & THEOD SKLAVOYNOS O.E

  Grecja

 7. FUJIKA LIGHTING

  Turcja

 8. BLLS LEDLIGHTING

  Holandia

 1. LED & SIGN - STOBINSKI GMBH

  Niemcy

 2. EGNICS CO., LTD.

  Korea Południowa

 3. LEDPANEELSTORE

  Holandia

 4. OSHINO LAMPS GMBH

  Niemcy

 5. NEDELKO

  Holandia

 6. VESLED

  Hiszpania

 7. H&A LIGHTING CO.,LTD

  Chiny

 8. BIS LIGHTING

  Belgia

 9. SUMINISTROS ELÉCTRICOS VILALTA SA

  Hiszpania

 10. PAULMANN LICHT GMBH

  Niemcy

Filtry

Wyniki dla

Żarówki- świetlówki i neony - Import eksport

Liczba wyników

909 przedsiębiorstwa