• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • żaby

Wyniki dla

Żaby - Import eksport

 1. CHANNEL SEA FOOD

  Francja

  Verified by europages badge

  Od ponad 30 lat Channel Sea Food z siedzibą w Boulogne-sur-Mer jest jednym z głównych dostawców mrożonych owoców morza i produktów etnicznych, takich jak: skorupaki, mięczaki, ryby, głowonogi, żabie udka, owoce, warzywa i produkty przetworzone. Po przybyciu do Francji produkty są przechowywane w dedykowanym magazynie, co umożliwia śledzenie produktu od farmy produkcyjnej do klienta i zapewnia elastyczność w wysyłce łączonej.

 2. ROMANZINI SAS

  Francja

  Przedsiębiorstwo Romanzini to francuski specjalista w dziedzinie ślimaków w konserwach, faszerowanych mięczaków i małży… Ślimak to nasz rodzinny biznes. Romanzini pozostaje wierny ślimakom od 1921 r.: ślimaki bez dodatków, ślimaki w sosie, gotowe dania ze ślimaków, tartelinki ze ślimaków, masło z pietruszką, mule, żaby, dania ze ślimaków w konserwach, mrożone lub chłodzone ślimaki.

 3. ÖZSAMBAY

  Turcja

  Firma ÖZSAMBAY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żaby. Jest również obecna w dziedzinach hodowla żab, żaby przygotowane, i żaby przetworzone. Ma siedzibę w Mugla, Turcja.

 4. FROOG

  Turcja

  Firma FROOG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żaby. Ma siedzibę w Antalya, Turcja.

 5. FISH & FROG SRL

  Włochy

  Firma FISH & FROG SRL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Żywność - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach specjalność - żaby, i ślimaki. Ma siedzibę w Ravenna, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ZABY BAU KG

  Niemcy

  Firma ZABY BAU KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty budowlane ciężkie. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcje betonowe, Prace budowlane wykończeniowe, Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane, Drogi - budowa, Konstrukcje betonowe, Prace budowlane wykończeniowe, Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane, i Drogi - budowa. Ma siedzibę w Friedberg, Niemcy.

 2. ECO SUPERVISION RAFAL DZIADOWIEC INSPEKTOR NADZORU EKSPERTYZY PRZYRODNICZE BENTOLOG

  Polska

  Ekspertyzy przyrodnicze. Inwentaryzacje, monitoring przyrodniczy, zerowy, środowiskowy, inwestycyjny. Waloryzacja terenu, ocena obszarów chronionych, ekosystemów i siedlisk. Nadzór przyrodniczy, środowiskowy inwestycji liniowych, hydrotechnicznych i kubaturowych. Specjalizacje: zoologia, astakologia, bentologia, malakologia, herpetologia, hydrobiologia, ichtiologia, teriologia, ornitologia, chiropterologia. Zwierzęta, mięczaki, owady, bezkręgowce wodne, lądowe, ślimaki, płazy, gady, węże, żaby, żółwie, ryby, ssaki, ptaki, nietoperze, siedliska. Przegląd budynków i drzew - ekspertyzy ornitologiczne i chiropterologiczne przy termomodernizacji budynków lub wycince. Uzyskiwanie decyzji derogacyjnych na odstępstwa od zakazów wobec gatunków chronionych: przenoszenie, likwidacja. Decyzja o uwarunkowaniach środowiskowych (uzyskiwanie). Karta informacyjna przedsięwzięcia KIP, Ocena habitatowa, tj. oddziaływania na obszar Natura 2000. Badania indeksów ekologicznych rzek (makrozoobentos MMI PL, EFI+). Badania ryb metodą elektropołowów. Wyszukiwanie i zwalczanie pilotażowe inwazyjnych gatunków obcych IGO/GO w zakresie bezkręgowców (rak pręgowaty, kraby, racicznica). Odłowy herpetofauny (żółw ozdobny). Odławianie ryb metodą elektroodłowów (czebaczek amurski). Odstrzał interwencyjny, redukcyjny gatunków inwazyjnych (jenot, szop pracz), konfliktowych (kormorany, wydry, dziki, bobry – na podstawie odpowiednich decyzji). Pobieranie eDNA, iDNA z przekazaniem do laboratorium Zleceniodawcy.

 3. ZABO

  Szwajcaria

  Firma ZABO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odzież męska. Jest również obecna w dziedzinach Odzież damska, Odzież dziecięca i niemowlęca, Odzieżowe akcesoria, Kapelusze i czapki, Odzież damska, Odzież dziecięca i niemowlęca, Odzieżowe akcesoria, i Kapelusze i czapki. Ma siedzibę w Carouge, Szwajcaria.

 4. ZABI SP. Z O.O.

  Polska

  Firma ZABI SP. Z O.O., roku i działającą w sektorze Pojazdy specjalne - konstrukcja i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Pojazdy - dodatkowe wyposażenie i akcesoria, Pojazdy - części elektryczne i elektroniczne, Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, Pojazdy - dodatkowe wyposażenie i akcesoria, Pojazdy - części elektryczne i elektroniczne, i Pojazdy - części mechaniczne i zamienne. Ma siedzibę w Czaniec, Polska.

 5. ZA.BE S.R.L.

  Włochy

  Firma ZA.BE S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Owoce konserwowe, Przetwory owocowe, Owoce konserwowe, i Przetwory owocowe. Ma siedzibę w Paitone, Włochy.

 1. ZABA

  Włochy

  Firma ZABA, roku i działającą w sektorze Energia elektryczna - wytwarzanie i dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Nawadnianie i podlewanie - urządzenia, Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia, Nawadnianie i podlewanie - urządzenia, i Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Spilamberto, Włochy.