• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • żaby

Wyniki dla

Żaby - Import eksport

 1. SIRION SEAFOOD APS

  Dania

  Verified by europages badge

  SIRION SEAFOOD APS – Twój dostawca ryb i owoców morza w Europie. Założona w 2007 roku w København, w Danii, firma SIRION SEAFOOD APS stała się jedną z wiodących firm w Europie zajmujących się pozyskiwaniem & kontrolą jakości ryb i owoców morza. Jako kompleksowy dostawca rozwiązań w zakresie ryb i owoców morza w Europie, możemy zaoferować szeroką gamę mrożonych/świeżych ryb i owoców morza oraz nasze profesjonalne usługi (audyt fabryczny / kontrola jakości / nadzór załadunku / rozwój produktu). Dzięki naszej rozległej sieci dostawców, wysoce doświadczonej kadrze kierowniczej, wykwalifikowanemu zespołowi kontroli jakości, profesjonalnej obsłudze i sprawnej komunikacji, zbudowaliśmy solidną reputację w skandynawskim przemyśle ryb i owoców morza jako godny zaufania partner, który zaspokaja wszystkie potrzeby związane z rybami i owocami morza w całej Europie. Obecnie współpracujemy z wieloma sprawdzonymi fabrykami mającymi certyfikaty HACCP, ISO, BRC, ASC, MSC, BAP, BSCI, HALAL. Nasze główne rynki: Europa, USA, Kanada, Azja (Japonia, Korea itp.) & inne. Nasze główne produkty to: łosoś, dorsz, homar, makrela, ośmiornica, tuńczyk, małże, mintaj, kawior/ikra, mięso wieprzowe, wołowina, karma dla zwierząt. Krewetki (black tiger, vannamei, scampi, cat tiger itp.), panga/sum rekini, ryby dziko żyjące (tuńczyk, mahi-mahi, grouper itp.), ryby hodowlane (czerwona/czarna tilapa, barramundi itp.), głowonogi (ośmiornice, mątwy, kalmary), mięczaki (małże, kraby), ryby i owoce morza o wartości dodanej (sushi, nobashi, torpedo itp.), ryby i owoce morza w puszkach, inne (żaby, surimi itp.). Nogi wieprzowe, świeże udko wieprzowa bez kości, mrożony ogon wieprzowy, plędwica wieprzowa, żeberka wieprzowe, półtusza wieprzowa, wołowe omasum, be

 2. CHANNEL SEA FOOD

  Francja

  Verified by europages badge

  Od ponad 30 lat Channel Sea Food z siedzibą w Boulogne-sur-Mer jest jednym z głównych dostawców mrożonych owoców morza i produktów etnicznych, takich jak: skorupaki, mięczaki, ryby, głowonogi, żabie udka, owoce, warzywa i produkty przetworzone. Po przybyciu do Francji produkty są przechowywane w dedykowanym magazynie, co umożliwia śledzenie produktu od farmy produkcyjnej do klienta i zapewnia elastyczność w wysyłce łączonej.

 3. ROMANZINI SAS

  Francja

  Przedsiębiorstwo Romanzini to francuski specjalista w dziedzinie ślimaków w konserwach, faszerowanych mięczaków i małży… Ślimak to nasz rodzinny biznes. Romanzini pozostaje wierny ślimakom od 1921 r.: ślimaki bez dodatków, ślimaki w sosie, gotowe dania ze ślimaków, tartelinki ze ślimaków, masło z pietruszką, mule, żaby, dania ze ślimaków w konserwach, mrożone lub chłodzone ślimaki.

 4. ALBRASIL ME

  Brazylia

  Firma ALBRASIL ME, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żaby. Ma siedzibę w São José De Ribamar, Brazylia.

 5. ÖZSAMBAY

  Turcja

  Firma ÖZSAMBAY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żaby. Jest również obecna w dziedzinach hodowla żab, żaby przygotowane, i żaby przetworzone. Ma siedzibę w Mugla, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. FROOG

  Turcja

  Firma FROOG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żaby. Ma siedzibę w Antalya, Turcja.

 2. FISH & FROG SRL

  Włochy

  Firma FISH & FROG SRL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Żywność - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach specjalność - żaby, i ślimaki. Ma siedzibę w Ravenna, Włochy.

 3. ZABY BAU KG

  Niemcy

  Firma ZABY BAU KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty budowlane ciężkie. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcje betonowe, Prace budowlane wykończeniowe, Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane, Drogi - budowa, Konstrukcje betonowe, Prace budowlane wykończeniowe, Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane, i Drogi - budowa. Ma siedzibę w Friedberg, Niemcy.

 4. ECO SUPERVISION RAFAL DZIADOWIEC INSPEKTOR NADZORU EKSPERTYZY PRZYRODNICZE BENTOLOG

  Polska

  Ekspertyzy przyrodnicze. Inwentaryzacje, monitoring przyrodniczy, zerowy, środowiskowy, inwestycyjny. Waloryzacja terenu, ocena obszarów chronionych, ekosystemów i siedlisk. Nadzór przyrodniczy, środowiskowy inwestycji liniowych, hydrotechnicznych i kubaturowych. Specjalizacje: zoologia, astakologia, bentologia, malakologia, herpetologia, hydrobiologia, ichtiologia, teriologia, ornitologia, chiropterologia. Zwierzęta, mięczaki, owady, bezkręgowce wodne, lądowe, ślimaki, płazy, gady, węże, żaby, żółwie, ryby, ssaki, ptaki, nietoperze, siedliska. Przegląd budynków i drzew - ekspertyzy ornitologiczne i chiropterologiczne przy termomodernizacji budynków lub wycince. Uzyskiwanie decyzji derogacyjnych na odstępstwa od zakazów wobec gatunków chronionych: przenoszenie, likwidacja. Decyzja o uwarunkowaniach środowiskowych (uzyskiwanie). Karta informacyjna przedsięwzięcia KIP, Ocena habitatowa, tj. oddziaływania na obszar Natura 2000. Badania indeksów ekologicznych rzek (makrozoobentos MMI PL, EFI+). Badania ryb metodą elektropołowów. Wyszukiwanie i zwalczanie pilotażowe inwazyjnych gatunków obcych IGO/GO w zakresie bezkręgowców (rak pręgowaty, kraby, racicznica). Odłowy herpetofauny (żółw ozdobny). Odławianie ryb metodą elektroodłowów (czebaczek amurski). Odstrzał interwencyjny, redukcyjny gatunków inwazyjnych (jenot, szop pracz), konfliktowych (kormorany, wydry, dziki, bobry – na podstawie odpowiednich decyzji). Pobieranie eDNA, iDNA z przekazaniem do laboratorium Zleceniodawcy.

 5. ZABO

  Szwajcaria

  Firma ZABO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odzież męska. Jest również obecna w dziedzinach Odzież damska, Odzież dziecięca i niemowlęca, Odzieżowe akcesoria, Kapelusze i czapki, Odzież damska, Odzież dziecięca i niemowlęca, Odzieżowe akcesoria, i Kapelusze i czapki. Ma siedzibę w Carouge, Szwajcaria.

 1. ZABI SP. Z O.O.

  Polska

  Firma ZABI SP. Z O.O., roku i działającą w sektorze Pojazdy specjalne - konstrukcja i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Pojazdy - dodatkowe wyposażenie i akcesoria, Pojazdy - części elektryczne i elektroniczne, Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, Pojazdy - dodatkowe wyposażenie i akcesoria, Pojazdy - części elektryczne i elektroniczne, i Pojazdy - części mechaniczne i zamienne. Ma siedzibę w Czaniec, Polska.

 2. ZA.BE S.R.L.

  Włochy

  Firma ZA.BE S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Owoce konserwowe, Przetwory owocowe, Owoce konserwowe, i Przetwory owocowe. Ma siedzibę w Paitone, Włochy.

 1. ZABA

  Włochy

  Firma ZABA, roku i działającą w sektorze Energia elektryczna - wytwarzanie i dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Nawadnianie i podlewanie - urządzenia, Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia, Nawadnianie i podlewanie - urządzenia, i Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Spilamberto, Włochy.