• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • świetlówki i rurowe źródła światła

Wyniki dla

Świetlówki i rurowe źródła światła - Import eksport

 1. HOCHSPANNUNGS-LICHTTECHNIK BERND BALLASCHK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od 1994 roku pracujemy nad rozwojem i produkcją świateł do oświetlenia przeszkodowego LED oraz ich dalszym rozwojem zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi i technicznymi. Dzięki temu nasze światła przeszkodowe LED spełniają tym samym najwyższe standardy techniczne i są certyfikowane przez Federalne Ministerstwo Transportu. Spełniają one wymagania ICAO i FAA. Nasze wieloletnie doświadczenie w instalacji i konserwacji licznych systemów oświetlenia przeszkodowego w kraju i za granicą stanowi podstawę naszych prac rozwojowych. Na tej solidnej podstawie jesteśmy w stanie wyprodukować rozwiązania na zamówienie – w tym produkty specjalne o specyficznych wymaganiach oświetleniowych - w każdym wypadku spełniające pożądane wymogi. Oprócz dostarczania różnych komponentów do instalacji oświetlenia przeszkodowego dla lotnictwa, nasza firma oferuje również kompletny montaż tych systemów. Produkujemy szafy sterownicze i rozdzielnice do systemów oświetleniowych zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klienta, dostarczamy kompletne systemy i chętnie podejmiemy się ich instalacji, również w miejscach zagrożonych, przy pomocy naszych doświadczonych technicznie, niezawodnych i zmotywowanych pracowników.

 2. KAREL 2

  Polska

  Hurtownia elektryczna Karel 2 zajmuje się dystrybucją artykułów czołowych producentów lamp i taśm LED, reflektorów i innych opraw oświetleniowych. W naszej propozycji znajdziecie Państwo nie tylko oprawy konsumenckie, lecz również takie do wykorzystania w profesjonalnych rozwiązaniach. Posiadamy artykuły takich producentów oświetlenia jak PHILIPS, KANLUX, THRON, AQUAFORM i wielu innych. Sprzedajemy także aparaty tradycyjne, w tym wyłączniki, liczniki, elementy sterowania i sygnalizacji, transformatory itp. oraz aparaty średniego napięcia. Do grupy tej zaliczamy również elementy automatyki przemysłowej takie jak sterowniki PLC, falowniki oraz różnego rodzaju elementy detekcji. W ofercie naszej hurtowni elektrycznej znajdziecie Państwo szeroki wybór kabli i przewodów instalacyjnych jedno- i wielożyłowych. Ponadto posiadamy przewody do odbiorników ruchomych w izolacji gumowej, a także przewody i kable elektroenergetyczne NN i SN.

 3. BRILUM24

  Polska

  Produkujemy i dostarczamy dla Państwa produkty oświetleniowe najwyższej jakości, posiadamy własne centrum produkcyjne (fabryka sprzętu oświetleniowego). Nasza oferta zawiera przede wszystkim: innowacyjne oprawy oświetleniowe, które wykorzystują technologię diod świecących LED, nowatorskie źródła światła, oprawy oświetleniowe do różnorodnych zastosowań profesjonalnych i powszechnego użytku. W naszym sklepie internetowym możecie Państwo znaleźć: - oświetlenie LED - oświetlenie tradycyjne W obu rodzajach proponujemy: oprawy uliczne, parkowe i ogrodowe, źródła światła, oprawy domowe i biurowe oraz naświetlacze. - akcesoria i komponenty - czujniki ruchu, zasilacze, uchwyty, wtyczki, przewody i zamki, części zamienne: klosze, boczki, plafoniery oraz komponenty do produkcji stateczniki, układy zapłonowe, złączki zaciskowe, oprawki, diody LED.

 4. EL ŻAK HURTOWNIA ELEKTRYCZNA

  Polska

  Jesteśmy Firmą handlowo – usługową założoną w roku 1997. W roku 2008 przystąpiliśmy do ogólnopolskiej grupy zakupowej EL-Sigma Sp. z O.O. Zajmujemy się handlem hurtowym i detalicznym artykułami elektroinstalacyjnymi. Realizujemy również wykonawstwo w zakresie elektrycznym. Wszystkich serdecznie zapraszamy do naszej hurtowni Adres ul. Wyczółki 92, 02-820 Warszawa telefon. 22 841 05 04.

 5. OPTIMAL (G.Z.) CO., LTD

  Chiny

  Firma OPTIMAL (G.Z.) CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Świetlówki i rurowe źródła światła. Ma siedzibę w Guangzhou, Chiny.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. IST METZ GMBH

  Niemcy

  Firma IST METZ GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Świetlówki i rurowe źródła światła. Jest również obecna w dziedzinach żarówki ultrafioletowe, i parabole odblaskowe. Ma siedzibę w Nürtingen, Niemcy.

 2. LUCES DE NAVIDAD

  Hiszpania

  Firma LUCES DE NAVIDAD, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Świetlówki i rurowe źródła światła. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 3. KENKIO LED LIGHTING

  Chiny

  Firma KENKIO LED LIGHTING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Świetlówki i rurowe źródła światła. Jest również obecna w dziedzinach Lampy LED (oprawy), i Lampy Led. Ma siedzibę w Shenzhen, Chiny.

 4. GRUPO ANTOLIN BAMBERG GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma GRUPO ANTOLIN BAMBERG GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Świetlówki i rurowe źródła światła. Ma siedzibę w Bamberg, Niemcy.

 5. EASY SOURCE LIGHTING CO., LTD

  Chiny

  Firma EASY SOURCE LIGHTING CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Świetlówki i rurowe źródła światła. Ma siedzibę w Ningbo, Chiny.

 1. LA ELECTRICA DE TERRASSA SA

  Hiszpania

  Firma LA ELECTRICA DE TERRASSA SA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Świetlówki i rurowe źródła światła. Jest również obecna w dziedzinach okablowanie do instalacji elektrycznych, energia słoneczna fotowoltaiczna, aparaty oświetlenieowe, i biała żarówka led. Ma siedzibę w Terrassa, Hiszpania.

 2. LED & SIGN - STOBINSKI GMBH

  Niemcy

  Firma LED & SIGN - STOBINSKI GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Świetlówki i rurowe źródła światła. Jest również obecna w dziedzinach Oświetlenie miejsc publicznych, pomieszczeń przemysłowych i handlowych, Oświetlenie domowe - lampy i akcesoria, Żarówki, świetlówki i neony, Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane, Oświetlenie miejsc publicznych, pomieszczeń przemysłowych i handlowych, Oświetlenie domowe - lampy i akcesoria, Żarówki, świetlówki i neony, i Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane. Ma siedzibę w Weil Im Schönbuch, Niemcy.

 1. ELIS PLZEN A.S.

  Republika Czeska

  Firma ELIS PLZEN A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Świetlówki i rurowe źródła światła. Ma siedzibę w Plzeň, Republika Czeska.

 2. SHENZHEN ESHINE TECHNOLOGY CO.,LTD

  Chiny

  Firma SHENZHEN ESHINE TECHNOLOGY CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Świetlówki i rurowe źródła światła. Ma siedzibę w Shenzhen, Chiny.

 3. TIANJIN GREWIN ELECTRICAL&LIGHTING CO., LTD

  Chiny

  Firma TIANJIN GREWIN ELECTRICAL&LIGHTING CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Świetlówki i rurowe źródła światła. Ma siedzibę w Tj, Chiny.

 4. SLOVEX ALFA S.R.O.

  Słowacja

  Firma SLOVEX ALFA S.R.O., jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Świetlówki i rurowe źródła światła. Jest również obecna w dziedzinach Transformatory, Oświetlenie miejsc publicznych, pomieszczeń przemysłowych i handlowych, Żyrandole i lampy, Transformatory, Oświetlenie miejsc publicznych, pomieszczeń przemysłowych i handlowych, Żyrandole i lampy, i aparaty oświetlenieowe. Ma siedzibę w Trencin, Słowacja.

 5. SHENZHEN MAXSUN LIGHTING LIMITED

  Chiny

  Firma SHENZHEN MAXSUN LIGHTING LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Świetlówki i rurowe źródła światła. Ma siedzibę w Shenzhen, Chiny.

 6. SHENZHEN GREEN LIGHTING TECHNOLOGY CO.,LTD

  Chiny

  Firma SHENZHEN GREEN LIGHTING TECHNOLOGY CO.,LTD, roku i działającą w sektorze Świetlówki i rurowe źródła światła. Jest również obecna w dziedzinach Diody elektroluminescencyjne (LED), Lampy Led, Diody elektroluminescencyjne (LED), i LED lighting systems. Ma siedzibę w Shenzhen, Chiny.

 7. SHENZHEN EMMALED CO., LTD

  Chiny

  Firma SHENZHEN EMMALED CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Świetlówki i rurowe źródła światła. Ma siedzibę w Shenzhen, Chiny.

 8. CND INTERNATIONL LIGHTING LIMITED

  Chiny

  Firma CND INTERNATIONL LIGHTING LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Świetlówki i rurowe źródła światła. Ma siedzibę w Zhongshan, Chiny.

 1. TIANCI LIGHT(HK) LIMITED

  Chiny

  Firma TIANCI LIGHT(HK) LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Świetlówki i rurowe źródła światła. Ma siedzibę w Shiya, Chiny.

 2. LANTISLIGHTING

  Chiny

  Firma LANTISLIGHTING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Świetlówki i rurowe źródła światła. Ma siedzibę w Shenzhen,china, Chiny.

 3. PRETER LIGHTING CO., LIMITED

  Chiny

  Firma PRETER LIGHTING CO., LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Świetlówki i rurowe źródła światła. Ma siedzibę w Shenzhen, Chiny.

 4. SHENZHEN BJW LIGHT CO.,LTD

  Chiny

  Firma SHENZHEN BJW LIGHT CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Świetlówki i rurowe źródła światła. Ma siedzibę w Shenzhen, Chiny.

 5. HONGSHENG GUANGDIAN INTERNATIONAL(HK)INDUSTRY CO.,LTD

  Chiny

  Firma HONGSHENG GUANGDIAN INTERNATIONAL(HK)INDUSTRY CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Świetlówki i rurowe źródła światła. Ma siedzibę w Shenzhen, Chiny.

 6. VENUS ILLUMINATION CO.,LTD

  Chiny

  Firma VENUS ILLUMINATION CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Świetlówki i rurowe źródła światła. Jest również obecna w dziedzinach Lampy LED (oprawy), i Lampy LED. Ma siedzibę w Guanlan town, Chiny.

 7. CARLSTER LIGHT CO.,LTD

  Chiny

  Firma CARLSTER LIGHT CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Świetlówki i rurowe źródła światła. Ma siedzibę w Shenzhen, Chiny.

 8. CHINACHANCE ELECTRONICS TECHNOLOGY CO,LTD

  Chiny

  Firma CHINACHANCE ELECTRONICS TECHNOLOGY CO,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Świetlówki i rurowe źródła światła. Ma siedzibę w Guangzhou, Chiny.

 9. TERMWAY(BEIJING) CO.,LTD

  Chiny

  Firma TERMWAY(BEIJING) CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Świetlówki i rurowe źródła światła. Ma siedzibę w Beijing, Chiny.

 10. SHENZHEN ZHENGYANG OPTOELECTRONIC CO., LTD

  Chiny

  Firma SHENZHEN ZHENGYANG OPTOELECTRONIC CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Świetlówki i rurowe źródła światła. Ma siedzibę w Shiyan Town, Baoan District, Chiny.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo