• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • świeże mleko

Wyniki dla

Świeże mleko - Import eksport

 1. AZIENDA AGRICOLA TINTE ROSSE

  Włochy

  W produkcji naszych wyrobów zainspirowaliśmy się włoską tradycją mleczarską i serowarską. Firma jest wyspecjalizowane w produkcji świeżych serów, jak Primo sale, Stracchino i Robiola, sery dojrzałe i ricotta. Produkuje ona również jogurty naturalne i owocowe oraz mleko pasteryzowane. Nasza oferta handlowa skupia się obecnie na serze Orazio. Ponadto, tylko na rynek lokalny, proponujemy również inne sery i jogurty.

 2. LATTERIA SOCIALE NUOVA

  Włochy

  Każdego dnia, produkowanych jest 16 form Parmiggiano Reggiano (czyli sześć tysięcy rocznie), oznaczonych numerem 629. Sprzedajemy (i eksportujemy) Parmiggiano Reggiano bez pośrednictwa. W przeciwieństwie do innych podmiotów w branży, mleczarnia Latteria Sociale Nuova nigdy nie została włączona do innych przedsiębiorstw, a nawet przyjęła nowych wspólników gotowych wspierać najlepszy ser na terenie Bibbiano.

 3. LES JUMENTS DU VENTOUX

  Francja

  Firma LES JUMENTS DU VENTOUX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mydła toaletowe. Jest również obecna w dziedzinach Szampony, Produkty kosmetyczne ekologiczne, Wyroby toaletowe i higieniczne, Szampony, Produkty kosmetyczne ekologiczne, świeże mleko, i Wyroby toaletowe i higieniczne. Ma siedzibę w Saint Christol, Francja.

 4. LAITNAA

  Francja

  Firma LAITNAA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Mleko. Jest również obecna w dziedzinach świeże mleko, świeże mleko, i agricultural cooperative. Ma siedzibę w La Capelle En Thiérache, Francja.

 5. BASTIDARRA

  Francja

  Firma BASTIDARRA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze świeże mleko. Jest również obecna w dziedzinach jogurty, produkcja jogurtów, i mleczarnie. Ma siedzibę w Bardos, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. DIANO LATTE S.R.L

  Włochy

  Firma DIANO LATTE S.R.L, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Mleko. Jest również obecna w dziedzinach świeże mleko, mleko - dystrybucja, Lehmänmaito, świeże mleko, i cysterny żywnościowe. Ma siedzibę w Sassano, Włochy.

 2. STANDARD & PARTNERS LTD

  Australia

  Firma STANDARD & PARTNERS LTD, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Rolnictwo - import-export. Jest również obecna w dziedzinach Zboża, ziarna zbożowe, świeże mleko, i Zboża, ziarna zbożowe. Ma siedzibę w Adelaide, Australia.

 3. ROYAL BENGAL GMBH

  Niemcy

  Firma ROYAL BENGAL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport artykułów rolno-spożywczych. Jest również obecna w dziedzinach świeże mleko, oleje i tłuszcze spożywcze, olej słonecznikowy, i świeże mleko. Ma siedzibę w Freiburg, Niemcy.

 4. GENCTAR MILKING MACHINES AND SYSTEMS MANUFACTURER AND SUPPLIER

  Turcja

  Firma GENCTAR MILKING MACHINES AND SYSTEMS MANUFACTURER AND SUPPLIER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Krowy mleczne. Jest również obecna w dziedzinach świeże mleko, Mleko i produkty mleczne, Dojarki, świeże mleko, i Mleko i produkty mleczne. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 5. GALA GAIDOURAS

  Grecja

  Firma GALA GAIDOURAS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mleko. Jest również obecna w dziedzinach świeże mleko. Ma siedzibę w Messinia, Grecja.

 1. DUYGU SÜT

  Turcja

  Firma DUYGU SÜT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze świeże mleko. Jest również obecna w dziedzinach sery kozie, Vuohenmaito, i mleko pełne. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 2. LJUBLJANSKE MLEKARNE D.D.

  Słowenia

  Firma LJUBLJANSKE MLEKARNE D.D., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przetwory mleczne. Jest również obecna w dziedzinach Mleko, świeże mleko, Lody, sorbety, kremy mrożone, Mleko, świeże mleko, i Lody, sorbety, kremy mrożone. Ma siedzibę w Ljubljana, Słowenia.

 1. SMART SEARCH

  Irlandia

  Firma SMART SEARCH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze świeże mleko. Ma siedzibę w Ballybane/galway, Irlandia.

 2. LUXLAIT

  Luksemburg

  Firma LUXLAIT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Mleko. Jest również obecna w dziedzinach świeże mleko, i surowe mleko. Ma siedzibę w Roost, Luksemburg.

 3. MILCOBEL

  Belgia

  Firma MILCOBEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mleko. Jest również obecna w dziedzinach świeże mleko, i agricultural cooperative. Ma siedzibę w Kallo, Belgia.

 4. CAGLIO VITELLO DI DE LONGHI M. & C. S.A.S.

  Włochy

  Firma CAGLIO VITELLO DI DE LONGHI M. & C. S.A.S., roku i działającą w sektorze świeże mleko. Jest również obecna w dziedzinach Mleko, Mleko w proszku i skondensowane, Mleko, i Mleko w proszku i skondensowane. Ma siedzibę w Treviso, Włochy.

 5. GUSTOSAMENTE SRLS

  Włochy

  Firma GUSTOSAMENTE SRLS, roku i działającą w sektorze świeże mleko. Jest również obecna w dziedzinach Mleko, Mleko w proszku i skondensowane, Mleko, i Mleko w proszku i skondensowane. Ma siedzibę w Bojano, Włochy.

 6. DERILAT S.R.L.

  Włochy

  Firma DERILAT S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze świeże mleko. Jest również obecna w dziedzinach Mleko, Mleko w proszku i skondensowane, Mleko, i Mleko w proszku i skondensowane. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 7. COMPAGNIA LATTIERO CASEARIA S.R.L.

  Włochy

  Firma COMPAGNIA LATTIERO CASEARIA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze świeże mleko. Jest również obecna w dziedzinach Mleko, Mleko w proszku i skondensowane, Mleko, i Mleko w proszku i skondensowane. Ma siedzibę w Roccafranca, Włochy.

 8. SICURA S.R.L.

  Włochy

  Firma SICURA S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze świeże mleko. Jest również obecna w dziedzinach Mleko, Mleko w proszku i skondensowane, Mleko, i Mleko w proszku i skondensowane. Ma siedzibę w Cesena, Włochy.

 1. CASEIFICIO PUGLIESE S.P.A.

  Włochy

  Firma CASEIFICIO PUGLIESE S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przetwory mleczne. Jest również obecna w dziedzinach Sery, świeże mleko, Sery, i świeże mleko. Ma siedzibę w Torino, Włochy.

 2. ASSOCIAZIONE INTERPROVINCIALE PASTORI SARDI

  Włochy

  Firma ASSOCIAZIONE INTERPROVINCIALE PASTORI SARDI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze świeże mleko. Jest również obecna w dziedzinach Mleko, Mleko w proszku i skondensowane, Mleko, i Mleko w proszku i skondensowane. Ma siedzibę w Sanluri, Włochy.

 3. LAITERIE FRERES BENAOULA

  Algieria

  Firma LAITERIE FRERES BENAOULA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dodatki spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach świeże mleko, i mleko ryżowe. Ma siedzibę w Mazouna, Algieria.

 4. BE.NI. S.P.A.

  Włochy

  Firma BE.NI. S.P.A., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przetwory mleczne. Jest również obecna w dziedzinach Sery, świeże mleko, Sery, i świeże mleko. Ma siedzibę w Tribano, Włochy.

 5. ALIMCO FIN S.R.L.

  Włochy

  Firma ALIMCO FIN S.R.L., roku i działającą w sektorze świeże mleko. Jest również obecna w dziedzinach Mleko, Mleko w proszku i skondensowane, Mleko, i Mleko w proszku i skondensowane. Ma siedzibę w BOLZANO, Włochy.

 6. C.LA.R. S.R.L.

  Włochy

  Firma C.LA.R. S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przetwory mleczne. Jest również obecna w dziedzinach Sery, świeże mleko, Sery, i świeże mleko. Ma siedzibę w Rieti, Włochy.

 7. CENTRO LATTE S.R.L.

  Włochy

  Firma CENTRO LATTE S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze świeże mleko. Jest również obecna w dziedzinach Mleko, Mleko w proszku i skondensowane, Mleko, i Mleko w proszku i skondensowane. Ma siedzibę w Lugo, Włochy.

 8. MANUZZI IMPORT - EXPORT S.R.L.

  Włochy

  Firma MANUZZI IMPORT - EXPORT S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze świeże mleko. Jest również obecna w dziedzinach Mleko, Mleko w proszku i skondensowane, Mleko, i Mleko w proszku i skondensowane. Ma siedzibę w Cesena, Włochy.

 9. CENTRO LATTE BRESSANONE

  Włochy

  Firma CENTRO LATTE BRESSANONE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze świeże mleko. Jest również obecna w dziedzinach Mleko, Mleko w proszku i skondensowane, Mleko, i Mleko w proszku i skondensowane. Ma siedzibę w Varna, Włochy.

 10. I.M.A. S.R.L.

  Włochy

  Firma I.M.A. S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze świeże mleko. Jest również obecna w dziedzinach Mleko, Mleko w proszku i skondensowane, Mleko, i Mleko w proszku i skondensowane. Ma siedzibę w Pignataro Maggiore, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo