• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • świeże króliki

Wyniki dla

Świeże króliki - Import eksport

 1. FPUH AMCIU

  Polska

  Ubój i sprzedaż drobiu i królików rzeźnych

 2. SKY-AGRICULTURE

  Turcja

  Firma SKY-AGRICULTURE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Świeże króliki. Ma siedzibę w istanbul, Turcja.

 3. PENTACOELHO SA

  Portugalia

  Firma PENTACOELHO SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Świeże króliki. Jest również obecna w dziedzinach mrożone mięso królika. Ma siedzibę w Bombarral, Portugalia.

 4. VERATAVŞAN

  Turcja

  Firma VERATAVŞAN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Świeże króliki. Jest również obecna w dziedzinach Drób, króliki i dziczyzna – hodowla, mrożone mięso królika, hodowla królików, instalacje i wyposażenie do hodowli królików, i Drób, króliki i dziczyzna – hodowla. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. TAVET TAVŞAN

  Turcja

  Firma TAVET TAVŞAN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Świeże króliki. Ma siedzibę w Kayseri, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TAVSUN TAVŞAN

  Turcja

  Firma TAVSUN TAVŞAN, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Świeże króliki. Jest również obecna w dziedzinach świeże mięso królika, mrożone mięso królika, mięso z królika, i hodowla królików. Ma siedzibę w Adana, Turcja.

 2. COGAL

  Hiszpania

  Firma COGAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Świeże króliki. Jest również obecna w dziedzinach świeże mięso królika, mrożone mięso królika, i mięso z królika. Ma siedzibę w Pontevedra, Hiszpania.

 3. LONKI

  Belgia

  Firma LONKI, roku i działającą w sektorze Świeże króliki. Jest również obecna w dziedzinach mięso z królika, i świeże mięso królika. Ma siedzibę w Temse, Belgia.

 4. PLUDIS

  Belgia

  Firma PLUDIS, roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Jest również obecna w dziedzinach Świeże króliki, Świeże kury i kurczaki, Świeże króliki, i Świeże kury i kurczaki. Ma siedzibę w Bree, Belgia.

 5. KROLIKOFF, LTD.

  Ukraina

  Firma KROLIKOFF, LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Świeże króliki. Jest również obecna w dziedzinach hodowla królików, i mięso z królika. Ma siedzibę w Cherkassy Region, Yvanky Village, Lenina Str., 1b, Ukraina.

 1. GEORGIADIS RABBIT FARM

  Grecja

  Firma GEORGIADIS RABBIT FARM, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Świeże króliki. Jest również obecna w dziedzinach hodowla królików, i mięso z królika. Ma siedzibę w AGIOS ATHANASIOS-THESALONIKI, Grecja.

 2. VAN ASSCHE

  Belgia

  Firma VAN ASSCHE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Świeże króliki. Jest również obecna w dziedzinach butchery. Ma siedzibę w Deinze, Belgia.

 1. OLIVIA LTD.

  Węgry

  Firma OLIVIA LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Świeże króliki. Ma siedzibę w Lajosmizse, Węgry.

 2. GNISSEKO FARM

  Kamerun

  Firma GNISSEKO FARM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Świeże króliki. Jest również obecna w dziedzinach świeże mięso królika. Ma siedzibę w Douala, Kamerun.

 3. LE LAPIN D'ARTOIS

  Francja

  Firma LE LAPIN D'ARTOIS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Jest również obecna w dziedzinach Świeże króliki, i Świeże króliki. Ma siedzibę w Lillers, Francja.

 4. BON SERVICE S.R.L.

  Włochy

 5. COQ DES PRES

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma COQ DES PRES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze ROLNICTWO BIOLOGICZNE. Jest również obecna w dziedzinach Świeże kury i kurczaki, Mięso z rzeźni i świeży drób, Drób, króliki i dziczyzna – hodowla, Jaja, pasztety z kurczaka, kury biologiczne, vol-au-vent, udka kurczaka, i Mielonki. Ma siedzibę w Fernelmont, Belgia.

 6. CARNI BIANCHE S.A.S. DI BARRA TERESA & C.

  Włochy

 7. AZZALI ATTILIO DI AZZALI MARCO

  Włochy

  Firma AZZALI ATTILIO DI AZZALI MARCO, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drób, króliki i dziczyzna – hodowla. Jest również obecna w dziedzinach Kuraki, Świeże kury i kurczaki, Kuraki, i Świeże kury i kurczaki. Ma siedzibę w Rivarolo Mantovano, Włochy.

 8. ADALPOL DI BERGNUCCHINI A.&C. S.A.S.

  Włochy

 1. LONIGHI MARCO

  Włochy

 2. NUOVA FOOD S.R.L.

  Włochy

  Firma NUOVA FOOD S.R.L., roku i działającą w sektorze Drób, króliki i dziczyzna – hodowla. Jest również obecna w dziedzinach Kuraki, Świeże kury i kurczaki, Kuraki, i Świeże kury i kurczaki. Ma siedzibę w Striano, Włochy.

 3. PLM S.R.L.

  Włochy

 4. AVICOLA ANGA DI ANNA E GABRIELE BELLANO S. N. C.

  Włochy

 5. ALIMENTARE AVICOLA BERGAMASCA

  Włochy

  Firma ALIMENTARE AVICOLA BERGAMASCA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drób, króliki i dziczyzna – hodowla. Jest również obecna w dziedzinach Kuraki, Świeże kury i kurczaki, Kuraki, i Świeże kury i kurczaki. Ma siedzibę w Credaro, Włochy.

 6. IL RUSPANTE S.R.L.

  Włochy

 7. CHICKEN MASTERS OF BELGIUM

  Belgia

  Firma CHICKEN MASTERS OF BELGIUM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Jest również obecna w dziedzinach Drób, króliki i dziczyzna – hodowla, Drób, króliki i dziczyzna – hodowla, sklepy mięsne ekologiczne, produkty mięsne świeże, i sklep mięsny. Ma siedzibę w Deinze, Belgia.

 8. CARNI BIANCHE DELLA SARDEGNA

  Włochy

  Firma CARNI BIANCHE DELLA SARDEGNA, roku i działającą w sektorze Drób, króliki i dziczyzna – hodowla. Jest również obecna w dziedzinach Kuraki, Świeże kury i kurczaki, Kuraki, i Świeże kury i kurczaki. Ma siedzibę w Terralba, Włochy.

 9. TOSCANA CARNI S.N.C. DI MAGINI GIANDOMENICO & C.

  Włochy

 10. ABATI LUIGI S.R.L.

  Włochy

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo