• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • świeże gęsi

Wyniki dla

Świeże gęsi - Import eksport

 1. P.P.H.U. DROBGEN

  Polska

  Zakład drobiarski .P.P.H.U. „Drobgen” jest firmą działającą od 1993 roku na terenie Kaszub w województwie pomorskim. Zajmuje się produkcją wyrobów drobiowych z kaczki, gęsi, indyka i kurczaka. Swą wyjątkowość zawdzięcza unikalnej technologii produkcji wyrobów drobiowych, których skład stanowi 100% mięsa drobiowego. Wytwarzanie produktów oparte jest na recepturach własnych i stosowaniu tylko naturalnych przypraw smakowych. Specjalizacją zakładu jest produkcja wysokogatunkowych mięs kulinarnych, całych, zmielonych i przyprawionych oraz gotowych farszy do produkcji półproduktów, szczególnie poszukiwanych w gastronomii, takich jak: de volaille, kotlety, klopsy, hamburgery, itp. Renomę firmy stanowią głównie wyroby tradycyjne i regionalne z gęsi.

 2. KAZCIM

  Turcja

  Firma KAZCIM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Świeże gęsi. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 3. M. CLASSEN GÄNSEZUCHT

  Niemcy

  Firma M. CLASSEN GÄNSEZUCHT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Świeże gęsi. Jest również obecna w dziedzinach gęsi. Ma siedzibę w Bakum, Niemcy.

 4. GÜRS KARDEŞLER KANATLI HAYVAN CIFLIGI

  Turcja

  Firma GÜRS KARDEŞLER KANATLI HAYVAN CIFLIGI, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Świeże gęsi. Jest również obecna w dziedzinach mięso kaczki, i mięso gęsi. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 5. GARTMORN FARM

  Zjednoczone Królestwo

  Firma GARTMORN FARM, roku i działającą w sektorze Świeże gęsi. Jest również obecna w dziedzinach Świeże kaczki, Świeże indyki, Świeże kaczki, i Świeże indyki. Ma siedzibę w Alloa, Zjednoczone Królestwo.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BARN FARM

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BARN FARM, roku i działającą w sektorze Świeże gęsi. Jest również obecna w dziedzinach Świeże kaczki, Świeże indyki, Świeże kaczki, i Świeże indyki. Ma siedzibę w Waterlooville, Zjednoczone Królestwo.

 2. MILFORD FARM LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma MILFORD FARM LTD, roku i działającą w sektorze Świeże gęsi. Jest również obecna w dziedzinach Świeże kaczki, Świeże indyki, Świeże kaczki, i Świeże indyki. Ma siedzibę w Leeds, Zjednoczone Królestwo.

 3. THE ARK CHICKEN CO

  Zjednoczone Królestwo

  Firma THE ARK CHICKEN CO, roku i działającą w sektorze Świeże gęsi. Jest również obecna w dziedzinach Świeże kaczki, Świeże indyki, Świeże kaczki, i Świeże indyki. Ma siedzibę w Exeter, Zjednoczone Królestwo.

 4. BARON TURKEYS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BARON TURKEYS, roku i działającą w sektorze Świeże gęsi. Jest również obecna w dziedzinach Świeże kaczki, Świeże indyki, Świeże kaczki, i Świeże indyki. Ma siedzibę w Warrington, Zjednoczone Królestwo.

 5. THE ARK

  Zjednoczone Królestwo

  Firma THE ARK, roku i działającą w sektorze Świeże gęsi. Jest również obecna w dziedzinach Świeże kaczki, Świeże indyki, Świeże kaczki, i Świeże indyki. Ma siedzibę w Norwich, Zjednoczone Królestwo.

 1. W J CHILCOTT & CO

  Zjednoczone Królestwo

  Firma W J CHILCOTT & CO, roku i działającą w sektorze Świeże gęsi. Jest również obecna w dziedzinach Świeże kaczki, Świeże indyki, Świeże kaczki, i Świeże indyki. Ma siedzibę w Dorchester, Zjednoczone Królestwo.

 2. J SHEFFIELD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma J SHEFFIELD, roku i działającą w sektorze Świeże gęsi. Jest również obecna w dziedzinach Świeże kaczki, Świeże indyki, Świeże kaczki, i Świeże indyki. Ma siedzibę w Heathfield, Zjednoczone Królestwo.

 1. CROWN CHICKEN LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma CROWN CHICKEN LTD, roku i działającą w sektorze Świeże gęsi. Jest również obecna w dziedzinach Świeże kaczki, Świeże indyki, Świeże kaczki, i Świeże indyki. Ma siedzibę w Diss, Zjednoczone Królestwo.

 2. G & J BARRON

  Zjednoczone Królestwo

  Firma G & J BARRON, roku i działającą w sektorze Świeże gęsi. Jest również obecna w dziedzinach Świeże kaczki, Świeże indyki, Świeże kaczki, i Świeże indyki. Ma siedzibę w Colchester, Zjednoczone Królestwo.

 3. ADLINGTON LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ADLINGTON LTD, roku i działającą w sektorze Świeże gęsi. Jest również obecna w dziedzinach Świeże kaczki, Świeże indyki, Świeże kaczki, i Świeże indyki. Ma siedzibę w Coventry, Zjednoczone Królestwo.

 4. DEVONSHIRE POULTRY LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma DEVONSHIRE POULTRY LTD, roku i działającą w sektorze Świeże gęsi. Jest również obecna w dziedzinach Świeże kaczki, Świeże indyki, Świeże kaczki, i Świeże indyki. Ma siedzibę w Honiton, Zjednoczone Królestwo.

 5. T SOANES & SON LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma T SOANES & SON LTD, roku i działającą w sektorze Świeże gęsi. Jest również obecna w dziedzinach Świeże kaczki, Świeże indyki, Świeże kaczki, i Świeże indyki. Ma siedzibę w Driffield, Zjednoczone Królestwo.

 6. ST. BRIDES POULTRY

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ST. BRIDES POULTRY, roku i działającą w sektorze Świeże gęsi. Jest również obecna w dziedzinach Świeże kaczki, Świeże indyki, Świeże kaczki, i Świeże indyki. Ma siedzibę w Strathaven, Zjednoczone Królestwo.

 7. PASTURES FARM

  Zjednoczone Królestwo

  Firma PASTURES FARM, roku i działającą w sektorze Świeże gęsi. Jest również obecna w dziedzinach Świeże kaczki, Świeże indyki, Świeże kaczki, i Świeże indyki. Ma siedzibę w Northampton, Zjednoczone Królestwo.

 8. SPRINGFIELD POULTRY

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SPRINGFIELD POULTRY, roku i działającą w sektorze Świeże gęsi. Jest również obecna w dziedzinach Świeże kaczki, Świeże indyki, Świeże kaczki, i Świeże indyki. Ma siedzibę w Leominster, Zjednoczone Królestwo.

 1. GREAT GROVE POULTRY

  Zjednoczone Królestwo

  Firma GREAT GROVE POULTRY, roku i działającą w sektorze Świeże gęsi. Jest również obecna w dziedzinach Świeże kaczki, Świeże indyki, Świeże kaczki, i Świeże indyki. Ma siedzibę w Attleborough, Zjednoczone Królestwo.

 2. GOODMANS GEESE

  Zjednoczone Królestwo

  Firma GOODMANS GEESE, roku i działającą w sektorze Świeże gęsi. Jest również obecna w dziedzinach Świeże kaczki, Świeże indyki, Świeże kaczki, i Świeże indyki. Ma siedzibę w Worcester, Zjednoczone Królestwo.

 3. FARM FRESH (HATCHERY)

  Zjednoczone Królestwo

  Firma FARM FRESH (HATCHERY), roku i działającą w sektorze Świeże gęsi. Jest również obecna w dziedzinach Świeże kaczki, Świeże indyki, Świeże kaczki, i Świeże indyki. Ma siedzibę w Preston, Zjednoczone Królestwo.

 4. R GARDNER

  Zjednoczone Królestwo

  Firma R GARDNER, roku i działającą w sektorze Świeże gęsi. Jest również obecna w dziedzinach Świeże kaczki, Świeże indyki, Świeże kaczki, i Świeże indyki. Ma siedzibę w Honiton, Zjednoczone Królestwo.

 5. LA COLLINA DELLE OCHE

  Włochy

  Firma LA COLLINA DELLE OCHE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Świeże gęsi. Jest również obecna w dziedzinach mięso gęsi, i smalec z gęsi. Ma siedzibę w Filottrano, Włochy.

 6. DAWSONS OF SAXILBY LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma DAWSONS OF SAXILBY LTD, roku i działającą w sektorze Świeże gęsi. Jest również obecna w dziedzinach Świeże kaczki, Świeże indyki, Świeże kaczki, i Świeże indyki. Ma siedzibę w Lincoln, Zjednoczone Królestwo.

 7. N HEBDITCH

  Zjednoczone Królestwo

  Firma N HEBDITCH, roku i działającą w sektorze Świeże gęsi. Jest również obecna w dziedzinach Świeże kaczki, Świeże indyki, Świeże kaczki, i Świeże indyki. Ma siedzibę w Martock, Zjednoczone Królestwo.

 8. G B DAVIS & CO

  Zjednoczone Królestwo

  Firma G B DAVIS & CO, roku i działającą w sektorze Świeże gęsi. Jest również obecna w dziedzinach Świeże kaczki, Świeże indyki, Świeże kaczki, i Świeże indyki. Ma siedzibę w Meifod, Zjednoczone Królestwo.

 9. R W MALTBY

  Zjednoczone Królestwo

  Firma R W MALTBY, roku i działającą w sektorze Świeże gęsi. Jest również obecna w dziedzinach Świeże kaczki, Świeże indyki, Świeże kaczki, i Świeże indyki. Ma siedzibę w Wellington, Zjednoczone Królestwo.

 10. CRAGG MHOR

  Zjednoczone Królestwo

  Firma CRAGG MHOR, roku i działającą w sektorze Świeże gęsi. Jest również obecna w dziedzinach Świeże kaczki, Świeże indyki, Świeże kaczki, i Świeże indyki. Ma siedzibę w Nantwich, Zjednoczone Królestwo.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo