• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • śrutowanie stali i metali

Wyniki dla

Śrutowanie stali i metali - Import eksport

 1. BF BLAST MACHINERY INDUSTRY AND TRADE

  Turcja

  Verified by europages badge

  BF BLAST jest renomowanym, tureckim producentem piaskarek, posiadającym bogatą historię od chwili założenia w 2019 roku, popartą ponad 15 letnim doświadczeniem w branży. Asortyment naszych produktów wyróżnia się najnowocześniejszymi rozwiązaniami, odpowiednimi do różnych zastosowań, co gwarantuje nie mającą sobie równych satysfakcję klientów, idącą w parze z nowatorskimi technologiami. Jako renomowana, światowa marka, jesteśmy niezmiernie dumni z dostarczania najwyższej klasy piaskarek. Nasze portfolio produktów i usług: •Pokoje do piaskowania •Śrutownice przenośne do garnków •Kabiny do piaskowania •Śrutownice do marmuru & kamieni naturalnych •Piaskarki halowe •Śrutownice bębnowe •Oczyszczarki ze stołem obrotowym •Śrutownice do blach & profili •Śrutownice halowe do pracy w systemie ciągłym •Śrutownice do rur & Przewodów rurowych Nieprzerwanie rozwijamy się na międzynarodowym rynku, niezmiennie utrzymując najwyższe standardy przemysłowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. OSK-KIEFER GMBH

  Niemcy

  OSK-Kiefer GmbH z Oberhausen jest solidnym partnerem w zakresie piaskowania kulkami (shot peening) na zlecenie. Części specjalne, pojedyncze lub seryjne. Nie ma znaczenia, czy prace są zaplanowane, czy zlecenie jest spontaniczne i krótkoterminowe. Nasza oferta obejmuje między innymi: piaskowanie utwardzające, śrutowanie, piaskowanie szklanymi kulkami. Celem śrutowania jest wzrost wytrzymałości zmęczeniowej i okresu trwałości. Kontrole jakości według norm są dla nas oczywiste.

 3. CHORRO NAVAL

  Hiszpania

  Firma CHORRO NAVAL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Śrutowanie stali i metali. Ma siedzibę w Vigo-Pontevedra, Hiszpania.

 4. BASUYAU METAL SOLUTIONS

  Francja

  Firma BASUYAU METAL SOLUTIONS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Wykrawanie stali i metali, Śrutowanie stali i metali, Plasma cutting, Wykrawanie stali i metali, cięcie gazowe, i Śrutowanie stali i metali. Ma siedzibę w Solesmes, Francja.

 5. MCI

  Francja

  Firma MCI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny i urządzenia do obróbki powierzchniowej. Jest również obecna w dziedzinach Malowanie przemysłowe - sprzęt i urządzenia, Piece do suszenia farb, Śrutowanie stali i metali, Malowanie przemysłowe - sprzęt i urządzenia, suction cases, Piece do suszenia farb, i Śrutowanie stali i metali. Ma siedzibę w Dompierre Les Ormes, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ENDUSTRI GM

  Turcja

  Firma ENDUSTRI GM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Śrutowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach osuszacze do użytku przemysłowego, ochrona przeciwkorozyjna cystern, piaskowanie, i usuwanie pyłu w przemyśle stalowym. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. WINOA / W ABRASIVES

  Francja

  Firma WINOA / W ABRASIVES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Śrutowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Ścierniwa naturalne, i Ścierniwa naturalne. Ma siedzibę w Le Cheylas, Francja.

 3. UKRMINGLASS LLC

  Ukraina

  Firma UKRMINGLASS LLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Śrutowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach satynowanie metali, i piaskowanie ręczne. Ma siedzibę w Brovary, Ukraina.

 4. RÖCHLING RODING GMBH

  Niemcy

  Firma RÖCHLING RODING GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Śrutowanie stali i metali. Ma siedzibę w Roding, Niemcy.

 5. JGP DIENSTLEISTUNGEN AG

  Szwajcaria

  Firma JGP DIENSTLEISTUNGEN AG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Śrutowanie stali i metali. Ma siedzibę w Schmidigen-Mühleweg, Szwajcaria.

 1. BRETON INDUSTRIE

  Francja

  Firma BRETON INDUSTRIE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Jest również obecna w dziedzinach Śrutowanie stali i metali, Śrutowanie stali i metali, i obróbka stali. Ma siedzibę w Laneuveville Devant Nancy, Francja.

 2. E2TN

  Francja

  Firma E2TN, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Obróbka cieplna stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Śrutowanie stali i metali, powłoka antykorozyjna metali, Śrutowanie stali i metali, Czyszczenie kriogeniczne, i industrial resin coatings. Ma siedzibę w Lapeyrouse-Mornay, Francja.

 1. TURBOTECNICA S.R.L.

  Włochy

  Firma TURBOTECNICA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Śrutowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do piaskowania, Agregaty wodne wysokociśnieniowe, Piaskowanie stali i metali, Maszyny do piaskowania, Agregaty wodne wysokociśnieniowe, śrutownice, i Piaskowanie stali i metali. Ma siedzibę w Legnano, Włochy.

 2. SARL HAMON CLAUDE

  Francja

  Firma SARL HAMON CLAUDE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia - drobne wyroby metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Śrutowanie stali i metali, Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, obróbka powierzchni drewnianych, i Śrutowanie stali i metali. Ma siedzibę w Tinchebray, Francja.

 3. GIRARDET-POLYAK-PEINTURE INDUSTRIELLE SARL

  Francja

  Firma GIRARDET-POLYAK-PEINTURE INDUSTRIELLE SARL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Jest również obecna w dziedzinach Śrutowanie stali i metali, piaskowanie metali, Śrutowanie stali i metali, industrial paintings, i lakierowanie. Ma siedzibę w Dannemarie-Sur-Crete, Francja.

 4. MECAMOB

  Francja

  Firma MECAMOB, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Śrutowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach termolakierowanie, i metalizacja. Ma siedzibę w Coarraze, Francja.

 5. CORROSION PROTECTION

  Węgry

  Firma CORROSION PROTECTION, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Śrutowanie stali i metali. Ma siedzibę w Hodmezovasarhely, Węgry.

 6. DAMA DECOLLETAGE

  Francja

  Firma DAMA DECOLLETAGE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Śrutowanie stali i metali, Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Toczenie z pręta stali i metali, Śrutowanie stali i metali, i piaskowanie. Ma siedzibę w Cluses, Francja.

 7. WOLFSWERKE SACHSEN GMBH

  Niemcy

  Firma WOLFSWERKE SACHSEN GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Śrutowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Czyszczenie części, i laser marking. Ma siedzibę w Lengenfeld, Niemcy.

 8. PROTEC METAL - SABLAGE ET PEINTURE INDUSTRIELLE

  Francja

  Firma PROTEC METAL - SABLAGE ET PEINTURE INDUSTRIELLE, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Piaskowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Śrutowanie stali i metali, Metalizowanie, Śrutowanie stali i metali, kulowanie metali mikrokulkami, Metalizowanie, i malowanie przemysłowe. Ma siedzibę w Ecouflant, Francja.

 1. SAMEP SAS

  Francja

  Firma SAMEP SAS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Jest również obecna w dziedzinach Śrutowanie stali i metali, metalizacja tworzyw sztucznych, Śrutowanie stali i metali, i lakierowanie. Ma siedzibę w Saint-Berthevin, Francja.

 2. BERND STODOLNY OBERFLÄCHENBEARBEITUNG

  Niemcy

  Firma BERND STODOLNY OBERFLÄCHENBEARBEITUNG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Metalizowanie. Jest również obecna w dziedzinach Piaskowanie stali i metali, Śrutowanie stali i metali, Materiały do śrutowania, Antykorozyjne substancje chemiczne, Piaskowanie stali i metali, Śrutowanie stali i metali, Materiały do śrutowania, i Antykorozyjne substancje chemiczne. Ma siedzibę w Kloster Lehnin, Niemcy.

 3. SONOPOL

  Francja

  Firma SONOPOL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Jest również obecna w dziedzinach Śrutowanie stali i metali, i Śrutowanie stali i metali. Ma siedzibę w Vendome Cedex, Francja.

 4. MR ENTREPRISE

  Francja

  Firma MR ENTREPRISE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Jest również obecna w dziedzinach Piaskowanie stali i metali, Śrutowanie stali i metali, Piaskowanie stali i metali, i Śrutowanie stali i metali. Ma siedzibę w Istres, Francja.

 5. OSK-KIEFER GMBH

  Niemcy

  Firma OSK-KIEFER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Śrutowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny i urządzenia do obróbki powierzchniowej, Piaskowanie stali i metali, Maszyny i urządzenia do obróbki powierzchniowej, Piaskowanie stali i metali, i metal surface finishing - machinery. Ma siedzibę w Oppurg, Niemcy.

 6. SAINT JEAN INDUSTRIES

  Francja

  Firma SAINT JEAN INDUSTRIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odlewnie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Materiały do śrutowania, Śrutowanie stali i metali, rozdrabnianie, śrutownice, Materiały do śrutowania, i Śrutowanie stali i metali. Ma siedzibę w Saint Jean D'ardières, Francja.

 7. GM FINISHING SRL

  Włochy

  Firma GM FINISHING SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Śrutowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach piaskowanie, vibrowanie metali, i obróbka mechaniczna. Ma siedzibę w Sarezzo, Włochy.

 8. BV SRL SHOT BLASTING AND WASHING MACHINES

  Włochy

  Firma BV SRL SHOT BLASTING AND WASHING MACHINES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Śrutowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach oczyszczarki do metali, i piaskowanie metali. Ma siedzibę w Legnano, Włochy.

 9. KLEIN LUX

  Luksemburg

  Firma KLEIN LUX, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Piaskowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Śrutowanie stali i metali, Metalizowanie, Śrutowanie stali i metali, Metalizowanie, i malowanie przemysłowe. Ma siedzibę w Differdange, Luksemburg.

 10. GRANALLADOS PADRÓN, CHORREOS

  Hiszpania

  Firma GRANALLADOS PADRÓN, CHORREOS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Śrutowanie stali i metali. Ma siedzibę w Padrón, Hiszpania.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Śrutowanie stali i metali - Import eksport

Liczba wyników

5320 Przedsiębiorstwa