• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • śruta i ziarno dla bydła i drobiu

Wyniki dla

Śruta i ziarno dla bydła i drobiu - Import eksport

 1. BERG TRADING COMPANY

  Holandia

  Verified by europages badge

  Berg Trading Co. jest dynamicznym i innowacyjnym przedsiębiorstwem, dostarczającym kompleksowe rozwiązania handlowe na rynku światowym. Kładąc duży nacisk na efektywność, rzetelność i satysfakcję klienta, staliśmy się zaufanym partnerem firm chcących odnaleźć się w skomplikowanym handlu międzynarodowego. W Berg Trading Co., specjalizujemy się w ułatwianiu wymiany różnych towarów, w tym produktów rolnych, źródeł energii, metali i innych surowców. Nasza zróżnicowana oferta produktowa obejmuje szeroki wybór owoców, warzyw, zbóż, roślin strączkowych, mrożonych/żywych/świeżych ryb i owoców morza pochodzących z całego świata. Oferujemy bogaty wybór świeżych, wysokiej jakości produktów, takich jak jabłka, banany, pomarańcze, owoce jagodowe, pomidory, ogórki, sałata, marchewki, ziemniaki, cebula i wiele innych. Jako przedsiębiorstwo odpowiedzialne społecznie, jesteśmy głęboko zaangażowani w stosowanie zrównoważonych praktyk i zarządzanie środowiskiem. Aktywnie poszukujemy dostawców, którzy przestrzegają rygorystycznych standardów środowiskowych, promując zrównoważone zaopatrzenie i odpowiedzialne metody produkcji. Bez względu na to, czy jesteś producentem, dostawcą bądź kupującym, Berg Trading Co. oferuje indywidualne rozwiązania, aby wyjść naprzeciw Twoim specyficznym potrzebom handlowym. Staramy się przewyższać oczekiwania, dostarczając spersonalizowane usługi, zapewniając szybką realizację i najwyższej jakości wsparcie na każdym etapie procesu handlowego. Razem, możemy sprostać złożoności światowego rynku, osiągnąć zrównoważony rozwój i sukces.

 2. AGROPRODSERVICE, THE PRIVATE AGROINDUSTRIAL ENTERPRISE

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Prywatne Przedsiębiorstwo Rolno-Przemysłowe „Agroprodservice” stało się jedną z trzech największych firm rolniczych w zachodniej Ukrainie w ciągu 24 lat swojego istnienia. Całkowita powierzchnia żyznych gruntów uprawianych przez Agroprodservice wynosi około 45 000 hektarów. Uprawiamy kukurydzę, pszenicę ozimą i jęczmień, słonecznik, soję, jęczmień jary i pszenicę, rzepak, groch i buraki cukrowe. Całkowita liczba bydła wynosi ponad 3000 sztuk. Przy jednoczesnym utrzymaniu, roczna wielkość produkcji wyniesie 1255 ton mięsa wołowego. Doświadczenie firm o europejskich i światowych nazwach jest szeroko wdrażane, co przyczynia się do efektywnego wzrostu plonów i jakości ziarna zbóż i roślin strączkowych, a także roślin okopowych buraka cukrowego. Prywatne Przedsiębiorstwo Rolno-Przemysłowe „Agroprodservice” rozumie znaczenie ochrony środowiska, dlatego jedną z głównych zasad firmy jest „Nie szkodzić". Firma dba o środowisko naturalne i wspiera programy ekologiczne, pozostając wierną swojej misji.

 3. GK KUSHPIT-AGRO

  Ukraina

  Verified by europages badge

  KUSHPIT-AGRO jest stowarzyszeniem ukraińskich rolników (FE "Kushpita BO", FE "Kushpit", LLC "AGRO-LAN"), którego główną działalnością jest uprawa zbóż, roślin technicznych i roślin oleistych. Zajmujemy się magazynowaniem i sprzedażą, utrzymując krajowy sektor spożywczy produktów roślinnych poprzez uprawę roślin ziarnistych i zaangażowanie wykwalifikowanych pracowników oraz wykorzystanie najnowszych technologii. GC KUSHPIT-AGRO to firma rodzinna prosperująca od prawie 30 lat. Obszar uprawny wynosi około 5 000 hektarów. Główne uprawy: pszenica jara, pszenica ozima, słonecznik, kukurydza, soja, gryka. Gospodarstwa posiadają własną flotę maszyn i ciągników. W 2020 roku uruchomiliśmy własny kompleks czyszczenia ziarna z suszarnią. Pojemność elewatora wynosi 40 tysięcy ton. Posiadamy również własne laboratorium i własny transport - ciężarówki do przewozu zboża. Krótkie informacje o nas można znaleźć na naszej stronie internetowej: www.kushpit-agro.com - Sprzedajemy nasze produkty zarówno na Ukrainie, jak i za granicą. Możemy pracować według warunków dostaw DAP i CIF. Dostarczamy produkty własnymi pojazdami zbożowymi, możemy również użyć transportu kontenerowego i kolejowego.

 4. ATWORK

  Polska

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo At Work Sp. z o. o. jest dumne ze swojej w 100% polskiej marki, specjalizującej się w dostarczaniu naturalnych i przyjaznych dla środowiska materiałów grzewczych jakości premium. W centrum naszego zaangażowania jest zapewnienie dostaw najwyższej klasy produktów opałowych, w tym pelletu z łusek słonecznika, pelletu sosnowego i brykietu torfowego. Z niezachwianą pewnością, uważamy się za specjalistów w branży. Przekonanie to jest podparte wieloletnim doświadczeniem eksperckim. Sprawia ono, że możemy zaoferować nie mającą sobie równych, doskonałą obsługę klienta. W At Work Sp. z o. o., angażujemy się w zapewnienie najwyższego poziomu satysfakcji każdego klienta. Nasz asortyment obejmuje zróżnicowany zakres niezawodnych i sprawdzonych materiałów Ecocult, dopasowanych do każdego sezonu grzewczego. Nasz pellet i brykiet nie tylko oferują doskonałą efektywność, dzięki ich wysokiej wartości opałowej, lecz także gwarantują znaczne oszczędności kosztów, będąc przy tym kompatybilne z różnymi rodzajami pieców i kominków.

 5. KRUK LLC

  Ukraina

  Verified by europages badge

  KRUK LLC jest zdywersyfikowanym przedsiębiorstwem rolnym, specjalizującym się głównie w produkcji mieszanek paszowych: przetwarzanie produktów sojowych, w tym oleju, mączki i pełnotłustej ekstrudowanej soi. Soja, wysokokaloryczny produkt o dużej zawartości białka, jest uniwersalną paszą dla wszystkich rodzajów zwierząt, ptaków i ryb, znacznie zwiększającą efektywność ekonomiczną hodowli zwierząt. W 2018 roku na bazie KRUK LLC powstała farma ślimaków "FERMA EKO", specjalizująca się w hodowli ślimaków dla smakoszy. Osobnym kierunkiem jest produkcja brykietów paliwowych, które znalazły odbiorców zarówno w Ukrainie, jak i poza jej granicami. W swojej 30-letniej historii, KRUK LLC konsekwentnie udowadnia status wiarygodnego producenta i partnera. Wysoki poziom pracy firmy potwierdza system zarządzania jakością ISO 22000 oraz liczne nagrody, w tym:

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GROW THE WORLD

  Republika Czeska

  Verified by europages badge

  Firma GROW THE WORLD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Żywność - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport - ropa naftowa, Pasze dla zwierząt hodowlanych, Karma dla bydła, trzody i drobiu, Śruta i ziarno dla bydła i drobiu, orkisz biologiczny, karma dla zwierząt, fasola biologiczna, Import-eksport - ropa naftowa, i orkisz. Ma siedzibę w Svetlik, Republika Czeska.

 2. TORGOPTYUG LLC

  Rosja

  "TORGOPTYUG" jest przedsiębiorstwem handlowym, dostarczającym artykuły rolne i prowadzącym globalny import/eksport produktów spożywczych. Firma ma wielu rzetelnych partnerów w produkcji roślinnej: —rośliny oleiste (nasiona lnu, nasiona słonecznika, rzepak, lnicznik siewny, gorczyca, krokosz barwierski, rzodkiew oleista, itp.); —ziarna zbóż (pszenica, jęczmień, żyto, farro, owies, proso żółte i czerwone, kukurydza, białe i czerwone sorgo); —Gryka "TORGOPTYUG" regularnie współpracuje z producentami przetworzonych produktów rolnych (otręby lniane i pszenne, mąka, łuski) i produktów rolnych na paszę dla zwierząt. Własne magazyny firmy, zlokalizowane na terenie całej Rosji, umożliwiają szybką wysyłkę żądanej wielkości towarów do dowolnego miejsca na świecie. Długie doświadczenie w imporcie i eksporcie produktów spożywczych oraz ekspertyza ułatwiają "TORGOPTYUG" utrzymywanie udanych relacji partnerskich z rolnikami i klientami. Priorytetem przedsiębiorstwa jest dostarczanie zdrowych i przyjaznych dla środowiska produktów rolnych na cały świat, zmniejszenie oddziaływania na środowisko i poprawa jakości życia w regionach, w których jesteśmy obecni. Zespół profesjonalistów "TORGOPTYUG" jest otwarty na dyskusję z nabywcami o niestandardowych warunkach dostaw. Aby osiągnąć wspólny dobrobyt, przedsiębiorstwo buduje i rozwija partnerstwa z różnymi podmiotami globalnego systemu łańcucha dostaw żywności. Jesteśmy otwarci na współpracę i chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

 3. ALEDA

  Polska

  Korzystając z wieloletniego doświadczenia we współpracy z gospodarstwami rolnymi, firmami paszowymi i hodowcami zwierząt z całej Polski, jak również z ich sugestii, powstała firma ALEDA. Dbając o interesy klientów stworzyłam ofertę zakupu jak najbardziej dopasowaną do indywidualnych potrzeb klienta. Każdy klient jest dla mnie bardzo ważny. Wobec klienta działam uprzejmie, uczciwie i szczerze. Szczegółowo i cierpliwie odpowiadam na wszystkie pytania i wątpliwości. Gwarantuję profesjonalną i kompleksową obsługę. Atutem firmy ALEDA jest przejrzyste kształtowanie cen uzależnione od terminów płatności i wielkości składanego zamówienia. Celem jest nawiązanie stałej i długotrwałej współpracy ze swoimi klientami do których należą: gospodarstwa rolne, fermy drobiu, trzody chlewnej, mieszalnie pasz, a także firmy pośredniczące w obrocie zbożami z całej Polski. Oferujemy zboża, mieszanki paszowe dla zwierząt hodowlanych: trzody chlewnej, drobiu i królików, a także zioła m.in. babkę płesznik, tymianek itp. Serdecznie zapraszam do współpracy.

 4. MWC FEEDS

  Polska

 5. KIKAS OÜ

  Estonia

  Mięso, produkty mięsne. Detaliczna i hurtowa sprzedaż produktów mięsnych, drobiu oraz produktów kulinarnych.

 1. VULPEX KFT.

  Węgry

  Firma VULPEX KFT., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Śruta i ziarno dla bydła i drobiu. Jest również obecna w dziedzinach bażanty. Ma siedzibę w Budapest, Węgry.

 2. INVASO GMBH

  Niemcy

  Firma INVASO GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Śruta i ziarno dla bydła i drobiu. Ma siedzibę w Ergoldsbach, Niemcy.

 1. LUSIAVES - FÁBRICA DE RAÇÕES DO CENTRO, S.A.

  Portugalia

  Firma LUSIAVES - FÁBRICA DE RAÇÕES DO CENTRO, S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pasze dla zwierząt hodowlanych. Jest również obecna w dziedzinach Śruta i ziarno dla bydła i drobiu, i Śruta i ziarno dla bydła i drobiu. Ma siedzibę w Monte Redondo, Portugalia.

 2. MOAÇOR RAÇÕES

  Portugalia

  Firma MOAÇOR RAÇÕES, roku i działającą w sektorze Pasze dla zwierząt hodowlanych. Jest również obecna w dziedzinach Śruta i ziarno dla bydła i drobiu, i Śruta i ziarno dla bydła i drobiu. Ma siedzibę w Ponta Delgada, Portugalia.

 3. AGRO ROST

  Ukraina

  Firma AGRO ROST, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Len (rośliny). Jest również obecna w dziedzinach Śruta i ziarno dla bydła i drobiu, soczewica, kolendra siewna, musztardy, i Śruta i ziarno dla bydła i drobiu. Ma siedzibę w Kharkov, Ukraina.

 4. SL COMMODITIES LLC

  Ukraina

  Firma SL COMMODITIES LLC, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Produkcja rolna. Jest również obecna w dziedzinach Śruta i ziarno dla bydła i drobiu, i Śruta i ziarno dla bydła i drobiu. Ma siedzibę w Odessa, Ukraina.

 5. SORGAL - SOCIEDADE DE ÓLEOS E RAÇÕES, S.A.

  Portugalia

  Firma SORGAL - SOCIEDADE DE ÓLEOS E RAÇÕES, S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pasze dla zwierząt hodowlanych. Jest również obecna w dziedzinach Śruta i ziarno dla bydła i drobiu, i Śruta i ziarno dla bydła i drobiu. Ma siedzibę w Pardala, Portugalia.

 6. AROMAZONIA S.A.

  Paragwaj

  Firma AROMAZONIA S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żywność dietetyczna i zdrowa żywność. Jest również obecna w dziedzinach Śruta i ziarno dla bydła i drobiu, oleje aromatyzowane, i Śruta i ziarno dla bydła i drobiu. Ma siedzibę w Chore, Paragwaj.

 7. NUTRICAMPO - PRODUÇÃO DE RAÇÕES, S.A.

  Portugalia

  Firma NUTRICAMPO - PRODUÇÃO DE RAÇÕES, S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Śruta i ziarno dla bydła i drobiu. Jest również obecna w dziedzinach Pasze dla zwierząt hodowlanych, Pasze dla zwierząt hodowlanych, karmy dla owiec, i komponenty paszy dla świń. Ma siedzibę w Terrugem, Portugalia.

 8. RACENTRO - FABRICA DE RAÇOES DO CENTRO, S.A.

  Portugalia

  Firma RACENTRO - FABRICA DE RAÇOES DO CENTRO, S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pasze dla zwierząt hodowlanych. Jest również obecna w dziedzinach Śruta i ziarno dla bydła i drobiu, Śruta i ziarno dla bydła i drobiu, i Karma dla kaczek. Ma siedzibę w Monte Redondo, Portugalia.

 1. A GRANJA - SOCIEDADE DE REPRESENTACOES DE PRODUTOS PARA A AGRICULTURA E PECUARIA, LDA

  Portugalia

  Firma A GRANJA - SOCIEDADE DE REPRESENTACOES DE PRODUTOS PARA A AGRICULTURA E PECUARIA, LDA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ogrodnictwo - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Śruta i ziarno dla bydła i drobiu, silnikowe kultywatory dla ogrodnictwa, i Śruta i ziarno dla bydła i drobiu. Ma siedzibę w Ponta Delgada, Portugalia.

 2. RAÇÕES ZÊZERE, S.A.

  Portugalia

  Firma RAÇÕES ZÊZERE, S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Śruta i ziarno dla bydła i drobiu. Jest również obecna w dziedzinach Pasze dla zwierząt hodowlanych, pełnoziarnista pasza dla zwierząt każdej rasy, i Pasze dla zwierząt hodowlanych. Ma siedzibę w Ferreira Do Zêzere, Portugalia.

 3. BONGADO - SOCIEDADE PRODUTORA DE RAÇÕES, S.A.

  Portugalia

  Firma BONGADO - SOCIEDADE PRODUTORA DE RAÇÕES, S.A., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pasze dla zwierząt hodowlanych. Jest również obecna w dziedzinach Śruta i ziarno dla bydła i drobiu, i Śruta i ziarno dla bydła i drobiu. Ma siedzibę w Sobrosa, Portugalia.

 4. VOEDERS D'AUSSY

  Belgia

  Firma VOEDERS D'AUSSY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Śruta i ziarno dla bydła i drobiu. Jest również obecna w dziedzinach Mieszanki paszowe dla bydła i drobiu, Mieszanki paszowe dla bydła i drobiu, Komponenty paszy dla bydła, Karma dla kurcząt, i Komponenty paszy dla krów. Ma siedzibę w Torhout, Belgia.

 5. BAERT MENGVOEDERS

  Belgia

  Firma BAERT MENGVOEDERS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mieszanki paszowe dla bydła i drobiu. Jest również obecna w dziedzinach Śruta i ziarno dla bydła i drobiu, Śruta i ziarno dla bydła i drobiu, i nawozy naturalne. Ma siedzibę w Zele, Belgia.

 6. LYSOFORM VETFARM GMBH

  Niemcy

  Firma LYSOFORM VETFARM GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Śruta i ziarno dla bydła i drobiu. Jest również obecna w dziedzinach Hodowla - import-eksport, Hodowla - import-eksport, produkty farmaceutyczne do użytku weterynaryjnego, i środki odkażające dla zwierząt. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 7. OVARGADO, S.A.

  Portugalia

  Firma OVARGADO, S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pasze dla zwierząt hodowlanych. Jest również obecna w dziedzinach Śruta i ziarno dla bydła i drobiu, i Śruta i ziarno dla bydła i drobiu. Ma siedzibę w São João Ovar, Portugalia.

 8. DE POORTERE JEAN

  Belgia

  Firma DE POORTERE JEAN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mączka rybna dla bydła i drobiu. Jest również obecna w dziedzinach Śruta i ziarno dla bydła i drobiu, Pasze dla zwierząt hodowlanych, Mieszanki paszowe dla bydła i drobiu, Nawozy i środki ulepszające glebę, Śruta i ziarno dla bydła i drobiu, Pasze dla zwierząt hodowlanych, Mieszanki paszowe dla bydła i drobiu, i Nawozy i środki ulepszające glebę. Ma siedzibę w Blaugies, Belgia.

 9. BEST EXPORT

  Ukraina

  Firma BEST EXPORT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Śruta i ziarno dla bydła i drobiu. Jest również obecna w dziedzinach Mięso z rzeźni i świeży drób, Jaja, Drewno budowlane, Pasza dla bydła, Mięso z rzeźni i świeży drób, Jaja, i Drewno budowlane. Ma siedzibę w Kherson, Ukraina.

 10. ALIRAÇÕES - RAÇÕES PARA ANIMAIS, S.A.

  Portugalia

  Firma ALIRAÇÕES - RAÇÕES PARA ANIMAIS, S.A., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pasze dla zwierząt hodowlanych. Jest również obecna w dziedzinach Śruta i ziarno dla bydła i drobiu, i Śruta i ziarno dla bydła i drobiu. Ma siedzibę w Alcochete, Portugalia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo