• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • śruta i ziarno dla bydła i drobiu

Wyniki dla

Śruta i ziarno dla bydła i drobiu - Import eksport

 1. GK KUSHPIT-AGRO

  Ukraina

  KUSHPIT-AGRO jest stowarzyszeniem ukraińskich rolników (FE "Kushpita BO", FE "Kushpit", LLC "AGRO-LAN"), którego główną działalnością jest uprawa zbóż, roślin technicznych i roślin oleistych. Zajmujemy się magazynowaniem i sprzedażą, utrzymując krajowy sektor spożywczy produktów roślinnych poprzez uprawę roślin ziarnistych i zaangażowanie wykwalifikowanych pracowników oraz wykorzystanie najnowszych technologii. GC KUSHPIT-AGRO to firma rodzinna prosperująca od prawie 30 lat. Obszar uprawny wynosi około 5 000 hektarów. Główne uprawy: pszenica jara, pszenica ozima, słonecznik, kukurydza, soja, gryka. Gospodarstwa posiadają własną flotę maszyn i ciągników. W 2020 roku uruchomiliśmy własny kompleks czyszczenia ziarna z suszarnią. Pojemność elewatora wynosi 40 tysięcy ton. Posiadamy również własne laboratorium i własny transport - ciężarówki do przewozu zboża. Krótkie informacje o nas można znaleźć na naszej stronie internetowej: www.kushpit-agro.com - Sprzedajemy nasze produkty zarówno na Ukrainie, jak i za granicą. Możemy pracować według warunków dostaw DAP i CIF. Dostarczamy produkty własnymi pojazdami zbożowymi, możemy również użyć transportu kontenerowego i kolejowego.

 2. TORGOPTYUG LLC

  Rosja

  "TORGOPTYUG" jest przedsiębiorstwem handlowym, dostarczającym artykuły rolne i prowadzącym globalny import/eksport produktów spożywczych. Firma ma wielu rzetelnych partnerów w produkcji roślinnej: —rośliny oleiste (nasiona lnu, nasiona słonecznika, rzepak, lnicznik siewny, gorczyca, krokosz barwierski, rzodkiew oleista, itp.); —ziarna zbóż (pszenica, jęczmień, żyto, farro, owies, proso żółte i czerwone, kukurydza, białe i czerwone sorgo); —Gryka "TORGOPTYUG" regularnie współpracuje z producentami przetworzonych produktów rolnych (otręby lniane i pszenne, mąka, łuski) i produktów rolnych na paszę dla zwierząt. Własne magazyny firmy, zlokalizowane na terenie całej Rosji, umożliwiają szybką wysyłkę żądanej wielkości towarów do dowolnego miejsca na świecie. Długie doświadczenie w imporcie i eksporcie produktów spożywczych oraz ekspertyza ułatwiają "TORGOPTYUG" utrzymywanie udanych relacji partnerskich z rolnikami i klientami. Priorytetem przedsiębiorstwa jest dostarczanie zdrowych i przyjaznych dla środowiska produktów rolnych na cały świat, zmniejszenie oddziaływania na środowisko i poprawa jakości życia w regionach, w których jesteśmy obecni. Zespół profesjonalistów "TORGOPTYUG" jest otwarty na dyskusję z nabywcami o niestandardowych warunkach dostaw. Aby osiągnąć wspólny dobrobyt, przedsiębiorstwo buduje i rozwija partnerstwa z różnymi podmiotami globalnego systemu łańcucha dostaw żywności. Jesteśmy otwarci na współpracę i chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

 3. ALEDA

  Polska

  Korzystając z wieloletniego doświadczenia we współpracy z gospodarstwami rolnymi, firmami paszowymi i hodowcami zwierząt z całej Polski, jak również z ich sugestii, powstała firma ALEDA. Dbając o interesy klientów stworzyłam ofertę zakupu jak najbardziej dopasowaną do indywidualnych potrzeb klienta. Każdy klient jest dla mnie bardzo ważny. Wobec klienta działam uprzejmie, uczciwie i szczerze. Szczegółowo i cierpliwie odpowiadam na wszystkie pytania i wątpliwości. Gwarantuję profesjonalną i kompleksową obsługę. Atutem firmy ALEDA jest przejrzyste kształtowanie cen uzależnione od terminów płatności i wielkości składanego zamówienia. Celem jest nawiązanie stałej i długotrwałej współpracy ze swoimi klientami do których należą: gospodarstwa rolne, fermy drobiu, trzody chlewnej, mieszalnie pasz, a także firmy pośredniczące w obrocie zbożami z całej Polski. Oferujemy zboża, mieszanki paszowe dla zwierząt hodowlanych: trzody chlewnej, drobiu i królików, a także zioła m.in. babkę płesznik, tymianek itp. Serdecznie zapraszam do współpracy.

 4. KIKAS OÜ

  Estonia

  Mięso, produkty mięsne. Detaliczna i hurtowa sprzedaż produktów mięsnych, drobiu oraz produktów kulinarnych.

 5. VULPEX KFT.

  Węgry

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. INVASO GMBH

  Niemcy

 2. SORGAL - SOCIEDADE DE ÓLEOS E RAÇÕES, S.A.

  Portugalia

 3. SL COMMODITIES LLC

  Ukraina

 4. BAERT MENGVOEDERS

  Belgia

 5. DE POORTERE JEAN

  Belgia

 1. AROMAZONIA S.A.

  Paragwaj

 2. RACENTRO - FABRICA DE RAÇOES DO CENTRO, S.A.

  Portugalia

 1. LYSOFORM VETFARM GMBH

  Niemcy

 2. AGRO ROST

  Ukraina

 3. CLAESEN GRANEN

  Belgia

 4. TEKLINE PE

  Ukraina

 5. A GRANJA - SOCIEDADE DE REPRESENTACOES DE PRODUTOS PARA A AGRICULTURA E PECUARIA, LDA

  Portugalia

 6. BEST EXPORT

  Ukraina

 7. LUSIAVES - FÁBRICA DE RAÇÕES DO CENTRO, S.A.

  Portugalia

 8. RAÇÕES ZÊZERE, S.A.

  Portugalia

 1. ALIRAÇÕES - RAÇÕES PARA ANIMAIS, S.A.

  Portugalia

 2. OVARGADO - SOCIEDADE COMERCIAL INDUSTRIAL DE ALIMENTOS PARA ANIMAIS, S.A.

  Portugalia

 3. A-D STEEL SILO

  Turcja

 4. TIPÃO UNIPESSOAL, LDA

  Portugalia

 5. YH IMPORT EXPORT

  Hiszpania

 6. WILHELM STRÖH JUN. GMBH & CO. KG

  Niemcy

 7. MAZEL - RAÇÕES PARA ANIMAIS, S.A.

  Portugalia

 8. BABADAYHAN COMPANY

  Turkmenia

 9. ZADARA LTD

  Bułgaria

 10. LTD PRODTEX

  Ukraina