• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • śruby

Wyniki dla

Śruby - Import eksport

 1. SEMIN

  Francja

  Verified by europages badge

  SEMIN jest francuską rodzinną grupą przemysłową specjalizującą się w produkcji materiałów budowlanych. Dostarczamy wysokiej jakości rozwiązania dla profesjonalistów budowlanych do budowy i renowacji wnętrz domów. Od 1838 roku innowacyjność jest częścią DNA firmy SEMIN. Opracowywanie rozwiązań technicznych, które ułatwiają montaż i oszczędzają czas na placu budowy jest naszym głównym celem. SEMIN posiada 6 zakładów przemysłowych we Francji i 4 za granicą i zatrudnia 650 osób. Grupa osiąga obrót w wysokości 160 milionów euro, z czego 40% jest generowane na rynkach międzynarodowych w ponad 66 krajach na całym świecie. Klient jest w centrum naszej strategii, bliskość naszych zespołów w terenie w połączeniu z naszą elastycznością i reaktywnością przyczyniają się do naszego zróżnicowania. Jesteśmy przekonani, że jakość usług, które świadczymy naszym klientom jest najważniejsza. Celem grupy jest rozwój w sposób odpowiedzialny, poprzez możliwie jak największą kontrolę wpływu na środowisko.

  Witryna www Open In New icon
 2. OZKA ENDUSTRIYEL

  Turcja

  Verified by europages badge

  Ozka group companies posiada ponad 30-letnie doświadczenie w dziedzinie formowania metalu. Celem dążeń naszej firmy jest bycie partnerem bardziej niż dostawcą. Oferujemy rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb. Cała nasza firma i nasz zespół pracują dla 100% zadowolenia klienta. Gwarantujemy 0 wad na 1000 przy całkowicie zautomatyzowanym i ręcznym zespole kontroli jakości. OZKA Industrial Solutions to firma oferująca rozwiązania dla klientów, którzy szukają specjalnej linii produkcyjnej obejmującej tłoczenie, formowanie na zimno, montaż i cel 0 wad na 1000. OZKA Heaters jest jedyną firmą w Turcji produkującą przenośne grzejniki gazowe. OZKA Kitchenwares specjalizuje się w aluminiowych patelniach nieprzywierających i innych urządzeniach do gotowania. Firma OZKA Stamping jest wyspecjalizowana w kształtowaniu wszelkiego rodzaju blach, w tym obróbki cieplnej i galwanizacji. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy odwiedzić stronę internetową naszej grupy, a następnie kliknąć na odpowiednią firmę.

  Witryna www Open In New icon
 3. BLIS KUGELGEWINDETRIEBE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Oferta produktów i usług BLIS Kugelgewindetriebe GmbH obejmuje: Przekładnie śrubowo-kulowe w wersji spiralnej i szlifowanej, zgodne z DIN i rysunkami klienta, z nakrętkami standardowymi lub specjalnymi, wrzeciona trapezowe w wersji walcowanej i spiralnej, prowadnice liniowe, akcesoria takie jak łożyska i kozły łożyskowe, naprawy i przeglądy przekładni śrubowo-kulowych.

  Witryna www Open In New icon
 4. WILHELM LÜSEBRINK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Nasza firma od dziesięcioleci jest jednym z największych w Europie producentów wyrobów z drutu. IW 1852 roku wiejski kowal Wilhelm Lüsebrink z Halver-Öckinghausen po raz pierwszy wyprodukował śruby oczkowe z nićmi drzewnymi – produkt, który do dziś jest jednym z najważniejszych w naszym asortymencie. Dzięki dobrej mieszance tradycji i nowoczesności produkujemy i zaopatrujemy rynki na całym świecie z naszych dwóch lokalizacji. Nowoczesne metody produkcji i skuteczna logistyka, niezawodna jakość i terminowość oraz umiejętność elastycznego reagowania na specjalne wymagania klientów to decydujące elementy przewagi konkurencyjnej i gwarancja sukcesu naszej firmy istniejącej od sześciu pokoleń. LÜSEBRINK – zrobimy to.

  Witryna www Open In New icon
 5. BTS BEFESTIGUNGSELEMENTE-TECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  BTS Befestigungselemente-Technik GmbH jest średniej wielkości przedsiębiorstwem z branży obróbki metali, które koncentruje się na produkcji i sprzedaży elementów złącznych i mocujących. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1983 roku i ma siedzibę w Saarburgu, Nadrenia-Palatynat. Łącznie zatrudniamy około 50 pracowników. Stale uzupełniany i rozszerzany asortyment produktów obejmuje nakrętki skrzydełkowe, śruby skrzydełkowe, nakrętki kołpakowe, łączniki drewniane, zaciski dźwigarów, nakrętki szynowe, bloki ślizgowe, śruby z łbem młotkowym i różne części specjalne wykonane według rysunków lub próbek. Cechuje nas łańcuch wartości dodanej o wysokiej wartości, począwszy od fazy odlewania metali "Made in Germany", obróbki mechanicznej, specyficznej dla klienta obróbki powierzchni do etapu indywidualnego pakowania. Działamy w sposób wysoce zorientowany na klienta, elastyczny i świadomy jakości w oparciu o certyfikowane systemy zarządzania.

  Witryna www Open In New icon
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HIP HOMANN IMPORT & PRODUKTIONS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Posiadamy wieloletnie doświadczenie i gwarantujemy trwałość. Posiadamy filie w Altenberge (Niemcy) i Kaohsiung (Tajwan). Działamy globalnie jako systemowy dostawca dla przedsiębiorstw przemysłowych. Trzymaj się mocno! Dzięki naszym wysokiej jakości złączom jesteśmy w stanie bezpiecznie montować różne materiały i komponenty. Abyś mógł skorzystać z naszych złączy, ułatwiamy Ci pracę, oferując indywidualne usługi w zakrese śrubi, nakrętek i innych elementów. Elastyczna usługa! Czy to z naszej siedziby głównej w Altenberge w Westfalii, czy z naszego przedstawicielstwa w Kaohsiung na Tajwanie – dostarczamy nasze produkty firmom przemysłowym z różnych branż na całym świecie.

  Witryna www Open In New icon
 2. WILHELM MODERSOHN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Wilhelm Modersohn GmbH & Co. KG założył w 1970 roku Wilhelm Modersohn sen. Główną działalnością w tym czasie była produkcja i sprzedaż kotew do prefabrykowanych fasad i elewacji betonowych. Obecnie firma z siedzibą w Spenge zatrudnia już ponad 140 pracowników. Aktualnie Modersohn, producent mocowań do fasad i elewacji, a także różnych elementów łączących do dużych obciążeń, jak również produktów ze stali nierdzewnej wykonanych na specjalne zamówienie, sprzedaje też towary, takie jak kołki i pręty gwintowane. Znane projekty takie jak n.p. kościół Marii Panny w Dreźnie, zamek berliński lub V&A Design Museum w Dundee należą do obszernego portfolio zrealizowanych projektów firmy zarządzanej przez właściciela. We współpracy z akredytowanymi instytucjami badawczymi, Modersohn stale rozwija nowe produkty w zakresie technologii mocowania, oferując w ten sposób rozwiązania zoptymalizowane pod względem kosztów i wydajności kotwień i elementów złącznych w branży budowlanej.

  Witryna www Open In New icon
 3. SCHÄFER + PETERS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Schäfer + Peters to Twój partner w zakresie nierdzewnych i kwasoodpornych elementów łączących, DIN i elementów znormalizowanych, takich jak m. in. wkręty do drewna, śruby metryczne, wkręty do blachy, podkładki, nakrętki lub inne produkty np. mocowania do dużych obciążeń, śruby zabezpieczające i mocowania solarne, a także części specjalne i według rysunku – wszystkie w różnych wersjach. Utrzymujemy trwały kontakt z naszymi klientami. Pomaga nam w tym asortyment około 32.000 różnych artykułów dostępnych w magazynie, ponad 200 zaangażowanych i wykwalifikowanych pracowników oraz nowoczesny system zarządzania jakością. W naszym sklepie internetowym znajdują się wszystkie pozycje magazynowe, takie jak różne śruby ze stali nierdzewnej, nakrętki ze stali nierdzewnej, podkładki ze stali nierdzewnej, bolce ze stali nierdzewnej, linki ze stali nierdzewnej, łańcuchy ze stali nierdzewnej, sworznie ze stali nierdzewnej i wiele innych elementów łączących ze stali nierdzewnej. Aby uzyskać dostęp do sklepu internetowego S+P, skontaktuj się z naszym zespołem sprzedaży.

  Witryna www Open In New icon
 4. UTP UNITED-TURNED-PARTS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Technologia, której potrzebuje produkt! UTP jako producent elementów toczonych/kształconych na zimno i metalowych, terminowa dostawa - w całej Europie - to tajemnica sukcesu naszej firmy. Ogólnoeuropejskie magazyny zewnętrzne, jak również zakłady produkcyjne oferują naszym klientom maksymalną elastyczność i bezpieczeństwo dla ich własnych procesach produkcyjnych. Produkty utp są w 100% testowane na naszych własnych sortownikach optoelektronicznych, które zostały do tego celu zbudowane. Dzięki temu utp może realizować strategię zero błędów. Wydajność usług jest zwiększona przez zorientowaną na klienta organizację procesów. Lokalizacja utp w Finnentrop odgrywa tutaj pierwszorzędną rolę.

  Witryna www Open In New icon
 5. KORRODIN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Twój specjalista od części C w zakresie zaopatrzenia we wszystkie elementy toczone, elementy wykonane według rysunku oraz komponenty specjalne. Oferujemy szeroki wybór (specjalnych) materiałów i powierzchni, które możemy wykonać dokładnie według Twoich specyfikacji. Sektory: lotnictwo, przemysł motoryzacyjny, budowa maszyn, optyka i mechanika precyzyjna, technika medyczna, obrona, przemysł elektryczny, energia wiatrowa / słoneczna, kolejnictwo, półprzewodniki - to tylko przykłady naszych różnorodnych dziedzin działalności. Wstępne próbki, również zgodnie z VDA lub PPAP, pozyskiwane są w sposób bezpieczny dla procesu. Zgodność z RoHS i REACh, zrównoważone zaopatrzenie i rozsądne korzystanie z zasobów są dla nas bardzo ważne. Podstawą naszej codziennej pracy są umowy o zaopatrzenie i zapewnienie jakości oraz audyty klientów i dostawców. Oprócz zakupu wszystkich elementów specjalnych, standardowych i toczonch oferujemy również zarządzanie częściami typu C, które można precyzyjnie dostosować do wymagań i okoliczności.

  Witryna www Open In New icon
 1. PITZL METALLBAU GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jako jeden z wiodących dostawców systemów połączeń drewna firma Pitzl może pochwalić się ponad 30-letnim doświadczeniem. Credo firmy Pitzl brzmi: "Odpowiednia koncepcja dla każdego zastosowania". Stawiamy na elastyczność. Oprócz naszego szerokiego asortymentu podpór słupów, łączników, narzędzi, rozwiązań w zakresie izolacji akustycznej i wielu innych, produkujemy również produkty na zamówienie, zgodnie z indywidualnymi specyfikacjami i życzeniami klienta. W ten sposób możemy zagwarantować, że każdy procesor otrzyma optymalną propozycję rozwiązania dla efektywnego połączenia drewna, nawet w przypadku trudnych wymagań. Pitzl jako jeden z nielicznych producentów oferuje Państwu belki słupowe, łączniki i kolumny balkonowe z kompletnym dopuszczeniem ETA i związanym z nim obowiązkowym prawnie znakiem CE. Nie ulega wątpliwości, że produkcja "Made in Germany" oznacza najwyższą jakość. W ten sposób zapewniamy producentowi maksymalne bezpieczeństwo produktu i minimalizujemy ryzyko dla rzemieślnika.

  Witryna www Open In New icon
 2. GOEBEL GMBH SCHRAUB- UND VERBINDUNGSTECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Goebel jest rodzinną, międzynarodową grupą przedsiębiorstw specjalizujących się w technologii łączenia i montażu. Jesteśmy specjalistami w zakresie rozwoju innowacyjnych i wysokiej jakości elementów złącznych oraz związanych z nimi systemów przetwarzania. Przyjaźni i doświadczeni pracownicy, przedstawiciele i partnerzy handlowi zapewniają satysfakcję naszych klientów oraz aktywne wsparcie całego łańcucha dostaw i wartości. Na pierwszym miejscu stawiamy jakość. Dotyczy to zarówno produktów i usług, jak i rozwoju technicznego i organizacyjnego firmy. Goebel chce być uczciwym partnerem dla swoich klientów, dostawców i pracowników. Wzajemny szacunek, uczciwość i życzliwość są podstawą zaufania w relacjach partnerskich. Rozwijamy się i rośniemy wraz z kolejnymi zadaniami otrzymywanymi od naszych klientów.

  Witryna www Open In New icon
 3. LEDERER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Lederer jest od prawie 50 lat jednym z czołowych dostawców elementów łącznych ze stali nierdzewnej i oferuje ponad 60.000 różnych produktów dostępnych bezpośrednio w magazynie: - wkręty, śruby, nakrętki, pierścienie, tarcze… - ze stali nierdzewnej, stali i materiałów nieżelaznych - standardowych i zgodnych z normami części - DIN, EN, ISO i własne – oraz wg projektów i materiałów specjalnych. Jednocześnie coraz więcej klientów zainteresowanych jest optymalizacją procesu poprzez zarządzanie częściami typu C proponowanym przez firmę Lederer. Skorzystaj z poniższych zalet naszego systemu: - do 50% redukcji kosztów procesu – stała dostępność i zagwarantowana jakość: np. Kanban, Konsignation i jeszcze więcej. Tutaj Lederer to firma wystarczająco duża, aby realizować kompleksowe i szczegółowe projekty (chętnie podamy referencje); jednocześnie nadal wystarczająco małe, aby móc reagować szybko, elastycznie i efektywnie do wymagań rynku i klientów.

  Witryna www Open In New icon
 4. STOXXPARTS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  SToxxparts GmbH to start-up w Schopfloch założony w 2019 roku przez właściciela firmy Franka Tricka. SToxxparts-Team składa się obecnie z 10 pracowników. Oferujemy kompleksową obsługę zorientowaną na klienta, ponieważ takie jest nasze rozumienie długotrwałej relacji biznesowej opartej na zaufaniu. Z nowym budynkiem w obszarze przemysłowym wyróżniającym się inżynierią mechaniczną i budową maszyn, firma SToxxparts jest doskonale przygotowana do bardzo szybkiej obsługi klientów z własnego magazynu, w indywidualnych ilościach. Jeśli złożysz zamówienie przed godziną 14.00, zamówiony towar wyślemy jeszcze tego samego dnia! W razie jakichkolwiek pytań, skontaktuj się z nami, a chętnie pomożemy w każdej chwili. Dostarczamy produkty wysokiej jakości i wspieramy fachowym doradztwem. Możesz również skorzystać z naszego obszernego magazynu, szerokiej gamy produktów i bezpłatnego pobierania danych CAD.

  Witryna www Open In New icon
 5. WILH. KÄMPER GMBH U. CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma rodzinna rodziny Wilh. Kämper jest specjalistą w dziedzinie technologii formowania drutu i produkuje w Lüdenscheid w Niemczech od 1888 roku. Wilh. Kämper jest osobą, która rozwiązuje problemy techniczne. Od rozwoju, produkcji prototypów, małych serii do produkcji seryjnej, rozwiązujemy Państwa problemy techniczne w sektorze przewodów. Nasz wyciąg z technologii: - Gięcie w 3 płaszczyznach - obtaczanie - fazowanie - radełkowanie - walcowanie gwintów - redukcja - nacinanie gwintów - spawanie - zaciskanie - wykrawanie - spłaszczanie - spęczanie Obrabiamy wszystkie materiały formowalne (m.in. drut stalowy, drut sprężynowy, drut ze stali nierdzewnej, drut z metali nieżelaznych) w zakresie wymiarowym od 1, 5 mm do 10 mm Ø, a na życzenie wykonujemy wszystkie powierzchnie.

  Witryna www Open In New icon
 6. SCHRAUBEN UND DRAHT UNION GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od ponad 60 lat jesteśmy średniej wielkości hurtownią elementów łączących. W oparciu o nowoczesną infrastrukturę informatyczną zaopatrujemy w nasze specjalne asortymenty przemysł chemiczny, branżę konstrukcji stalowych, górnictwo odkrywkowe, branże budowy tuneli i wydobywczą, budowy maszyn i urządzeń, a także transport kolejowy i przemysł motoryzacyjny. Nasz asortyment produktów obejmuje ponad 50.000 standardowych elementów łączących. Jednak standardy nie zawsze mogą spełnić wszystkie wymagania, dlatego w uzupełnieniu naszej oferty, na zamówienie wykonujemy produkty oparte na rysunkach klientów i naszych własnych innowacjach. Naszą specjalnością są magnetyczne systemy blokujące oraz rygle bezpieczeństwa SDU. Nowoczesne magazyny i metody kopletacji zamówień zapewniają, że nasze produkty docierają szybko na miejsce przeznaczenia i są gotowe do łatwego użytku. Spełniamy wysokie wymagania naszych klientów i rynku poprzez certyfikacje w zakresie jakości, środowiska i bezpieczeństwa pracy.

  Witryna www Open In New icon
 7. RAILMATE INH. HENDRIK SCHÄFER

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Wielu klientów biznesowych jest przyzwyczajonych do nowoczesnych sklepów internetowych ze sfery prywatnej, które umożliwiają zamawianie i dostawę za pomocą kilku kliknięć i w jak najkrótszym czasie. Railmate.de spełnia te oczekiwania. Niezależnie od tego, czy korzystasz z systemu Android czy IOS, notebooka czy netbooka, w każdej chwili możesz składać u nas zamówienie z biura, w podróży lub z domu. Funkcja wyszukiwania odgrywa szczególną rolę na stronie Railmate.de. Oprócz wysokiej tolerancji na błędy podczas wprowadzania, zintegrowaliśmy inteligentne wyszukiwanie z funkcją sugestii. Możliwe jest również filtrowanie według właściwości lub producentów. Z przyjemnością oferujemy również Państwu możliwość indywidualnego negocjowania cen naszych artykułów. Jednym z kryteriów jest wielkość zamówienia. Dodatkowo możemy uzgodnić z Państwem zakres asortymentu. Terminowa dostawa ma bezpośredni wpływ na czas postoju pojazdów w fabryce, jak również na mobilną konserwację, a tym samym na ich dostępność. Nasze rozwiązania w odpowiedzi na Państwa wymagania: zoptymalizowany pod względem kosztów i indywidualny docelowy poziom dostępności, planowanie zapotrzebowania sezonowego w oparciu o Państwa program konserwacji, codzienne uruchamianie zleceń i realizacja zamówień, terminowość dostaw, faktury ze zwykłym terminem płatności po miesięczne faktury zbiorcze; chętnie spełnimy Państwa indywidualne życzenia i potrzeby.

  Witryna www Open In New icon
 8. CODIPRO (GROUPE ALIPA)

  Luksemburg

  Verified by europages badge

  Specjalista europejski wysokiej klasy, przedsiębiorstwo Codipro produkuje ucha do podnoszenia bardzo wysokiej jakości, mogące udźwignąć bardzo ciężkie ładunki. Wszystkie ucha Codipro mają połączenia przegubowe i umożliwiają rotacje przy obciążeniu. CODIPRO oferuje bardzo szeroką gamę uch do podnoszenia i jest w stanie wykonać ucha do podnoszenia na specjalne zamówienie w bardzo krótkich terminach.

  Witryna www Open In New icon
 9. STEINSTOSSER QUALITÄTSWERKZEUGE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Steinstosser & Schmachtenberg to BUCHHOLZ-GRUPPE - Serdecznie witamy! Konsekwentna specjalizacja branżowa, ponad 100 lat doświadczenia i certyfikowane zarządzanie jakością jako optymalny warunek wstępny: jesteśmy znani na całym świecie z niezmiennie doskonałej jakości naszych produktów. Nasi pracownicy są podstawą naszego sukcesu: bardzo dobrze znają maszyny, obszary zastosowań i szczególne wyzwania – i doradzą Państwu osobiście, celowo i szybko. Doskonała obsługa, na której można polegać. Niezawodna dostawa kompletnych zestawów noży wraz z akcesoriami jest jedną z naszych mocnych stron. Nasi klienci korzystają z krótkiego czasu przezbrajania i wysokiej niezawodności planowania. Odwiedź nasz sklep internetowy https: //shop.buchholz-gruppe.eu i znajdź nóże do swojej maszyny. Dostarczamy noże i części zużywalne dla następujących gałęzi przemysłu: recykling, budowa dróg, obróbka blachy, leśnictwo, produkcja stali

  Witryna www Open In New icon
 10. RADOLID THIEL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  RADOLID Thiel GmbH od 1961 roku specjalizuje się w produkcji i sprzedaży plastikowych nakrętek zabezpieczających śruby. W dwóch zakładach produkcyjnych produkujemy 4000 różnych artykułów dla ponad 3000 klientów. Tym samym RADOLID oferuje największe na świecie portfolio nakrętek zabezpieczających śruby. Nasze produkty znajdują zastosowanie w motoryzacji, energetyce odnawialnej, budowie maszyn i instalacji oraz sektorze budowlanym. Dzięki nowoczesnej, sterowanej komputerowo produkcji, własnemu działowi badań i rozwoju oraz własnej produkcji narzędzi możemy szybko i tanio realizować wymagania klientów. RADOLID to Twój partner w ochronie połączeń śrubowych.

  Witryna www Open In New icon
 1. KIPP ITALIA SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Zakład HEINRICH KIPP WERK jest producentem w dziedzinie techniki zaciskowej, elementów standardowych oraz elementów obsługi. Firma produkuje w swoim zakładzie w Niemczech przy użyciu szerokiego asortymentu maszyn. W ofercie znajduje się ponad 25 000 artykułów, szybko dostępnych w centrum logistycznym na miejscu. Dlatego KIPP jest wiarygodnym partnerem dla przemysłu i branży budowy maszyn i urządzeń. KIPP opracowuje produkty i testuje je w ramach kontroli jakości całkowicie we własnym zakresie. Dzięki bogatym zasobom produkcyjnym, standardowe zespoły elementów i pojedyncze części mogą być realizowane jako rozwiązania specjalne. Przy opracowywaniu przez KIPP części użytkowych zwracamy szczególną uwagę na ergonomię i stabilność. HEINRICH KIPP WERK istnieje od 1919 roku, a od 1950 roku kładzie nacisk na samonapędzające się narzędzia mocujące, takie jak klasyczna dźwignia mocująca KIPP. Firma zatrudnia ponad 350 pracowników i jest obecna w ponad 50 krajach.

  Witryna www Open In New icon
 2. HEINRICH KIPP WERK GMBH & CO. KG - RUSSIA

  Rosja

  Verified by europages badge

  Zakład HEINRICH KIPP WERK jest producentem w dziedzinie techniki zaciskowej, elementów standardowych oraz elementów obsługi. Firma produkuje w swoim zakładzie w Niemczech przy użyciu szerokiego asortymentu maszyn. W ofercie znajduje się ponad 25 000 artykułów, szybko dostępnych w centrum logistycznym na miejscu. Dlatego KIPP jest wiarygodnym partnerem dla przemysłu i branży budowy maszyn i urządzeń. KIPP opracowuje produkty i testuje je w ramach kontroli jakości całkowicie we własnym zakresie. Dzięki bogatym zasobom produkcyjnym, standardowe zespoły elementów i pojedyncze części mogą być realizowane jako rozwiązania specjalne. Przy opracowywaniu przez KIPP części użytkowych zwracamy szczególną uwagę na ergonomię i stabilność. HEINRICH KIPP WERK istnieje od 1919 roku, a od 1950 roku kładzie nacisk na samonapędzające się narzędzia mocujące, takie jak klasyczna dźwignia mocująca KIPP. Firma zatrudnia ponad 350 pracowników i jest obecna w ponad 50 krajach.

  Witryna www Open In New icon
 3. EREDI BAITELLI SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Produkcja części i komponentów zaprojektowanych wg planów, od 1, 5 mm do 37 mm, z mosiądzu, aluminium, AVP i miękkiej stali. Warsztat mechaniki precyzyjnej, obróbka precyzyjna dla sektorów: samochodowego, ogumienia, do zastosowania hydro i termo-sanitarnego, złączki gazowe, zawory, armatura. Działalność przedsiębiorstwa Eredi Baitelli SpA opiera się na strategicznych filarach, którymi są doświadczenie, zdolności dostosowawcze i technologia. Przedsiębiorstwo posiadające certyfikat ISO 9001.

  Witryna www Open In New icon
 4. ARTAFAST SNC

  Włochy

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo certyfikowane. Od 1980 roku firma Artafast specjalizuje się w produkcji nakrętek klatkowych ze stali nierdzewnej i ze stali hartowanej, od M3 do M12. Firma produkuje również kwadratowe nakrętki klatkowe do ciągłości masy, nakrętki klatkowe ze skrzydłami i śruby klatkowe ze skrzydłami.

  Witryna www Open In New icon
 5. PRESSVIT S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  PRESSVIT s.r.l. specjalizuje się w produkcji specjalnych elementów formowanych na zimno i wytwarzanych na podstawie rysunku dostarczanego przez Klienta lub produkowanych w zależności od ostatecznego przeznaczenia produktu. Szeroka gama produkowanych śrub obejmuje śruby ze wstępnie zamontowaną podkładką – śruby do spawania (wyładowanie kondensatora, łukowe, projekcyjne) – Śruby wandaloodporne, nieodkręcalne, zabezpieczające – Cięgna, gwoździe, tuleje wewnętrznie gwintowane – Śruby mocujące ze zredukowanym trzonem – Wykrawane łby – Śruby do plastiku, szybie skoki, skoki specjalne – Śruby samozaciskowe do cienkich blach – Śruby samogwintujące, samoformujące, trójskrzydłowe samowiercące, triplast – Nity młotkowe, moletowane – Gwoździe półperforowane, pełne, z przewężeniami – Śruby odzyskane z usuwania – Śruby specjalne według rysunku.PRESSVIT s.r.l. dostarcza wszelkiego rodzaju jednolite śruby, oferując gamę, która zaczyna się od średnicy 2 mm a kończy na średnicy 16 mm..

  Witryna www Open In New icon
 6. ARTAFAST SNC

  Włochy

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo certyfikowane. Od 1980 roku firma Artafast specjalizuje się w produkcji nakrętek klatkowych ze stali nierdzewnej i ze stali hartowanej, od M3 do M12. Firma produkuje również kwadratowe nakrętki klatkowe do ciągłości masy, nakrętki klatkowe ze skrzydłami i śruby klatkowe ze skrzydłami.

  Witryna www Open In New icon
 7. MÜHL GMBH BEFESTIGUNGSMATERIALIEN

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MÜHL, w Leopoldshöhe, jest kompetentnym producentem w dziedzinie innowacyjnich technologii mocowania. Wyszkoleni specjaliści od sprzedaży doradzają w wyborze i zapewniają szybką i ekonomiczą realizację każdego zamówienia. MÜHL oferuje interesujący asortyment standardowych i niestandardowych połączeń śrubowych w różnych wersjach i materiałach. Szybka realizacja zamówień dzięki usługom 24/24. Jakość produktu jest u nas na pierwszym miejscu.

  Witryna www Open In New icon
 8. SPECIAL BOLT

  Włochy

  Verified by europages badge

  Special Bolt SRL jest idealnym partnerem w następujących sektorach przemysłowych: mechaniczny, budowlany, robót ziemnych, samochodowy, instalacyjny, itd. Śruby i śruby z nakrętkami, śruby specjalne. Ściągi i nakrętki o średn. 8-80. Długość. Firma produkuje ściągi, śruby z nakrętkami, nakrętki, śruby i zamocowania. Firma realizuje również produkty specjalne według rysunku.

  Witryna www Open In New icon
 9. DELTA OFFICINA MECCANICA SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Założona w 1953 roku, firma Delta Officina Meccanica ma siedzibę w Desio, w prowincji Monza i Brianza. Wyspecjalizowana w formowaniu na zimno śrub stalowych, odpowiadających normom, z łbem z sześciokątnym gniazdem i sześciopłatowym (Torx), z gwintem metrycznym kategorii 8, 8 i 10, 9 od 2, 5 do 10 metrów. Produkujemy na zamówienie elementy specjalne według planu, wykonujemy gwinty lewoskrętne i drobnozwojne, a także produkujemy pręty toczone z gwintem metrycznym. Oprócz rynku włoskiego, współpracujemy od wielu lat z głównymi podmiotami handlowymi w branży.

  Witryna www Open In New icon
 10. MLA FIXINGS

  Belgia

  Verified by europages badge

  MLA Fixings specjalizuje się w mocowaniach do elewacji i dachów. Opracowaliśmy nasz własny system mocowań o nazwie Dualfix składający się z kołków izolacyjnych i kotew wkręcanych. Produkujemy kotwy z użyciem opatentowanego przez nas drutu trwałego, stali nierdzewnej/RVS oraz stali nierdzewnej do sufitów podwieszanych. Produkujemy również sprzęgacze, wsporniki walcowe, w tym także niestandardowe robione na miarę. Oferujemy także śruby do elewacji i dachów. Oraz między innymi śruby Sarkin i śruby dystansowe do konstrukcji nośnych drewnianych i aluminiowych.

  Witryna www Open In New icon
Filtry

Wyniki dla

Śruby - Import eksport

Liczba wyników

14 357 przedsiębiorstwa