• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • śruby specjalne na zlecenie

Wyniki dla

Śruby specjalne na zlecenie - Import eksport

 1. KALELILER CIVATA SAN VE TIC A.S / FASTENERS

  Turcja

  Verified by europages badge

  Założone w 1995 roku, przedsiębiorstwo KALELILER FASTENERS jest wiodącym producentem stalowych elementów złącznych, mieszczącym się w Ankarze, Turcja. Dostarczamy produkty wysokiej jakości i stajemy się preferowanym, światowym dostawcą elementów złącznych. Dysponując zakładem produkcyjnym o powierzchni 14, 000 m2, w tym 10, 000 m2 pod dachem w Ankarze/Saray, łączymy naszą bogatą spuściznę z podejściem ukierunkowanym na klienta. W KALELILER FASTENERS, najważniejsze jest zadowolenie klienta. Osiągamy doskonałe wyniki w produkcji śrub, śrub dwustronnych, śrub kotwiących i nakrętek, stosując metody kucia na gorąco i formowania na zimno. Nasza ekspertyza rozciąga się po różnego typu stalowe elementy złączne, oferując powłoki elektro-ocynkowane i ocynkowane ogniowo. Ponadto, specjalizujemy się w powlekaniu geomet i cynkowo-niklowym, koncentrując się na produkcji śrub na wielką skalę, a także specjalnych elementów złącznych metodą kucia na gorąco. Zaspokajamy potrzeby wielu branż przemysłowych, takich jak energetyczna, budowlana, części przemysłowych, konstrukcji stalowych, budowy lotnisk, rafineryjna i przemysłu maszynowego. Nasze zaawansowane maszyny i urządzenia umożliwiają efektywną produkcję wysokiej jakości elementów, zgodnie z życzeniami klienta. Nasz potencjał obejmuje cięcie automatyczne, kucie na gorąco, formowanie na zimno, obróbkę skrawaniem, walcowanie gwintów, obróbkę cieplną, powlekanie i kontrolę jakości. Pod znakiem KLR, dostarczamy śruby i wkręty o średnicy od M 12 do M 80, pręty gwintowane oraz śruby dwustronne od M 8 do M 220 mm, a także nakrętki o długości od M 20 to M 80. Oferujemy także śruby kotwiące, śruby typu U i J. Ponadto, utrzymujemy duże zapasy różnych elementów złącznych. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. ARTAFAST SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo certyfikowane. Od 1980 roku firma Artafast specjalizuje się w produkcji nakrętek klatkowych ze stali nierdzewnej i ze stali hartowanej, od M3 do M12. Firma produkuje również kwadratowe nakrętki klatkowe do ciągłości masy, nakrętki klatkowe ze skrzydłami i śruby klatkowe ze skrzydłami.

 3. SHUTDOWN FASTENERS AND SPECIALS BELGIUM

  Belgia

  Verified by europages badge

  SFSB : Firma z 20-letnim doświadczeniem w branży. Specjalizujemy się w pilnych zamówieniach ze składu lub z produkcji wg. rysunku lub specyfikacji i szybkich dostawach (nawet od kilku godzin do kilku dni od zamówienia). Nasz asortyment to śruby dwustronne ASTM i DIN, śruby do turbin, śruby dla wysokich temperatur, śruby wg. DIN 2510 i nakrętki wszystkich typów, oraz części specjalnych. Wszystkie zamówienia posiadają certyfikaty EN 10204 3.1. Główni odbiorcy to przemysł wydobywczy, morski, energetyczny, petrochemiczny i ciężki. Oferujemy wszystkie średnice, długości i materiały.

 4. NINGBO FRIMA INDUSTRY CO. LTD.

  Chiny

  Verified by europages badge

  Firma NINGBO FRIMA INDUSTRY CO. LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Samochody turystyczne. Jest również obecna w dziedzinach Śruby specjalne na zlecenie, Części obrabiane CNC, części do motocykli, precyzyjna obróbka części, obróbka części aluminiowych, obróbka części mosiężnych, obróbka części ze stali nierdzewnej, obróbka cnc, i frezowanie cnc. Ma siedzibę w Ningbo, Chiny.

 5. ASSOCIATED NORM+DREH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ASSOCIATED NORM+DREH GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Resory sprężynowe. Jest również obecna w dziedzinach Śruby, Śruby specjalne na zlecenie, Pręty gwintowane, Śruby, Śruby specjalne na zlecenie, nakrętki, Pręty gwintowane, Części obrabiane CNC, i Części obrabiane wielopinowe. Ma siedzibę w Velbert, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PENCOM ENGINEERING LIMITED (SP Z O O)

  Polska

  Pencom Engineering to międzynarodowy producent elementów złącznych z 40 letnim doświadczeniem. Produkujemy c-parts - elementy standardowe i rysunkowe. Śruby, nakrętki, podkładki, inserty do tworzyw sztucznych, wkłady gwintowe, sprężyny, pemy, elementy wciskane do cienkich blach, wkręty do tworzyw, nity, piny prowadzące, wsporniki i podkładki dystansowe, elementy mechanicze do SMT, łączniki z tworzyw sztucznych etc. Nasze główne gałęzie sprzedaży to: - inserty mosiężne i stalowe dla branży tworzywa sztuczne obudowy z tworzyw i tworzywa konstrukcyjne - precyzyjne elementy złączne dla producentów EMS -produkcja elementów specjalnych- rysunkowych zgodnych z wymaganiami klienta. Pencom posiada 4 zakłady produkcyjne i sieć sprzedaży w ponad 25 miejscach na świecie.

 2. AXXATRONIC GMBH

  Niemcy

  Firma AXXATRONIC GmbH jest jednym z wiodących dostawców komponentów elektromechanicznych. Od ponad trzydziestu lat firma proponuje wybiegający w przyszłość zakres usług. Nasza bogata oferta obejmuje śruby dystansowe z własnej produkcji, obudowy elektroniczne, opaski kablowe i akcesoria renomowanego producenta opasek kablowych PANDUIT z USA, złącza i inne komponenty, takie jak wyłączniki bezpieczeństwa, wyłączniki krańcowe, bezpieczniki topikowe, uchwyty bezpiecznikowe, etykiety, zabezpieczenia krawędziowe itp. Ponadto jesteśmy bliskim partnerem producenta obudów i komponentów CamdenBoss z Anglii. AXXATRONIC jest właściwym partnerem dla małych i dużych projektów. Oprócz naszego standardowego asortymentu, produkujemy również śruby dystansowe według rysunków. Dla naszych obudów elektronicznych oferujemy indywidualną obróbkę mechaniczną i/lub nadruk, lub też całkowicie specyficzne dla danego zastosowania obudowy, zgodnie z Państwa specyfikacjami.

 3. MASSARD SAS

  Francja

  Massard & Cie: rozwiązanie z zakresu toczenia z pręta. Producent części toczonych z pręta według planu i specjalista w dziedzinie części długich, od Ø2 do Ø60 mm w prętach do Ø 200mm w kawałkach: Śruby dwustronne, Ściągi, Wkładki, Złączki, Zatyczki. Obrabiamy wszelkiego rodzaju części obrotowe. Działalność: Toczenie z pręta – pręty gwintowane, sworznie – Wkładki do wgrzewania lub samogwintujące – Zamocowania przemysłowe o bardzo wysokiej sprawności (silnik, itd.) – Śruby i nakrętki, śruby ze stali specjalnych, stali nierdzewnej, tytanu, inkonelu, polimeru.

 4. METALZBYT ANDRZEJ PIKIEWICZ

  Polska

  Produkcja i sprzedaż hurtowa elementów złącznych. Produkcja śrub, wkrętów, nitów, szpilek metrycznych, śrub oczkowych.

 5. I.C.F. SRL - VITERIA E MINUTERIE METALLICHE

  Włochy

  Firma I.C.F. SRL - VITERIA E MINUTERIE METALLICHE, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Śruby specjalne na zlecenie. Jest również obecna w dziedzinach SMALL METAL PARTS, SMALL METAL PARTS, Śruby i nakrętki specjalne, Special screw, i standard screws. Ma siedzibę w Origgio, Włochy.

 1. SMG INDUSTRIE

  Francja

  Firma SMG INDUSTRIE, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Mechanika precyzyjna. Jest również obecna w dziedzinach Śruby specjalne na zlecenie, Śruby i nakrętki specjalne, Special screw, i Śruby specjalne na zlecenie. Ma siedzibę w Neyron, Francja.

 2. SONDERSCHRAUBEN GÜLDNER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma SONDERSCHRAUBEN GÜLDNER GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Śruby specjalne na zlecenie. Ma siedzibę w Niederstetten, Niemcy.

 1. SFC (EUROPE) LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SFC (EUROPE) LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Śruby specjalne na zlecenie. Ma siedzibę w Wolverhampton, Zjednoczone Królestwo.

 2. VEDIA GROUP

  Turcja

  Firma VEDIA GROUP, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Torby skórzane. Jest również obecna w dziedzinach Śruby specjalne na zlecenie, Kołki łączne, Śruby specjalne na zlecenie, zestaw walizek, i Kołki łączne. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. MCS KELEPCE VE HAVLUPAN

  Turcja

  Firma MCS KELEPCE VE HAVLUPAN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Śruby specjalne na zlecenie. Jest również obecna w dziedzinach pierścienie mocujące do rur, klipsy metalowe, i śruby z nakrętkami. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. ZOPPELLETTO S.P.A.

  Włochy

  Firma ZOPPELLETTO S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Śruby specjalne na zlecenie. Jest również obecna w dziedzinach korki do chłodnic, pierścienie, i broszki. Ma siedzibę w Torri Di Quartesolo, Włochy.

 5. DELMON TRADING LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma DELMON TRADING LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Śruby specjalne na zlecenie. Jest również obecna w dziedzinach świeże pistacje, i pesto z pistacjami. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 6. BROOKS FORGINGS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BROOKS FORGINGS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Śruby specjalne na zlecenie. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły gospodarstwa domowego, metalowe, i Artykuły gospodarstwa domowego, metalowe. Ma siedzibę w Cradley Heath, Zjednoczone Królestwo.

 7. WAGENER & SIMON WASI GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma WAGENER & SIMON WASI GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Resory i sprężyny, Montowanie, przytwierdzanie - artykuły żelazne, Śruby i nakrętki, Śruby specjalne na zlecenie, Resory i sprężyny, Montowanie, przytwierdzanie - artykuły żelazne, Śruby i nakrętki, i Śruby specjalne na zlecenie. Ma siedzibę w Wuppertal, Niemcy.

 8. ETS THEVENIN COMPAGNIE

  Francja

  Firma ETS THEVENIN COMPAGNIE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Śruby i nakrętki. Jest również obecna w dziedzinach Śruby specjalne na zlecenie, Śruby specjalne na zlecenie, zamocowania, Śruby i ich akcesoria - maszyny, i Śruby z nakrętkami śruby i nakrętki tytanowe. Ma siedzibę w Thilay, Francja.

 1. INFA S.R.L.

  Włochy

  Firma INFA S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Śruby specjalne na zlecenie. Jest również obecna w dziedzinach Śruby i nakrętki, SMALL METAL PARTS, Śruby i nakrętki, SMALL METAL PARTS, i Producent kroków. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 2. ZOBEL

  Francja

  Firma ZOBEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Śruby specjalne na zlecenie. Jest również obecna w dziedzinach Śruby i nakrętki specjalne, i Śruby dla branży petrochemicznej. Ma siedzibę w Fleurbaix, Francja.

 3. BECK TECHNOLOGIES

  Francja

  Firma BECK TECHNOLOGIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Śruby i nakrętki. Jest również obecna w dziedzinach Śruby specjalne na zlecenie, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Śruby specjalne na zlecenie, artykuły do mocowania, przyrządy mocujące, i Stal i metale - obróbka skrawaniem. Ma siedzibę w Aillevillers-Et-Lyaumont, Francja.

 4. BOLT KING

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BOLT KING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Śruby i nakrętki. Jest również obecna w dziedzinach Śruby specjalne na zlecenie, Śruby specjalne na zlecenie, i Śruby i nakrętki specjalne. Ma siedzibę w Telford, Zjednoczone Królestwo.

 5. COMMERCIAL FASTENERS SRL

  Włochy

  Firma COMMERCIAL FASTENERS SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pręty gwintowane. Jest również obecna w dziedzinach Śruby i nakrętki, Śruby specjalne na zlecenie, śruby, stal nierdzewna, Śruby i nakrętki, i Śruby specjalne na zlecenie. Ma siedzibę w Ostra Vetere (fraz. Pongelli), Włochy.

 6. BOULONNERIES ET VISSERIES DE SABLE

  Francja

  Firma BOULONNERIES ET VISSERIES DE SABLE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Śruby i nakrętki. Jest również obecna w dziedzinach Śruby specjalne na zlecenie, Nity, Śruby specjalne na zlecenie, i Nity. Ma siedzibę w Sablé-Sur-Sarthe, Francja.

 7. TROJAN SPECIAL FASTENERS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma TROJAN SPECIAL FASTENERS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Śruby specjalne na zlecenie. Ma siedzibę w Birmingham, Zjednoczone Królestwo.

 8. UNION FASTENERS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma UNION FASTENERS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Śruby specjalne na zlecenie. Ma siedzibę w Wednesbury, Zjednoczone Królestwo.

 9. GERIMEX

  Holandia

  Firma GERIMEX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szlifowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Śruby specjalne na zlecenie, Frezowanie i toczenie gumy i tworzyw sztucznych, Obróbka powierzchniowa stali i metali, Śruby specjalne na zlecenie, i Frezowanie i toczenie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Hengelo Ov, Holandia.

 10. RM MINUTERIE SRL

  Włochy

  Firma RM MINUTERIE SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Śruby specjalne na zlecenie. Ma siedzibę w MONTE MARENZO, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo