• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • śruby specjalne na zlecenie

Wyniki dla

Śruby specjalne na zlecenie - Import eksport

 1. HEINRICH KIPP WERK GMBH & CO. KG - RUSSIA

  Rosja

  Zakład HEINRICH KIPP WERK jest producentem w dziedzinie techniki zaciskowej, elementów standardowych oraz elementów obsługi. Firma produkuje w swoim zakładzie w Niemczech przy użyciu szerokiego asortymentu maszyn. W ofercie znajduje się ponad 65 000 artykułów, szybko dostępnych w centrum logistycznym na miejscu. Dlatego KIPP jest wiarygodnym partnerem dla przemysłu i branży budowy maszyn i urządzeń. KIPP opracowuje produkty i testuje je w ramach kontroli jakości całkowicie we własnym zakresie. Dzięki bogatym zasobom produkcyjnym, standardowe zespoły elementów i pojedyncze części mogą być realizowane jako rozwiązania specjalne. Przy opracowywaniu przez KIPP części użytkowych zwracamy szczególną uwagę na ergonomię i stabilność. HEINRICH KIPP WERK istnieje od 1919 roku, a od 1950 roku kładzie nacisk na samonapędzające się narzędzia mocujące, takie jak klasyczna dźwignia mocująca KIPP. Firma zatrudnia ponad 480 pracowników i jest obecna w ponad 50 krajach.

 2. ARTAFAST SNC

  Włochy

  Przedsiębiorstwo certyfikowane. Od 1980 roku firma Artafast specjalizuje się w produkcji nakrętek klatkowych ze stali nierdzewnej i ze stali hartowanej, od M3 do M12. Firma produkuje również kwadratowe nakrętki klatkowe do ciągłości masy, nakrętki klatkowe ze skrzydłami i śruby klatkowe ze skrzydłami.

 3. SHUTDOWN FASTENERS AND SPECIALS BELGIUM

  Belgia

  SFSB : Firma z 20-letnim doświadczeniem w branży. Specjalizujemy się w pilnych zamówieniach ze składu lub z produkcji wg. rysunku lub specyfikacji i szybkich dostawach (nawet od kilku godzin do kilku dni od zamówienia). Nasz asortyment to śruby dwustronne ASTM i DIN, śruby do turbin, śruby dla wysokich temperatur, śruby wg. DIN 2510 i nakrętki wszystkich typów, oraz części specjalnych. Wszystkie zamówienia posiadają certyfikaty EN 10204 3.1. Główni odbiorcy to przemysł wydobywczy, morski, energetyczny, petrochemiczny i ciężki. Oferujemy wszystkie średnice, długości i materiały.

 4. NINGBO FRIMA INDUSTRY CO. LTD.

  Chiny

 5. ASSOCIATED NORM+DREH GMBH

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SONDERSCHRAUBEN GÜLDNER GMBH & CO. KG

  Niemcy

 2. PENCOM ENGINEERING LIMITED (SP Z O O)

  Polska

  Pencom Engineering to międzynarodowy producent elementów złącznych z 40 letnim doświadczeniem. Produkujemy c-parts - elementy standardowe i rysunkowe. Śruby, nakrętki, podkładki, inserty do tworzyw sztucznych, wkłady gwintowe, sprężyny, pemy, elementy wciskane do cienkich blach, wkręty do tworzyw, nity, piny prowadzące, wsporniki i podkładki dystansowe, elementy mechanicze do SMT, łączniki z tworzyw sztucznych etc. Nasze główne gałęzie sprzedaży to: - inserty mosiężne i stalowe dla branży tworzywa sztuczne obudowy z tworzyw i tworzywa konstrukcyjne - precyzyjne elementy złączne dla producentów EMS -produkcja elementów specjalnych- rysunkowych zgodnych z wymaganiami klienta. Pencom posiada 4 zakłady produkcyjne i sieć sprzedaży w ponad 25 miejscach na świecie.

  Wszystkie wyroby na "śruby specjalne na zlecenie"

 3. AXXATRONIC GMBH

  Niemcy

  Firma AXXATRONIC GmbH jest jednym z wiodących dostawców komponentów elektromechanicznych. Od ponad trzydziestu lat firma proponuje wybiegający w przyszłość zakres usług. Nasza bogata oferta obejmuje śruby dystansowe z własnej produkcji, obudowy elektroniczne, opaski kablowe i akcesoria renomowanego producenta opasek kablowych PANDUIT z USA, złącza i inne komponenty, takie jak wyłączniki bezpieczeństwa, wyłączniki krańcowe, bezpieczniki topikowe, uchwyty bezpiecznikowe, etykiety, zabezpieczenia krawędziowe itp. Ponadto jesteśmy bliskim partnerem producenta obudów i komponentów CamdenBoss z Anglii. AXXATRONIC jest właściwym partnerem dla małych i dużych projektów. Oprócz naszego standardowego asortymentu, produkujemy również śruby dystansowe według rysunków. Dla naszych obudów elektronicznych oferujemy indywidualną obróbkę mechaniczną i/lub nadruk, lub też całkowicie specyficzne dla danego zastosowania obudowy, zgodnie z Państwa specyfikacjami.

 4. MASSARD SAS

  Francja

  Massard & Cie: rozwiązanie z zakresu toczenia z pręta. Producent części toczonych z pręta według planu i specjalista w dziedzinie części długich, od Ø2 do Ø60 mm w prętach do Ø 200mm w kawałkach: Śruby dwustronne, Ściągi, Wkładki, Złączki, Zatyczki. Obrabiamy wszelkiego rodzaju części obrotowe. Działalność: Toczenie z pręta – pręty gwintowane, sworznie – Wkładki do wgrzewania lub samogwintujące – Zamocowania przemysłowe o bardzo wysokiej sprawności (silnik, itd.) – Śruby i nakrętki, śruby ze stali specjalnych, stali nierdzewnej, tytanu, inkonelu, polimeru.

 5. METALZBYT ANDRZEJ PIKIEWICZ

  Polska

  Produkcja i sprzedaż hurtowa elementów złącznych. Produkcja śrub, wkrętów, nitów, szpilek metrycznych, śrub oczkowych.

 1. I.C.F. SRL - VITERIA E MINUTERIE METALLICHE

  Włochy

 2. SMG INDUSTRIE

  Francja

 1. SFC (EUROPE) LTD

  Zjednoczone Królestwo

 2. VEDIA GROUP

  Turcja

 3. ETS THEVENIN COMPAGNIE

  Francja

 4. BOLT KING

  Zjednoczone Królestwo

 5. ZOBEL

  Francja

 6. TROJAN SPECIAL FASTENERS LTD

  Zjednoczone Królestwo

 7. BROOKS FORGINGS LTD

  Zjednoczone Królestwo

 8. DELMON TRADING LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

 1. INFA S.R.L.

  Włochy

 2. RATTAN INDUSTRIES (INDIA)

  Indie

 3. ZOPPELLETTO S.P.A.

  Włochy

 4. COMMERCIAL FASTENERS SRL

  Włochy

 5. MCS KELEPCE VE HAVLUPAN

  Turcja

 6. RM MINUTERIE SRL

  Włochy

 7. UNION FASTENERS

  Zjednoczone Królestwo

 8. TOV "UKRGAZPROMSERVÍS"

  Ukraina

 9. BMZ SRL SPECIAL FASTENERS

  Włochy

 10. MKF SERVICES

  Zjednoczone Królestwo