• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • śruby specjalne na zlecenie

Wyniki dla

Śruby specjalne na zlecenie - Import eksport

 1. KALELILER CIVATA SAN VE TIC A.S / FASTENERS

  Turcja

  Verified by europages badge

  Założone w 1995 roku, przedsiębiorstwo KALELILER FASTENERS jest wiodącym producentem stalowych elementów złącznych, mieszczącym się w Ankarze, Turcja. Dostarczamy produkty wysokiej jakości i stajemy się preferowanym, światowym dostawcą elementów złącznych. Dysponując zakładem produkcyjnym o powierzchni 14, 000 m2, w tym 10, 000 m2 pod dachem w Ankarze/Saray, łączymy naszą bogatą spuściznę z podejściem ukierunkowanym na klienta. W KALELILER FASTENERS, najważniejsze jest zadowolenie klienta. Osiągamy doskonałe wyniki w produkcji śrub, śrub dwustronnych, śrub kotwiących i nakrętek, stosując metody kucia na gorąco i formowania na zimno. Nasza ekspertyza rozciąga się po różnego typu stalowe elementy złączne, oferując powłoki elektro-ocynkowane i ocynkowane ogniowo. Ponadto, specjalizujemy się w powlekaniu geomet i cynkowo-niklowym, koncentrując się na produkcji śrub na wielką skalę, a także specjalnych elementów złącznych metodą kucia na gorąco. Zaspokajamy potrzeby wielu branż przemysłowych, takich jak energetyczna, budowlana, części przemysłowych, konstrukcji stalowych, budowy lotnisk, rafineryjna i przemysłu maszynowego. Nasze zaawansowane maszyny i urządzenia umożliwiają efektywną produkcję wysokiej jakości elementów, zgodnie z życzeniami klienta. Nasz potencjał obejmuje cięcie automatyczne, kucie na gorąco, formowanie na zimno, obróbkę skrawaniem, walcowanie gwintów, obróbkę cieplną, powlekanie i kontrolę jakości. Pod znakiem KLR, dostarczamy śruby i wkręty o średnicy od M 12 do M 80, pręty gwintowane oraz śruby dwustronne od M 8 do M 220 mm, a także nakrętki o długości od M 20 to M 80. Oferujemy także śruby kotwiące, śruby typu U i J. Ponadto, utrzymujemy duże zapasy różnych elementów złącznych. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. HEINRICH KIPP WERK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HEINRICH KIPP WERK jest producentem w zakresie technologii mocującej, standardowych elementów maszyn oraz elementów manipulacyjnych. Nowoczesny park maszynowy pozwala nam produkować na najwyższym poziomie. Rozwinięty park maszynowy pozwala na realizację elementów standardowych, podzespołów oraz rozwiązań specjalnych. Nasza oferta obejmuje 65 000 części, których szybką dostępność gwarantuje centrum logistyczne. KIPP tworzy produkty od początku do końca we własnym zakresie i poddaje je wielokrotnej kontroli zgodnie z systemem zapewniania jakości. Wszystkie cechuje niezawodne działanie, trwałość i krótki czas dostawy. Ergonomia i stabilność są podstawą każdego nowego projektu. W katalogach KIPP znajdą Państwo wyłącznie produkty, co do których mamy 100% przekonanie. To zasada, która przyświeca tej rodzinnej firmie o wielopokoleniowej tradycji.

 3. ARTAFAST SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo certyfikowane. Od 1980 roku firma Artafast specjalizuje się w produkcji nakrętek klatkowych ze stali nierdzewnej i ze stali hartowanej, od M3 do M12. Firma produkuje również kwadratowe nakrętki klatkowe do ciągłości masy, nakrętki klatkowe ze skrzydłami i śruby klatkowe ze skrzydłami.

 4. SHUTDOWN FASTENERS AND SPECIALS BELGIUM

  Belgia

  Verified by europages badge

  SFSB : Firma z 20-letnim doświadczeniem w branży. Specjalizujemy się w pilnych zamówieniach ze składu lub z produkcji wg. rysunku lub specyfikacji i szybkich dostawach (nawet od kilku godzin do kilku dni od zamówienia). Nasz asortyment to śruby dwustronne ASTM i DIN, śruby do turbin, śruby dla wysokich temperatur, śruby wg. DIN 2510 i nakrętki wszystkich typów, oraz części specjalnych. Wszystkie zamówienia posiadają certyfikaty EN 10204 3.1. Główni odbiorcy to przemysł wydobywczy, morski, energetyczny, petrochemiczny i ciężki. Oferujemy wszystkie średnice, długości i materiały.

 5. NINGBO FRIMA INDUSTRY CO. LTD.

  Chiny

  Verified by europages badge

  Firma NINGBO FRIMA INDUSTRY CO. LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Samochody turystyczne. Jest również obecna w dziedzinach Śruby specjalne na zlecenie, Części obrabiane CNC, części do motocykli, precyzyjna obróbka części, obróbka części aluminiowych, obróbka części mosiężnych, obróbka części ze stali nierdzewnej, obróbka cnc, i frezowanie cnc. Ma siedzibę w Ningbo, Chiny.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ASSOCIATED NORM+DREH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ASSOCIATED NORM+DREH GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Resory sprężynowe. Jest również obecna w dziedzinach Śruby, Śruby specjalne na zlecenie, Pręty gwintowane, Śruby, Śruby specjalne na zlecenie, nakrętki, Pręty gwintowane, Części obrabiane CNC, i Części obrabiane wielopinowe. Ma siedzibę w Velbert, Niemcy.

 2. SONDERSCHRAUBEN GÜLDNER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SONDERSCHRAUBEN GÜLDNER GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Śruby specjalne na zlecenie. Ma siedzibę w Niederstetten, Niemcy.

 3. PENCOM ENGINEERING LIMITED (SP Z O O)

  Polska

  Pencom Engineering to międzynarodowy producent elementów złącznych z 40 letnim doświadczeniem. Produkujemy c-parts - elementy standardowe i rysunkowe. Śruby, nakrętki, podkładki, inserty do tworzyw sztucznych, wkłady gwintowe, sprężyny, pemy, elementy wciskane do cienkich blach, wkręty do tworzyw, nity, piny prowadzące, wsporniki i podkładki dystansowe, elementy mechanicze do SMT, łączniki z tworzyw sztucznych etc. Nasze główne gałęzie sprzedaży to: - inserty mosiężne i stalowe dla branży tworzywa sztuczne obudowy z tworzyw i tworzywa konstrukcyjne - precyzyjne elementy złączne dla producentów EMS -produkcja elementów specjalnych- rysunkowych zgodnych z wymaganiami klienta. Pencom posiada 4 zakłady produkcyjne i sieć sprzedaży w ponad 25 miejscach na świecie.

 4. AXXATRONIC GMBH

  Niemcy

  Firma AXXATRONIC GmbH jest jednym z wiodących dostawców komponentów elektromechanicznych. Od ponad trzydziestu lat firma proponuje wybiegający w przyszłość zakres usług. Nasza bogata oferta obejmuje śruby dystansowe z własnej produkcji, obudowy elektroniczne, opaski kablowe i akcesoria renomowanego producenta opasek kablowych PANDUIT z USA, złącza i inne komponenty, takie jak wyłączniki bezpieczeństwa, wyłączniki krańcowe, bezpieczniki topikowe, uchwyty bezpiecznikowe, etykiety, zabezpieczenia krawędziowe itp. Ponadto jesteśmy bliskim partnerem producenta obudów i komponentów CamdenBoss z Anglii. AXXATRONIC jest właściwym partnerem dla małych i dużych projektów. Oprócz naszego standardowego asortymentu, produkujemy również śruby dystansowe według rysunków. Dla naszych obudów elektronicznych oferujemy indywidualną obróbkę mechaniczną i/lub nadruk, lub też całkowicie specyficzne dla danego zastosowania obudowy, zgodnie z Państwa specyfikacjami.

 5. MASSARD SAS

  Francja

  Massard & Cie: rozwiązanie z zakresu toczenia z pręta. Producent części toczonych z pręta według planu i specjalista w dziedzinie części długich, od Ø2 do Ø60 mm w prętach do Ø 200mm w kawałkach: Śruby dwustronne, Ściągi, Wkładki, Złączki, Zatyczki. Obrabiamy wszelkiego rodzaju części obrotowe. Działalność: Toczenie z pręta – pręty gwintowane, sworznie – Wkładki do wgrzewania lub samogwintujące – Zamocowania przemysłowe o bardzo wysokiej sprawności (silnik, itd.) – Śruby i nakrętki, śruby ze stali specjalnych, stali nierdzewnej, tytanu, inkonelu, polimeru.

 1. METALZBYT ANDRZEJ PIKIEWICZ

  Polska

  Produkcja i sprzedaż hurtowa elementów złącznych. Produkcja śrub, wkrętów, nitów, szpilek metrycznych, śrub oczkowych.

 2. I.C.F. SRL - VITERIA E MINUTERIE METALLICHE

  Włochy

  Firma I.C.F. SRL - VITERIA E MINUTERIE METALLICHE, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Śruby specjalne na zlecenie. Jest również obecna w dziedzinach SMALL METAL PARTS, SMALL METAL PARTS, Śruby i nakrętki specjalne, Special screw, i standard screws. Ma siedzibę w Origgio, Włochy.

 1. SMG INDUSTRIE

  Francja

  Firma SMG INDUSTRIE, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Mechanika precyzyjna. Jest również obecna w dziedzinach Śruby specjalne na zlecenie, Śruby i nakrętki specjalne, Special screw, i Śruby specjalne na zlecenie. Ma siedzibę w Neyron, Francja.

 2. SFC (EUROPE) LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SFC (EUROPE) LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Śruby specjalne na zlecenie. Ma siedzibę w Wolverhampton, Zjednoczone Królestwo.

 3. VEDIA GROUP

  Turcja

  Firma VEDIA GROUP, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Torby skórzane. Jest również obecna w dziedzinach Śruby specjalne na zlecenie, Kołki łączne, Śruby specjalne na zlecenie, zestaw walizek, i Kołki łączne. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. RATTAN INDUSTRIES (INDIA)

  Indie

  Firma RATTAN INDUSTRIES (INDIA), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Śruby specjalne na zlecenie. Ma siedzibę w Ludhiana, Indie.

 5. DELMON TRADING LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma DELMON TRADING LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Śruby specjalne na zlecenie. Jest również obecna w dziedzinach świeże pistacje, i pesto z pistacjami. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 6. ZOBEL

  Francja

  Firma ZOBEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Śruby specjalne na zlecenie. Jest również obecna w dziedzinach Śruby i nakrętki specjalne, i Śruby dla branży petrochemicznej. Ma siedzibę w Fleurbaix, Francja.

 7. BOLT KING

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BOLT KING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Śruby i nakrętki. Jest również obecna w dziedzinach Śruby specjalne na zlecenie, Śruby specjalne na zlecenie, i Śruby i nakrętki specjalne. Ma siedzibę w Telford, Zjednoczone Królestwo.

 8. BROOKS FORGINGS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BROOKS FORGINGS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Śruby specjalne na zlecenie. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły gospodarstwa domowego, metalowe, i Artykuły gospodarstwa domowego, metalowe. Ma siedzibę w Cradley Heath, Zjednoczone Królestwo.

 1. INFA S.R.L.

  Włochy

  Firma INFA S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Śruby specjalne na zlecenie. Jest również obecna w dziedzinach Śruby i nakrętki, SMALL METAL PARTS, Śruby i nakrętki, SMALL METAL PARTS, i Producent kroków. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 2. ETS THEVENIN COMPAGNIE

  Francja

  Firma ETS THEVENIN COMPAGNIE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Śruby i nakrętki. Jest również obecna w dziedzinach Śruby specjalne na zlecenie, Śruby specjalne na zlecenie, zamocowania, Śruby i ich akcesoria - maszyny, i Śruby z nakrętkami śruby i nakrętki tytanowe. Ma siedzibę w Thilay, Francja.

 3. BECK TECHNOLOGIES

  Francja

  Firma BECK TECHNOLOGIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Śruby i nakrętki. Jest również obecna w dziedzinach Śruby specjalne na zlecenie, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Śruby specjalne na zlecenie, artykuły do mocowania, przyrządy mocujące, i Stal i metale - obróbka skrawaniem. Ma siedzibę w Aillevillers-Et-Lyaumont, Francja.

 4. MCS KELEPCE VE HAVLUPAN

  Turcja

  Firma MCS KELEPCE VE HAVLUPAN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Śruby specjalne na zlecenie. Jest również obecna w dziedzinach pierścienie mocujące do rur, klipsy metalowe, i śruby z nakrętkami. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. WAGENER & SIMON WASI GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma WAGENER & SIMON WASI GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Resory i sprężyny, Montowanie, przytwierdzanie - artykuły żelazne, Śruby i nakrętki, Śruby specjalne na zlecenie, Resory i sprężyny, Montowanie, przytwierdzanie - artykuły żelazne, Śruby i nakrętki, i Śruby specjalne na zlecenie. Ma siedzibę w Wuppertal, Niemcy.

 6. BOULONNERIES ET VISSERIES DE SABLE

  Francja

  Firma BOULONNERIES ET VISSERIES DE SABLE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Śruby i nakrętki. Jest również obecna w dziedzinach Śruby specjalne na zlecenie, Nity, Śruby specjalne na zlecenie, i Nity. Ma siedzibę w Sablé-Sur-Sarthe, Francja.

 7. ZOPPELLETTO S.P.A.

  Włochy

  Firma ZOPPELLETTO S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Śruby specjalne na zlecenie. Jest również obecna w dziedzinach korki do chłodnic, pierścienie, i broszki. Ma siedzibę w Torri Di Quartesolo, Włochy.

 8. COMMERCIAL FASTENERS SRL

  Włochy

  Firma COMMERCIAL FASTENERS SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pręty gwintowane. Jest również obecna w dziedzinach Śruby i nakrętki, Śruby specjalne na zlecenie, śruby, stal nierdzewna, Śruby i nakrętki, i Śruby specjalne na zlecenie. Ma siedzibę w Ostra Vetere (fraz. Pongelli), Włochy.

 9. SUREFAST ENGINEERING LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SUREFAST ENGINEERING LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Śruby i nakrętki. Jest również obecna w dziedzinach Kołki i sworznie ustalające, Śruby specjalne na zlecenie, Kołki i sworznie ustalające, i Śruby specjalne na zlecenie. Ma siedzibę w Wolverhampton, Zjednoczone Królestwo.

 10. BMZ SRL SPECIAL FASTENERS

  Włochy

  Firma BMZ SRL SPECIAL FASTENERS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Śruby specjalne na zlecenie. Jest również obecna w dziedzinach Special screw, stainless steel - nickel alloys - titanium, i metalowa drobnica żelazna toczona. Ma siedzibę w Isso, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo