• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • śruby i nakrętki

Wyniki dla

Śruby i nakrętki - Import eksport

 1. KALELILER CIVATA SAN VE TIC A.S / FASTENERS

  Turcja

  Verified by europages badge

  Założone w 1995 roku, przedsiębiorstwo KALELILER FASTENERS jest wiodącym producentem stalowych elementów złącznych, mieszczącym się w Ankarze, Turcja. Dostarczamy produkty wysokiej jakości i stajemy się preferowanym, światowym dostawcą elementów złącznych. Dysponując zakładem produkcyjnym o powierzchni 14, 000 m2, w tym 10, 000 m2 pod dachem w Ankarze/Saray, łączymy naszą bogatą spuściznę z podejściem ukierunkowanym na klienta. W KALELILER FASTENERS, najważniejsze jest zadowolenie klienta. Osiągamy doskonałe wyniki w produkcji śrub, śrub dwustronnych, śrub kotwiących i nakrętek, stosując metody kucia na gorąco i formowania na zimno. Nasza ekspertyza rozciąga się po różnego typu stalowe elementy złączne, oferując powłoki elektro-ocynkowane i ocynkowane ogniowo. Ponadto, specjalizujemy się w powlekaniu geomet i cynkowo-niklowym, koncentrując się na produkcji śrub na wielką skalę, a także specjalnych elementów złącznych metodą kucia na gorąco. Zaspokajamy potrzeby wielu branż przemysłowych, takich jak energetyczna, budowlana, części przemysłowych, konstrukcji stalowych, budowy lotnisk, rafineryjna i przemysłu maszynowego. Nasze zaawansowane maszyny i urządzenia umożliwiają efektywną produkcję wysokiej jakości elementów, zgodnie z życzeniami klienta. Nasz potencjał obejmuje cięcie automatyczne, kucie na gorąco, formowanie na zimno, obróbkę skrawaniem, walcowanie gwintów, obróbkę cieplną, powlekanie i kontrolę jakości. Pod znakiem KLR, dostarczamy śruby i wkręty o średnicy od M 12 do M 80, pręty gwintowane oraz śruby dwustronne od M 8 do M 220 mm, a także nakrętki o długości od M 20 to M 80. Oferujemy także śruby kotwiące, śruby typu U i J. Ponadto, utrzymujemy duże zapasy różnych elementów złącznych. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. HIP HOMANN IMPORT & PRODUKTIONS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Posiadamy wieloletnie doświadczenie i gwarantujemy trwałość. Posiadamy filie w Altenberge (Niemcy) i Kaohsiung (Tajwan). Działamy globalnie jako systemowy dostawca dla przedsiębiorstw przemysłowych. Trzymaj się mocno! Dzięki naszym wysokiej jakości złączom jesteśmy w stanie bezpiecznie montować różne materiały i komponenty. Abyś mógł skorzystać z naszych złączy, ułatwiamy Ci pracę, oferując indywidualne usługi w zakrese śrubi, nakrętek i innych elementów. Elastyczna usługa! Czy to z naszej siedziby głównej w Altenberge w Westfalii, czy z naszego przedstawicielstwa w Kaohsiung na Tajwanie – dostarczamy nasze produkty firmom przemysłowym z różnych branż na całym świecie.

 3. GERHARD STOLL GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jako firma rodzinna z siedzibą w Pforzheim produkujemy i sprzedajemy elementy i części toczone, standardowe i półprodukty w dziedzinie techniki połączeń, przepływu cieczy, montażu i produkcji. Nasze główne kompetencje dotyczą wyrobu elementów i części toczonych między innymi dla przemysłu motoryzacyjnego, elektrycznego i przetwórstwa tworzyw sztucznych. Dzięki naszemu know-how i doświadczeniu zdobytym od ponad pięciu dekad jesteśmy niezawodnym partnerem w zakresie elementów i części DIN i indywidualnych rozwiązań. Naszym celem jest najlepsze zaopatrzenie naszych klientów. Zapewniamy to poprzez konsekwentne i kompleksowe zarządzanie jakością w oparciu o zasadę ciągłego doskonalenia. Nasze produkty, procesy i przebieg pracy są pod stałą kontrolą. Zgodnie z naszym mottem „Jakość od 1961 roku“ nie tylko polegamy na włanym know-how, na przykład poprzez szkolenia wewnętrzne i dalsze działania szkoleniowe oraz wewnętrzne systemy sugerowania ulepszeń, ale także angażujemy się zewnętrznie w ramach TQM czyli kompleksowego zarządzania jakością.

 4. JÄGER & FRESE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Produkcja i sprzedaż elementów łączących na 3.600 m2 powierzchni produkcyjnej i magazynowej. Nasi klienci to przemysł meblarski, przetwórstwa drewna i budowy schodów, inżynierii maszyn i aparatury, półek oraz wodno-kanalizacyjny i grzewczy. Nasze specjalne usługi: szybkie i punktualne dostawy, montaż, pakowanie i montaż części. Naszą specjalnością jest produkcja śrub regulujących wysokość oraz elementy ślizgowe do mebli wykonane ze stali, stali nierdzewnej i tworzyw sztucznych. Asortyment obejmuje elementy od M 8x10 mm do M 24x300 mm we wszystkich typowych powierzchniach. Możemy pomóc Ci dzięki nowym rozwiązaniom technicznych - razem znajdziemy rozwiązanie Twoich problemów.

 5. ARTAFAST SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo certyfikowane. Od 1980 roku firma Artafast specjalizuje się w produkcji nakrętek klatkowych ze stali nierdzewnej i ze stali hartowanej, od M3 do M12. Firma produkuje również kwadratowe nakrętki klatkowe do ciągłości masy, nakrętki klatkowe ze skrzydłami i śruby klatkowe ze skrzydłami.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. EICHSFELDER SCHRAUBENWERK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Nasza model: Jesteśmy niezależną firmą rodzinną średniej wielkości o wyraźnej orientacji na przyszłość. Pracujemy niezawodnie na wszystkich poziomach, z dbałością o jakość, środowisko i energooszczędność. Dzięki wytwarzanym przez nas produktom tworzymy "najlepsze połączenia". Na tej pdstawowej zasadzie grupa ESW opiera swoją współpracę z klientami, dostawcami, pracownikami i partnerami społecznymi. Nasza wizja: Stajemy się wiodącym producentem komponentów istotnych dla bezpieczeństwa w różnych zastosowaniach technicznych. Nasza misja: Jesteśmy niezawodnymi partnerami. Opracowujemy, produkujemy i dystrybuujemy innowacyjne produkty z metalu-tworzyw sztucznych odpowiednio do zastosowań naszych klientów. Rozwijamy nasze międzynarodowe moce produkcyjne.

 2. POHL METALL GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Produkcja elementów tłoczonych, elementy gięte z drutu, sprężyny, elementy rur i powierzchni oraz obróbka cieplna, biuro inżynierii w zakresie budowy maszyn - analizy materiału – za pomocą spektrometru rengenowskiego i iskrowego. Firma Pohl Metall z siedzibą w Ötztal-Bahnhof w Tyrolu / Austria oferuje wysokie kompetencje produkcyjne i wytwarza wyroby metalowe, które powstają w procesie wytłaczania, gięcia, prasowania i obróbki rur. Jesteśmy kompetentnym partnerem w zakresie produkcji małych elementów metalowych dla przemysłu i wytwórstwa. Produkujemy elementy tłoczone, gięte, sprężyny, rury, osprzęt kablowy i podzespoły montowane. Wspieramy naszych klientów od fazy opracowania prototypu po produkcję seryjną. Nasze usługi obejmują obróbkę metali w naszym zakładzie w Austrii włącznie z powierzchnią oraz obróbką cieplną, pakowaniem i kontrolą jakości.

 3. SÜTHER & SCHÖN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Podstawowa działalność Süther & Schön GmbH obejmuje: sprzedaż linowych mocowań końcowych dla instalacji przenośnikowych, w szczególności dźwigów, oraz mocowań szynowych wszelkiego rodzaju, elementów odlewanych wszystkich jakości, płyt zaciskowych ze stali w szczególności do budowy maszyn & pojazdów szynowych. Nasz asortyment obejmuje: mocowania końcowe dla instalacji przenośnikowych, dźwigi, mocowania szynowe, klinowe zaciski końcowe do budowy instalacji naziemnych, mocowania do alternatywnych elementów nośnych, podkładki do zderzaków sprężynowych i wiele innych.

 4. DELTA OFFICINA MECCANICA SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Założona w 1953 roku, firma Delta Officina Meccanica ma siedzibę w Desio, w prowincji Monza i Brianza. Wyspecjalizowana w formowaniu na zimno śrub stalowych, odpowiadających normom, z łbem z sześciokątnym gniazdem i sześciopłatowym (Torx), z gwintem metrycznym kategorii 8, 8 i 10, 9 od 2, 5 do 10 metrów. Produkujemy na zamówienie elementy specjalne według planu, wykonujemy gwinty lewoskrętne i drobnozwojne, a także produkujemy pręty toczone z gwintem metrycznym. Oprócz rynku włoskiego, współpracujemy od wielu lat z głównymi podmiotami handlowymi w branży.

 5. SPECIAL BOLT

  Włochy

  Verified by europages badge

  Special Bolt SRL jest idealnym partnerem w następujących sektorach przemysłowych: mechaniczny, budowlany, robót ziemnych, samochodowy, instalacyjny, itd. Śruby i śruby z nakrętkami, śruby specjalne. Ściągi i nakrętki o średn. 8-80. Długość. Firma produkuje ściągi, śruby z nakrętkami, nakrętki, śruby i zamocowania. Firma realizuje również produkty specjalne według rysunku.

 1. METAL-TECH

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma METAL-TECH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Toczenie stali i metali, Frezowanie stali i metali, Szlifowanie stali i metali, Ściernice do metali, Walcownie metali żelaznych, Narzędzia do gwintowania, Gięcie stali i metali, Gięcie metali - obrabiarki, i Śruby i nakrętki. Ma siedzibę w Gniezno, Polska.

 2. TREX

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma TREX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Śruby. Jest również obecna w dziedzinach Śruby i nakrętki, Montowanie, przytwierdzanie - artykuły żelazne, śruby bez łbów, wkręty specjalne, standard screws, Special screw, śruby ze stali nierdzewnej, Aluminium screws, i śruty techniczne. Ma siedzibę w Cholet, Francja.

 1. TORLOPP INDUSTRIE- UND MESSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TORLOPP INDUSTRIE- UND MESSTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Śruby i nakrętki. Ma siedzibę w Dägeling, Niemcy.

 2. OTTO EICHHOFF GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma OTTO EICHHOFF GMBH & CO. KG, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Śruby i nakrętki. Jest również obecna w dziedzinach drobnica żelazna kręcona, nitowkręty, elementy formowane na zimno, śruby plastikowe, tuleje gwintowane, sztyfty, sworznie dystansowe, sworznie wtłaczane, i Śruby zgodnie z rysunkami. Ma siedzibę w Lüdenscheid, Niemcy.

 3. SOOCHOW ADVANCE INDUSTRIES CO., LTD.

  Chiny

  Verified by europages badge

  Firma SOOCHOW ADVANCE INDUSTRIES CO., LTD., jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Toczenie stali i metali, Frezowanie stali i metali, Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie, Zamocowania, galanteria metalowa, Kołki i sworznie ustalające, Toczenie stali i metali, Frezowanie stali i metali, Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie, i Drobne części metalowe. Ma siedzibę w Suzhou, Chiny.

 4. NINGBO HONGYU METAL PRODUCTS CO., LTD

  Chiny

  Verified by europages badge

  Firma NINGBO HONGYU METAL PRODUCTS CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Śruby i nakrętki. Jest również obecna w dziedzinach Kołki i sworznie ustalające, śruby z łbem sześciokątnym, stainless steel screws and nuts, wkręty samogwintujące specjalne, wkręty do pustaków, zaczepy do podnoszenia, round head screws, Wkręty, śruby i nakrętki gwintowane, i gwoździe wyczuwalne pod stopami ze stali nierdzewnej. Ma siedzibę w Yuyao City,zhejiang, Chiny.

 5. PETROLTECNICA SICILIANA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma PETROLTECNICA SICILIANA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pompy hydrauliczne. Jest również obecna w dziedzinach Opaski rurowe, Przewody rurowe przemysłowe, Śruby i nakrętki, zawory oleodynamiczne, złączki kute, Opaski rurowe, Przewody rurowe przemysłowe, i Śruby i nakrętki. Ma siedzibę w Augusta, Włochy.

 6. ACTON S.A.

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma ACTON S.A., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Montowanie, przytwierdzanie - artykuły żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa, Części nadwodne kadłubów jachtów i łodzi, Nakrętki do śrub, Pręty gwintowane, Śruby i nakrętki, wkręty do drewna, Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa, śruby i nakrętki ze stali nierdzewnej, i Części nadwodne kadłubów jachtów i łodzi. Ma siedzibę w L' Horme, Francja.

 7. INSERCO SAS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma INSERCO SAS, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Śruby i nakrętki. Ma siedzibę w Saint Barthélemy D'anjou, Francja.

 8. DR. ING. F. KELLER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DR. ING. F. KELLER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Śruby i nakrętki. Ma siedzibę w Hilpoltstein, Niemcy.

 1. BÖLLHOFF VERBINDUNGSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BÖLLHOFF VERBINDUNGSTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Śruby i nakrętki. Ma siedzibę w Bielefeld, Niemcy.

 2. PANOZZO SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma PANOZZO SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach śruby i nakrętki, i artykuł z plastiku. Ma siedzibę w Merate, Włochy.

 3. INDEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma INDEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Śruby i nakrętki. Ma siedzibę w Flein, Niemcy.

 4. DUBOSCHWEITZER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DUBOSCHWEITZER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Śruby i nakrętki. Ma siedzibę w Haltern Am See, Niemcy.

 5. PUNTOVITI SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma PUNTOVITI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Śruby i nakrętki. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana, Śruby i nakrętki specjalne, śruby z nakrętkami, Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana, i nakrętki. Ma siedzibę w Roma, Włochy.

 6. B2B BAKLE KUNSTSTOFFSPRITZGUSS

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma B2B BAKLE KUNSTSTOFFSPRITZGUSS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Śruby i nakrętki. Ma siedzibę w Meschede, Niemcy.

 7. SCHAUMANN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SCHAUMANN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Śruby i nakrętki. Ma siedzibę w Bad Laasphe, Niemcy.

 8. FRATELLI GUZZABOCCA SNC UTENSILERIA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma FRATELLI GUZZABOCCA SNC UTENSILERIA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana. Jest również obecna w dziedzinach śruby i nakrętki, sprężarki, elektronarzędzia, i drobne części do obrabiarek metali. Ma siedzibę w Seregno, Włochy.

 9. KEBA FASTENINGS

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KEBA FASTENINGS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zamocowania, galanteria metalowa. Jest również obecna w dziedzinach Gwintowanie stali i metali, Śruby i nakrętki, Śruby do tworzyw sztucznych, Gwintowanie stali i metali, Części obrabiane CNC, self-locking devices, śruty techniczne, systemy mocowania z metalu, i wkręty samogwintujące. Ma siedzibę w Stuttgart, Niemcy.

 10. FERRAMENTA BOZZONI UTENSILERIE SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma FERRAMENTA BOZZONI UTENSILERIE SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia - drobne wyroby metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Śruby i nakrętki, śruby, drobnica metalowa, Śruby i nakrętki, i wkręty specjalne. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Śruby i nakrętki - Import eksport

Liczba wyników

11 105 Przedsiębiorstwa