• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • środki przeciw pasożytom

Wyniki dla

Środki przeciw pasożytom - Import eksport

 1. INTERGROW

  Belgia

 2. A.H.B.O.

  Belgia

 3. DENKA INTERNATIONAL

  Holandia

 4. WILDVALLEN

  Holandia

 5. DIERPLAGENSHOP

  Holandia

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BLATELLA

  Belgia

 2. GEODE

  Belgia

 3. SILVAPRODUKT D.O.O.

  Słowenia

 4. EKKSOL V.O.F.

  Holandia

 5. SIGNS SAS

  Francja

 1. SAUTTER & STEPPER GMBH

  Niemcy

 2. LODI

  Francja

 1. RENTOKIL PEST CONTROL

  Belgia

 2. AEGTEN

  Belgia

 3. DAKO DENMARK A/S

  Dania

 4. IROWI GMBH

  Niemcy

 5. ALTA TECNOLOGIA QUIMICA SA

  Hiszpania

 6. AGROKEMOL ES MEZOGAZDASAGI KFT

  Węgry

 7. BUDAPESTI VEGYIMUVEK RT

  Węgry

 8. SZEKSZÁRDI NÖVÉNYVÉDÕ FEJLESZTÕ KERESKEDELMI ÉS SZOLGÁLTATÓ KFT.

  Węgry

 1. ARGOFILM

  Grecja

  ARGOFILM rozpoczął swoją działalność w 1969 roku w prywatnych zakładach w Pyrgela Argos, produkując po raz pierwszy w Grecji plastikowe worki siatkowe do pakowania produktów rolnych, takich jak ziemniaki, cebula i inne. Ciągła obecność i nieprzerwana działalność przez te wszystkie lata, potwierdzają naszą doskonałą strukturę i jakość naszych produktów, docenianych przez rynek grecki, ale także przez rynek Unii Europejskiej. Stała obecność na wystawach w dziedzinie produkcji umożliwiła firmie prawo do wzbogacania swojej oferty produktów. Dzisiaj firma produkuje, oprócz "tradycyjnych toreb", szeroką gamę produktów takich jak: siatki cieniujące, tkaniny i dzianiny olejowe, siatki budowlane, siatki do oznakowania dróg, ekrany plastikowe, siatki do bariery dla ryb, worki propylenowe, siatki balkonowe, membrany drenażowe. Za pośrednictwem stron naszego serwisu internetowego mogą Państwo dowiedzieć się wszystkiego o naszej firmie, naszych produktach, a także skontaktować się z nami. Jest ona dostępna z każdego urządzenia, więc w każdej chwili możesz znaleźć to, co Cię interesuje i od razu wysłać do nas wiadomość. Stąd będziesz informowany o nowych produktach, które nasza firma stworzyła dla Ciebie lub o naszym udziale w wystawie, abyś mógł poznać i zobaczyć nasze produkty z bliska. Skontaktuj się z nami bez wahania, aby uzyskać dodatkowe informacje!

 2. JOKISCH GMBH

  Niemcy

  Od założenia w 1961 roku firma Jokisch GmbH stała się jednym z głównych dostawców chemicznych produktów technicznych stosowanych w przemyśle obróbki metali. Nasze produkty: oleje wiertarskie, spraye do czyszczenia hamulców, oleje do gwinciarek, środki do ochrony skóry, środki chłodząco-smarujące, emulsje ścierne, butelkowanie środków smarnych na zlecenie, produkty chemiczne pod własną marką, środki smarne do obróbki metali, oleje do skrawania, oleje do skrawania w sprayu, specjalne środki smarne do systemów chłodząco-smarujących z zastosowaniem minimalnych ilości płynu

 3. MAPO SCHMIERSTOFFTECHNIK GMBH

  Austria

  Oferujemy szeroką gamę olejów, smarów, chemii zimowej i różnych produktów do konserwacji, czyszczenia i produkcji w różnych gałęziach przemysłu. Opieramy się na wieloletnim doświadczeniu w sprzedaży, badaniach i rozwoju produktów. Decydującym filarem naszego sukcesu jest zaangażowanie naszych dobrze wyszkolonych pracowników. 3.000 miejsc paletowych na powierzchni magazynowej 5.000 m2 stanowi logistyczne ramy dla naszego różnorodnego asortymentu produktów, które w większości dostarczamy własną flotą pojazdów. 3 miliony litrów rocznie trafia do naszych klientów w 17 krajach. Skład wolnocłowy oferuje stałym klientom dodatkowe korzyści. Aby szybko i sprawnie realizować zamówienia naszych klientów, stacje napełniania pracują również w trybie automatycznym. Różne stacje napełniania umożliwiają napełnianie OEM dla różnych pojemników od butelek o pojemności 1 litra do beczek o pojemności 208 litrów.

 4. SANTIAGO GARCIA

  Francja

  Gill Mask to łatwa w użyciu maska ​​oddechowa wielokrotnego użytku, zaprojektowana w celu zapewnienia skutecznej ochrony do długotrwałego użytkowania i maksymalnego komfortu. Gill Mask PRO to maseczka ​​oddechowa wielokrotnego użytku przeznaczona dla pracowników służby zdrowia i użytkowników, którzy chcą chronić się przed zanieczyszczeniami powietrza. Gill Mask Pro oferuje powierzchnię filtrującą 2, 5 raza większą niż oryginalna, oferując lepsze oddychanie! Gill Mask i Gill Mask PRO, stosowane z odpowiednimi filtrami ochronnymi, pomagają zapobiegać rozprzestrzenianiu się zanieczyszczeń w powietrzu. Silikonowe maski klasy medycznej Gill Mask i Gill Mask PRO zapewniają szczelność ochronną, a Gill Filter i Gill Filter PRO są w stanie zapobiec przenoszeniu zanieczyszczeń znajdujących się w powietrzu. Maseczki ochronne "Gill Mask" zapewniają skuteczność i ochronę! Są używane w 50 krajach!

 5. FRIPOO PRODUKTE AG

  Szwajcaria

 6. BRUNO DORFFER

  Francja

 7. NUISIPRO

  Francja

 8. ZAFER BOCEK ILACLAMA SERVISI

  Turcja

 9. ACTIVEHAND SAFETY GLOVES

  Turcja

 10. RUST CHECK POLAND SP. Z O.O.

  Polska

  RUST STOP to innowacyjny preparat na rdzę w samochodzie, który od lat cieszy się popularnością na całym świecie. Prowadzimy sieć warsztatów, w których zajmujemy się zabezpieczaniem aut przed korozją z zastosowaniem tego środka. Oferujemy również możliwość zakupu aerozoli na rdzę przeznaczonych do samodzielnego użytkowania – w celu ochrony antykorozyjnej auta i innych urządzeń. Rust STOP to skuteczny preparat na rdzę, służący do zabezpieczania przed korozją podwozia samochodu. Metoda zabezpieczeń Rust STOP jest metodą ekologiczną polegającą na podaniu pod dużym ciśnieniem mieszaniny preparatu i powietrza. Preparat antykorozyjny jest w formie aerozolu. Produkt jest w postaci oleistej głęboko penetrującym środkiem mającym zastosowanie głównie w ochronie czasowej nadwozia i podwozia samochodu, różnego rodzaju połączeń blach i szwów, zgrzewów, zgięć blach, zawiasów.