• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • środki przeciw pasożytom

Wyniki dla

Środki przeciw pasożytom - Import eksport

 1. EREM SERVICE SÀRL

  Szwajcaria

  Firma EREM SERVICE SÀRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze ROLNICTWO BIOLOGICZNE. Jest również obecna w dziedzinach Środki przeciw pasożytom, nawozy biologiczne, Dodatki spożywcze, Soil conditioners and fertilizers, i Środki przeciw pasożytom. Ma siedzibę w Châtonnaye, Szwajcaria.

 2. BLATELLA

  Belgia

  Firma BLATELLA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Drewno i wyroby meblarskie - obróbka i zabezpieczenie. Jest również obecna w dziedzinach Dezynsekcja, dezynfekcja i deratyzacja - maszyny i urządzenia, Środki przeciw pasożytom, Dezynsekcja, dezynfekcja i deratyzacja - maszyny i urządzenia, usługi dotyczące dezynfekcji, dezynsekcji i oczyszczania frachtowców, i Środki przeciw pasożytom. Ma siedzibę w Lennik, Belgia.

 3. INTERGROW

  Belgia

  Firma INTERGROW, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ogrodnictwo - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Środki przeciw pasożytom, prace ogrodowe, Środki przeciw pasożytom, i doradztwo w dziedzinie sadownictwa. Ma siedzibę w Aalter, Belgia.

 4. WILDVALLEN

  Holandia

  Firma WILDVALLEN, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Środki przeciw pasożytom. Ma siedzibę w Wagenberg, Holandia.

 5. DIERPLAGENSHOP

  Holandia

  Firma DIERPLAGENSHOP, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Środki przeciw pasożytom. Jest również obecna w dziedzinach odkażanie towarów, i dezynfekcja i dezynfestacja gruntu i środowiska. Ma siedzibę w Amstelveen, Holandia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. DENKA INTERNATIONAL

  Holandia

  Firma DENKA INTERNATIONAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Środki owadobójcze. Jest również obecna w dziedzinach Środki przeciw pasożytom, pestycydy, Drewno - impregnaty, ochrona przed pasożytami, i Środki przeciw pasożytom. Ma siedzibę w Barneveld, Holandia.

 2. A.H.B.O.

  Belgia

  Firma A.H.B.O., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Środki owadobójcze. Jest również obecna w dziedzinach Środki przeciw pasożytom, Środki przeciw pasożytom, i dezynfekcja i dezynfestacja gruntu i środowiska. Ma siedzibę w Handzame (kortermark), Belgia.

 3. SILVAPRODUKT D.O.O.

  Słowenia

  Firma SILVAPRODUKT D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Środki przeciw pasożytom. Ma siedzibę w Ljubljana, Słowenia.

 4. GEODE

  Belgia

  Firma GEODE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Środki owadobójcze. Jest również obecna w dziedzinach Środki przeciw pasożytom, i Środki przeciw pasożytom. Ma siedzibę w Tihange-Huy, Belgia.

 5. EKKSOL V.O.F.

  Holandia

  Firma EKKSOL V.O.F., jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Wióry stalowe. Jest również obecna w dziedzinach Środki przeciw pasożytom, polerowanie, i Środki przeciw pasożytom. Ma siedzibę w Hardenberg, Holandia.

 1. AEGTEN

  Belgia

  Firma AEGTEN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Nawozy naturalne. Jest również obecna w dziedzinach Środki przeciw pasożytom, Maszyny do solenia dróg, Środki przeciw pasożytom, i Maszyny do solenia dróg. Ma siedzibę w Meeuwen, Belgia.

 2. SIGNS SAS

  Francja

  Firma SIGNS SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Środki przeciw pasożytom. Ma siedzibę w Apt, Francja.

 1. RENTOKIL PEST CONTROL

  Belgia

  Firma RENTOKIL PEST CONTROL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Dezynsekcja, dezynfekcja i deratyzacja - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Środki przeciw pasożytom, Środki przeciw pasożytom, i odkażanie gleb. Ma siedzibę w Aartselaar, Belgia.

 2. LODI

  Francja

  Firma LODI, roku i działającą w sektorze Środki owadobójcze. Jest również obecna w dziedzinach Środki przeciw pasożytom, Środki gryzoniobójcze, Środki przeciw pasożytom, i Środki gryzoniobójcze. Ma siedzibę w Grand Fougeray, Francja.

 3. SAUTTER & STEPPER GMBH

  Niemcy

  Firma SAUTTER & STEPPER GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Produkty fitosanitarne, grzybobójcze i pestycydy. Jest również obecna w dziedzinach Środki przeciw pasożytom, i Środki przeciw pasożytom. Ma siedzibę w Ammerbuch, Niemcy.

 4. DAKO DENMARK A/S

  Dania

  Firma DAKO DENMARK A/S, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Leki - preparaty podstawowe i dodatkowe. Jest również obecna w dziedzinach Środki przeciw pasożytom, i Środki przeciw pasożytom. Ma siedzibę w Glostrup, Dania.

 5. B-TEAM

  Holandia

  Firma B-TEAM, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Środki przeciw pasożytom. Ma siedzibę w Bellingwolde, Holandia.

 6. AGROKEMOL ES MEZOGAZDASAGI KFT

  Węgry

  Firma AGROKEMOL ES MEZOGAZDASAGI KFT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Produkty fitosanitarne, grzybobójcze i pestycydy. Jest również obecna w dziedzinach Środki przeciw pasożytom, i Środki przeciw pasożytom. Ma siedzibę w Mezokovacshaza, Węgry.

 7. SZEKSZÁRDI NÖVÉNYVÉDÕ FEJLESZTÕ KERESKEDELMI ÉS SZOLGÁLTATÓ KFT.

  Węgry

  Firma SZEKSZÁRDI NÖVÉNYVÉDÕ FEJLESZTÕ KERESKEDELMI ÉS SZOLGÁLTATÓ KFT., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Produkty fitosanitarne, grzybobójcze i pestycydy. Jest również obecna w dziedzinach Środki przeciw pasożytom, i Środki przeciw pasożytom. Ma siedzibę w Szekszard, Węgry.

 8. IROWI GMBH

  Niemcy

 1. BUDAPESTI VEGYIMUVEK RT

  Węgry

 2. ALTA TECNOLOGIA QUIMICA SA

  Hiszpania

 3. JOKISCH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od założenia w 1961 roku firma Jokisch GmbH stała się jednym z głównych dostawców chemicznych produktów technicznych stosowanych w przemyśle obróbki metali. Nasze produkty: oleje wiertarskie, spraye do czyszczenia hamulców, oleje do gwinciarek, środki do ochrony skóry, środki chłodząco-smarujące, emulsje ścierne, butelkowanie środków smarnych na zlecenie, produkty chemiczne pod własną marką, środki smarne do obróbki metali, oleje do skrawania, oleje do skrawania w sprayu, specjalne środki smarne do systemów chłodząco-smarujących z zastosowaniem minimalnych ilości płynu

 4. CDI VALLÈS S.L.

  Hiszpania

  Verified by europages badge
 5. FRIPOO PRODUKTE AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma FRIPOO PRODUKTE AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza. Jest również obecna w dziedzinach Sprzątanie gospodarstwa domowego, kosmetyki samochodowe, Środki czyszczące dla branży samochodowej, płyny przeciw zamarzaniu do chłodnic, wyposażenie do sprzątania budynków, i środki dezynfekujące. Ma siedzibę w Gruningen, Szwajcaria.

 6. BRUNO DORFFER

  Francja

  Firma BRUNO DORFFER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Nawilżacze powietrza. Jest również obecna w dziedzinach antirust, nawilżacze, rozwiązania przeciw pleśni, i środki przeciw pleśni. Ma siedzibę w Innenheim, Francja.

 7. RUST CHECK POLAND SP. Z O.O.

  Polska

  RUST STOP to innowacyjny preparat na rdzę w samochodzie, który od lat cieszy się popularnością na całym świecie. Prowadzimy sieć warsztatów, w których zajmujemy się zabezpieczaniem aut przed korozją z zastosowaniem tego środka. Oferujemy również możliwość zakupu aerozoli na rdzę przeznaczonych do samodzielnego użytkowania – w celu ochrony antykorozyjnej auta i innych urządzeń. Rust STOP to skuteczny preparat na rdzę, służący do zabezpieczania przed korozją podwozia samochodu. Metoda zabezpieczeń Rust STOP jest metodą ekologiczną polegającą na podaniu pod dużym ciśnieniem mieszaniny preparatu i powietrza. Preparat antykorozyjny jest w formie aerozolu. Produkt jest w postaci oleistej głęboko penetrującym środkiem mającym zastosowanie głównie w ochronie czasowej nadwozia i podwozia samochodu, różnego rodzaju połączeń blach i szwów, zgrzewów, zgięć blach, zawiasów.

 8. ZAFER BOCEK ILACLAMA SERVISI

  Turcja

  Firma ZAFER BOCEK ILACLAMA SERVISI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Odszczurzanie i usługi owadobójcze. Jest również obecna w dziedzinach dezynsekcja przeciw karaluchom, pestycydy dla gruntów i środowisk, i środki owadobójcze. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 9. NUISIPRO/S.R.S

  Francja

  Firma NUISIPRO/S.R.S, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Środki owadobójcze. Jest również obecna w dziedzinach dystrybutor środków przeciw szczurom, środki owadobójcze dla rolnictwa, i stacje intoksykacji myszy. Ma siedzibę w Lyon, Francja.

 10. NUISIPRO

  Francja

  Firma NUISIPRO, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Środki owadobójcze. Jest również obecna w dziedzinach Drewno - produkty do zabiegów ochronnych, płoszenie gołębi, Drewno - produkty do zabiegów ochronnych, i dystrybutor środków przeciw szczurom. Ma siedzibę w Annecy, Francja.