• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • środki owadobójcze

Wyniki dla

Środki owadobójcze - Import eksport

 1. GOLF COSMETICS

  Turcja

  GOLF COSMETICS to firma z siedzibą w Stambule od 1982 roku specjalizująca się w produkcji kosmetyków. Dzięki naszej dużej zdolności produkcyjnej wytwarzamy produkty aerozolowe własnej marki przy użyciu najnowocześniejszych maszyn. Od lat specjalizujemy się w napełnianiu aerozoli, oferując szeroką gamę produktów, w tym środki do dezynfekcji rąk, środki do dezynfekcji powierzchni, wody kolońskie, odświeżacze powietrza itp. na bazie alkoholu. Pod marką własną mogą być one produkowane na całym świecie. Oferujemy również produkty do higieny osobistej i pielęgnacji ciała, takie jak lakiery do włosów, dezodoranty, patyczki kosmetyczne, chusteczki nawilżane i mydło w płynie. Stale rosnący globalny sukces naszej firmy umożliwił nam obecność na rynkach krajowych i zagranicznych w ponad 40 krajach, zwłaszcza na Bliskim Wschodzie, w Afryce, Azji i Europie, dzięki wysoko wykwalifikowanym partnerom dystrybucyjnym. Jesteśmy dumni z posiadania certyfikatu zgodnego z normami ISO 9001. Ponadto, każdego dnia pracujemy zgodnie ze standardami GMP, aby zapewnić jakość naszych produktów.

 2. OR.MA. SRL

  Włochy

  Przedsiębiorstwo OR.MA. wytwarza automatyczne dyfuzory, dezodoranty i środki owadobójcze, aerozole na bazie naturalnego piretrum, pułapki świetlne i inne artykuły do dezynsekcji i oczyszczania powietrza. Katalog Orma dzieli się na dwie części. Odnośnie zwalczania pasożytów, oferujemy pułapki świetlne z klejącym panelem Eurofly, Flycontrol, Ecofly, a także zabezpieczające kontenery do przynęt szczurobójczych (stacja przynętowa dla szczurów) Masterbox, produkt dostępny w 5 różnych formatach. Aby uzyskać dodatkowe informacje: www.enocentro.it

 3. LABORATOIRE ACI

  Francja

  Stworzona w 1974 r. firma LABORATOIRES ACI ma na celu: tworzenie, opracowywanie i dystrybucję produktów chemicznych i biologicznych, ponadto koncepcję zastosowania w celach higienicznych, obróbkę przemysłową i powierzchniową. Zajmujemy się trzema podstawowymi etapami: opracowanie i tworzenie produktu w naszych laboratoriach, produkcja, dystrybucja na terenie Francji za pomocą wyłącznie sieci V.R.P. o najwyższej jakości usług, dystrybucja w około 30 krajach przez Laboratoires ACI International, za pomocą sieci wyłącznych dystrybutorów. Nasza gama składająca się z 200 produktów jest podzielona na 6 kategorii: Higiena, dezynfekcja, uzdatnianie, oczyszczanie wody, usuwanie tłuszczu i przygotowanie chemiczne powierzchni, pokrycie powierzchni, różnego rodzaju obsługa, oraz obróbka zapraw

 4. ENTOSAV ENVIRONMENTAL HEALTH AND SOLUTIONS

  Turcja

  Entosav jest wiodącą grupą firm, która została założona w Turcji w 1995 roku jako zespół firm specjalizujących się w zwalczaniu szkodników. Obecnie, obejmując 4 firmy i zatrudniając ponad 1000 pracowników, nadal prowadzimy działalność w różnych dziedzinach, głównie w produkcji, usługach, ochronie zdrowia publicznego, zwalczaniu szkodników, biobezpieczeństwa w zakresie zdrowia zwierzęcego w gospodarstwach rolnych i hodowli drobiu, ochrony roślin, planowania środowiska i krajobrazu, budownictwa i podwykonawstwa. Entosav nieustannie opracowuje wiele nowych i różnorodnych rozwiązań odpowiadających na potrzeby rynku w sposób naukowy co stawia Entosav przez ostatnich 7 lat na pozycji lidera na rynku ochrony zdowia publicznego z 40% udziałem w rynku tureckim. Oferujemy ekskluzywne usługi techniczne (know-how), specjalistyczne pojazdy, urządzenia i sprzęt oraz unikatowy, dostosowany do potrzeb i kompleksowy asortyment poroduktów takich jak środki owadobójcze, grzybobójcze, chwastobójcze i przeciw gryzoniom oraz innym szkodnikom, zawierające skuteczne formuły i należące do głównych produktów obecnych na rynkach kilku krajów.

 5. INDUSTRIAS QUÍMICAS MEGAR

  Hiszpania

  Produkujemy środki higieniczne, owadobójcze przeciwko karaluchom, komarom, ale również produkty takie jak mydła, oleje, środki czyszczące i dezodoranty. Nasze środki czyszczące dostarczamy w postaci aerozoli.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PRODUCTOS LC LA CORBERANA

  Hiszpania

  Tworzenie, produkcja i sprzedaż środków chemicznych do czyszczenia, dezynfekcji, uzdatniania wody, konserwacji basenów, procesów przemysłowych i higieny osobistej.

 2. GESTISAN

  Hiszpania

  Dezynfekcja - Deratyzacja - HACCP (Analiza zagrożeń i kontrola krytycznych punktów ) - Ksylofagi - Kontrola i zapobieganie rozwojowi legionelli.

 3. BIE-DRO PHARMAZEUTISCHE HANDELSGESELLSCHAFT C. NUYKEN KG

  Niemcy

 4. PROCASA-SOCIEDADE EUROPEIA DE REPRESENTAÇÕES, LDA.

  Portugalia

 5. BIOCINOV

  Francja

 1. NUISIPRO

  Francja

 2. A.H.B.O.

  Belgia

 1. NASEKOMYMNET

  Ukraina

 2. TERRA NOSTRA GMBH

  Niemcy

 3. HANS UTZ E.K. FLIEGENFÄNGERFABRIK

  Niemcy

 4. LABORATORIOS VINFER

  Hiszpania

 5. DENKA INTERNATIONAL

  Holandia

 6. BIO TRENDS IBÉRICA S.L.

  Hiszpania

 7. MOLINA AGRO

  Hiszpania

 8. PESTICIDES CONSULT AND SUPPLIES

  Belgia

 1. LINDENBERG

  Włochy

 2. SPAA

  Włochy

 3. ZAFER BOCEK ILACLAMA SERVISI

  Turcja

 4. NUISIPRO/S.R.S

  Francja

 5. GEODE

  Belgia

 6. TARIM KIMYA

  Turcja

 7. ORMA SRL

  Włochy

 8. EVIA GMBH

  Austria

 9. FARMCO AGRITRADING LIMITED

  Irlandia

 10. SAP INTERNATIONAL CORPORATION

  Belgia

Filtry

Wyniki dla

Środki owadobójcze - Import eksport

Liczba wyników

493 przedsiębiorstwa