• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • środki owadobójcze

Wyniki dla

Środki owadobójcze - Import eksport

 1. GOLF COSMETICS

  Turcja

  Verified by europages badge

  GOLF COSMETICS to firma z siedzibą w Stambule od 1982 roku specjalizująca się w produkcji kosmetyków. Dzięki naszej dużej zdolności produkcyjnej wytwarzamy produkty aerozolowe własnej marki przy użyciu najnowocześniejszych maszyn. Od lat specjalizujemy się w napełnianiu aerozoli, oferując szeroką gamę produktów, w tym środki do dezynfekcji rąk, środki do dezynfekcji powierzchni, wody kolońskie, odświeżacze powietrza itp. na bazie alkoholu. Pod marką własną mogą być one produkowane na całym świecie. Oferujemy również produkty do higieny osobistej i pielęgnacji ciała, takie jak lakiery do włosów, dezodoranty, patyczki kosmetyczne, chusteczki nawilżane i mydło w płynie. Stale rosnący globalny sukces naszej firmy umożliwił nam obecność na rynkach krajowych i zagranicznych w ponad 40 krajach, zwłaszcza na Bliskim Wschodzie, w Afryce, Azji i Europie, dzięki wysoko wykwalifikowanym partnerom dystrybucyjnym. Jesteśmy dumni z posiadania certyfikatu zgodnego z normami ISO 9001. Ponadto, każdego dnia pracujemy zgodnie ze standardami GMP, aby zapewnić jakość naszych produktów.

 2. OR.MA. SRL

  Włochy

  Przedsiębiorstwo OR.MA. wytwarza automatyczne dyfuzory, dezodoranty i środki owadobójcze, aerozole na bazie naturalnego piretrum, pułapki świetlne i inne artykuły do dezynsekcji i oczyszczania powietrza. Katalog Orma dzieli się na dwie części. Odnośnie zwalczania pasożytów, oferujemy pułapki świetlne z klejącym panelem Eurofly, Flycontrol, Ecofly, a także zabezpieczające kontenery do przynęt szczurobójczych (stacja przynętowa dla szczurów) Masterbox, produkt dostępny w 5 różnych formatach. Aby uzyskać dodatkowe informacje: www.enocentro.it

 3. LABORATOIRE ACI

  Francja

  Stworzona w 1974 r. firma LABORATOIRES ACI ma na celu: tworzenie, opracowywanie i dystrybucję produktów chemicznych i biologicznych, ponadto koncepcję zastosowania w celach higienicznych, obróbkę przemysłową i powierzchniową. Zajmujemy się trzema podstawowymi etapami: opracowanie i tworzenie produktu w naszych laboratoriach, produkcja, dystrybucja na terenie Francji za pomocą wyłącznie sieci V.R.P. o najwyższej jakości usług, dystrybucja w około 30 krajach przez Laboratoires ACI International, za pomocą sieci wyłącznych dystrybutorów. Nasza gama składająca się z 200 produktów jest podzielona na 6 kategorii: Higiena, dezynfekcja, uzdatnianie, oczyszczanie wody, usuwanie tłuszczu i przygotowanie chemiczne powierzchni, pokrycie powierzchni, różnego rodzaju obsługa, oraz obróbka zapraw

 4. ENTOSAV ENVIRONMENTAL HEALTH AND SOLUTIONS

  Turcja

  Entosav jest wiodącą grupą firm, która została założona w Turcji w 1995 roku jako zespół firm specjalizujących się w zwalczaniu szkodników. Obecnie, obejmując 4 firmy i zatrudniając ponad 1000 pracowników, nadal prowadzimy działalność w różnych dziedzinach, głównie w produkcji, usługach, ochronie zdrowia publicznego, zwalczaniu szkodników, biobezpieczeństwa w zakresie zdrowia zwierzęcego w gospodarstwach rolnych i hodowli drobiu, ochrony roślin, planowania środowiska i krajobrazu, budownictwa i podwykonawstwa. Entosav nieustannie opracowuje wiele nowych i różnorodnych rozwiązań odpowiadających na potrzeby rynku w sposób naukowy co stawia Entosav przez ostatnich 7 lat na pozycji lidera na rynku ochrony zdowia publicznego z 40% udziałem w rynku tureckim. Oferujemy ekskluzywne usługi techniczne (know-how), specjalistyczne pojazdy, urządzenia i sprzęt oraz unikatowy, dostosowany do potrzeb i kompleksowy asortyment poroduktów takich jak środki owadobójcze, grzybobójcze, chwastobójcze i przeciw gryzoniom oraz innym szkodnikom, zawierające skuteczne formuły i należące do głównych produktów obecnych na rynkach kilku krajów.

 5. INDUSTRIAS QUÍMICAS MEGAR

  Hiszpania

  Produkujemy środki higieniczne, owadobójcze przeciwko karaluchom, komarom, ale również produkty takie jak mydła, oleje, środki czyszczące i dezodoranty. Nasze środki czyszczące dostarczamy w postaci aerozoli.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. VIRIDAXIS

  Belgia

  Viridaxis produkuje parazytoidy mszyc dzięki wyjątkowej metodzie bez udziału roślin. Nasze produkty są znane z ich wyjątkowej jakości i niezawodności. Nasz dział Badań i Rozwoju jest nieustannie przedmiotem dużych inwestycji, z naciskiem na rozwój praktycznych i niezawodnych środków walki z mszycami, a bardziej ogólnie, faworyzować trwałe rolnictwo.

 2. GESTISAN

  Hiszpania

  Dezynfekcja - Deratyzacja - HACCP (Analiza zagrożeń i kontrola krytycznych punktów ) - Ksylofagi - Kontrola i zapobieganie rozwojowi legionelli.

 3. PRODUCTOS LC LA CORBERANA

  Hiszpania

  Tworzenie, produkcja i sprzedaż środków chemicznych do czyszczenia, dezynfekcji, uzdatniania wody, konserwacji basenów, procesów przemysłowych i higieny osobistej.

 4. GUANGDONG ZHUHAI JIAHONG TECHNOLOGY CO.,LTD

  Chiny

  Firma GUANGDONG ZHUHAI JIAHONG TECHNOLOGY CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Środki owadobójcze. Ma siedzibę w Guangdong, Chiny.

 5. BIE-DRO PHARMAZEUTISCHE HANDELSGESELLSCHAFT C. NUYKEN KG

  Niemcy

  Firma BIE-DRO PHARMAZEUTISCHE HANDELSGESELLSCHAFT C. NUYKEN KG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Preparaty do pielęgnacji włosów. Jest również obecna w dziedzinach dezodoranty, środki owadobójcze, natural-based cosmetics, i produkt fitosanitarny. Ma siedzibę w Bielefeld, Niemcy.

 1. PROCASA-SOCIEDADE EUROPEIA DE REPRESENTAÇÕES, LDA.

  Portugalia

  Firma PROCASA-SOCIEDADE EUROPEIA DE REPRESENTAÇÕES, LDA., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Środki owadobójcze. Jest również obecna w dziedzinach repelenty na owady. Ma siedzibę w Cascais, Portugalia.

 2. ITAL TIGER LLC

  Ukraina

  Firma ITAL TIGER LLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Środki gryzoniobójcze. Jest również obecna w dziedzinach Odszczurzanie i usługi owadobójcze, Środki owadobójcze, Produkty fitosanitarne, grzybobójcze i pestycydy, Odszczurzanie i usługi owadobójcze, Środki owadobójcze, i Produkty fitosanitarne, grzybobójcze i pestycydy. Ma siedzibę w Dnepropetrovsk, Ukraina.

 1. BIOCINOV

  Francja

  Firma BIOCINOV, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Środki owadobójcze. Jest również obecna w dziedzinach Dezynsekcja, dezynfekcja i deratyzacja - maszyny i urządzenia, i Dezynsekcja, dezynfekcja i deratyzacja - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Sainte-Foy-Les-Lyon, Francja.

 2. NUISIPRO

  Francja

  Firma NUISIPRO, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Środki owadobójcze. Jest również obecna w dziedzinach Drewno - produkty do zabiegów ochronnych, płoszenie gołębi, Drewno - produkty do zabiegów ochronnych, i dystrybutor środków przeciw szczurom. Ma siedzibę w Annecy, Francja.

 3. F. LIMA S. A.

  Portugalia

  Firma F. LIMA S. A., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Środki owadobójcze. Ma siedzibę w Amadora, Portugalia.

 4. HANS UTZ E.K. FLIEGENFÄNGERFABRIK

  Niemcy

  Firma HANS UTZ E.K. FLIEGENFÄNGERFABRIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Środki owadobójcze. Ma siedzibę w Presseck, Niemcy.

 5. A.H.B.O.

  Belgia

  Firma A.H.B.O., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Środki owadobójcze. Jest również obecna w dziedzinach Środki przeciw pasożytom, Środki przeciw pasożytom, i dezynfekcja i dezynfestacja gruntu i środowiska. Ma siedzibę w Handzame (kortermark), Belgia.

 6. NASEKOMYMNET

  Ukraina

  Firma NASEKOMYMNET, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Środki owadobójcze. Jest również obecna w dziedzinach repelenty na owady, klatki, uprząż, i trutka na szczury. Ma siedzibę w Odessa, Ukraina.

 7. LABORATORIOS VINFER

  Hiszpania

  Firma LABORATORIOS VINFER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Detergenty do gospodarstwa domowego. Jest również obecna w dziedzinach Środki owadobójcze, Sprzątanie pomieszczeń przemysłowych, jakość poświadczona iso 9001, Środki owadobójcze, pulverisers, i Sprzątanie pomieszczeń przemysłowych. Ma siedzibę w Albacete, Hiszpania.

 8. EXPEL ILAC

  Turcja

  Firma EXPEL ILAC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Środki owadobójcze. Ma siedzibę w Adana, Turcja.

 1. PROTEX

  Belgia

  Firma PROTEX, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Środki owadobójcze. Jest również obecna w dziedzinach herbicydy, Kruszywo, i garden items. Ma siedzibę w Londerzeel, Belgia.

 2. ZAFER BOCEK ILACLAMA SERVISI

  Turcja

  Firma ZAFER BOCEK ILACLAMA SERVISI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Odszczurzanie i usługi owadobójcze. Jest również obecna w dziedzinach dezynsekcja przeciw karaluchom, pestycydy dla gruntów i środowisk, i środki owadobójcze. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. BIOTEC KW WOLF GMBH

  Niemcy

  Firma BIOTEC KW WOLF GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Odszczurzanie i usługi owadobójcze. Jest również obecna w dziedzinach Środki owadobójcze, Środki owadobójcze, i płoszenie gołębi. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 4. MOLINA AGRO

  Hiszpania

  Firma MOLINA AGRO, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Środki owadobójcze. Jest również obecna w dziedzinach Środki ochrony roślin, Produkty fitosanitarne, grzybobójcze i pestycydy, środki owadobójcze dla rolnictwa, Środki ochrony roślin, i Produkty fitosanitarne, grzybobójcze i pestycydy. Ma siedzibę w Jaén, Hiszpania.

 5. TERRA NOSTRA GMBH

  Niemcy

  Firma TERRA NOSTRA GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Ekstrakty do preparatów farmaceutycznych, Środki owadobójcze, biocydy, Ekstrakty do preparatów farmaceutycznych, Wyciągi biologiczne, i Środki owadobójcze. Ma siedzibę w Geisenfeld, Niemcy.

 6. SPAA

  Włochy

  Firma SPAA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sadzonki - nawozy sztuczne. Jest również obecna w dziedzinach Nawozy i środki ulepszające glebę, Środki owadobójcze, Nawozy i środki ulepszające glebę, biostymulanty, biostymulatory - nawozy, i Środki owadobójcze. Ma siedzibę w Pescara, Włochy.

 7. DENKA INTERNATIONAL

  Holandia

  Firma DENKA INTERNATIONAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Środki owadobójcze. Jest również obecna w dziedzinach Środki przeciw pasożytom, pestycydy, Drewno - impregnaty, ochrona przed pasożytami, i Środki przeciw pasożytom. Ma siedzibę w Barneveld, Holandia.

 8. HOCKLEY INTERNATIONAL LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma HOCKLEY INTERNATIONAL LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Środki owadobójcze. Jest również obecna w dziedzinach Produkty fitosanitarne, grzybobójcze i pestycydy, Nawozy i środki ulepszające glebę, Rozpylacze przemysłowe do obróbki powierzchni metalowych, zraszacze, Produkty fitosanitarne, grzybobójcze i pestycydy, Nawozy i środki ulepszające glebę, i Rozpylacze przemysłowe do obróbki powierzchni metalowych. Ma siedzibę w Stockport Cheshire, Zjednoczone Królestwo.

 9. BIO TRENDS IBÉRICA S.L.

  Hiszpania

  Firma BIO TRENDS IBÉRICA S.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Środki owadobójcze. Jest również obecna w dziedzinach pestycydy, laboratoria bezpieczeństwa, Biocides, i biocydy. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 10. PESTICIDES CONSULT AND SUPPLIES

  Belgia

  Firma PESTICIDES CONSULT AND SUPPLIES, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Import-eksport - przedstawiciele. Jest również obecna w dziedzinach Środki owadobójcze, i Środki owadobójcze. Ma siedzibę w Tervuren, Belgia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Środki owadobójcze - Import eksport

Liczba wyników

494 Przedsiębiorstwa