• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • środki ochrony roślin

Wyniki dla

Środki ochrony roślin - Import eksport

 1. GECHEM GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Produkcja, przetwarzanie i dystrybucja produktów chemiczno-technicznych w zakresie detergentów i środków czystości, chemii samochodowej, higieny osobistej, chemii budowlanej i chemii rolnej. W szczególności: Mieszanie, mielenie, przesiewanie i recepturowanie zgodnie ze specyfikacją lub własną recepturą: lekkie -do lepkich produktów -proszki i granulaty -tabletki prasowanie, foliowanie lub blistrowanie i pakowanie -np: -tabletki do czyszczenia naczyń (również w folii rozpuszczalnej w wodzie), - tabletki do toalet, - tabletki do schodów, - tabletki dooxi, - tabletki do czyszczenia ekspresów do kawy. Napełnianie i pakowanie proszków i granulatów (od 2 g do 1 tony) w.: -skrzynki składane -wiaderka do konserw -torby tubowe, cztery worki zgrzewane na obręczy -worki -uvm. Napełnianie i pakowanie produktów płynnych (50 ml do 1.000 l) w: -kontenery -kanistry -kontenery -bębny -kontenery -uvm: Pozostałe usługi: Wsparcie laboratoryjne, pomoc w opracowywaniu receptur Zakup surowców i materiałów opakowaniowych i wiele innych.

 2. LAMBIOTTE & CIE

  Belgia

  Verified by europages badge

  Lambiotte & Cie S.A. jest światowym liderem w produkcji klasy chemikaliów zwanych acetalami. Ich właściwości fizyko-chemiczne oraz niska toksyczność i oznakowanie ekotoksykologiczne sprawiają, że są one poszukiwaną alternatywą dla przemysłu przy tworzeniu innowacyjnych i bezpieczniejszych produktów zarówno dla użytkowników profesjonalnych, jak i ogółu społeczeństwa. Dzięki swojej wszechstronności acetale mogą być wykorzystywane w wielu produktach końcowych i zastosowaniach, takich jak: środki do usuwania farby i wszelkie inne rodzaje przemysłowych i domowych środków czyszczących; aerozole kosmetyczne i techniczne; tworzywa sztuczne, kompozyty i pianki poliuretanowe; farby, tusze i kleje; synteza farmaceutyczna, weterynaria i agrochemia. Poprzez sieć dystrybutorów 98% rocznej produkcji opuszcza Belgię, z czego ponad 30% trafia na rynki pozaeuropejskie (Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Bliski Wschód, Azja).

 3. SUPLANT S.C.

  Polska

  We are a Polish company that started its activity in the field of fertilizer of production in 2013. Already at that time, SUPLANT was a family business that relied on values such as honesty, trust and mutual respect. All the parameters of our products (chemical composition, reactivity, etc.) are confirmed by the Institute of Soil Science and Plant Cultivation of the National Research Institute in Puławy. We can boast the best quality of our raw material, its excellent chemical structure (98% CaCO3), but also high physical properties – the product is crushed to a fraction of 0.02 mm (over 50% of the weight of the raw material is less than 20 microns). Dziś nasza oferta zawiera granulowane nawozy wapniowe oraz kwasy humusowe z mikroorganizmami.

 4. SAIGNER ADIEGO

  Hiszpania

  Firma produkuje, sprzedaje i, w konkretnych przypadkach, dystrybuuje na poziomie krajowym i międzynarodowym, produkty specjalistyczne, techniczne, żywieniowe i inne surowce dla sektora rolniczego, karmy dla zwierząt, żywność i artykuły roślinne, jak również produkty dla przemysłu żywieniowego i farmaceutycznego, do oczyszczania wody, przemysłu ogólnego oraz dysponuje serwisem zarządzania środowiskiem. Produkty chemiczne, żywność ekologiczna, kwasy aminowe, organiczne i nieorganiczne, proteiny, minerały, sole, kwasy, zasady, biotechnologie, itp.

 5. AGROMARKET SP. Z O.O.

  Polska

  Firma Agromarket posiada szeroki asortyment części do ciągników i maszyn rolniczych, w naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in.: części robocze i zamienne do maszyn uprawowych Kverneland, Väderstad, akumulatory Case, Współpracujemy także z takimi firmami jak Granit, Menke, Grene. Dzięki dobrze rozwiniętej logistyce zamówione części dostarczamy szybko i bezpośrednio do klienta. Agromarket Sp. z o.o. w Wiewiecku specjalizuje się również w sprzedaży nawozów rolniczych. Dzięki współpracy z największymi producentami oferujemy szeroka gamę nawozów azotowych, wieloskładnikowych (NPK) jak i odżywek. Własna mieszalnia pozwala nam dopasować skład nawozów do indywidualnych potrzeb każdego gospodarstwa. Zajmujemy się także dystrybucją wapna rolniczego. Nadrzędnym celem działalności firmy Agromarket jest kompleksowa obsługa rolnictwa. Aby zapewnić Państwu najwyższej jakości ochronę płodów rolnych współpracujemy z światowymi liderami z zakresu produkcji środków ochrony roślin.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. LARIX S.C. SZPAKIEWICZ A.D.T

  Polska

  Każdy człowiek odczuwa potrzebę obcowania z naturą, mamy to w genach. Lubimy przebywać na świeżym powietrzu, wśród zieleni. Jeszcze przyjemniej spędzamy czas, jeśli otaczają nas bliskie osoby. Jednym z miejsc, w którym wszystkie z powyższych czynników mogą zostać spełnione jest ogród. Każdy urządza go idealnie pod siebie, dobierając rośliny i dekoracje według własnych upodobań, tworząc przestrzeń do relaksu i odpoczynku. Właśnie w tym Państwu pomagamy. Przygotowaliśmy szeroką ofertę pełną wysokogatunkowych artykułów do pielęgnacji ogrodu. W naszym asortymencie znajduje się duży wybór roślin. Posiadamy także środki do ich pielęgnacji i ochrony oraz nawozy. Dzięki nim kwiaty dłużej będą zachwycały swoim pięknem. Polecamy też pełną gamę nasion. Staramy się zapewniać kompleksowe podejście, więc poza roślinnością oferujemy meble do ogrodu. Jesteśmy pewni, że czytanie ulubionej książki lub wypicie aromatycznej kawy zasiadając na wygodnym krześle to idealny sposób na spędzenie popołudnia. Meble przydadzą się też podczas organizowania grilla w gronie rodziny lub znajomych. W naszym centrum ogrodniczym dodatkowo zakupią Państwo sprzęt i narzędzia renomowanych marek. Od teraz należycie zadbacie o zielony teren. W sezonie zimowym sprzedajemy choinki i ozdoby na nie.

 2. KOPPERT POLSKA SP. Z O.O.

  Polska

  Koppert jest światowym liderem w branży biologicznej ochrony upraw i naturalnych metod zapylania. Firma powstała w 1967 r. w Holandii, gdzie znajduje się jej główna siedziba. Ponad 40-letnie doświadczenie pozwoliło nam na opracowanie efektywnych rozwiązań w zakresie ochrony roślin. Nasze produkty mają niekwestionowany udział w produkcji czystej i zdrowej żywności. Głównym celem firmy jest podwyższenie jakości upraw przy użyciu organizmów pożytecznych. Ma to niewątpliwy wpływ na rozwój zrównoważonych metod ochrony w rolnictwie i ogrodnictwie. Doradcy zatrudnieni w firmie Koppert są w pełni zaangażowani w procesy produkcyjne poszczególnych przedsiębiorstw, dzięki czemu możemy doskonale poznać i sprostać oczekiwaniom obecnego rynku. Biologiczne metody i systemy IPM (Integrowana Ochrona Roślin) skutecznie spełniają swoją funkcję: chronią uprawy przy minimalnym użyciu środków chemicznych lub bez nich, są skuteczne i bezpieczne dla ludzi, zwierząt i roślin.

 3. INNVIGO SP. Z O.O.

  Polska

  Herbicydy do zwalczania chwastów dwuliściennych to bardzo skuteczna mieszanka, która przynosi same pozytywne skutki na naszych polach. Chwasty rozprzestrzeniają się bardzo szybko i trzeba z nimi w skuteczny sposób walczyć. Im lepsze środki chemiczne wybierzemy tym lepiej będzie dla naszych upraw. Wystarczy wybrać najlepszą mieszankę i zastosować ją wedle zaleceń producenta. Wtedy środek działa bardzo szybko i skutecznie, a po chwastach nie ma już nawet śladu. Walka z chwastami nie jest równa, bo rosną bardzo szybko zabierając substancje odżywcze z gleby, które są zarezerwowane dla naszych upraw.

 4. STOLLER EUROPE SLU

  Hiszpania

  Stoller jest firmą międzynarodową specjalizującą się od ponad 42 lat w fizjologii i żywieniu roślinnym, rozwijającą i proponującą nowatorskie rozwiązania w zakresie jakości mającej na celu zwiększenie produktywności roślin.

 5. TARGET

  Polska

  Firma Target jest liderem na polskim rynku środków ochrony roślin. Na rynku istnieje od 1992r., a jej główna siedziba znajduje się w specjalnej ekonomicznej w Kartoszynie k/Żarnowca. W szerokiej ofercie firmy znajdują się: środki ochrony roślin, nawozy, ziemia, podłoża, trawy, gama produktów „Dla domu” oraz linia „Natural”. Target jest producentem linii produktów naturalnie skutecznych. Od 2010r. wyłącznym dystrybutorem produktów Target na rynku tradycyjnym jest sieć hurtowni.

 1. QUÍMICAS ORO S.A.U.

  Hiszpania

  Firma QUÍMICAS ORO S.A.U., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Proszki i mydła przemysłowe i profesjonalne. Jest również obecna w dziedzinach Środki ochrony roślin, produkty chemiczne, Środki dezodoryzujące do użytku domowego, produkty czyszczące dla profesjonalistów z sektora winnego, i Środki ochrony roślin. Ma siedzibę w San Antonio De Benagéber-Valencia, Hiszpania.

 2. ATOMIZADORES SCHWARZ DRAGON

  Hiszpania

  Firma ATOMIZADORES SCHWARZ DRAGON, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Środki ochrony roślin. Jest również obecna w dziedzinach Opryskiwacze rolnicze, i Opryskiwacze rolnicze. Ma siedzibę w Terrassa, Hiszpania.

 1. SC EVER TRADE SRL

  Rumunia

  Firma SC EVER TRADE SRL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Żywność - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Środki ochrony roślin, i Środki ochrony roślin. Ma siedzibę w Iasi, Rumunia.

 2. MOLINA AGRO

  Hiszpania

  Firma MOLINA AGRO, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Środki owadobójcze. Jest również obecna w dziedzinach Środki ochrony roślin, Produkty fitosanitarne, grzybobójcze i pestycydy, środki owadobójcze dla rolnictwa, Środki ochrony roślin, i Produkty fitosanitarne, grzybobójcze i pestycydy. Ma siedzibę w Jaén, Hiszpania.

 3. LIPHATECH SAS

  Francja

  Firma LIPHATECH SAS, roku i działającą w sektorze Produkty fitosanitarne, grzybobójcze i pestycydy. Jest również obecna w dziedzinach Środki ochrony roślin, antykoagulanty, środek antypasożytowy, Środki ochrony roślin, i pestycydy. Ma siedzibę w PONT DU CASSE, Francja.

 4. DE PROFT AGROTECHNIE

  Belgia

  Firma DE PROFT AGROTECHNIE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Produkty fitosanitarne, grzybobójcze i pestycydy. Jest również obecna w dziedzinach Środki ochrony roślin, Środki ochrony roślin, instalacje rolne, ogrodnictwo, i maszyny rolnicze. Ma siedzibę w Merchtem, Belgia.

 5. BELCHIM CROP PROTECTION

  Belgia

  Firma BELCHIM CROP PROTECTION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Środki ochrony roślin. Ma siedzibę w Londerzeel, Belgia.

 6. TRIFOLIO-M GMBH

  Niemcy

  Firma TRIFOLIO-M GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Biotechnologia. Jest również obecna w dziedzinach Produkty biochemiczne, Środki ochrony roślin, Produkty fitosanitarne, grzybobójcze i pestycydy, Produkty biochemiczne, Środki ochrony roślin, Artykuły do pielęgnacji zwierząt, i Produkty fitosanitarne, grzybobójcze i pestycydy. Ma siedzibę w Lahnau, Niemcy.

 7. AGRICOAL PRIME SL

  Hiszpania

  Firma AGRICOAL PRIME SL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Środki ochrony roślin. Jest również obecna w dziedzinach wydawnictwa elektroniczne i multimedialne, nawozy, tkanina gładka, i drobnica żelazna. Ma siedzibę w Totana, Hiszpania.

 8. COOPERATIVA AGRÍCOLA SANT BARTOMEU

  Hiszpania

  Firma COOPERATIVA AGRÍCOLA SANT BARTOMEU, roku i działającą w sektorze Oliwa z oliwek. Jest również obecna w dziedzinach Środki ochrony roślin, Oleje, oliwa i tłuszcze spożywcze, ekstra czyste oleje z pierwszego tłoczenia oliwek, Środki ochrony roślin, dystrybutor oliwy z oliwek, i Oleje, oliwa i tłuszcze spożywcze. Ma siedzibę w Vilanova D'alcolea-Castellón, Hiszpania.

 1. BAYER CROPSCIENCE BIOLOGICS GMBH

  Niemcy

  Firma BAYER CROPSCIENCE BIOLOGICS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Produkty fitosanitarne, grzybobójcze i pestycydy. Jest również obecna w dziedzinach Środki ochrony roślin, i Środki ochrony roślin. Ma siedzibę w Malchow/poel, Niemcy.

 2. MET PLUMBING STUFF

  Turcja

  Firma MET PLUMBING STUFF, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Środki ochrony roślin. Jest również obecna w dziedzinach środki do mycia rąk, i urządzenia wodne. Ma siedzibę w Adana, Turcja.

 3. HAWLIK & HAWLIK GMBH

  Niemcy

  Firma HAWLIK & HAWLIK GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Produkty fitosanitarne, grzybobójcze i pestycydy, Środki owadobójcze, Środki ochrony roślin, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Produkty fitosanitarne, grzybobójcze i pestycydy, Środki owadobójcze, i Środki ochrony roślin. Ma siedzibę w Gablingen, Niemcy.

 4. HOFER & CO GMBH

  Austria

  Firma HOFER & CO GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pasze dla zwierząt hodowlanych. Jest również obecna w dziedzinach Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Produkty fitosanitarne, grzybobójcze i pestycydy, Środki ochrony roślin, Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Produkty fitosanitarne, grzybobójcze i pestycydy, i Środki ochrony roślin. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 5. CPCM

  Maroko

  Firma CPCM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Środki ochrony roślin. Jest również obecna w dziedzinach Produkty fitosanitarne, grzybobójcze i pestycydy, produkty chemiczne do uzdatniania wód, środki chemiczne dla przemysłu pierniczego, Produkty fitosanitarne, grzybobójcze i pestycydy, i Soil conditioners and fertilizers. Ma siedzibę w Casablanca, Maroko.

 6. RENTOKIL INITIAL GMBH

  Niemcy

  Firma RENTOKIL INITIAL GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Produkty fitosanitarne, grzybobójcze i pestycydy, Środki owadobójcze, Środki ochrony roślin, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Produkty fitosanitarne, grzybobójcze i pestycydy, Środki owadobójcze, i Środki ochrony roślin. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 7. INSECTENFREI HANDELS KG

  Austria

  Firma INSECTENFREI HANDELS KG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pasze dla zwierząt hodowlanych. Jest również obecna w dziedzinach Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Produkty fitosanitarne, grzybobójcze i pestycydy, Środki ochrony roślin, Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Produkty fitosanitarne, grzybobójcze i pestycydy, i Środki ochrony roślin. Ma siedzibę w Winden Am See, Austria.

 8. FÜRST SCHÄDLINGSBEKÄMPFUNGS GMBH

  Niemcy

  Firma FÜRST SCHÄDLINGSBEKÄMPFUNGS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Produkty fitosanitarne, grzybobójcze i pestycydy, Środki ochrony roślin, Transport samochodowy, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Produkty fitosanitarne, grzybobójcze i pestycydy, Środki ochrony roślin, i Transport samochodowy. Ma siedzibę w Kaufbeuren, Niemcy.

 9. MARNI - HYGIENE - DIENST GMBH

  Niemcy

  Firma MARNI - HYGIENE - DIENST GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Produkty fitosanitarne, grzybobójcze i pestycydy, Środki owadobójcze, Środki ochrony roślin, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Produkty fitosanitarne, grzybobójcze i pestycydy, Środki owadobójcze, i Środki ochrony roślin. Ma siedzibę w Wiesbaden, Niemcy.

 10. AGROSAVFE

  Belgia

  Firma AGROSAVFE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Środki ochrony roślin. Jest również obecna w dziedzinach Materiały siewne - posiew i ochrona, Środki owadobójcze, Materiały siewne - posiew i ochrona, Środki owadobójcze, producent środka owadobójczego naturalnego, i Grzybobójcze i bakteriobójcze środki. Ma siedzibę w Ghent, Belgia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo