• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • środki ochrony roślin

Wyniki dla

Środki ochrony roślin - Import eksport

 1. GECHEM GMBH & CO KG

  Niemcy

  Produkcja, przetwarzanie i dystrybucja produktów chemiczno-technicznych w zakresie detergentów i środków czystości, chemii samochodowej, higieny osobistej, chemii budowlanej i chemii rolnej. W szczególności: Mieszanie, mielenie, przesiewanie i recepturowanie zgodnie ze specyfikacją lub własną recepturą: lekkie -do lepkich produktów -proszki i granulaty -tabletki prasowanie, foliowanie lub blistrowanie i pakowanie -np: -tabletki do czyszczenia naczyń (również w folii rozpuszczalnej w wodzie), - tabletki do toalet, - tabletki do schodów, - tabletki dooxi, - tabletki do czyszczenia ekspresów do kawy. Napełnianie i pakowanie proszków i granulatów (od 2 g do 1 tony) w.: -skrzynki składane -wiaderka do konserw -torby tubowe, cztery worki zgrzewane na obręczy -worki -uvm. Napełnianie i pakowanie produktów płynnych (50 ml do 1.000 l) w: -kontenery -kanistry -kontenery -bębny -kontenery -uvm: Pozostałe usługi: Wsparcie laboratoryjne, pomoc w opracowywaniu receptur Zakup surowców i materiałów opakowaniowych i wiele innych.

 2. LAMBIOTTE & CIE

  Belgia

  Lambiotte & Cie S.A. jest światowym liderem w produkcji klasy chemikaliów zwanych acetalami. Ich właściwości fizyko-chemiczne oraz niska toksyczność i oznakowanie ekotoksykologiczne sprawiają, że są one poszukiwaną alternatywą dla przemysłu przy tworzeniu innowacyjnych i bezpieczniejszych produktów zarówno dla użytkowników profesjonalnych, jak i ogółu społeczeństwa. Dzięki swojej wszechstronności acetale mogą być wykorzystywane w wielu produktach końcowych i zastosowaniach, takich jak: środki do usuwania farby i wszelkie inne rodzaje przemysłowych i domowych środków czyszczących; aerozole kosmetyczne i techniczne; tworzywa sztuczne, kompozyty i pianki poliuretanowe; farby, tusze i kleje; synteza farmaceutyczna, weterynaria i agrochemia. Poprzez sieć dystrybutorów 98% rocznej produkcji opuszcza Belgię, z czego ponad 30% trafia na rynki pozaeuropejskie (Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Bliski Wschód, Azja).

 3. SAIGNER ADIEGO

  Hiszpania

  Firma produkuje, sprzedaje i, w konkretnych przypadkach, dystrybuuje na poziomie krajowym i międzynarodowym, produkty specjalistyczne, techniczne, żywieniowe i inne surowce dla sektora rolniczego, karmy dla zwierząt, żywność i artykuły roślinne, jak również produkty dla przemysłu żywieniowego i farmaceutycznego, do oczyszczania wody, przemysłu ogólnego oraz dysponuje serwisem zarządzania środowiskiem. Produkty chemiczne, żywność ekologiczna, kwasy aminowe, organiczne i nieorganiczne, proteiny, minerały, sole, kwasy, zasady, biotechnologie, itp.

 4. KOPPERT POLSKA SP. Z O.O.

  Polska

  Koppert jest światowym liderem w branży biologicznej ochrony upraw i naturalnych metod zapylania. Firma powstała w 1967 r. w Holandii, gdzie znajduje się jej główna siedziba. Ponad 40-letnie doświadczenie pozwoliło nam na opracowanie efektywnych rozwiązań w zakresie ochrony roślin. Nasze produkty mają niekwestionowany udział w produkcji czystej i zdrowej żywności. Głównym celem firmy jest podwyższenie jakości upraw przy użyciu organizmów pożytecznych. Ma to niewątpliwy wpływ na rozwój zrównoważonych metod ochrony w rolnictwie i ogrodnictwie. Doradcy zatrudnieni w firmie Koppert są w pełni zaangażowani w procesy produkcyjne poszczególnych przedsiębiorstw, dzięki czemu możemy doskonale poznać i sprostać oczekiwaniom obecnego rynku. Biologiczne metody i systemy IPM (Integrowana Ochrona Roślin) skutecznie spełniają swoją funkcję: chronią uprawy przy minimalnym użyciu środków chemicznych lub bez nich, są skuteczne i bezpieczne dla ludzi, zwierząt i roślin.

 5. AGROMARKET SP. Z O.O.

  Polska

  Firma Agromarket posiada szeroki asortyment części do ciągników i maszyn rolniczych, w naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in.: części robocze i zamienne do maszyn uprawowych Kverneland, Väderstad, akumulatory Case, Współpracujemy także z takimi firmami jak Granit, Menke, Grene. Dzięki dobrze rozwiniętej logistyce zamówione części dostarczamy szybko i bezpośrednio do klienta. Agromarket Sp. z o.o. w Wiewiecku specjalizuje się również w sprzedaży nawozów rolniczych. Dzięki współpracy z największymi producentami oferujemy szeroka gamę nawozów azotowych, wieloskładnikowych (NPK) jak i odżywek. Własna mieszalnia pozwala nam dopasować skład nawozów do indywidualnych potrzeb każdego gospodarstwa. Zajmujemy się także dystrybucją wapna rolniczego. Nadrzędnym celem działalności firmy Agromarket jest kompleksowa obsługa rolnictwa. Aby zapewnić Państwu najwyższej jakości ochronę płodów rolnych współpracujemy z światowymi liderami z zakresu produkcji środków ochrony roślin.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. INNVIGO SP. Z O.O.

  Polska

  Herbicydy do zwalczania chwastów dwuliściennych to bardzo skuteczna mieszanka, która przynosi same pozytywne skutki na naszych polach. Chwasty rozprzestrzeniają się bardzo szybko i trzeba z nimi w skuteczny sposób walczyć. Im lepsze środki chemiczne wybierzemy tym lepiej będzie dla naszych upraw. Wystarczy wybrać najlepszą mieszankę i zastosować ją wedle zaleceń producenta. Wtedy środek działa bardzo szybko i skutecznie, a po chwastach nie ma już nawet śladu. Walka z chwastami nie jest równa, bo rosną bardzo szybko zabierając substancje odżywcze z gleby, które są zarezerwowane dla naszych upraw.

 2. STOLLER EUROPE SLU

  Hiszpania

  Stoller jest firmą międzynarodową specjalizującą się od ponad 42 lat w fizjologii i żywieniu roślinnym, rozwijającą i proponującą nowatorskie rozwiązania w zakresie jakości mającej na celu zwiększenie produktywności roślin.

 3. TARGET

  Polska

  Firma Target jest liderem na polskim rynku środków ochrony roślin. Na rynku istnieje od 1992r., a jej główna siedziba znajduje się w specjalnej ekonomicznej w Kartoszynie k/Żarnowca. W szerokiej ofercie firmy znajdują się: środki ochrony roślin, nawozy, ziemia, podłoża, trawy, gama produktów „Dla domu” oraz linia „Natural”. Target jest producentem linii produktów naturalnie skutecznych. Od 2010r. wyłącznym dystrybutorem produktów Target na rynku tradycyjnym jest sieć hurtowni.

 4. QUÍMICAS ORO S.A.U.

  Hiszpania

 5. SC EVER TRADE SRL

  Rumunia

 1. ATOMIZADORES SCHWARZ DRAGON

  Hiszpania

 2. MOLINA AGRO

  Hiszpania

 1. TRIFOLIO-M GMBH

  Niemcy

 2. COOPERATIVA AGRÍCOLA SANT BARTOMEU

  Hiszpania

 3. AGRICOAL PRIME SL

  Hiszpania

 4. DE PROFT AGROTECHNIE

  Belgia

 5. MENORA GMBH

  Austria

 6. CPCM

  Maroko

 7. MET PLUMBING STUFF

  Turcja

 8. BAYER CROPSCIENCE BIOLOGICS GMBH

  Niemcy

 1. NUTRISWEET SL

  Hiszpania

 2. LIFE NLB

  Grecja

 3. BIOPLANT NATURVERFAHREN GMBH

  Niemcy

 4. INDUSTRIAS AFRASA SA

  Hiszpania

 5. SANMAL OÜ

  Estonia

 6. BONUS PRIVATE COMPANY

  Ukraina

 7. FITOSANITARIOS INABAR SL

  Hiszpania

 8. CHEMARK TERMELÖ, KERESKEDO KFT

  Węgry

 9. SAUTTER & STEPPER GMBH

  Niemcy

 10. SAMEN - SCHMITZ GMBH

  Niemcy