• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • środki gryzoniobójcze

Wyniki dla

Środki gryzoniobójcze - Import eksport

 1. ARTHUR SCHOPF HYGIENE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Arthur Schopf Hygiene GmbH & Co. KG jest przedsiębiorstwem działającym na skalę krajową i międzynarodową. Produkcja wysokiej jakości produktów do higieny zwierząt, środków dezynfekujących i biobójczych dla rolnictwa, weterynarii i przemysłu spożywczego jest podstawą filozofii naszego przedsiębiorstwa. Innowacyjne produkty, własne badania i rozwój oraz kompetencje zawodowe naszych pracowników gwarantują najlepszą obsługę klienta i działanie zorientowane na rozwiązania. Asortyment produkcyjny w zakresie higieny zwierząt obejmuje ok. 300 produktów, co czyni grupę najbardziej kompleksową ofertą w Europie. Około 70% produktów pochodzi z własnych opracowań i jest wytwarzanych w ramach grupy. Dzięki dużej elastyczności struktur wewnętrznych, duża liczba produktów może być oferowana również pod marką własną. Produktu do zwalczania szkodników są od dziesięcioleci częścią tradycyjnego asortymentu wyrobów, dla których oferowany jest uznany skuteczny system całościowy. W tej dziedzinie firma jest obecnie liderem na rynku niemieckim.

 2. DREVPOL

  Polska

  Drevpol to marka tworzona przez specjalistów, którzy oferują profesjonalne usługi zwalczania szkodników w drewnie i dbania o godziwą konserwację drewnianych konstrukcji czy obiektów. Dużo lat doświadczenia, stosowne certyfikaty, umiejętności, duża wiedza oraz bezsprzecznie profesjonalne podejście do każdego kupienia - tak w największym skrócie można zaprezentować markę Drevpol, która na obszarze całego kraju oferuje usługi fumigacji drewna i zwalczania korników oraz innych szkodników. Zapraszamy na witrynę, w jakim miejscu znajduje się pełna oferta.

 3. GESTISAN

  Hiszpania

  Dezynfekcja - Deratyzacja - HACCP (Analiza zagrożeń i kontrola krytycznych punktów ) - Ksylofagi - Kontrola i zapobieganie rozwojowi legionelli.

 4. ITAL TIGER LLC

  Ukraina

  Firma ITAL TIGER LLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Środki gryzoniobójcze. Jest również obecna w dziedzinach Odszczurzanie i usługi owadobójcze, Środki owadobójcze, Produkty fitosanitarne, grzybobójcze i pestycydy, Odszczurzanie i usługi owadobójcze, Środki owadobójcze, i Produkty fitosanitarne, grzybobójcze i pestycydy. Ma siedzibę w Dnepropetrovsk, Ukraina.

 5. FOTOPHARM SINGLE MEMBER P.C

  Grecja

  Firma FOTOPHARM SINGLE MEMBER P.C, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Środki gryzoniobójcze. Ma siedzibę w Karelas, Grecja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HULLTERNATIVE PEST CONTROL SERVICES LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma HULLTERNATIVE PEST CONTROL SERVICES LIMITED, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Środki gryzoniobójcze. Ma siedzibę w Birmingham, Zjednoczone Królestwo.

 2. MIDA

  Włochy

  Firma MIDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Środki gryzoniobójcze. Ma siedzibę w Bologna, Włochy.

 3. DINAMIK FUMIGATION SERVICE

  Turcja

  Firma DINAMIK FUMIGATION SERVICE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Środki gryzoniobójcze. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. LEICA - BLEU LINE GROUP

  Włochy

  Firma LEICA - BLEU LINE GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Środki gryzoniobójcze. Jest również obecna w dziedzinach systemy dezynsekcji. Ma siedzibę w Forlì, Włochy.

 5. DECCO ITALIA S.R.L.

  Włochy

  Firma DECCO ITALIA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Produkty fitosanitarne, grzybobójcze i pestycydy. Jest również obecna w dziedzinach Środki owadobójcze, Środki gryzoniobójcze, Środki owadobójcze, i Środki gryzoniobójcze. Ma siedzibę w Belpasso, Włochy.

 1. BLEU LINE GROUP S.R.L.

  Włochy

  Firma BLEU LINE GROUP S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Produkty fitosanitarne, grzybobójcze i pestycydy. Jest również obecna w dziedzinach Środki owadobójcze, Środki gryzoniobójcze, Środki owadobójcze, i Środki gryzoniobójcze. Ma siedzibę w Forli', Włochy.

 2. CAVAGION ANNIBALE

  Włochy

  Firma CAVAGION ANNIBALE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Produkty fitosanitarne, grzybobójcze i pestycydy. Jest również obecna w dziedzinach Środki owadobójcze, Środki gryzoniobójcze, Środki owadobójcze, i Środki gryzoniobójcze. Ma siedzibę w Riva Del Po, Włochy.

 1. INDUSTRIAS AFRASA SA

  Hiszpania

  Firma INDUSTRIAS AFRASA SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Środki ochrony roślin. Jest również obecna w dziedzinach Środki owadobójcze, Środki gryzoniobójcze, Środki owadobójcze, i Środki gryzoniobójcze. Ma siedzibę w Paterna, Hiszpania.

 2. CAMPANA ACHILLE

  Włochy

  Firma CAMPANA ACHILLE, roku i działającą w sektorze Produkty fitosanitarne, grzybobójcze i pestycydy. Jest również obecna w dziedzinach Środki owadobójcze, Środki gryzoniobójcze, Środki owadobójcze, i Środki gryzoniobójcze. Ma siedzibę w Cesena, Włochy.

 3. ACTIVA S.R.L.

  Włochy

  Firma ACTIVA S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Produkty fitosanitarne, grzybobójcze i pestycydy. Jest również obecna w dziedzinach Środki owadobójcze, Środki gryzoniobójcze, Środki owadobójcze, i Środki gryzoniobójcze. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 4. FITOFARMACIA DI GAMMINO BRIGIDA & C. S.A.S.

  Włochy

  Firma FITOFARMACIA DI GAMMINO BRIGIDA & C. S.A.S., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Produkty fitosanitarne, grzybobójcze i pestycydy. Jest również obecna w dziedzinach Środki owadobójcze, Środki gryzoniobójcze, Środki owadobójcze, i Środki gryzoniobójcze. Ma siedzibę w Campobello Di Licata, Włochy.

 5. L'AGROTECNICO DI MONDINO ALBERTO & C. S.A.S.

  Włochy

  Firma L'AGROTECNICO DI MONDINO ALBERTO & C. S.A.S., roku i działającą w sektorze Produkty fitosanitarne, grzybobójcze i pestycydy. Jest również obecna w dziedzinach Środki owadobójcze, Środki gryzoniobójcze, Środki owadobójcze, i Środki gryzoniobójcze. Ma siedzibę w Cuneo, Włochy.

 6. FARAO ROSA

  Włochy

  Firma FARAO ROSA, roku i działającą w sektorze Produkty fitosanitarne, grzybobójcze i pestycydy. Jest również obecna w dziedzinach Środki owadobójcze, Środki gryzoniobójcze, Środki owadobójcze, i Środki gryzoniobójcze. Ma siedzibę w Crucoli, Włochy.

 7. VEBI ISTITUTO BIOCHIMICO S.R.L.

  Włochy

  Firma VEBI ISTITUTO BIOCHIMICO S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Produkty fitosanitarne, grzybobójcze i pestycydy. Jest również obecna w dziedzinach Środki owadobójcze, Środki gryzoniobójcze, Środki owadobójcze, i Środki gryzoniobójcze. Ma siedzibę w Borgoricco, Włochy.

 8. CAPELLI COSTANTINO E C. S.N.C.

  Włochy

  Firma CAPELLI COSTANTINO E C. S.N.C., jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Produkty fitosanitarne, grzybobójcze i pestycydy. Jest również obecna w dziedzinach Środki owadobójcze, Środki gryzoniobójcze, Środki owadobójcze, i Środki gryzoniobójcze. Ma siedzibę w Tirano, Włochy.

 1. CANNATA ANTONINO S.R.L.

  Włochy

  Firma CANNATA ANTONINO S.R.L., roku i działającą w sektorze Produkty fitosanitarne, grzybobójcze i pestycydy. Jest również obecna w dziedzinach Środki owadobójcze, Środki gryzoniobójcze, Środki owadobójcze, i Środki gryzoniobójcze. Ma siedzibę w Ispica, Włochy.

 2. BONO GIUSEPPE & C. S.A.S.

  Włochy

  Firma BONO GIUSEPPE & C. S.A.S., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Produkty fitosanitarne, grzybobójcze i pestycydy. Jest również obecna w dziedzinach Środki owadobójcze, Środki gryzoniobójcze, Środki owadobójcze, i Środki gryzoniobójcze. Ma siedzibę w Verzuolo, Włochy.

 3. ANTECIDE

  Francja

  Firma ANTECIDE, roku i działającą w sektorze Dezynsekcja, dezynfekcja i deratyzacja - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Środki gryzoniobójcze, Odszczurzanie i usługi owadobójcze, usługi dezynfekcja, dezynsekcji i czyszczenia statków, Środki gryzoniobójcze, i Odszczurzanie i usługi owadobójcze. Ma siedzibę w Rillieux La Pape, Francja.

 4. GONELLA S.N.C. DI GONELLA LUIGI & C.

  Włochy

  Firma GONELLA S.N.C. DI GONELLA LUIGI & C., roku i działającą w sektorze Produkty fitosanitarne, grzybobójcze i pestycydy. Jest również obecna w dziedzinach Środki owadobójcze, Środki gryzoniobójcze, Środki owadobójcze, i Środki gryzoniobójcze. Ma siedzibę w Monta', Włochy.

 5. INDUSTRIA CHIMICA LEICA

  Włochy

  Firma INDUSTRIA CHIMICA LEICA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Produkty fitosanitarne, grzybobójcze i pestycydy. Jest również obecna w dziedzinach Środki owadobójcze, Środki gryzoniobójcze, Środki owadobójcze, i Środki gryzoniobójcze. Ma siedzibę w Forli', Włochy.

 6. DE VIVO ANNA

  Włochy

  Firma DE VIVO ANNA, roku i działającą w sektorze Produkty fitosanitarne, grzybobójcze i pestycydy. Jest również obecna w dziedzinach Środki owadobójcze, Środki gryzoniobójcze, Środki owadobójcze, i Środki gryzoniobójcze. Ma siedzibę w Angri, Włochy.

 7. CAZZOLA ALESSIO & C. S.A.S.

  Włochy

  Firma CAZZOLA ALESSIO & C. S.A.S., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Produkty fitosanitarne, grzybobójcze i pestycydy. Jest również obecna w dziedzinach Środki owadobójcze, Środki gryzoniobójcze, Środki owadobójcze, i Środki gryzoniobójcze. Ma siedzibę w Fiscaglia, Włochy.

 8. GMB INTERNACIONAL SA

  Hiszpania

  Firma GMB INTERNACIONAL SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Produkty fitosanitarne, grzybobójcze i pestycydy. Jest również obecna w dziedzinach Środki gryzoniobójcze, i Środki gryzoniobójcze. Ma siedzibę w Leganes, Hiszpania.

 9. ZAKLAD PRODUKCYJNO USLUGOWO HANDLOWY BEST PEST MALGORZATA SWIETOSLAWSKA JACEK SWIETOSLAWSK

  Polska

  Firma ZAKLAD PRODUKCYJNO USLUGOWO HANDLOWY BEST PEST MALGORZATA SWIETOSLAWSKA JACEK SWIETOSLAWSK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Środki gryzoniobójcze. Jest również obecna w dziedzinach Środki owadobójcze, i Środki owadobójcze. Ma siedzibę w Jaworzno, Polska.

 10. LODI

  Francja

  Firma LODI, roku i działającą w sektorze Środki owadobójcze. Jest również obecna w dziedzinach Środki przeciw pasożytom, Środki gryzoniobójcze, Środki przeciw pasożytom, i Środki gryzoniobójcze. Ma siedzibę w Grand Fougeray, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo