• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • środki chemiczne trawiące i ścierne

Wyniki dla

Środki chemiczne trawiące i ścierne - Import eksport

 1. FRIDOLIN MÜLLER

  Niemcy

  Produkcja szczotek do usuwania zadziorów, szczotek cylindrycznych, szczotek rurowych, szczotek technicznych, szczotek drucianych, szczotek nylonowych, szczotek skręcanych, szczotek do myjni samochodowych, szczotek do myjni samochodowych, szczotek do myjni samochodowych. Firma Fridolin Müller została założona w 1952 r. pod nazwą Tierhaarwertung Fridolin Müller. Firma przetwarzała sierść bydlęcą, która częściowo pochodziła z bydła niemieckiego, ale w większości była importowana z Ameryki. Materiał ten był przetwarzany w tzw. wiązki piekarskie w czterech etapach. Czynności robocze obejmowały: rozluźnianie włosia w "maszynce do włosia", majtanie włosia, tj. układanie ich w jednym kierunku, "wyciąganie" włosia na różne długości, a następnie wiązanie poszczególnych długości w wiązk piekarskie. Wiązki te były dostarczane do fabryk szczotek. Czasami do poszczególnych operacji używano maszyn. Od około 1969 r. rozpoczęto tu produkcję szczotek do mycia samochodów. W 1972 r. firma rozpoczęła produkcję szczotek technicznych. W tym samym roku przejęto firmę, która zajmowała się głównie budową "maszyn proszkowych" dla cukierni. Sporadycznie firma ta produkowała również szczotki techniczne. Z biegiem lat sprzedaż maszyn do pudrowania spadła, a firma skoncentrowała się bardziej na produkcji i dystrybucji szczotek technicznych, a także szczotek do myjni samochodowych i rolek do maszyn czyszczących. Program obejmuje szeroki wybór szczotek walcowych.

 2. BB RESINS

  Włochy

 3. TYROLIT - SCHLEIFMITTELWERKE SWAROVSKI K.G.

  Austria

 4. MICROMETAL GMBH

  Niemcy

  MICROMETAL, założona w 2006 roku, jest w 100% zależna od firmy Wickeder Westfahlenstahl. Nasza firma posiada certyfikację ISO TS 16949 i ISO 14001. Nasz zakład produkcyjny działający bez przerwy pozwala na produkcję ciągłych wytrawionych pasów metalowych. Materiał wyjściowy jest odwijany ze szpuli i prowadzony przez kolejne stanowiska procesu wytrawiania. Ten proces wytrawiania zwany Reel-to-Reel jest opanowany tylko przez kilka przedsiębiorstw na świecie. MICROMETAL dostarcza produkty o strukturach, których nie można wytworzyć z zastosowaniem konwncjonalnych procesów trawienia lub innych procesów mikroprzetwarzania. Typowe części trawione to filtry, sita, igły, lancety, ostrza, styki, dyfuzory, enkodery, sprężyny techniczne, powierzchnie funkcjonalne. Zalety: wyjątkowa dokładność, żadnych napięć i zadziorów, różne metale i stopy, produkt gotowy do dostawy, indywidualnie na pojedynczej szpuli, według użytku lub pojedynczo, rozwiązania kompleksowe specyficzne dla każdego klienta o dużej wartości dodanej.

 5. FLEXING LTD

  Serbia

  Flexing to firma specjalizująca się w materiałach ściernych, obecna na rynku serbskim od 20 lat. Nasze wyroby znajdują przede wszystkim zastosowanie w branży przemysłowej. Płótno ścierne, które zakupujemy pochodzi z Klingspor a nietkane materiały ścierne pochodzą z 3M i Itexa, Włochy. Eksportujemy nasze wyroby do Bośni, Chorwacji, Montenegro, Macedonii i na Węgry. Nasza produkcja skupia się – poza innymi rodzajami i rozmiarami wyrobów - na kołach z montowaną klapą i wałem o średnicy 20-40mm i wyrobach Roloc+.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. AM CHEMIE GMBH / PLS-GRUPPE

  Niemcy

  Firma AM Chemie GmbH została założona w październiku 2001 roku. Od 2003 r. była w stanie stale zwiększać swoją sprzedaż. W 2007 roku AM Chemie zainwestowała w magazyny i logistykę. Oprócz produktów do obróbki powierzchniowej i uszlachetniania powierzchni metali i tworzyw sztucznych, od 2004 r. wzbogaciliśmy naszą działalność o planowanie projektów i budowę małych systemów czyszczenia drutu do zastosowaniach pośrednich i wykończeniowych. Od 2008 r. inwestycje prywatnego laboratorium Dr. Seidela (ICP) przyczyniły się do rozwojowu, ulepszania i wprowadzania na rynek nowych środków do przetwarzania i powlekania. Stabilna jakość i niezawodność dostaw zgodna z REACH są dla nas rzeczą oczywistą. Oprócz tzw. standardowych produktów do czyszczenia ogólnego i czyszczenia części, obróbki wstępnej i wykańczającej, asortyment produktów składa się z produktów specjalnych, wszystkie opracowane we własnym zakresie.

 2. INDUSTRIAL BOLBAITE FABRICA DE ARTICULOS PARA EL PULIDO SOCIEDAD LIMITADA.

  Hiszpania

  Produkcja artykułów do szlifowania, polerowania i wykańczania różnego rodzaju materiałów, metalu, żelaza, drewna i tworzyw sztucznych. Tarcze skórzane, płócienne, z tkaniny, sznurek, papier ścierny. Możemy dostosować projekt i produkcję wszystkich naszych produktów do potrzeb klienta. Nasze wyroby są produkowane z materiałów wysokiej jakości, spełniają normy bezpieczeństwa, gwarantując jednocześnie satysfakcję klienta. Udogodnienia w warunkach płatności. Inwestujemy w technologię, by zaoferować Ci najlepsze świadczenia.

 3. EMPAS

  Polska

  Firma EMPAS produkuje preparaty do mycia, trawienia, aktywowania, fosforanowania, pasywacji, odrdzewiania i namydlania. Preparaty te stosowane są do obróbki stali, stali ocynkowanej, aluminium, miedzi i mosiądzu, głównie jako przygotowanie powierzchni pod powłoki malarskie, ale również jako przygotowanie powierzchni do magazynowania. Preparaty stosowane są metodą zanurzeniową, natryskową, a niektóre również ultradźwiękową. Firma świadczy usługi w zakresie obróbki wyrobów o małych rozmiarach, głównie w celu doboru technologii przygotowania powierzchni. Oferujemy również pomoc przy projektowaniu linii technologicznych. Produkujemy preparaty do: odtłuszczania, ekologicznego trawienia, fosforanowania krystalicznego, fosforanowania amorficznego, pasywacji, mycia. Produkcja preparatów do chemicznej obróbki metali w firmie EMPAS odbywa się zgodnie z obowiązującymi normami środowiskowymi Unii Europejskiej, po odpowiednim przeszkoleniu i otrzymaniu certyfikatów ze szkoleń REACH.

 4. DEUTSCHE DERUSTIT GMBH

  Niemcy

  DERUSTIT jest jednym z wiodących specjalistów w obszarze chemicznej i elektrochemicznej obróbki powierzchniowej stali i stopów na bazie niklu. Jako nowoczesna firma usługowa, oferujemy naszym klientom elektropolerowanie i trawienie, dające w efekcie powierzchnie o wysokiej jakości estetycznej i funkcjonalnej, spełniające najwyższe wymagania oraz profesjonalne normy specjalne, jak na przykład IGR Standard 87-0417, Bayer Global Practice ME004. W Dietzenbach oferujemy następujące usługi: wytrawianie w kąpieli 6 x 3 x 2 m, elektropolerowanie w kąpieli 5, 5 x 2, 2 x 1, 8 m i elektropolerowanie wnętrza rur od Ø 6 mm.

 5. CHEMOXY INTERNATIONAL LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Chemoxy produkuje szereg przyjaznych dla środowiska rozpuszczalników, które są używane w farbach i środkach czyszczących najnowszej generacji. Chemoxy świadczy usługi dla różnych branż od farmaceutycznej, elektronicznej i smakowej & zapachowej po odwierty naftowe, dodatki paliwowe i użytkowników rozpuszczalników przemysłowych. Nasza usługa odzyskiwania rozpuszczalników pozwala oddzielić i oczyścić cenne rozpuszczalniki od odpadów lub produktów ubocznych lub strumieni produktów po czym rozpuszczalnik powraca do zleceniodawcy albo zostaje skierowany na rynek zbytu.

 1. HYGIÈNE ET NATURE

  Francja

 2. TECPRO S.L.

  Hiszpania

 1. SCHWARZHAUPT GMBH & CO. KG

  Niemcy

 2. BÄRHAUSEN GMBH U. CO. KG

  Niemcy

 3. ZSCHIMMER & SCHWARZ

  Hiszpania

 4. CLEAN COMPANY OOD

  Bułgaria

 5. INDASA - INDUSTRIA DE ABRASIVOS, S.A.

  Portugalia

 6. MOLYDAL - SOLUTIONS DE LUBRIFICATION

  Francja

 7. GEB SAS

  Francja

 8. 1A-ABRASIVES GMBH

  Niemcy

 1. NOUVELLES TECHNIQUES CHIMIQUES DE LA MAINTENANCE

  Belgia

 2. SOCOMORE

  Francja

 3. DOMO ENGINEERING PLASTICS GMBH

  Niemcy

 4. DENSO GMBH

  Niemcy

 5. BADSTÜBNER TECHNIK-BÜRSTEN

  Niemcy

 6. PUMICE POWDER

  Turcja

 7. RCLABSTORE LLC

  Zjednoczone Królestwo

 8. MANTEC DI BORTOLETTO ILARIO & C. S.A.S.

  Włochy

 9. FRATELLI MENCONI

  Włochy

 10. KLEINMANN GMBH

  Niemcy

Filtry

Wyniki dla

Środki chemiczne trawiące i ścierne - Import eksport

Liczba wyników

1246 przedsiębiorstwa