• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • śmieciarki- wywrotki samochodowe do śmieci

Wyniki dla

Śmieciarki- wywrotki samochodowe do śmieci - Import eksport

 1. MAZZOCCHIA SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Fratelli Mazzocchia to europejski lider w dziedzinie projektowania, konstrukcji i sprzedaży wyposażenia do zbiórki odpadów. Jako firma na poziomie międzynarodowym podkreśla swoją włoską historię i włoskie koncepcje. Firma Fratelli Mazzocchia oprócz szerokiej gamy różnorodnych produktów oferuje specjalistyczne usługi wpisujące się w strategię firmy, która koncentruje się na kliencie. Fratelli Mazzocchia to innymi słowy: konkret, jakość, innowacja.

 2. ZAKŁAD ROBÓT SANITARNYCH SANATOR SP.Z.O.O

  Polska

  Na rynku usług komunalnych Firma Z.R.S Sanator rozpoczęła działalność gospodarczą w 1992r jako spółka cywilna. Od 2012 została przekształcona w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Zarząd firmy aktualnie reprezentowany jest przez prezesa firmy Pana Romana Lemańskiego i wiceprezes Panią Bożenę Lemańską. Firmą zajmuje się usługami komunalnymi, tj. wywozem nieczystości stałych wszelkiego rodzaju od osób prywatnych, spółdzielni, przedsiębiorstw, oraz instytucji i budów. Ponadto firma oferuje również transport kontenerowy, usługi koparko-ładowarką, usługi brukarskie i porządkowe. Pracownicy firmy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży , co zapewnia zadowolenie wśród naszych klientów. Nasza firma dysponuje wysokiej jakości sprzętem, dzięki czemu pracujemy według najwyższych standardów. Współpracując z Naszą firmą macie Państwo pewność że powierzone zadania w ofercie jakiej się specjalizujemy wykonamy z pełnym profesjonalizmem i zawsze na czas.

 3. GRUZOJAD - WYWOZ GRUZU WARSZAWA

  Polska

  Gruzojad to firma która działa na terenie Warszawy i okolic. Nasza firma została założona z myślą o wywozie gruzu właśnie z naszej stolicy. Coraz większe zapotrzebowanie jest na wynajem kontenerów na gruz Warszawa, dzięki czemu mamy już stałych klientów. Posiadamy kilkanaście kontenerów , które możemy do Państwa przywieź w każdy dzień tygodnia, należy tylko zamówić taki kontener pod telefonicznym 662-555-725 lub na naszej stronie internetowej: http: //gruzojad.pl/ . Kontenery na gruz Warszawa odbierzemy również po ich załadunku.Oferta: -wywóz gruzu Warszawa- wywóz śmieci warszawa-wynajem kontenerówKontakt: GRUZOJADul. Szkolna 10e05-410 JózefówTel. 662-555-725Mail: biuro@gruzojad.plwww: http: //gruzojad.pl/

 4. PROCOMPACTOR WASTE MANAGEMENT EQUIPMENT

  Turcja

  Firma PROCOMPACTOR WASTE MANAGEMENT EQUIPMENT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Śmieciarki, wywrotki samochodowe do śmieci. Jest również obecna w dziedzinach Oczyszczanie środowiska - maszyny i urządzenia, zgniatarki do odpadów, Oczyszczanie środowiska - maszyny i urządzenia, i platformy podnośnikowe. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 5. COSECO INDUSTRIE GROUP SRL

  Włochy

  Firma COSECO INDUSTRIE GROUP SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Śmieciarki, wywrotki samochodowe do śmieci. Jest również obecna w dziedzinach Pojazdy specjalne - konstrukcja i wyposażenie, i Pojazdy specjalne - konstrukcja i wyposażenie. Ma siedzibę w Grumo Appula, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ORAKCI MACHINE

  Turcja

  Firma ORAKCI MACHINE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Śmieciarki, wywrotki samochodowe do śmieci. Jest również obecna w dziedzinach odzyskiwanie odpadów, platformy, i ubijarki. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 2. TRANSLIFT

  Holandia

  Firma TRANSLIFT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Śmieciarki, wywrotki samochodowe do śmieci. Jest również obecna w dziedzinach waste containers, i pojemniki na odpady. Ma siedzibę w Dronten, Holandia.

 3. CNR TRUCK EQUIPMENTS

  Turcja

  Firma CNR TRUCK EQUIPMENTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Śmieciarki, wywrotki samochodowe do śmieci. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 4. A3 VERHUUR

  Belgia

  Firma A3 VERHUUR, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Śmieciarki, wywrotki samochodowe do śmieci. Jest również obecna w dziedzinach szlifierki, i szczotki. Ma siedzibę w Staden, Belgia.

 5. EXPRUM D.O.O.

  Słowenia

  Firma EXPRUM D.O.O., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Śmieciarki, wywrotki samochodowe do śmieci. Jest również obecna w dziedzinach Transport odpadów i śmieci, Kontenery, Wykorzystanie odpadków gospodarstwa domowego - urządzenia i systemy, Transport odpadów i śmieci, Kontenery, i Wykorzystanie odpadków gospodarstwa domowego - urządzenia i systemy. Ma siedzibę w Ljubljana, Słowenia.

 1. HACKNEY RUBBISH REMOVALS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma HACKNEY RUBBISH REMOVALS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Śmieciarki, wywrotki samochodowe do śmieci. Jest również obecna w dziedzinach zarządzanie odpadami. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 2. PB ENVIRONNEMENT

  Francja

  Firma PB ENVIRONNEMENT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Śmieciarki, wywrotki samochodowe do śmieci. Ma siedzibę w Lambesc, Francja.

 1. PRINCE MOTORS

  Stany Zjednoczone

  Firma PRINCE MOTORS, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Śmieciarki, wywrotki samochodowe do śmieci. Ma siedzibę w Riverside, Stany Zjednoczone.

 2. FARID INDUSTRIE S.P.A.

  Włochy

  Firma FARID INDUSTRIE S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego. Jest również obecna w dziedzinach Gospodarka odpadami przemysłowymi, Śmieciarki, wywrotki samochodowe do śmieci, Ubijarki i rozdrabniacze do śmieci, Gospodarka odpadami przemysłowymi, Śmieciarki, wywrotki samochodowe do śmieci, Ubijarki i rozdrabniacze do śmieci, i street sweeping machines. Ma siedzibę w Vinovo, Włochy.

 3. SETRACO HOLDING S.A.

  Rumunia

  Firma SETRACO HOLDING S.A., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe - przedsiębiorstwa budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Śmieciarki, wywrotki samochodowe do śmieci, Budownictwo prefabrykowane i konstrukcje gotowe, Śmieciarki, wywrotki samochodowe do śmieci, i Budownictwo prefabrykowane i konstrukcje gotowe. Ma siedzibę w Bucharest, Rumunia.

 4. GEBR. HUMMEL RECYCLING B.V.

  Holandia

  Firma GEBR. HUMMEL RECYCLING B.V., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Składowanie i zbieranie odpadków - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Pojemniki i kubły na śmiecie, Śmieciarki, wywrotki samochodowe do śmieci, Pojemniki i kubły na śmiecie, i Śmieciarki, wywrotki samochodowe do śmieci. Ma siedzibę w Leek, Holandia.

 5. EBA S.R.O. EKO-BIO-AGROPROGRAM

  Słowacja

  Firma EBA S.R.O. EKO-BIO-AGROPROGRAM, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Składowanie i zbieranie odpadków - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Śmieciarki, wywrotki samochodowe do śmieci, Ochrona środowiska i walka z zanieczyszczeniem, Śmieciarki, wywrotki samochodowe do śmieci, i Ochrona środowiska i walka z zanieczyszczeniem. Ma siedzibę w Bernolákovo, Słowacja.

 6. BECKER & MAURER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma BECKER & MAURER GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Składowanie i zbieranie odpadków - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Śmieciarki, wywrotki samochodowe do śmieci, Dystrybucja masowa, Śmieciarki, wywrotki samochodowe do śmieci, i Dystrybucja masowa. Ma siedzibę w Zweibrücken, Niemcy.

 7. PREFETTURA DI PALERMO

  Włochy

  Firma PREFETTURA DI PALERMO, roku i działającą w sektorze Składowanie i zbieranie odpadków - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego, Śmieciarki, wywrotki samochodowe do śmieci, Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego, i Śmieciarki, wywrotki samochodowe do śmieci. Ma siedzibę w Palermo, Włochy.

 8. M. WERNER GMBH & CO. MÜLLTRANSPORT KG

  Niemcy

  Firma M. WERNER GMBH & CO. MÜLLTRANSPORT KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Składowanie i zbieranie odpadków - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Śmieciarki, wywrotki samochodowe do śmieci, i Śmieciarki, wywrotki samochodowe do śmieci. Ma siedzibę w Goldbach, Niemcy.

 1. ALFONS FISCHER UND SÖHNE GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG

  Niemcy

  Firma ALFONS FISCHER UND SÖHNE GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Składowanie i zbieranie odpadków - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Śmieciarki, wywrotki samochodowe do śmieci, i Śmieciarki, wywrotki samochodowe do śmieci. Ma siedzibę w Bochum, Niemcy.

 2. WHEEL BIN SERVICES LIMITED

  Irlandia

  Firma WHEEL BIN SERVICES LIMITED, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Składowanie i zbieranie odpadków - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Śmieciarki, wywrotki samochodowe do śmieci, i Śmieciarki, wywrotki samochodowe do śmieci. Ma siedzibę w Dundalk, Irlandia.

 3. F.H. UMWELTTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma F.H. UMWELTTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Składowanie i zbieranie odpadków - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Śmieciarki, wywrotki samochodowe do śmieci, i Śmieciarki, wywrotki samochodowe do śmieci. Ma siedzibę w Augsburg, Niemcy.

 4. WASTEPARTSUK

  Zjednoczone Królestwo

  Firma WASTEPARTSUK, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Śmieciarki, wywrotki samochodowe do śmieci. Ma siedzibę w Gloucester, Zjednoczone Królestwo.

 5. MEPROZET KOSCIAN S.A.

  Polska

  Firma MEPROZET KOSCIAN S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Składowanie i zbieranie odpadków - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Śmieciarki, wywrotki samochodowe do śmieci, i Śmieciarki, wywrotki samochodowe do śmieci. Ma siedzibę w Koscian, Polska.

 6. GRINO TRANS SA

  Hiszpania

  Firma GRINO TRANS SA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Składowanie i zbieranie odpadków - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Śmieciarki, wywrotki samochodowe do śmieci, i Śmieciarki, wywrotki samochodowe do śmieci. Ma siedzibę w Lleida, Hiszpania.

 7. ABFALLENTSORGUNG BÖRDEKREIS WANZLEBEN GMBH

  Niemcy

  Firma ABFALLENTSORGUNG BÖRDEKREIS WANZLEBEN GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Składowanie i zbieranie odpadków - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Śmieciarki, wywrotki samochodowe do śmieci, i Śmieciarki, wywrotki samochodowe do śmieci. Ma siedzibę w Wanzleben, Niemcy.

 8. WYTWORNIA URZADZEN KOMUNALNYCH WUKO S.A.

  Polska

  Firma WYTWORNIA URZADZEN KOMUNALNYCH WUKO S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Składowanie i zbieranie odpadków - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Śmieciarki, wywrotki samochodowe do śmieci, i Śmieciarki, wywrotki samochodowe do śmieci. Ma siedzibę w Lodz, Polska.

 9. REICHL-SCHROTT GMBH

  Austria

  Firma REICHL-SCHROTT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Śmieciarki, wywrotki samochodowe do śmieci. Jest również obecna w dziedzinach Pojemniki i kubły na śmiecie, i Pojemniki i kubły na śmiecie. Ma siedzibę w Stras, Austria.

 10. EQUIPOS Y SERVICIOS DEL NORDESTE SL

  Hiszpania

  Firma EQUIPOS Y SERVICIOS DEL NORDESTE SL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Składowanie i zbieranie odpadków - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Śmieciarki, wywrotki samochodowe do śmieci, i Śmieciarki, wywrotki samochodowe do śmieci. Ma siedzibę w Cabrils, Hiszpania.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo