• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • ślusarstwo- zamki- klucze - maszyny i urządzenia do produkcji

Wyniki dla

Ślusarstwo- zamki- klucze - maszyny i urządzenia do produkcji - Import eksport

 1. AGA

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Producent zamków. Oferujemy o wysokim stopniu zabezpieczenia, klamki i zamknięcia zawiasowe. Konsolidujemy czołową pozycję w dziedzinie systemów otwierania i zamykania. Oferujemy trzy linie systemów i rozwiązań: Przemysł ogólny, przemysł o wysokim stopniu bezpieczeństwa oraz przemysł przetwarzania energii. AGA reprezentuje przemysł systemów zamknięć na rynku hiszpańskim i międzynarodowym. Naszym celem zawsze było zaangażowanie w życie społeczne naszego otoczenia, stwarzanie sposobności tam, gdzie jesteśmy. Wiele zawdzięczamy osobom z AGA, które uczyniły możliwą realizację tego przedsięwzięcia. Pragniemy podtrzymać nadzieje i entuzjazm, które je motywowały.

 2. BEVER & KLOPHAUS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BEVER & KLOPHAUS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ślusarstwo, zamki, klucze - maszyny i urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Schwelm, Niemcy.

 3. ERREBI DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ERREBI DEUTSCHLAND GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ślusarstwo, zamki, klucze - maszyny i urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Velbert, Niemcy.

 4. ABC ZABEZPIECZEŃ

  Polska

  Pogotowie Zamkowe z Poznania to wyjątkowa firma ślusarska specjalizująca się w awaryjnym otwieraniu samochodów i drzwi. Możemy naprawić zepsuty zamek, wymienić jego wkładkę albo zamontować w drzwiach całkiem nowy mechanizm. Świadczymy usługi 24 h, 7 dni w tygodniu, także w święta. Nasz, młody, profesjonalny zespół bardzo szybko dojedzie do Państwa i rozwiąże problem. W ofercie: awaryjne otwieranie samochodów, mieszkań, wymiana i montaż zamków oraz serwis drzwi. Duże doświadczenie zgromadzone przez ponad 20 lat, jak również systematyczne szkolenia w dziedzinie awaryjnego otwierania samochodów sprawia iż otwieramy wszystkie marki samochodów niezależnie od roku produkcji. Specjalizujemy się w wymianie oraz naprawie zamków: Assa-Abloy, Dierre, Evva, Gerda, Ikon, Keso, Lob, Mottura, Securemme, Solo, Winkhaus, Witex.

 5. POGOTOWIE ZAMKOWE WARSZAWA

  Polska

  Zajmujemy si? awaryjnym otwieraniem samochodów, mieszka? i sejfów na terenie Warszawy i okolic. Mo? emy wymieni? , zamontowa? ka? dy zamek wszystkich czo? owych producentów. Serwisujemy drzwi Gerda, Dierre, La Porte, Witex i innych. Mamy w swojej ofercie zamki wpuszczane, nawierzchniowe, samozamykacze, elektrozaczepy. Awaryjne otwarcie samochodu przeprowadzamy tylko z u? yciem profesjonalnych i sprawdzonych narz? dzi, bez szkody dla twojego zamka czy lakieru. Nasi ? lusarze po po przyje? dzie na zlecenie oceni? przyczyn? awarii i bez problemu poradz? sobie z ka? d? awari? , cz? sto wystarczy konserwacja zamka i nie potrzeba jego wymiany. Pracownicy naszego pogotowia zamkowego s? dost? pni 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dob? , równie? w ? wi? ta.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. POGOTOWIE ZAMKOWE WARSZAWA

  Polska

  POGOTOWIE ZAMKOWE 24h- Mobilny Serwis Zamków- serwis zabezpieczeń- awaryjne otwieranie samochodów, mieszkań, zamków, sejfów- otwieranie drzwi Dierre bez uszkodzenia zamka centralnego- naprawa stacyjek, zamków- wymiana stacyjek- dorabianie kluczy do zamków- serwis zamków Dierre, ASSA, Fiam, GeGe, Mottura, Securemme, Gerda, CR, Wilka, Winkhaus, SIAS, ATRA, Delta, Abloy, Witex, LaPorta, JuWent, S.A.B., LOB, ISEO, Optimus, FAB, Omega, ALFA, SEZAM, DOM, Mul-T-Lock, STARK, Chińskie i inne- serwis drzwi antywłamaniowych Dierre, DeLOME, ZBIGMET, GERDA, WITEX, JUWENT, LaPorta, Delta, Chińskie i inne- montaż zamków i zabezpieczeń- obsługa deweloperska- pomoc w czynnościach komorniczych- uruchamianie pojazdów z uszkodzonym alarmem- komputerowe dorabianie kluczy- dorabianie kluczy na podstawie zamka, samochodu, zdjęcia lub kodu cięcia- klucze kodowane z immobiliserem, transponderem, kodem stałym i krypto- dorabianie kluczy z pilotem- naprawa i kodowanie pilotów samochodowych- przekodowywanie zamków i komputera samochodu po kradzieży kluczy- zamki pod jeden klucz, - systemy MASTER KEY, - doradztwo w sprawach zabezpieczeń mechanicznychi metod antykradzieżowych samochodu.Firma Compadre specjalizuje się w montażu, konserwacji i naprawie mechanicznych systemów zabezpieczeń i regeneracji zamków i stacyjek, dorabianiem kluczy. Ponadto zajmujemy się awaryjnym otwieraniem samochodów, mieszkań i sejfów. Przy awarii stacyjki samochodu nie ma potrzeby holowania auta.

 2. CEZAR

  Polska

  Oferujemy państwu kompleksową usługę dorabiania każdego rodzaju klucza. Od patentów poprzez sejfowe, nawiercane, zasuwowe, krzyżowe, systemowe, samochodowe oraz wiele innych. Zajmujemy się wyrobem pieczątek i wizytówek oraz laminowaniem. Wykonujemy pieczątki metodą: tradycyjną polimerową lub błyskową. Zajmujemy się także dorabianiem i kodowaniem kluczy samochodowych i pilotów znanych marek oraz kart samochodowych. Elektronika we współczesnych samochodach to bardzo zaawansowana technologicznie dziedzina. Nie wystarczy już tylko docięcie klucza. Trzeba jeszcze zaprogramować transponder (immobiliser) bez którego samochód nie uruchomi się oraz pilot jeżeli jest takowy na wyposażeniu. Oferujemy państwu usługę grawerowania. Grawer wykonujemy praktycznie na każdym materiale: od papieru, skóry, plastiku po szkło, metal, srebro, złoto. Oferujemy również państwu wymianę baterii w zegarkach, pilotach do samochodu, cisnieniomierzach, kalkulatorach itp. oraz drobne naprawy zegarmistrzowskie.

 3. AWARYJNE OTWIERANIE ZAMKÓW

  Polska

  Zapraszamy do skorzystania z usług awaryjnego otwierania drzwi i zamków. Korzystając z nowoczesnego sprzętu, nasi fachowcy szybko i bezinwazyjnie poradzą sobie z zaciętym zamkiem albo zatrzaśniętymi drzwiami. Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez cała dobę! Pogotowie Zamkowe pomoże, gdy zostały zatrzaśnięte klucze w bagażniku lub kluczyki w samochodzie. Awaryjnie otwieramy również mieszkania - wszystkie rodzaje drzwi i zamków, używamy najskuteczniejszych metod otwarcia i najwyższej jakości narzędzi. Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie montażu, naprawy i wymiany zamków drzwiowych firm: Assa-Abloy, Dierre, Evva, Gerda, Ikon, Keso, Lob, Mottura, Securemme, Solo, Winkhaus, Witex. Prowadzimy także serwis drzwi - naprawimy i wyregulujemy.

 4. AWARYJNE OTWIERANIE ZAMKÓW

  Polska

  Pogotowie Kluczowe i Zamkowe ABC Zabezpieczeń w Warszawie zaprasza do kontaktu wszystkich tych, którzy poszukują fachowców od awaryjnego otwierania mieszkań i samochodów! Jesteśmy specjalistami od bezszkodowego otwierania różnego typu zamków. Nasi specjaliści wykonując swoją pracę wykorzystują nowoczesny sprzęt, a każde zlecenie jest dla nas nowym wyzwaniem, do którego podchodzimy z maksymalnym zaangażowaniem. Oprócz usług awaryjnego otwierania zamków, zajmujemy się również świadczeniem usług montażu i wymiany zamków oraz wkładek zamków. Wymiana zamków Gerda albo dowolnej innej marki nie stanowi dla nas żadnej trudności. Potrzebujesz specjalistów od awaryjnego otwierania drzwi – zadzwoń do Pogotowia Zamkowego Warszawa! W naszej ofercie: otwieranie samochodów, mieszkań, wymiana i montaż zamków, serwis drzwi.

 5. FREIBERGER

  Polska

  Firma świadczy usługi w zakresie naprawy zamków oraz awaryjnego otwierania mieszkań, samochodów. Oferta obejmuje zarówno profesjonalne całodobowe pogotowie zamkowe, usługi ślusarskie, jak i manipulatory alarmowe, okucia antywłamaniowe oraz master key. Specjalnością zakładu jest także szybkie dorabianie kluczy nawiercanych, płaskich, symetrycznych do wszystkich rodzajów drzwi. Firma działa na terenie między innymi Wrocławia, Warszawy, Poznania.

 1. GUANGDONG LEVEL INTELLIGENT LOCK INDUSTRIAL CO., LTD

  Chiny

  Firma GUANGDONG LEVEL INTELLIGENT LOCK INDUSTRIAL CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szlabany, bariery i zamknięcia automatyczne. Jest również obecna w dziedzinach Kontrola wejść - instalacje automatyczne, Ślusarstwo, zamki, klucze - maszyny i urządzenia do produkcji, zamek elektroniczny, Kontrola wejść - instalacje automatyczne, i Ślusarstwo, zamki, klucze - maszyny i urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Foshan, Chiny.

 2. JUDAS PLUS S.R.O.

  Słowacja

  Firma JUDAS PLUS S.R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ślusarstwo, zamki, klucze - maszyny i urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach konstrukcje stalowe, i konserwacja fontann. Ma siedzibę w Trnava, Słowacja.

 1. OLCAY KILIT SANAYI VE TICARET A.Ş.

  Turcja

  Firma OLCAY KILIT SANAYI VE TICARET A.Ş., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Samochody turystyczne. Jest również obecna w dziedzinach Ślusarstwo, zamki, klucze - maszyny i urządzenia do produkcji, klucze do zamków, zamki do ościeżnic dla budownictwa, i Ślusarstwo, zamki, klucze - maszyny i urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. NORH DIN SIKKERHED - VORES ANSVAR

  Dania

  Firma NORH DIN SIKKERHED - VORES ANSVAR, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ślusarstwo, zamki, klucze - maszyny i urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w København S, Dania.

 3. CERRAJEROS BARCELONA - CERRAJERÍA BCN 24 HORAS

  Hiszpania

  Firma CERRAJEROS BARCELONA - CERRAJERÍA BCN 24 HORAS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ślusarstwo, zamki, klucze - maszyny i urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 4. HLOCKS

  Belgia

  Firma HLOCKS, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Ślusarstwo, zamki, klucze - maszyny i urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 5. SECUMS INTERLOCKS

  Francja

  Firma SECUMS INTERLOCKS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ślusarstwo, zamki, klucze - maszyny i urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Neuilly Plaisance, Francja.

 6. CERRAJEROS BARNA 24 HORAS - CERRAJERÍA BARCELONA URGENTE

  Hiszpania

  Firma CERRAJEROS BARNA 24 HORAS - CERRAJERÍA BARCELONA URGENTE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ślusarstwo, zamki, klucze - maszyny i urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 7. OJMAR SA

  Hiszpania

  Firma OJMAR SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zamki. Jest również obecna w dziedzinach Zamki, zasuwy i klucze, Ślusarstwo, zamki, klucze - maszyny i urządzenia do produkcji, Zamki, zasuwy i klucze, Ślusarstwo, zamki, klucze - maszyny i urządzenia do produkcji, zamki do mebli, i zamki bezpieczeństwa do mebli drewnianych. Ma siedzibę w Elgoibar-Guipúzcoa, Hiszpania.

 8. CERRAJERO ALMAZORA

  Hiszpania

  Firma CERRAJERO ALMAZORA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ślusarstwo, zamki, klucze - maszyny i urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Almazora, Hiszpania.

 1. ARTISAN PLOMBIER SERRURIER NORD

  Francja

  Firma ARTISAN PLOMBIER SERRURIER NORD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ślusarstwo, zamki, klucze - maszyny i urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach otwieranie zamków, cylinder (wkładka) do zamka, wymiana zamka, i montowanie zamków. Ma siedzibę w Lille, Francja.

 2. MANUEL HERNÁNDEZ CERRAJEROS

  Hiszpania

  Firma MANUEL HERNÁNDEZ CERRAJEROS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ślusarstwo, zamki, klucze - maszyny i urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Alicante, Hiszpania.

 3. NOVACLAU MAQUINARIA S.L.

  Hiszpania

  Firma NOVACLAU MAQUINARIA S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ślusarstwo, zamki, klucze - maszyny i urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 4. DEDICLEF

  Francja

  Firma DEDICLEF, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ślusarstwo, zamki, klucze - maszyny i urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Caluire Et Cuire, Francja.

 5. SERRATURE ELETTRONICHE HOTEL

  Włochy

  Firma SERRATURE ELETTRONICHE HOTEL, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Ślusarstwo, zamki, klucze - maszyny i urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach zamki elektryczne, zamek elektroniczny, kodery smart card, i zamek. Ma siedzibę w Rimini, Włochy.

 6. A-KEY GMBH

  Niemcy

  Firma A-KEY GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ślusarstwo, zamki, klucze - maszyny i urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach kluczyki samochodowe, i frezarki. Ma siedzibę w Herbrechtingen, Niemcy.

 7. MISTER SMITHLOCK

  Hiszpania

  Firma MISTER SMITHLOCK, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zamki, zasuwy i klucze. Jest również obecna w dziedzinach Ślusarstwo, zamki, klucze - maszyny i urządzenia do produkcji, otwieranie drzwi, i Ślusarstwo, zamki, klucze - maszyny i urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Majadahonda, Hiszpania.

 8. BOURNS SENSORS GMBH

  Niemcy

  Firma BOURNS SENSORS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ślusarstwo, zamki, klucze - maszyny i urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Klucze - maszyny do wyrobu, i Klucze - maszyny do wyrobu. Ma siedzibę w Sauerlach, Niemcy.

 9. FAST KEY SERVICES LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma FAST KEY SERVICES LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ślusarstwo, zamki, klucze - maszyny i urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach zamek, i klucze. Ma siedzibę w Wickford, Essex, Zjednoczone Królestwo.

 10. SUNCOLOR HARDWARE

  Tajwan R.O.C.

  Firma SUNCOLOR HARDWARE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ślusarstwo, zamki, klucze - maszyny i urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach drzwi suwane. Ma siedzibę w Taiwan/Taichung, Tajwan R.O.C..

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo