• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • ślusarstwo- zamki- klucze - maszyny i urządzenia do produkcji

Wyniki dla

Ślusarstwo- zamki- klucze - maszyny i urządzenia do produkcji - Import eksport

 1. AGA

  Hiszpania

  Producent zamków. Oferujemy o wysokim stopniu zabezpieczenia, klamki i zamknięcia zawiasowe. Konsolidujemy czołową pozycję w dziedzinie systemów otwierania i zamykania. Oferujemy trzy linie systemów i rozwiązań: Przemysł ogólny, przemysł o wysokim stopniu bezpieczeństwa oraz przemysł przetwarzania energii. AGA reprezentuje przemysł systemów zamknięć na rynku hiszpańskim i międzynarodowym. Naszym celem zawsze było zaangażowanie w życie społeczne naszego otoczenia, stwarzanie sposobności tam, gdzie jesteśmy. Wiele zawdzięczamy osobom z AGA, które uczyniły możliwą realizację tego przedsięwzięcia. Pragniemy podtrzymać nadzieje i entuzjazm, które je motywowały.

 2. ERREBI DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

 3. ABC ZABEZPIECZEŃ

  Polska

  Pogotowie Zamkowe z Poznania to wyjątkowa firma ślusarska specjalizująca się w awaryjnym otwieraniu samochodów i drzwi. Możemy naprawić zepsuty zamek, wymienić jego wkładkę albo zamontować w drzwiach całkiem nowy mechanizm. Świadczymy usługi 24 h, 7 dni w tygodniu, także w święta. Nasz, młody, profesjonalny zespół bardzo szybko dojedzie do Państwa i rozwiąże problem. W ofercie: awaryjne otwieranie samochodów, mieszkań, wymiana i montaż zamków oraz serwis drzwi. Duże doświadczenie zgromadzone przez ponad 20 lat, jak również systematyczne szkolenia w dziedzinie awaryjnego otwierania samochodów sprawia iż otwieramy wszystkie marki samochodów niezależnie od roku produkcji. Specjalizujemy się w wymianie oraz naprawie zamków: Assa-Abloy, Dierre, Evva, Gerda, Ikon, Keso, Lob, Mottura, Securemme, Solo, Winkhaus, Witex.

 4. CEZAR

  Polska

  Oferujemy państwu kompleksową usługę dorabiania każdego rodzaju klucza. Od patentów poprzez sejfowe, nawiercane, zasuwowe, krzyżowe, systemowe, samochodowe oraz wiele innych. Zajmujemy się wyrobem pieczątek i wizytówek oraz laminowaniem. Wykonujemy pieczątki metodą: tradycyjną polimerową lub błyskową. Zajmujemy się także dorabianiem i kodowaniem kluczy samochodowych i pilotów znanych marek oraz kart samochodowych. Elektronika we współczesnych samochodach to bardzo zaawansowana technologicznie dziedzina. Nie wystarczy już tylko docięcie klucza. Trzeba jeszcze zaprogramować transponder (immobiliser) bez którego samochód nie uruchomi się oraz pilot jeżeli jest takowy na wyposażeniu. Oferujemy państwu usługę grawerowania. Grawer wykonujemy praktycznie na każdym materiale: od papieru, skóry, plastiku po szkło, metal, srebro, złoto. Oferujemy również państwu wymianę baterii w zegarkach, pilotach do samochodu, cisnieniomierzach, kalkulatorach itp. oraz drobne naprawy zegarmistrzowskie.

 5. POGOTOWIE ZAMKOWE WARSZAWA

  Polska

  Zajmujemy si? awaryjnym otwieraniem samochodów, mieszka? i sejfów na terenie Warszawy i okolic. Mo? emy wymieni? , zamontowa? ka? dy zamek wszystkich czo? owych producentów. Serwisujemy drzwi Gerda, Dierre, La Porte, Witex i innych. Mamy w swojej ofercie zamki wpuszczane, nawierzchniowe, samozamykacze, elektrozaczepy. Awaryjne otwarcie samochodu przeprowadzamy tylko z u? yciem profesjonalnych i sprawdzonych narz? dzi, bez szkody dla twojego zamka czy lakieru. Nasi ? lusarze po po przyje? dzie na zlecenie oceni? przyczyn? awarii i bez problemu poradz? sobie z ka? d? awari? , cz? sto wystarczy konserwacja zamka i nie potrzeba jego wymiany. Pracownicy naszego pogotowia zamkowego s? dost? pni 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dob? , równie? w ? wi? ta.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. AWARYJNE OTWIERANIE ZAMKÓW

  Polska

  Zapraszamy do skorzystania z usług awaryjnego otwierania drzwi i zamków. Korzystając z nowoczesnego sprzętu, nasi fachowcy szybko i bezinwazyjnie poradzą sobie z zaciętym zamkiem albo zatrzaśniętymi drzwiami. Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez cała dobę! Pogotowie Zamkowe pomoże, gdy zostały zatrzaśnięte klucze w bagażniku lub kluczyki w samochodzie. Awaryjnie otwieramy również mieszkania - wszystkie rodzaje drzwi i zamków, używamy najskuteczniejszych metod otwarcia i najwyższej jakości narzędzi. Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie montażu, naprawy i wymiany zamków drzwiowych firm: Assa-Abloy, Dierre, Evva, Gerda, Ikon, Keso, Lob, Mottura, Securemme, Solo, Winkhaus, Witex. Prowadzimy także serwis drzwi - naprawimy i wyregulujemy.

 2. GUANGDONG LEVEL INTELLIGENT LOCK INDUSTRIAL CO., LTD

  Chiny

 3. OLCAY KILIT SANAYI VE TICARET A.Ş.

  Turcja

 4. CERRAJERO ALMAZORA

  Hiszpania

 5. CERRAJEROS BARCELONA - CERRAJERÍA BCN 24 HORAS

  Hiszpania

 1. ARTISAN PLOMBIER SERRURIER NORD

  Francja

 2. CERRAJEROS BARNA 24 HORAS - CERRAJERÍA BARCELONA URGENTE

  Hiszpania

 1. MANUEL HERNÁNDEZ CERRAJEROS

  Hiszpania

 2. SERRATURE ELETTRONICHE HOTEL

  Włochy

 3. SECUMS INTERLOCKS

  Francja

 4. NORH DIN SIKKERHED - VORES ANSVAR

  Dania

 5. DEDICLEF

  Francja

 6. HLOCKS

  Belgia

 7. BOURNS SENSORS GMBH

  Niemcy

 8. A-KEY GMBH

  Niemcy

 1. MISTER SMITHLOCK

  Hiszpania

 2. SUNCOLOR HARDWARE

  Tajwan R.O.C.

 3. PIEMME SNC DI ARMENTO CARLO & MICHELE

  Włochy

 4. ATLEM&VALTEC S.R.L.

  Włochy

 5. BENTIVOGLIO MACCHINE UTENSILI S.R.L.

  Włochy

 6. FIMA

  Włochy

 7. M.C. CORBELLI S.R.L.

  Włochy

 8. LOMBARDA COMPRESSORI S.R.L.

  Włochy

 9. MACCHINE UTENSILI S.R.L.

  Włochy

 10. C S M MACCHINE UTENSILI DI BONACINI MASSIMO

  Włochy