• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • ściernice do metali

Wyniki dla

Ściernice do metali - Import eksport

 1. WESPY INDUSTRIAL PARTS WASHING MACHINES

  Turcja

  Verified by europages badge

  WESPY jest producentem maszyn do czyszczenia i odtłuszczania części z siedzibą w Konya, Turcja. Od 2005 roku produkujemy zarówno maszyny detaliczne jak i hurtowe, a nasza firma szybko stała się jednym z wiodących specjalistów w zakresie technologii czyszczenia powierzchni w Turcji. Proponujemy pełną gamę i doskonałą jakość produktów (używamy na naszych maszynach części europejskich marek i tylko stali nierdzewnej) i konkurencyjne ceny, które z pewnością Cię zainteresują. Mamy szeroki wybór portfeli produktów, takich jak: -PRALKI SPRAYOWE Z BASKIEM ROTACYJNYM (ładowanie od góry, ładowanie czołowe), MASZYNY SZCZOTKOWE DO MYCIA RĘCZNEGO -MASZYNY DO MYCIA POD WYSOKIM CIŚNIENIEM - BĘBNY SPIRALNE SERII CONVEYOR -MASZYNY DO CZYSZCZENIA FILTRÓW CZĄSTKOWYCH - MASZYNY DO MYCIA TACEK -HYDRAULICZNE MASZYNY TESTUJĄCE -PRZETWORNIK MOMENTU OBROTOWEGO I MASZYNA TESTUJĄCA SPAWANIE -MASZYNA DO SZLIFOWANIA ZAWORÓW -MASZYNY DO OBRÓBKI MECHANICZNEJ -URZĄDZENIA DO TESTOWANIA GŁOWIC CYLINDRÓW (elektryczny tester próżniowy, automatyczna i ręczna głowica gładząca, mały i duży ściągacz opon zaworowych, urządzenie do ostrzenia kątów, maszyna polerująca, silnik do szlifowania szczelin itp. ) Ponadto obsługujemy naszych cenionych klientów w rozmiarach standardowych i specjalnych w zależności od ich zmieniających się potrzeb. Dzięki doświadczonemu zespołowi i bardzo korzystnym cenom gwarantujemy, że jesteśmy odpowiednim partnerem do zaspokojenia Twoich potrzeb. Skontaktuj się z nami bez wahania i odwiedź naszą witrynę internetową, aby uzyskać dodatkowe informacje.

 2. WILOFA DIAMANT WILLI LOHMANN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WILOFA DIAMANT Willi Lohmann GmbH & Co. KG - od ponad 50 lat Twój partner w zakresie powłok z szafiru i diamentu! Nasza różnorodna paleta produktów obejmuje następujące obszary: specjalne powłoki/diamenty do zastosowań przemysłowych (np. w budowie maszyn, manicure i pedicure, obróbce ceramiki i szkła, przetwórstwie tworzyw sztucznych, technice medycznej, przemyśle jubilerskim, poligraficznym). Oferujemy rozwiązania dla wielu różnych problemów w zakresie chwytania, przytrzymywania, szlifowania, mocowania, usuwania, zaokrąglania szczeciny, mocowania rur itp. Produkcja diamentowych instrumentów dentystycznych (szlifierki do zębów FG, laboratoryjne szlifierki HP, tarcze diamentowe itp.) oraz produkcja szafirowych pilników do paznokci. Nasze szafirowe pilniki do paznokci są wykonane ze stali sprężynowej i pokryte szafirami o różnej wielkości ziarna.

 3. BERGER TECHNOLOGIE GMBH

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  BERGER Technology GmbH jest małą międzynarodową firmą z siedzibą w Gwatt (Szwajcaria). Produkujemy i sprzedajemy na całym świecie szlifierki do wierteł i szlifierki narzędziowe dla przemysłu metalowego i drzewnego, jak również różnorodne, dostosowane do potrzeb klienta głowice wielowrzecionowe dla przemysłu metalowego i drzewnego. Nasze maszyny stanowią wyznacznik w tej dziedzinie na całym świecie, jeśli chodzi o konwencjonalnie perfekcyjnie szlifowane wiertła, zarówno HSS/HM/VHM jak i inne. Maszyny są w całości produkowane w Szwajcarii w naszej fabryce w Gwatt. Nasze szlifierki wierteł mają następujące zalety: większa dokładność średnicy, większa dokładność pozycjonowania, znaczne wydłużenie żywotności wierteł, znaczna redukcja sił posuwu, szybkie i łatwe szlifowanie, brak wąskich gardeł w narzędziach wiertniczych, znaczna redukcja kosztów narzędzi wiertniczych, szybka amortyzacja maszyny i Państwa narzędzi wiertniczych.

 4. EDER PTFE SOLUTIONS SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  Produkujemy powlekane PTFE taśmy z włókna szklanego i aramidowego. Dzięki ponad 35-letniemu doświadczeniu i wiedzy naszego wyspecjalizowanego zespołu doradców technicznych i pracowników produkcyjnych, a także doborowi najlepszych materiałów dostępnych na rynku, profesjonalnemu doborowi połączeń, wzmocnień i systemów prowadzących, dostarczamy nasze rozwiązania PTFE do różnych gałęzi przemysłu na całym świecie. Nasza obecna technologia produkcji i konserwacji łączy w sobie wszystkie najnowocześniejsze rozwiązania stosowane na całym świecie. Jesteśmy nie tylko największym producentem taśm PTFE w Polsce, ale także trzecią firmą w Europie. Naszym celem jest osiągnięcie pozycji lidera na rynku europejskim do 2030 roku. Dzięki regularnym inwestycjom patrzymy w przyszłość z optymizmem i pewnością siebie. Wiemy, że doskonałe wykonanie naszych taśm PTFE to wyznacznik jakości dla innych producentów pasów PTFE.

 5. METAL-TECH

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma METAL-TECH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Toczenie stali i metali, Frezowanie stali i metali, Szlifowanie stali i metali, Ściernice do metali, Walcownie metali żelaznych, Narzędzia do gwintowania, Gięcie stali i metali, Gięcie metali - obrabiarki, i Śruby i nakrętki. Ma siedzibę w Gniezno, Polska.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MASUB GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MASUB GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ściernice do metali. Ma siedzibę w Much, Niemcy.

 2. FILCPOL

  Polska

  Jesteśmy producentem profesjonalnych narzędzi filcowych. W skład naszych produktów wchodzą: ściernice filcowe, krążki filcowe, ściernice z mocowaniem na szlifierkę kątową i filce trzpieniowe. Nasza działalność zajmuje się obsługą firm zajmujących się wszelką obróbką metali, kamieni i szkła w celu ich wykończenia. Posiadamy również specjalnie przygotowaną ofertę dla SKLEPÓW oraz HURTOWNI NARZĘDZIOWYCH I SPAWALNICZYCH. Prowadzimy tylko sprzedaż hurtową, klientów zainteresowanych detaliczną ilością przekierujemy do firm z którymi nawiązaliśmy już stała współpracę. W ofercie mamy wiele gatunków filcu z przeznaczeniem polerskim, czyszczącym, ale również uszczelniający. Produkujemy również filcowe podkładki (krążki) w wielu rozmiarach i gęstościach. Oprócz naszego standardowego asortymentu projektujemy i wykonujemy również narzędzia filcowe pod zamówienie, według specyfikacji nadesłanej przez klienta. Druga gałąź naszej działalności to produkcja i wytwórnia podkładek pod meble dla branży producentów mebli, w celu uzyskania większej ilości informacji zachęcam do kontaktu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 3. APER DIAMOND SL

  Hiszpania

  Firma Aper Diamond została założona w 1994 roku w celu zaopatrywania przedsiębiorstw w najwyższej jakości narzędzia i maszyny diamentowe. W Aper Diamond znamy ten rynek oraz wyzwania i trudności, jakie się z nim wiążą. Dlatego też oferujemy najlepsze materiały eksploatacyjne i maszyny dostosowane do każdej sytuacji i pomagamy Ci uzyskać jak najwięcej z każdego wykonanego zlecenia. Wybieramy najlepsze technologie z całego świata, aby zagwarantować naszym klientom najlepszą jakość i rezultaty. Nasze produkty są znane ze swojej jakości i doskonałości, co pozwala nam szybko i sprawnie realizować duże zadania. Dysponujemy dużym zapasem materiałów eksploatacyjnych i części zamiennych. Szybkie rozwiązania dla Państwa potrzeb.

 4. PISTEN TOOL

  Francja

  Firma PISTEN TOOL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Frezarki. Jest również obecna w dziedzinach Ściernice do metali, węglik wolframu, Ściernice do metali, części zużywalne do pojazdów silnikowych, i narzędzia z metalu twardego. Ma siedzibę w Faverges De La Tour, Francja.

 5. VIZAS

  Białoruś

  Firma VIZAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ściernice do metali. Jest również obecna w dziedzinach maszyny sterowane numerycznie, warsztaty uniwersalnej obróbki, Gwint okrągły, i ślimak. Ma siedzibę w Vitebsk, Białoruś.

 1. L.B.S. DI LUCCHINI GABRIELE & C. SAS

  Włochy

  Firma L.B.S. DI LUCCHINI GABRIELE & C. SAS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ściernice do metali. Jest również obecna w dziedzinach ostrzenie, handel narzędziami do maszyn do obróbki drewna, narzędzia diamentowane, i narzędzia do obróbki aluminium. Ma siedzibę w Rimini, Włochy.

 2. INDASA FRANCE

  Francja

  Firma INDASA FRANCE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Środki ścierne chemiczne. Jest również obecna w dziedzinach Materiały ścierne do obróbki powierzchniowej, Ściernice do metali, Materiały ścierne do obróbki powierzchniowej, Ściernice do metali, i taśmy ścierne. Ma siedzibę w Rillieux-La-Pape, Francja.

 1. BRITISH REMA POWDER PROCCESSING LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BRITISH REMA POWDER PROCCESSING LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Frezarki. Jest również obecna w dziedzinach Ściernice do metali, Cięcie metali - obrabiarki, Ściernice do metali, Cięcie metali - obrabiarki, tarcze szlifierskie, i mieszanka. Ma siedzibę w Chesterfield, Zjednoczone Królestwo.

 2. STE HILZINGER FRANCE

  Francja

  Firma STE HILZINGER FRANCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Jest również obecna w dziedzinach Ściernice do metali, Szczotki do usuwania krawędzi, abrasives for deburring, szlifowanie, i Ściernice do metali. Ma siedzibę w Villenauxe La Grande, Francja.

 3. ANDA DIAMONDS AND FLOOR GRINDING MACHINES

  Turcja

  Firma ANDA DIAMONDS AND FLOOR GRINDING MACHINES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ściernice do metali. Ma siedzibę w Antalya, Turcja.

 4. TAMIS MAKINA SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turcja

  Firma TAMIS MAKINA SAN. VE TIC. LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ściernice do metali. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do obróbki wykańczającej powierzchni metali, urządzenia i maszyny do polerowania drewna, szlifierki, szlifowanie, i Maszyny do obróbki wykańczającej powierzchni metali. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 5. HOFMANN CONSULT

  Bułgaria

  Firma HOFMANN CONSULT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ściernice do metali. Ma siedzibę w Sofia, Bułgaria.

 6. BORA-WERKZEUGMASCHINEN HEINZ PETER RAUEN

  Niemcy

  Firma BORA-WERKZEUGMASCHINEN HEINZ PETER RAUEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do kształtowania metali. Jest również obecna w dziedzinach Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Szlifierki, Ściernice do metali, Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Szlifierki, i Ściernice do metali. Ma siedzibę w Remscheid, Niemcy.

 7. SH ELECTRONICS FERTIGUNGS- UND VERTRIEBS-GMBH

  Niemcy

  Firma SH ELECTRONICS FERTIGUNGS- UND VERTRIEBS-GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łożyska toczne - kulkowe, igiełkowe i wałeczkowe. Jest również obecna w dziedzinach Obrabiarki i maszyny do kształtowania metali, Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Ściernice do metali, Obrabiarki i maszyny do kształtowania metali, Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, i Ściernice do metali. Ma siedzibę w Neuruppin, Niemcy.

 8. UNITED GRINDING GROUP

  Szwajcaria

  Firma UNITED GRINDING GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ściernice do metali. Ma siedzibę w Bern, Szwajcaria.

 1. TOPRAKCILAR MAKINA SANAYI VE TIC. LTD. STI.

  Turcja

  Firma TOPRAKCILAR MAKINA SANAYI VE TIC. LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ściernice do metali. Jest również obecna w dziedzinach młynek do ziaren. Ma siedzibę w Karaman, Turcja.

 2. PARK AG

  Szwajcaria

  Firma PARK AG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Narzędzia ręczne niezasilane. Jest również obecna w dziedzinach Narzędzia przenośne zasilane, Materiały ścierne do obróbki powierzchniowej, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Ściernice do metali, Narzędzia przenośne zasilane, Materiały ścierne do obróbki powierzchniowej, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, i Ściernice do metali. Ma siedzibę w Rüti, Szwajcaria.

 3. ERDELT HENGELO

  Holandia

  Firma ERDELT HENGELO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ściernice do metali. Jest również obecna w dziedzinach  ostrzenie wyposażenie do obrabiarek do obróbki drewna, i industrial knives. Ma siedzibę w Hengelo (o), Holandia.

 4. DE AREND

  Belgia

  Firma DE AREND, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ściernice do metali. Ma siedzibę w Onze-Lieve-Vrouw-Waver, Belgia.

 5. NCH HUNGARY KFT

  Węgry

  Firma NCH HUNGARY KFT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ściernice do metali. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby toaletowe i higieniczne, Kleje, spoiwa, zaprawy klejące i narzędzia do nanoszenia, Środki dezynfekujące (niemedyczne), Wyroby toaletowe i higieniczne, Kleje, spoiwa, zaprawy klejące i narzędzia do nanoszenia, i Środki dezynfekujące (niemedyczne). Ma siedzibę w Budapest, Węgry.

 6. TIMESAVERS INTERNATIONAL B.V.

  Holandia

  Firma TIMESAVERS INTERNATIONAL B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ściernice do metali. Ma siedzibę w Goes, Holandia.

 7. OZBASAK DEGIRMEN

  Turcja

  Firma OZBASAK DEGIRMEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Frezarki. Jest również obecna w dziedzinach Ściernice do metali, odkurzacze przemysłowe do młynów i urządzenia do produkcji żywności dla zwierząt, instalacje dla młynów, Ściernice do metali, i flour-milling cylinders. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 8. DUCMAT

  Hiszpania

  Firma DUCMAT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ściernice do metali. Jest również obecna w dziedzinach tarcze diamentowane dla budownictwa, tarcze diamentowane do granitu, tarcze diamentowane do marmuru, i tarcze diamentowane do ceramiki. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 9. SUINCAS

  Hiszpania

  Firma SUINCAS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ściernice do metali. Jest również obecna w dziedzinach wynajem elektronarzędzi. Ma siedzibę w Castellón De La Plana/castelló De La Plana, Hiszpania.

 10. AXE MACHINE TOOLS LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma AXE MACHINE TOOLS LIMITED, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali. Jest również obecna w dziedzinach Ściernice do metali, Frezarki, Rytowanie - obrabiarki, Wiertarki, Ściernice do metali, Frezarki, Rytowanie - obrabiarki, i Wiertarki. Ma siedzibę w Milton Keynes, Zjednoczone Królestwo.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Ściernice do metali - Import eksport

Liczba wyników

7155 Przedsiębiorstwa