• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • ścier drzewny

Wyniki dla

Ścier drzewny - Import eksport

 1. B.A.S. HANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jesteśmy wiodącą firmą w produkcji i sprzedaży wyrobów z kory i osłon przeciwupadkowych, zaopatrywaniu elektrowni na biomasę w paliwa oraz transporcie wszelkiego rodzaju materiałów sypkich. Ponadto handel trocinami i wiórami drzewnymi dla przemysłu peletowego, papierniczego i płyt wiórowych jest obecnie tak samo ważną częścią naszej codziennej działalności jak utylizacja odpadów drzewnych. Własna produkcja w Bad Sobernheim, Nadrenia-Palatynat, umożliwia nam produkcję ściółki z kory o różnej wielkości ziarna, jak również pokryć zabezpieczających przed upadkiem z kory i wiórów drzewnych. Korzystając z najlepszych maszyn dostępnych w przemyśle drzewnym, produkujemy wysokiej jakości produkty powyżej zwykłych standardów branżowych.

 2. LA SOLE EST SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Cząstki drewna, mączka drzewna, trociny. Analizy chemiczne i mikrobiologiczne potwierdzające jakość cząsteczek drewna i brak szkodliwych bakterii oraz mikroorganizmów a także pestycydów i nawozów. Dzięki naszym całkowicie zautomatyzowanym instalacjom La.So.Le. Firma potwierdza swoją pozycję lidera w Europie, zawsze działając w poszanowaniu najnowszych obowiązujących norm w dziedzinie ochrony środowiska naturalnego.

 3. RÜLKE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma RÜLKE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ścier drzewny. Ma siedzibę w Eppendorf, Niemcy.

 4. SPÄNE WETZEL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SPÄNE WETZEL GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ścier drzewny. Ma siedzibę w Bad Saulgau, Niemcy.

 5. LACCY - KOLCZYGLOWY SP. Z O.O.

  Polska

  Firma LACCY - KOLCZYGLOWY SP. Z O.O. to doświadczony producent, posiadający 40-letnie doświadczenie w obróbce kłód dębowych, bukowych. Nasze drewno pochodzi głównie z lokalnych lasów. Z certyfikatem PEFC. W ramach naszej działalności, posiadamy pięć zakładów produkcyjnych, które oferują różnorodne produkty dla naszych klientów. W tartaku w Kołczygłowach produkujemy tarcicę, zapewniając naszym klientom szeroki wybór drewna zgodnie z ich potrzebami. W zakładzie w Jezierzu specjalizujemy się w produkcji płyt lite klejonych i z mikrowczepem z drewna bukowego lub dębowego, które znajdują zastosowanie jako elementy mebli i wyposażenia wnętrz. Nasze płyty są solidne, trwałe i doskonale nadają się do różnych projektów. W naszym zakładzie w Barowie skupiamy się na produkcji podłóg dębowych. Nasze podłogi są starannie wykonane i dostępne w różnych wariantach, pozwalając klientom stworzyć unikalne i eleganckie wnętrza. W zakładzie w Kołczygłowach produkujemy wodoodporną sklejkę brzozową o wymiarze 2260x1230 i różnych formatkach, dostosowanych do potrzeb klientów. Dodatkowo, w naszym zakładzie w Kołczygłowach produkujemy meble pod marką Moonwood. Nasze dębowe meble są wykonane w różnych stylach, pozwalając klientom stworzyć piękne i funkcjonalne wnętrza. Zapraszamy firmy produkcyjne oraz hurtowników do współpracy. Jesteśmy gotowi dostarczyć wysokiej jakości produkty drewniane, spełniające oczekiwania naszych klientów.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. FRITZ BECKER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma Becker Brakel jest jednym z najważniejszych producentów drewna formowanego i wełny profilowanej na świecie. Nasza rozległa wiedza technologiczna jest wysoko ceniona przez międzynarodowych projektantów i producentów. Nasi klienci korzystają z naszego wieloletniego doświadczenia i solidnych porad, aby zrealizować swoje ambitne pomysły w formie formowanego drewna i włókniny. Nasze wyroby przeznaczone są do produkcji indywidualnej dla naszych klientów. Dostarczamy meble biurowe, konsumenckie i kontraktowe, jak również dla przemysłu kolejowego i motoryzacyjnego. Przekazujemy designerom całą naszą wiedzę i bogate doświadczenie w zakresie projektowania i budowy prototypów. Cały proces produkcyjny począwszy od produkcji forniru, formowania tłoczonego, wydajnej obróbki CNC i malowania jest w rękach naszych doświadczonych specjalistów. Nasi klienci korzystają z bogatego asortymentu narzędzi prasowniczych oraz dużej zdolności produkcyjnej naszych 90 pras.

 2. UNITED LOGGERS

  Estonia

  - Zrębki drzewne opałowe do procesów produkcji ciepła i energii, - pelet drzewny opałowy do procesów produkcji ciepła i energii, - pelet drzewny do użytku w gospodarstwie domowym, - papierówka, - tarcica, - produkty drewniane, - produkcja zrębek, - rozdrabnianie drewna na zrębki, - transport zrębek, - maszyny leśne, - usługi montażowe maszyn do rozdrabniania drewna, - eksport/ import

 3. AUSGEWÄHLT VERTRIEBS GMBH

  Niemcy

  Firma AUSGEWÄHLT VERTRIEBS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ścier drzewny. Ma siedzibę w Greußenheim, Niemcy.

 4. LADENBURGER GMBH

  Niemcy

  Firma LADENBURGER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ścier drzewny. Ma siedzibę w Bopfingen, Niemcy.

 5. LINDNER SUISSE

  Szwajcaria

  Firma LINDNER SUISSE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ścier drzewny. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania, Erosion protection, Opakowania, Erosion protection systems, i wełna drzewna. Ma siedzibę w Wattwil, Szwajcaria.

 1. M.T.L.- MADEIRAS TRATADAS, LDA

  Portugalia

  Firma M.T.L.- MADEIRAS TRATADAS, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno surowe. Jest również obecna w dziedzinach Ścier drzewny, i Ścier drzewny. Ma siedzibę w Monte Redondo Lra, Portugalia.

 2. FRANZ BETZ VISION

  Niemcy

  Firma FRANZ BETZ VISION, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ścier drzewny. Jest również obecna w dziedzinach Płyty drewniane, i Płyty drewniane. Ma siedzibę w Hannover, Niemcy.

 1. SAS CALVI CELESTIN

  Francja

  Firma SAS CALVI CELESTIN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gospodarka leśna. Jest również obecna w dziedzinach Ścier drzewny, Drewno tarcicowe i konserwowane, Ścier drzewny, Drewno tarcicowe i konserwowane, tartaki, i Drewno w kłodach. Ma siedzibę w Ornans, Francja.

 2. HOUTBOUW DEFREYNE

  Belgia

  Firma HOUTBOUW DEFREYNE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ścier drzewny. Jest również obecna w dziedzinach budka i altana ogrodowa drewniana, i wiata garażowa samochodowa drewniana. Ma siedzibę w Ardooie, Belgia.

 3. JSC SVETLOGORSK PULP&BOARD MILL

  Białoruś

  Firma JSC SVETLOGORSK PULP&BOARD MILL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ścier drzewny. Jest również obecna w dziedzinach paper and paperboard packaging. Ma siedzibę w Svetlogorsk, Białoruś.

 4. ABIES AUSTRIA HOLZVERARBEITUNG GMBH

  Austria

  Firma ABIES AUSTRIA HOLZVERARBEITUNG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ścier drzewny. Ma siedzibę w Oberweis, Austria.

 5. UGOVA LTD

  Ukraina

  Firma UGOVA LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ścier drzewny. Jest również obecna w dziedzinach elementy mebli, i cięcie na wymiar. Ma siedzibę w Mukachevo, Ukraina.

 6. ENLES D.O.O.

  Słowenia

  Firma ENLES D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fryzy i kantówka. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport drewna, Ścier drzewny, Tarcica strugana, Import-eksport drewna, Ścier drzewny, i Tarcica strugana. Ma siedzibę w Zrece, Słowenia.

 7. BRAHETROLLEBORG SKOV OG LANDBRUG

  Dania

  Firma BRAHETROLLEBORG SKOV OG LANDBRUG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drewno surowe. Jest również obecna w dziedzinach Ścier drzewny, Drewno budowlane, Ścier drzewny, i Drewno budowlane. Ma siedzibę w Faaborg, Dania.

 8. EDUARD SCHMIDT - HACKGUT

  Austria

  Firma EDUARD SCHMIDT - HACKGUT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Maszyny budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Piece i kominy przemysłowe, Recyrkulacja i wykorzystanie odpadów - urządzenia, Drewno surowe, Ścier drzewny, Piece i kominy przemysłowe, Recyrkulacja i wykorzystanie odpadów - urządzenia, Drewno surowe, i Ścier drzewny. Ma siedzibę w Großrußbach, Austria.

 1. HOLZINDUSTRIE SCHLITZ GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma HOLZINDUSTRIE SCHLITZ GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno tarcicowe i konserwowane. Jest również obecna w dziedzinach Płyty drewniane, Drewno surowe, Ścier drzewny, Płyty drewniane, Drewno surowe, i Ścier drzewny. Ma siedzibę w Schlitz, Niemcy.

 2. JAMES CROPPER PLC

  Zjednoczone Królestwo

  Firma JAMES CROPPER PLC, roku i działającą w sektorze Masa celulozowa. Jest również obecna w dziedzinach Ścier drzewny, Ścier drzewny, Ścier drzewny, i Ścier drzewny. Ma siedzibę w Kendal, Zjednoczone Królestwo.

 3. POLZLEITNER HOLZ GMBH

  Austria

  Firma POLZLEITNER HOLZ GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drobnica - transport. Jest również obecna w dziedzinach Drewno surowe, Ścier drzewny, Drewno surowe, i Ścier drzewny. Ma siedzibę w Annaberg-Lungotz, Austria.

 4. THE TWO RIVERS PAPER CO LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma THE TWO RIVERS PAPER CO LTD, roku i działającą w sektorze Masa celulozowa. Jest również obecna w dziedzinach Ścier drzewny, Ścier drzewny, Ścier drzewny, i Ścier drzewny. Ma siedzibę w Watchet, Zjednoczone Królestwo.

 5. SMITH & MCLAURIN LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SMITH & MCLAURIN LTD, roku i działającą w sektorze Masa celulozowa. Jest również obecna w dziedzinach Ścier drzewny, Ścier drzewny, Ścier drzewny, i Ścier drzewny. Ma siedzibę w Johnstone, Zjednoczone Królestwo.

 6. AHLSTROM FIBRE COMPOSITES

  Zjednoczone Królestwo

  Firma AHLSTROM FIBRE COMPOSITES, roku i działającą w sektorze Masa celulozowa. Jest również obecna w dziedzinach Ścier drzewny, Ścier drzewny, Ścier drzewny, i Ścier drzewny. Ma siedzibę w Manchester, Zjednoczone Królestwo.

 7. ATELIER DES GRANGES SARL

  Francja

  Firma ATELIER DES GRANGES SARL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno surowe. Jest również obecna w dziedzinach Ścier drzewny, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, Ścier drzewny, i Parkiet, klepka i mozaika podłogowa. Ma siedzibę w Escurolles, Francja.

 8. BHT BAU- UND HOLZTECHNIK THÜRINGEN GMBH

  Niemcy

  Firma BHT BAU- UND HOLZTECHNIK THÜRINGEN GMBH, roku i działającą w sektorze Drewno surowe. Jest również obecna w dziedzinach Płyty drewniane, Ścier drzewny, Płyty drewniane, i Ścier drzewny. Ma siedzibę w Saalburg-ebersdorf, Niemcy.

 9. MENUIZ DESIGN

  Francja

  Firma MENUIZ DESIGN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ścier drzewny. Jest również obecna w dziedzinach stolarz. Ma siedzibę w Sciez, Francja.

 10. SEGHESIO PIERLUIGI

  Włochy

  Firma SEGHESIO PIERLUIGI, roku i działającą w sektorze Drewno tarcicowe i konserwowane. Jest również obecna w dziedzinach Ścier drzewny, Trociny i wióry drewniane, Ścier drzewny, i Trociny i wióry drewniane. Ma siedzibę w Carru', Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo