• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • ściągi i kotwie ustalające

Wyniki dla

Ściągi i kotwie ustalające - Import eksport

 1. WBR ROHR- UND BAUELEMENTE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jako wiodący technologicznie dostawca jesteśmy od lat preferowanym partnerem międzynarodowego przemysłu budowlanego. Nasze spawane wzdłużnie rury okładzinowe do technologii betonu sprężonego oraz prostokątne rury wpuszczane dla przemysłu prefabrykatów to tylko dwa przykłady naszych wyjątkowych kompetencji produkcyjnych. Dlatego też stale wprowadzamy innowacje i nowe rozwiązania. Cienkościenne, spawane wzdłużnie rury lub cylindry rurowe do stosowania w różnych sektorach przemysłu to dowόd naszej wiodącej pozycji technologicznej w rozwoju i produkcji. Produkujemy precyzyjnie dopasowane rury i komponenty do "racjonalnej budowy" w najwyższej jakości produktu. Ponadto, dzięki zorientowanemu na klienta, kompetentnemu doradztwu oraz elastycznemu, niezawodnemu i efektywnemu serwisowi, przekonujemy naszych klientów. W ten sposób oferujemy Państwu również rozwiązania dostosowane do najbardziej zróżnicowanych wymagań.

 2. GS-BEFESTIGUNGSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GS-BEFESTIGUNGSTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ściągi i kotwie ustalające. Ma siedzibę w Plettenberg, Niemcy.

 3. ERNST THOMAS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ERNST THOMAS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Montowanie, przytwierdzanie - artykuły żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Ściągi i kotwie ustalające, Pręty gwintowane, Nakrętki do śrub, Śruby, Ściągi i kotwie ustalające, Pręty gwintowane, Nakrętki do śrub, Śruby, i części gwintowane. Ma siedzibę w Hemer, Niemcy.

 4. ANKER SCHROEDER ASDO GMBH

  Niemcy

  Firma Anker Schroeder jest od dziesięcioleci niezawodnym partnerem w dziedzinie techniki kotwienia stosowanej w inżynierii wodnej, budownictwie naziemnym, budowie mostów, budowie maszyn ciężkich oraz technologii podnośnikowej i dźwigowej. Oferujemy solidne wyroby doskonałej jakości. Nasz program produkcji obejmuje zakotwienia z okrągłych prętów stalowych, kotwy oczkowe, kotwy z głowicą młoteczkową, kotwy z głowicą kulową, złącza kotwiące, szekle - od 25 t do 1500 t udźwigu użytkowego, szekle specjalne, ładunkowe, wahliwe i standardowe, systemy cięgłowe, głowice linowe.

 5. DAVREUX NOIZET

  Francja

  Firma DAVREUX NOIZET, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Haki metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Ściągi i kotwie ustalające, Pręty gwintowane, kołnierze stalowe, Ściągi i kotwie ustalające, hose fastening collars, i Pręty gwintowane. Ma siedzibę w Thilay, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ANC'OS - FABRICANT DE TIGES D'ANCRAGE, TIGES FILETÉES, TIRANTS, HAUBANAGE ET FIXATIONS LOURDES

  Francja

  Firma ANC'OS - FABRICANT DE TIGES D'ANCRAGE, TIGES FILETÉES, TIRANTS, HAUBANAGE ET FIXATIONS LOURDES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kołki i sworznie ustalające. Jest również obecna w dziedzinach Pręty gwintowane, Ściągi i kotwie ustalające, Pręty gwintowane, Ściągi i kotwie ustalające, i Klatki przytrzymujące turbiny wiatrowe. Ma siedzibę w Donchery, Francja.

 2. ZENTEX S.R.L.

  Włochy

  Firma ZENTEX S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł tekstylny - maszyny i materiały. Jest również obecna w dziedzinach Ściągi i kotwie ustalające, części zamienne i akcesoria do maszyn tekstylnych, pasy napędowe, Ściągi i kotwie ustalające, i maszyny do ukosowania. Ma siedzibę w Valdagno, Włochy.

 3. LAURENT FIXATION

  Francja

  Firma LAURENT FIXATION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ściągi i kotwie ustalające. Jest również obecna w dziedzinach Montowanie, przytwierdzanie - artykuły żelazne, Kołki i sworznie ustalające, Pręty gwintowane, Montowanie, przytwierdzanie - artykuły żelazne, Kołki i sworznie ustalające, Pręty gwintowane, i drobne wyroby metalowe. Ma siedzibę w Thilay, Francja.

 4. GEDEX SERVICE

  Niemcy

  Firma GEDEX SERVICE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ściągi i kotwie ustalające. Ma siedzibę w Erkrath, Niemcy.

 5. ISTOR SPANN-ANKERTECHNIK GES.M.B.H.

  Austria

  Firma ISTOR SPANN-ANKERTECHNIK GES.M.B.H., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rudy żelaza i metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Stal, Montowanie, przytwierdzanie - artykuły żelazne, Ściągi i kotwie ustalające, Import-eksport stali i metali, Stal, Montowanie, przytwierdzanie - artykuły żelazne, Ściągi i kotwie ustalające, i Import-eksport stali i metali. Ma siedzibę w Oeynhausen, Austria.

 1. REINHOLD LEUZE UND WOLFGANG SCHILLING

  Niemcy

  Firma REINHOLD LEUZE UND WOLFGANG SCHILLING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Montowanie, przytwierdzanie - artykuły żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Ściągi i kotwie ustalające, Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Prace budowlane wykończeniowe, Wiercenia i rozpoznanie gruntu - roboty publiczne, Ściągi i kotwie ustalające, Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Prace budowlane wykończeniowe, i Wiercenia i rozpoznanie gruntu - roboty publiczne. Ma siedzibę w Lichtenstein, Niemcy.

 2. SBS SCHNEIDER BAU SYSTEME GMBH

  Niemcy

  Firma SBS SCHNEIDER BAU SYSTEME GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcje metalowe lekkie, Montowanie, przytwierdzanie - artykuły żelazne, Ściągi i kotwie ustalające, Śruby i nakrętki, Konstrukcje metalowe lekkie, Montowanie, przytwierdzanie - artykuły żelazne, Ściągi i kotwie ustalające, i Śruby i nakrętki. Ma siedzibę w Koblenz, Niemcy.

 1. SILVA & VENTURA - TORNEARIA MECÂNICA LDA

  Portugalia

  Firma SILVA & VENTURA - TORNEARIA MECÂNICA LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ściągi i kotwie ustalające. Jest również obecna w dziedzinach systemy mocujące, stal nierdzewna, fishing gear, i zaczepy - zawiasy. Ma siedzibę w Rocas Do Vouga, Portugalia.

 2. MINOVA MAI GMBH

  Austria

  Firma MINOVA MAI GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Montowanie, przytwierdzanie - artykuły żelazne, Ściągi i kotwie ustalające, Import-eksport stali i metali, Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, Montowanie, przytwierdzanie - artykuły żelazne, Ściągi i kotwie ustalające, Import-eksport stali i metali, i Pojazdy - części mechaniczne i zamienne. Ma siedzibę w Feistritz An Der Drau, Austria.

 3. GRASS GMBH

  Austria

  Firma GRASS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zawiasy , okucia i inne elementy metalowe do mebli. Jest również obecna w dziedzinach Ściągi i kotwie ustalające, zawiasy, i Ściągi i kotwie ustalające. Ma siedzibę w Höchst, Austria.

 4. DERSAN CIVATA VE DÖVME SAN.VE TIC.LTD.STI

  Turcja

  Firma DERSAN CIVATA VE DÖVME SAN.VE TIC.LTD.STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ściągi i kotwie ustalające. Jest również obecna w dziedzinach Kucie matrycowe i wygniatanie, kucie metali, Śruby i ich akcesoria - maszyny, Kucie matrycowe i wygniatanie, i złączki kute. Ma siedzibę w Adana, Turcja.

 5. MCLAN

  Bułgaria

  Firma MCLAN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Ściągi i kotwie ustalające, Śruby, Samochodowe pasy bezpieczeństwa, Sprężarki tłokowo-śrubowe, Ściągi i kotwie ustalające, Śruby, Samochodowe pasy bezpieczeństwa, i Sprężarki tłokowo-śrubowe. Ma siedzibę w Plovdiv, Bułgaria.

 6. JÜNGLING GALA-BAU GMBH

  Niemcy

  Firma JÜNGLING GALA-BAU GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Montowanie, przytwierdzanie - artykuły żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Ściągi i kotwie ustalające, Zielenie miejskie - usługi ogrodnicze, Ściągi i kotwie ustalające, i Zielenie miejskie - usługi ogrodnicze. Ma siedzibę w Reifferscheid, Niemcy.

 7. VERPELLI S.R.L.

  Włochy

  Firma VERPELLI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Montowanie, przytwierdzanie - artykuły żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Ściągi i kotwie ustalające, Druty i kable żelazne, Ściągi i kotwie ustalające, i Druty i kable żelazne. Ma siedzibę w Melzo (mi), Włochy.

 8. KURT KARGL BODENANKERFUNDAMENTE

  Austria

  Firma KURT KARGL BODENANKERFUNDAMENTE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Montowanie, przytwierdzanie - artykuły żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Ściągi i kotwie ustalające, Import-eksport stali i metali, Ściągi i kotwie ustalające, i Import-eksport stali i metali. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 1. A W 2 LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma A W 2 LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pręty gwintowane. Jest również obecna w dziedzinach Ściągi i kotwie ustalające, Montowanie, przytwierdzanie - artykuły żelazne, Kołki i sworznie ustalające, Ściągi i kotwie ustalające, Montowanie, przytwierdzanie - artykuły żelazne, i Kołki i sworznie ustalające. Ma siedzibę w Sheffield, Zjednoczone Królestwo.

 2. OTTO BRENTZEL STAHLVERARBEITUNG E.K.

  Niemcy

  Firma OTTO BRENTZEL STAHLVERARBEITUNG E.K., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kołki. Jest również obecna w dziedzinach Ściągi i kotwie ustalające, Montowanie, przytwierdzanie - artykuły żelazne, Ściągi i kotwie ustalające, i Montowanie, przytwierdzanie - artykuły żelazne. Ma siedzibę w Fischbach Bei Kaiserslautern, Niemcy.

 3. AURA CUSTOM SOLUTIONS LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma AURA CUSTOM SOLUTIONS LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Montowanie, przytwierdzanie - artykuły żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Ściągi i kotwie ustalające, i Ściągi i kotwie ustalające. Ma siedzibę w Southampton, Zjednoczone Królestwo.

 4. KELLER GRUNDBAU GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

  Firma KELLER GRUNDBAU GESELLSCHAFT M.B.H., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Montowanie, przytwierdzanie - artykuły żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Ściągi i kotwie ustalające, i Ściągi i kotwie ustalające. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 5. HALFEN-RISS GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

 6. POLLOK VERWALTUNGS GMBH

  Niemcy