• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • łyżki- widelce i noże

Wyniki dla

Łyżki- widelce i noże - Import eksport

 1. ATLAS EXPORT

  Turcja

  Firma ATLAS EXPORT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby toaletowe i higieniczne. Jest również obecna w dziedzinach Papier pakowy, Plastikowe naczynia, sztućce i artykuły jednorazowego użytku, Serwetki papierowe, Opakowania papierowe i tekturowe, Import-eksport papieru i tektury, Opakowania - konfekcjonowanie na życzenie klienta, Sztućce stołowe, Łyżki, widelce i noże, i papier pakunkowy. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. SIMPLYLEAF E.U

  Niemcy

  Firma SIMPLYLEAF E.U, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łyżki, widelce i noże. Ma siedzibę w Schwetzingen, Niemcy.

 3. ETERNUM

  Belgia

  ETERNUM jest belgijskim przedsiębiorstwem, utworzonym w 1924 roku i wyspecjalizowanym w kreacji, produkcji i sprzedaży sztućców oraz artykułów stołowych ze stali nierdzewnej. Dzięki naszej sieci dystrybutorów i lokalnych agentów jesteśmy obecni w ponad 60 krajach, a 80% naszej sprzedaży idzie na eksport. Nasza główna siedziba znajduje się w Gembloux (Belgia). Znajduje się tam też nasza belgijska jednostka produkcyjna oraz magazyn na 3000 palet. Nasze produkty są przeznaczone zarówno dla konsumentów jak i dla obiektów HoReCa (hotele, restauracje, kawiarnie). Oferujemy kolekcję ponad 50-u modeli sztućców i ponad 150 artykułów stołowych ze stali nierdzewnej lub posrebrzanych ze stali nierdzewnej. Fabryki w Belgii i Chinach. Oferujemy również najwyższej klasy artykuły dla dużych hoteli, hoteli pięciogwiazdkowych oraz sztućce dla restauracji z gwiazdkami.

 4. ECO-WOOD LLC

  Rosja

  ECO-Wood company jest przedsiębiorstwem, którego filozofia jest ukierunkowana na ochronę środowiska. Firma rozwija własną produkcję przyjaznej dla środowiska zastawy stołowej, wykonanej z drewna brzozowego, bez stosowania chemikaliów, ani kleju. Po prostu drewno. ECO-Wood wspiera przedsiębiorstwa w byciu świadomymi ekologicznie. Firma natychmiast reaguje na trendy rynkowe i jest gotowa dokonywać modyfikacji, by spełniać oczekiwania partnerów międzynarodowych i wymagania poszczególnych krajów. Produkty ECO-Wood są opatrzone międzynarodowym certyfikatem FSC. Oznacza to, że wyroby są wykonane z surowców pochodzących z lasów o certyfikowanej, zrównoważonej gospodarce leśnej. Oznacza to, że właściciele i zarządcy lasów podlegają certyfikacji FSC celem wykazania, że zarządzają odpowiedzialnie lasami. Jednym z głównych wymagań jest spójność łańcucha dostaw od lasu do konsumenta. Zapobiega to niewiadomemu pochodzeniu drewna, w tym niezgodnemu z prawem, poprzez kontrolę pochodzenia COC.

 5. SCHÖN MUTFAK GEREÇLERI SAN. TIC LTD STI

  Turcja

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CRAFTY HOUSE

  Rosja

 2. YENI ANADOLU PLS TEM.GID LTD STI

  Turcja

 3. KYNAI

  Belgia

 4. CUTAL EXPORT LDA

  Portugalia

 5. SÜPERSAN ENDUSTRIYEL MUTFAK VE TEMIZLIK MAKINALARI

  Turcja

 1. COOKINGLIFE

  Holandia

 2. WEBG GMBH - GERMANCUT

  Niemcy

 1. KEOHAN METAL CO.

  Korea Południowa

 2. LA CASSEROLERIE

  Francja

 3. YIGITSAN MUTFAK

  Turcja

 4. FIVE PRESTIGE

  Francja

 5. GENARAL OLIVE WOOD

  Tunezja

 6. YILMAZLAR KASIK CATAL VE MUTFAK EKIPMANLARI

  Turcja

 7. VIKINGSUN AB

  Szwecja

 8. SAXTOR

  Hiszpania

 1. ANBEL HOME- & KITCHENWARE

  Belgia

 2. AC SILVER

  Zjednoczone Królestwo

 3. SKNIFE - DESIGN MESSER SWISS MADE

  Szwajcaria

 4. GÜNTER GRÄWE GMBH

  Niemcy

 5. KARASU TOPALKARDESLER TICARET LIMITED SIRKETI

  Turcja

 6. CUBERTERIA.ES

  Hiszpania

 7. HY INTERNATIONAL TRADE CO.LIMITED

  Chiny

 8. INOXRIV S.P.A.

  Włochy

 9. M.G. F.LLI MORI DI MORI MASSIMO E C. S.N.C.

  Włochy

 10. ARKOGREN AS

  Estonia

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo