• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • łyżki- widelce i noże

Wyniki dla

Łyżki- widelce i noże - Import eksport

 1. ZEPTER INTERNATIONAL

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Od czterdziestu lat Grupa Zepter produkuje najwyższej klasy produkty przeznaczone dla zdrowia i urody, przyczyniające się do poprawy jakości codziennego życia. Ekskluzywne kolekcje najwyższej klasy, opatentowanych kosmetyków zaprojektowanych w celu podkreślenia naturalnego piękna z elegancją i doskonałością (Neufchâtel, Szwajcaria); Ekskluzywna kolekcja opatentowanych naczyń kuchennych Masterpiece, zaprojektowanych specjalnie z myślą o zdrowym, pysznym gotowaniu bez dodatku tłuszczu i wody. (Mediolan, Włochy); Nasze niezwykłe noże, wytwarzane ręcznie od ponad dwóch stuleci, stanowią kwintesencję spuścizny rzemiosła i niezrównanej jakości (Solingen, Niemcy); Nasz asortyment oczyszczaczy wody i powietrza, zaprojektowanych w celu zapewnienia optymalnej jakości i zdrowego środowiska w codziennym życiu (Korea Południowa). Z pomocą 100 000 konsultantów na całym świecie, nasza Grupa rozszerzyła swoją światową obecność, a ci ambasadorzy odgrywają kluczową rolę w sprzedaży prawie miliarda naszych produktów w 60 krajach. Grupa Zepter oferuje swoje doświadczenie i 7 europejskich fabryk do produkcji pod białą etykietą, gwarantując nienaganną jakość dzięki surowym standardom kontroli jakości. Urzeczywistniamy Państwa wizję, pomagając dostarczać klientom produkty najwyższej jakości.

 2. ATLAS EXPORT

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma ATLAS EXPORT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papier pakowy. Jest również obecna w dziedzinach Plastikowe naczynia, sztućce i artykuły jednorazowego użytku, Serwetki papierowe, Opakowania papierowe i tekturowe, Opakowania - konfekcjonowanie na życzenie klienta, Sztućce stołowe, Łyżki, widelce i noże, Opakowania spożywcze, Wyroby toaletowe i higieniczne, i papier pakunkowy. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. ETERNUM

  Belgia

  ETERNUM jest belgijskim przedsiębiorstwem, utworzonym w 1924 roku i wyspecjalizowanym w kreacji, produkcji i sprzedaży sztućców oraz artykułów stołowych ze stali nierdzewnej. Dzięki naszej sieci dystrybutorów i lokalnych agentów jesteśmy obecni w ponad 60 krajach, a 80% naszej sprzedaży idzie na eksport. Nasza główna siedziba znajduje się w Gembloux (Belgia). Znajduje się tam też nasza belgijska jednostka produkcyjna oraz magazyn na 3000 palet. Nasze produkty są przeznaczone zarówno dla konsumentów jak i dla obiektów HoReCa (hotele, restauracje, kawiarnie). Oferujemy kolekcję ponad 50-u modeli sztućców i ponad 150 artykułów stołowych ze stali nierdzewnej lub posrebrzanych ze stali nierdzewnej. Fabryki w Belgii i Chinach. Oferujemy również najwyższej klasy artykuły dla dużych hoteli, hoteli pięciogwiazdkowych oraz sztućce dla restauracji z gwiazdkami.

 4. ECO-WOOD LLC

  Rosja

  ECO-Wood company jest przedsiębiorstwem, którego filozofia jest ukierunkowana na ochronę środowiska. Firma rozwija własną produkcję przyjaznej dla środowiska zastawy stołowej, wykonanej z drewna brzozowego, bez stosowania chemikaliów, ani kleju. Po prostu drewno. ECO-Wood wspiera przedsiębiorstwa w byciu świadomymi ekologicznie. Firma natychmiast reaguje na trendy rynkowe i jest gotowa dokonywać modyfikacji, by spełniać oczekiwania partnerów międzynarodowych i wymagania poszczególnych krajów. Produkty ECO-Wood są opatrzone międzynarodowym certyfikatem FSC. Oznacza to, że wyroby są wykonane z surowców pochodzących z lasów o certyfikowanej, zrównoważonej gospodarce leśnej. Oznacza to, że właściciele i zarządcy lasów podlegają certyfikacji FSC celem wykazania, że zarządzają odpowiedzialnie lasami. Jednym z głównych wymagań jest spójność łańcucha dostaw od lasu do konsumenta. Zapobiega to niewiadomemu pochodzeniu drewna, w tym niezgodnemu z prawem, poprzez kontrolę pochodzenia COC.

 5. YENI ANADOLU PLS TEM.GID LTD STI

  Turcja

  Firma YENI ANADOLU PLS TEM.GID LTD STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łyżki, widelce i noże. Jest również obecna w dziedzinach Naczynia jednorazowe z papieru i tworzyw sztucznych, artykuły jednorazowego użytku do żywności, i Naczynia jednorazowe z papieru i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SCHÖN MUTFAK GEREÇLERI SAN. TIC LTD STI

  Turcja

  Firma SCHÖN MUTFAK GEREÇLERI SAN. TIC LTD STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Noże do użytku domowego. Jest również obecna w dziedzinach Łyżki, widelce i noże, szybkowar, Box makers, i Łyżki, widelce i noże. Ma siedzibę w Tekirdag, Turcja.

 2. CRAFTY HOUSE

  Rosja

  Firma CRAFTY HOUSE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tkaniny i płótno lniane. Jest również obecna w dziedzinach Torby papierowe, Papierowe naczynia i artykuły jednorazowe, Sztućce stołowe, Łyżki, widelce i noże, Torby papierowe, Papierowe naczynia i artykuły jednorazowe, Sztućce stołowe, i Łyżki, widelce i noże. Ma siedzibę w Smolensk, Rosja.

 3. KYNAI

  Belgia

  Firma KYNAI, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Łyżki, widelce i noże. Jest również obecna w dziedzinach deski. Ma siedzibę w Braine L'alleud, Belgia.

 4. CUTAL EXPORT LDA

  Portugalia

  Firma CUTAL EXPORT LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Noże do użytku domowego. Jest również obecna w dziedzinach Łyżki, widelce i noże, i Łyżki, widelce i noże. Ma siedzibę w Caldas Das Taipas, Portugalia.

 5. SIMPLYLEAF E.U

  Niemcy

  Firma SIMPLYLEAF E.U, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łyżki, widelce i noże. Ma siedzibę w Schwetzingen, Niemcy.

 1. SÜPERSAN ENDUSTRIYEL MUTFAK VE TEMIZLIK MAKINALARI

  Turcja

  Firma SÜPERSAN ENDUSTRIYEL MUTFAK VE TEMIZLIK MAKINALARI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Roboty zduńskie przemysłowe - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Agregaty zamrażalnicze, Łyżki, widelce i noże, Agregaty zamrażalnicze, Łyżki, widelce i noże, i wózki czyszczące. Ma siedzibę w Karatay, Turcja.

 2. LA CASSEROLERIE

  Francja

  Firma LA CASSEROLERIE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Łyżki, widelce i noże. Ma siedzibę w Caudan, Francja.

 1. YIGITSAN MUTFAK

  Turcja

  Firma YIGITSAN MUTFAK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łyżki, widelce i noże. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. KEOHAN METAL CO.

  Korea Południowa

  Firma KEOHAN METAL CO., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły gospodarstwa domowego, metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Łyżki, widelce i noże, Łyżki, widelce i noże, obieraczka do ziemniaków, Przybory kuchenne, i elektryczne krajalnice do warzyw do użytku domowego. Ma siedzibę w GYEONGGI-DO, Korea Południowa.

 3. ZWILLING J. A. HENCKELS AKTIENGESELLSCHAFT

  Niemcy

  Firma ZWILLING J. A. HENCKELS AKTIENGESELLSCHAFT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Noże do użytku profesjonalnego i domowego. Jest również obecna w dziedzinach Sztućce stołowe, Łyżki, widelce i noże, Sztućce stołowe, noże ze stali nierdzewnej, Łyżki, widelce i noże, i manicure scissors. Ma siedzibę w Solingen, Niemcy.

 4. COOKINGLIFE

  Holandia

  Firma COOKINGLIFE, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Łyżki, widelce i noże. Ma siedzibę w Groningen, Holandia.

 5. FIVE PRESTIGE

  Francja

  Firma FIVE PRESTIGE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Łyżki, widelce i noże. Ma siedzibę w Saint-Maur, Francja.

 6. SWORDPACK PLASTIC PACKAGING POSATE PLASTICA MONOUSO

  Turcja

  Firma SWORDPACK PLASTIC PACKAGING POSATE PLASTICA MONOUSO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania plastikowe. Jest również obecna w dziedzinach Łyżki, widelce i noże, Łyżki, widelce i noże, kieliszki plastikowe, talerze z papieru i plastiku, i czarki. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 7. GOLDENPLAST IND. E COM. DE UTILIDADES DOMÉSTICAS

  Brazylia

  Firma GOLDENPLAST IND. E COM. DE UTILIDADES DOMÉSTICAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łyżki, widelce i noże. Ma siedzibę w São Paulo, Brazylia.

 8. GENARAL OLIVE WOOD

  Tunezja

  Firma GENARAL OLIVE WOOD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łyżki, widelce i noże. Jest również obecna w dziedzinach table ornaments, akcesoria kuchenne, Przybory kuchenne, i akcesoria kuchenne do dekoracji. Ma siedzibę w Sfax, Tunezja.

 1. WEBG GMBH - GERMANCUT

  Niemcy

  Firma WEBG GMBH - GERMANCUT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łyżki, widelce i noże. Jest również obecna w dziedzinach noże kuchenne ze stali nierdzewnej, nóż inox, i sztućce ZE STALI NIERDZEWNEJ. Ma siedzibę w Düsseldorf, Niemcy.

 2. SAXTOR

  Hiszpania

  Firma SAXTOR, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Łyżki, widelce i noże. Ma siedzibę w Sax, Hiszpania.

 3. VIKINGSUN AB

  Szwecja

  Firma VIKINGSUN AB, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Taśmy tnące przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Noże i taśmy tnące, przemysłowe, Noże do użytku profesjonalnego i domowego, Łyżki, widelce i noże, Noże i taśmy tnące, przemysłowe, Noże do użytku profesjonalnego i domowego, i Łyżki, widelce i noże. Ma siedzibę w Stockholm, Szwecja.

 4. YILMAZLAR KASIK CATAL VE MUTFAK EKIPMANLARI

  Turcja

  Firma YILMAZLAR KASIK CATAL VE MUTFAK EKIPMANLARI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zastawa stołowa. Jest również obecna w dziedzinach Łyżki, widelce i noże, Nakrycia stołowe nierdzewne, kuchnie przemysłowe, stainless steels, Łyżki, widelce i noże, i Nakrycia stołowe nierdzewne. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. LAGUIOLE EN AUBRAC

  Francja

  Firma LAGUIOLE EN AUBRAC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łyżki, widelce i noże. Jest również obecna w dziedzinach noże uniwersalne, noże kuchenne, i table ornaments. Ma siedzibę w Espalion, Francja.

 6. ANBEL HOME- & KITCHENWARE

  Belgia

  Firma ANBEL HOME- & KITCHENWARE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zastawa stołowa. Jest również obecna w dziedzinach Łyżki, widelce i noże, pojemniki do gotowania, drobny sprzęt agd kuchenny, i Łyżki, widelce i noże. Ma siedzibę w Kontich, Belgia.

 7. KARASU TOPALKARDESLER TICARET LIMITED SIRKETI

  Turcja

  Firma KARASU TOPALKARDESLER TICARET LIMITED SIRKETI, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Łyżki, widelce i noże. Ma siedzibę w Sakarya, Turcja.

 8. HY INTERNATIONAL TRADE CO.LIMITED

  Chiny

  Firma HY INTERNATIONAL TRADE CO.LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łyżki, widelce i noże. Ma siedzibę w Yw, Chiny.

 9. CUBERTERIA.ES

  Hiszpania

  Firma CUBERTERIA.ES, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Nakrycia stołowe srebrne i pozłacane. Jest również obecna w dziedzinach Łyżki, widelce i noże, nakrycia, półmisek ze srebra, i Łyżki, widelce i noże. Ma siedzibę w Santander, Hiszpania.

 10. AC SILVER

  Zjednoczone Królestwo

  Firma AC SILVER, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Łyżki, widelce i noże. Jest również obecna w dziedzinach stare srebra stołowe, i stara biżuteria. Ma siedzibę w Tyne And Wear, Zjednoczone Królestwo.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo