• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • łuszczarnie ryżu - maszyny i urządzenia

Wyniki dla

Łuszczarnie ryżu - maszyny i urządzenia - Import eksport

 1. TERLET B.V.

  Holandia

  Firma TERLET B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ekstrakty spożywcze - maszyny i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Kakao i czekolada - maszyny i sprzęt, Ryby - maszyny i sprzęt do obróbki, Spiekacze i emulgatory dla przemysłu spożywczego, Łuszczarnie ryżu - maszyny i urządzenia, Kakao i czekolada - maszyny i sprzęt, Ryby - maszyny i sprzęt do obróbki, Spiekacze i emulgatory dla przemysłu spożywczego, i Łuszczarnie ryżu - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Zutphen, Holandia.

 2. YAŞAR MAKINA SANAYI VE TIC.LTD.ŞTI.

  Turcja

  Firma YAŞAR MAKINA SANAYI VE TIC.LTD.ŞTI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łuszczarnie ryżu - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Terme, Turcja.

 3. ANHUI JIEXUN OPTOELECTRONIC TECHNOLOGY CO., LTD

  Chiny

  Firma ANHUI JIEXUN OPTOELECTRONIC TECHNOLOGY CO., LTD, roku i działającą w sektorze Sortowanie i kalibrowanie owoców i warzyw - instalacje. Jest również obecna w dziedzinach Łuszczarnie ryżu - maszyny i urządzenia, i Łuszczarnie ryżu - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Hefei, Chiny.

 4. EURL BRIXTON IMPORT EXPORT

  Algieria

  Firma EURL BRIXTON IMPORT EXPORT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Łuszczarnie ryżu - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Alger, Algieria.

 5. MULTIGRAIN ÇELTIK VE PIRINÇ

  Turcja

  Firma MULTIGRAIN ÇELTIK VE PIRINÇ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łuszczarnie ryżu - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach obróbka ryżu, i Ryż Paddy. Ma siedzibę w Edirne, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BÜHLER SORTEX LTD.

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BÜHLER SORTEX LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łuszczarnie ryżu - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Przetwórstwo spożywcze. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 2. BIL HOUDA

  Togo

  Firma BIL HOUDA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Łuszczarnie ryżu - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Lome, Togo.

 3. JINAN ARROW MACHINERY

  Chiny

  Firma JINAN ARROW MACHINERY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łuszczarnie ryżu - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach wytłaczarki dla przemysłu spożywczego. Ma siedzibę w Jinan, Chiny.

 4. ORIVARZEA-ORIZICULTORES DO RIBATEJO, S.A.

  Portugalia

  Firma ORIVARZEA-ORIZICULTORES DO RIBATEJO, S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Łuszczarnie ryżu - maszyny i urządzenia, i Łuszczarnie ryżu - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Salvaterra De Magos, Portugalia.

 5. MAFRIGARLO S.L.

  Hiszpania

  Firma MAFRIGARLO S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łuszczarnie ryżu - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Humanes De Madri ( Madrid 9, Hiszpania.

 1. ZHENGZHOU VOS MACHINERY EQUIPMENT CO., LTD

  Japonia

  Firma ZHENGZHOU VOS MACHINERY EQUIPMENT CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łuszczarnie ryżu - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Zhengzhou City, Japonia.

 2. BIOCERT INDIA PVT.LTD.

  Indie

  Firma BIOCERT INDIA PVT.LTD., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Łuszczarnie ryżu - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Indore, Indie.

 1. SZT CORPORATION

  Pakistan

  Firma SZT CORPORATION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łuszczarnie ryżu - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Karachi, Pakistan.

 2. BUHLER YIJIETE COLOR SORTING(HEFEI) CO., LTD.

  Chiny

  Firma BUHLER YIJIETE COLOR SORTING(HEFEI) CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łuszczarnie ryżu - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach sortowanie. Ma siedzibę w Hefei, Chiny.

 3. SPECTRUM INDUSTRIES

  Indie

  Firma SPECTRUM INDUSTRIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łuszczarnie ryżu - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Mangalore, Indie.

 4. MKE PIRINC FABRIKASI

  Turcja

  Firma MKE PIRINC FABRIKASI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Łuszczarnie ryżu - maszyny i urządzenia, i Łuszczarnie ryżu - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Kirikkale, Turcja.

 5. SERI-IS METAL SANAYI

  Turcja

  Firma SERI-IS METAL SANAYI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Łuszczarnie ryżu - maszyny i urządzenia, i Łuszczarnie ryżu - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Gaziantep, Turcja.

 6. SILVAS, S.A.

  Portugalia

 7. F. H. SCHULE MÜHLENBAU GMBH

  Niemcy

 8. MONTAJES Y CONSERVACIONES IBERMAN SA

  Hiszpania

 1. INGLEMAY LTD

  Zjednoczone Królestwo

 2. ERICH BERG E.K.

  Niemcy

 3. OCRIM - SOCIETA' PER L'INDUSTRIA MECCANICA S.P.A.

  Włochy

 4. MARANI S.R.L.

  Włochy

  Firma MARANI S.R.L., roku i działającą w sektorze Młynarstwo - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia i sprzęt do przetwarzania ryżu. Ma siedzibę w Sissa Trecasali, Włochy.