• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • łupek dachówkowy

Wyniki dla

Łupek dachówkowy - Import eksport

 1. ALLBOARDS FRANCE SARL

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma ALLBOARDS FRANCE SARL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tablice ścienne. Jest również obecna w dziedzinach Łupek dachówkowy, tablice, Łupek dachówkowy, obrazy na miarę, i Office furniture. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 2. PIEDRAS SEGOVIA

  Hiszpania

  Grupa CUBIERTAS SEGOVIA to zespół przedsiębiorstw wyspecjalizowanych we wszystkich robotach dachowych i przekryciach dachowych, a w szczególności dachach z łupku, przekryciach dachowych z łupku, miedzi, ołowiu i cynku, jak również pokryciach i płytach z kamienia naturalnego, włącznie ze sprzedażą materiałów. Wyrabiamy : pokrycia, dachy i przekrycia dachowe z łupku, ołowiu, miedzi i cynku.

 3. MÁRMOLES SAN CAYETANO MACAEL

  Hiszpania

  Przedsiębiorstwo rodzinne, stworzone w 1965 roku, wyspecjalizowane w wydobywaniu, obróbce i układaniu kwarcytu.

 4. PIZARRAS LOMBA SL

  Hiszpania

  Nasze przedsiębiorstwo zostało założone przed ponad 50-oma laty. Obecnie, pod firmą Pizarras Lomba, stosujemy najlepsze metody wydobycia, produkcji i sprzedaży ozdobnych łupków dachowych.

 5. SNSTONES

  Grecja

  Firma SNSTONES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łupek dachówkowy. Jest również obecna w dziedzinach kamienie naturalne. Ma siedzibę w Kavala, Grecja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. EDDA YAPI MIM.MÜH.INŞ.TAAH.MAD.GID.NAKL.SAN VE DIŞ TIC.A.Ş

  Turcja

  Firma EDDA YAPI MIM.MÜH.INŞ.TAAH.MAD.GID.NAKL.SAN VE DIŞ TIC.A.Ş, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Granit. Jest również obecna w dziedzinach Marmur i kamień naturalny, Schody kamienne, Łupek dachówkowy, Ceramika budowlana, Marmur i kamień naturalny, Schody kamienne, Łupek dachówkowy, i Ceramika budowlana. Ma siedzibę w Gölbaşi/ankara, Turcja.

 2. CUPA PIZARRAS

  Belgia

  Firma CUPA PIZARRAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płytki dachowe łupkowe. Jest również obecna w dziedzinach Łupek dachówkowy, Łupek dachówkowy, dachy z łupku szyfrowego, i łupki szyfrowe do konstrukcji. Ma siedzibę w Tournai, Belgia.

 3. T.V.H.

  Belgia

  Firma T.V.H., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Marmur i kamień naturalny. Jest również obecna w dziedzinach Granit, Łupek dachówkowy, Granit, biały kamień, i Łupek dachówkowy. Ma siedzibę w Peer, Belgia.

 4. MINASSLATE LTDA

  Brazylia

  Firma MINASSLATE LTDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łupek dachówkowy. Ma siedzibę w Papagaios, Brazylia.

 5. PIZARRAS LOS TRES CUÑADOS

  Hiszpania

  Firma PIZARRAS LOS TRES CUÑADOS, roku i działającą w sektorze Łupek dachówkowy. Jest również obecna w dziedzinach Płytki dachowe łupkowe, Płytki dachowe łupkowe, tabliczki, obróbka łupku, i dachy z łupku szyfrowego. Ma siedzibę w O BARCO DE VALDEORRAS - OURENSE, Hiszpania.

 1. GRANITRANS - TRANSFORMAÇAO DE GRANITOS, LDA.

  Portugalia

  Firma GRANITRANS - TRANSFORMAÇAO DE GRANITOS, LDA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Marmur i kamień naturalny. Jest również obecna w dziedzinach Marmur, Granit, Łupek dachówkowy, Marmur, Granit, bazalty dla budownictwa, i Łupek dachówkowy. Ma siedzibę w Negrais, Portugalia.

 2. ALTO DA BOA VISTA MINERAÇÃO LTDA - ABV SLATE

  Brazylia

  Firma ALTO DA BOA VISTA MINERAÇÃO LTDA - ABV SLATE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łupek dachówkowy. Ma siedzibę w Nova Lima, Brazylia.

 1. VANTO NATURAL STONES, S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma VANTO NATURAL STONES, S.R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Marmur i kamień naturalny. Jest również obecna w dziedzinach Ceramika budowlana, Piaskowiec, Łupek dachówkowy, Ceramika budowlana, Piaskowiec, i Łupek dachówkowy. Ma siedzibę w Kunovice, Republika Czeska.

 2. HIDEMOR

  Hiszpania

  Firma HIDEMOR, roku i działającą w sektorze Marmur. Jest również obecna w dziedzinach Marmur i kamień naturalny, Granit, Łupek dachówkowy, Tynkowanie elewacji, Marmur i kamień naturalny, Granit, Łupek dachówkowy, i Tynkowanie elewacji. Ma siedzibę w Castrelo-Cambados-Pontevedra, Hiszpania.

 3. MÄRKER ZEMENT GMBH

  Niemcy

  Firma MÄRKER ZEMENT GMBH, roku i działającą w sektorze Wapień przemysłowy. Jest również obecna w dziedzinach Piaskowiec, Łupek dachówkowy, Kreda przemysłowa, Piaskowiec, Łupek dachówkowy, i Kreda przemysłowa. Ma siedzibę w Harburg , Niemcy.

 4. TESERA V.O.S.

  Republika Czeska

  Firma TESERA V.O.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podłogi i posadzki przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane, Kamienie i materiały nagrobkowe, Łupek dachówkowy, Płytki wykładzinowe kamionkowe, Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane, Kamienie i materiały nagrobkowe, Łupek dachówkowy, i Płytki wykładzinowe kamionkowe. Ma siedzibę w Ceske Budejovice, Republika Czeska.

 5. ARDOSIA SLATE

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ARDOSIA SLATE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łupek dachówkowy. Ma siedzibę w Gunn, Zjednoczone Królestwo.

 6. GRANILOURO

  Hiszpania

  Firma GRANILOURO, roku i działającą w sektorze Marmur i kamień naturalny. Jest również obecna w dziedzinach Marmur, Granit, Łupek dachówkowy, Marmur, Granit, Łupek dachówkowy, i wewnętrzne posadzkowanie przemysłowe. Ma siedzibę w Cerquido - Pontevedra, Hiszpania.

 7. COMERCIALIZADORA DE PIEDRA Y ROCAS, S.L.

  Hiszpania

  Firma COMERCIALIZADORA DE PIEDRA Y ROCAS, S.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Łupek dachówkowy. Jest również obecna w dziedzinach Materiały budowlane, Natural stonework, Materiały budowlane, i kamienie i kamyki dekoracyjne. Ma siedzibę w Camponaraya, Hiszpania.

 8. XINGTAI LEIXIN NATURE STONE FACTORY

  Chiny

  Firma XINGTAI LEIXIN NATURE STONE FACTORY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łupek dachówkowy. Ma siedzibę w Xingtai, Chiny.

 1. GALBANOX

  Hiszpania

  Firma GALBANOX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łupek dachówkowy. Jest również obecna w dziedzinach mocowania. Ma siedzibę w O Barco De Valdeorras-Ourense, Hiszpania.

 2. KALKWERK RYGOL GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma KALKWERK RYGOL GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kreda przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Łupek dachówkowy, Wapień przemysłowy, Piaskowiec, Łupek dachówkowy, Wapień przemysłowy, i Piaskowiec. Ma siedzibę w Painten, Niemcy.

 3. ALTIVO PEDRAS LTDA

  Brazylia

  Firma ALTIVO PEDRAS LTDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łupek dachówkowy. Jest również obecna w dziedzinach Płytki z kamienia naturalnego. Ma siedzibę w Papagaios, Brazylia.

 4. ADI ARDESIA DONDERO ITALIA S.N.C.

  Włochy

  Firma ADI ARDESIA DONDERO ITALIA S.N.C., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Łupek dachówkowy. Jest również obecna w dziedzinach Płytki dachowe łupkowe, łupek surowy, i Płytki dachowe łupkowe. Ma siedzibę w Moconesi, Włochy.

 5. PEREIRA GOMES & CARVALHO, LDA

  Portugalia

  Firma PEREIRA GOMES & CARVALHO, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Marmur i kamień naturalny. Jest również obecna w dziedzinach Łupek dachówkowy, i Łupek dachówkowy. Ma siedzibę w Valongo, Portugalia.

 6. C.NIETO SÁNCHEZ GMBH

  Niemcy

  Firma C.NIETO SÁNCHEZ GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Łupek dachówkowy. Ma siedzibę w Overath, Niemcy.

 7. GRUNDON SAND & GRAVEL LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma GRUNDON SAND & GRAVEL LTD, roku i działającą w sektorze Kreda przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Wapień przemysłowy, Łupek dachówkowy, Wapień przemysłowy, i Łupek dachówkowy. Ma siedzibę w Bordon, Zjednoczone Królestwo.

 8. MARNHULL STONE LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma MARNHULL STONE LTD, roku i działającą w sektorze Kreda przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Wapień przemysłowy, Łupek dachówkowy, Wapień przemysłowy, i Łupek dachówkowy. Ma siedzibę w Sturminster Newton, Zjednoczone Królestwo.

 9. SKENE QUARRY

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SKENE QUARRY, roku i działającą w sektorze Kreda przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Wapień przemysłowy, Łupek dachówkowy, Wapień przemysłowy, i Łupek dachówkowy. Ma siedzibę w Glenrothes, Zjednoczone Królestwo.

 10. PIXEL PRIMATE LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma PIXEL PRIMATE LTD, roku i działającą w sektorze Kreda przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Wapień przemysłowy, Łupek dachówkowy, Wapień przemysłowy, i Łupek dachówkowy. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo