• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • łodzie motorowe

Wyniki dla

Łodzie motorowe - Import eksport

 1. JETTER

  Rosja

  Jetter LLC opracowuje, projektuje i konstruuje poduszkowce, a także opracowuje i produkuje prywatne środki transportu wodnego. Przedsiębiorstwo opracowuje i produkuje unikatowy Jetter ACV, który może być stosowany jako pojazd ratownictwa rzecznego i jeziornego, terenowy, a także jako pływająca jednostka rekreacyjna. Jetter amphibian jest całorocznym poduszkowcem bocznościennym (SES), który może być używany w temperaturach od -30 do +40°C, poruszać się nad wodą, mokradłami, piaskiem, śniegiem, lodem, pokonywać wzniesienia i niewielkie przeszkody. Jetter ACV potrafi długo unosić się nad powierzchnią wody nie tonąc. Można go łatwo naprawić w warunkach terenowych. Pusty poduszkowiec Jetter waży jedynie 290 kg i może przewozić do 2 osób o łącznej wadze do 260 kg. Silnik benzynowy 65HP i 47L zbiornik paliwa zapewniają zasięg rejsu do 280 km. Jetter jest odpowiedni do połowów zimowych i letnich, żeglugi i wakacji z przygodą, polowania, turystyki, przewozu ładunków, działań ratowniczych, pomocy medycznej w trudnodostępnych miejscach.

 2. WILEMINKA II

  Polska

  Firma Wileminka jest obecna na rynku polskim od 1998 wychodząc naprzeciw potrzebom miłośnikom wędkarstwa i sportów wodnych. W naszej ofercie znajdą Państwo bogata ofertę łodzi, łódek wykonanych z laminatu poliestrowo-szklanego jedno i dwupłaszczowe. Oferujemy łodzie i łódki wędkarskie i wiosłowe w różnych rozmiarach i wyporności z możliwością doczepienia silnika i bakista rufową, knagi, dulki i relingi wykonane ze stali nierdzewnej. Nasze łodzie : Mikrus, Mini, Wodnik, Midi , Szuwarek, Maxi, Wile cieszą się od lat zasłużoną opinią, bezpieczeństwem i prestiżem wśród wodniaków. Dla amatorów turystyki wodnej polecamy rewelacyjny kajak z laminatu poliestrowo – szklanego i niedużej wadze. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www gdzie można zapoznać się z parametrami łodzi. Stawiamy na profesjonalizm.

 3. ATLANTIC MARINE

  Polska

  Jesteśmy znanym i cenionym dystrybutorem łodzi wiosłowych i motorowych. W swojej bogatej ofercie posiadamy modele zarówno mniejsze o sportowym charakterze jak i większe pozwalające na relaks i komfortowe warunki podróży.

 4. BOOTSSCHULUNG BERLIN

  Niemcy

  Firma BOOTSSCHULUNG BERLIN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Łodzie motorowe. Jest również obecna w dziedzinach szkolenie i terminowanie. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 5. VIENNA BOAT CHARTER

  Austria

  Firma VIENNA BOAT CHARTER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Łodzie motorowe. Jest również obecna w dziedzinach wynajem łodzi z silnikiem zaburtowym, wynajem łodzi motorowych, silnikowe łódki rekreacyjne, i usługi dotyczące turystyki. Ma siedzibę w Wien, Austria.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BOOTSFAHRSCHULE WIEN

  Austria

  Firma BOOTSFAHRSCHULE WIEN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Łodzie motorowe. Jest również obecna w dziedzinach szkolenie, zarządzanie rurociągami, wynajem łodzi z silnikiem zaburtowym, i kursy motorowodne. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 2. ALCUDIA BAY BOAT RENTAL

  Hiszpania

  Firma ALCUDIA BAY BOAT RENTAL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Łodzie motorowe. Ma siedzibę w Can Picafort. Santa Margalida, Hiszpania.

 3. ONUBANAUTIC

  Hiszpania

  Firma ONUBANAUTIC, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Łodzie motorowe. Jest również obecna w dziedzinach Motorówki, Motorówki, połowy morskie, i fishing boat. Ma siedzibę w Huelva, Hiszpania.

 4. SAILPOINT YACHTCHARTER, SEGELN & REISEN E.K.

  Niemcy

  Firma SAILPOINT YACHTCHARTER, SEGELN & REISEN E.K., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Statki - budowa, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne, Łodzie motorowe, Statki - budowa, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne, i Łodzie motorowe. Ma siedzibę w Stuttgart, Niemcy.

 5. BAREBOATSAILING GMBH

  Niemcy

  Firma BAREBOATSAILING GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Statki - budowa, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne, Łodzie motorowe, Statki - budowa, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne, i Łodzie motorowe. Ma siedzibę w Bergkamen, Niemcy.

 1. MUDA

  Brazylia

  Firma MUDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Owoce konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport artykułów rolno-spożywczych, Łodzie motorowe, produkty żywnościowe mrożone, snack, Import-eksport artykułów rolno-spożywczych, i Łodzie motorowe. Ma siedzibę w Limoeiro, Brazylia.

 2. BOOTSVERMIETUNG FANGROT - MARINA PRINZENHOF

  Niemcy

  Firma BOOTSVERMIETUNG FANGROT - MARINA PRINZENHOF, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne, Łodzie motorowe, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne - wyposażenie i osprzęt, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne, Łodzie motorowe, i Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne - wyposażenie i osprzęt. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 1. LAGOON ROYAL

  Ukraina

  Firma LAGOON ROYAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łodzie motorowe. Jest również obecna w dziedzinach jachty, i budownictwo. Ma siedzibę w Kiev, Ukraina.

 2. SERNAUTIC

  Hiszpania

  Firma SERNAUTIC, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Łodzie motorowe. Jest również obecna w dziedzinach statki motorowe. Ma siedzibę w Alicante, Hiszpania.

 3. ZEMBRA BOAT

  Tunezja

  Firma ZEMBRA BOAT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łodzie motorowe. Jest również obecna w dziedzinach kajak. Ma siedzibę w Sousse, Tunezja.

 4. WOTERFITZ WASSERFREIZEIT HOLTKAMP + PARTNER OHG

  Niemcy

  Firma WOTERFITZ WASSERFREIZEIT HOLTKAMP + PARTNER OHG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Motorówki. Jest również obecna w dziedzinach Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne, Łodzie motorowe, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne, i Łodzie motorowe. Ma siedzibę w Rechlin, Niemcy.

 5. TECHNIC INDUSTRY SP. Z O.O.

  Polska

  Firma TECHNIC INDUSTRY SP. Z O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne. Jest również obecna w dziedzinach Sanitarne urządzenia łazienkowe, Łodzie motorowe, Sanitarne urządzenia łazienkowe, i Łodzie motorowe. Ma siedzibę w Trzebiatow, Polska.

 6. SPORTIS S.A.

  Polska

  Firma SPORTIS S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne. Jest również obecna w dziedzinach Łodzie motorowe, i Łodzie motorowe. Ma siedzibę w Koleczkowo, Polska.

 7. COSTA MARITIM YACHT-SPORT GMBH

  Niemcy

  Firma COSTA MARITIM YACHT-SPORT GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne. Jest również obecna w dziedzinach Łodzie motorowe, i Łodzie motorowe. Ma siedzibę w Wiesbaden, Niemcy.

 8. PPHU POLIFAKTOR CEZARY DYCZEWSKI

  Polska

  Firma PPHU POLIFAKTOR CEZARY DYCZEWSKI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne. Jest również obecna w dziedzinach Łodzie motorowe, i Łodzie motorowe. Ma siedzibę w Augustow, Polska.

 1. BALT - YACHT K.A.I B. KOZLOWSCY S.J.

  Polska

  Firma BALT - YACHT K.A.I B. KOZLOWSCY S.J., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne. Jest również obecna w dziedzinach Łodzie motorowe, i Łodzie motorowe. Ma siedzibę w Augustow, Polska.

 2. MINDAK ZAKLAD PRODUKCJI LODZI SLAWOMIR MINDAK

  Polska

  Firma MINDAK ZAKLAD PRODUKCJI LODZI SLAWOMIR MINDAK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne. Jest również obecna w dziedzinach Łodzie motorowe, i Łodzie motorowe. Ma siedzibę w Kamien Krajenski, Polska.

 3. AMBER YACHTS SP Z OO

  Polska

  Firma AMBER YACHTS SP Z OO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łodzie motorowe. Jest również obecna w dziedzinach Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne, i Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne. Ma siedzibę w Gdansk, Polska.

 4. CREMO POL SP. Z O.O.

  Polska

 5. PARKER POLAND SP. Z O.O.

  Polska

 6. BRP RECREATIONAL PRODUCTS SPAIN S.L.

  Hiszpania

 7. BOOTSWERFT HEINRICH AG

  Szwajcaria

 8. OSTRODA YACHT SP. Z O.O.

  Polska

 9. PAW- MEBLE

  Polska

  Firma PAW Meble Tapicer. Zajmujemy się odnową mebli tapicerowanych oraz skórzanych, czyszczeniem i pielęgnacją . Wymiana obicia mebli tapicerowanych to prawdopodobnie najtańszy i równocześnie niezwykle efektowny sposób, na szybką odnowę a zarazem naprawę mebli i zmianę wystroju wnętrza. Co więcej, doskonałe wykonanie sprawia, że meble po wymianie tkaniny , sprężyn, pianek, elementów drewnianych przewyższają swoją jakością meble z tzw. seryjnej produkcji. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się sam. . ZAKRES USŁUG W NASZEJ FIRMIE. Renowacja naprawa i wymiana tkanin, skór w meblach tapicerowanych. Narożników, Kanap, Sof, Foteli - Łóżek, Leżanek, Szezlongów - Krzeseł, Taboretów, Hokerów barowych. Renowacja oraz naprawa mebli do restauracji. Renowacja oraz naprawa mebli hotelowych. Renowacja tapicerki mebli skórzanych. TAPICERSTWO – JACHTY i ŁODZIE MOTOROWE. Możemy zaoferować również inne usługi takie jak: - Ściany i zagłówki tapicerowane . -Tworzenie nowych mebli tapicerowanych na życzenie klienta np. krzesła, sofy , narożniki , lóżka Kompleksowa renowacja sprzętu medycznego . Renowacja mebli antycznych. TRANSPORT-Posiadamy własny środek transportu dlatego nie musisz się martwić czym to przewieść dojeżdżamy do klienta na wskazany adres. Usługi świadczymy na terenie Polski oraz Niemiec FRANCJI, BELGI , HOLANDI. W celu uzyskania więcej informacji zapraszam do kontaktu telefonicznego +48663055998 English +48697710674

 10. F.H.U. BARTOSZ JAŚKIEWICZ

  Polska

  F.H.U. BARTOSZ JAŚKIEWICZ oferuje nowoczesne, zdalnie sterowane zabawki. W katalogu firm znajdują się między innymi: • jeżdżące pojazdy na akumulator (czołgi, samochody, maszyny rolnicze, motocykle i gokarty), • modele latające (helikoptery, samoloty i drony), • zabawki pływające (łodzie motorowe, żaglówki, okręty), • interaktywne roboty, które mówią, tańczą, śpiewają, strzelają i są w stanie nauczyć się nowych ruchów, • zabawki dla dziewczynek (różowy kabriolet dla barbie, latająca kwiatowa wróżka, pociąg Hello Kitty). Auta akumulatorowe cieszą się dużym zainteresowaniem nie tylko wśród dzieci. Dorośli również lubią nimi sterować i często uważają je za kreatywny, oryginalny prezent. Wszystkie zamówienia złożone w sklepie realizowane są sprawnie, z dostawą pod wskazany przez siebie adres. Produkty zostały starannie opisane, a w razie pytań obsługa służy pomocą i udzieli dodatkowych informacji. Na wirtualnych półkach dostępne są także akcesoria, takie jak części zamienne lub baterie pasujące do wybranych modeli.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo