• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • łożyska wałeczkowe

Wyniki dla

Łożyska wałeczkowe - Import eksport

 1. HIWIN GMBH

  Niemcy

  Ruszamy się. Poprzez nasze produkty i nasze podejście. Jako specjalista w dziedzinie technologii liniowej jesteśmy po Twojej stronie w wykonywaniu zadań związanych z ruchem. Na całym świecie. Znalezienie właściwego, najbardziej wydajnego sposobu poruszania to nasza praca. Produkujemy i dostarczamy produkty z zakresu techniki napędowej, od pojedynczych komponentów po systemy mechatroniczne. Twój ruch jest naszym zadaniem. Technologia liniowa na całym świecie. Łączymy działalność na skalę międzynarodową z tradycją firmy średniej wielkości i pragmatyzmem. Przekonujemy dzięki bliskości do klienta, wysokiemu poziomowi obsługi, innowacyjności działań i wysokiej jakości. Myślimy z Tobą. Myślimy naprzód. Myślimy nieszablonowo. Robimy wszystko, aby znaleźć odpowiednie rozwiązanie do potrzeb i wymagań. Bycie blisko klienta oznacza mówienie jego językiem - zarówno dosłownie, jak i językiem branżowym. Posiadamy zakłady produkcyjne na całym świecie i możemy reagować precyzyjnie i szybko.

 2. SWC WÄLZLAGERFABRIKATION SW GMBH

  Niemcy

  W ciągu 25 lat od powstania SWC marka ugruntowała swoją pozycję na całym świecie i jest ceniona przez klientów na wszystkich kontynentach. Jako dawny oddział FAG, na pierwszym planie zawsze stał aspekt jakości. Do dziś kładziemy duży nacisk na wysokiej jakości produkty i indywidualne doradztwo, aby nasi klienci mogli osiągnąć wartość dodaną dzięki łożyskom tocznym SWC. Firma SWC powstała w 1994 roku z przekształcenia firmy FAG Kugelfischer w Schweinfurcie. Dzisiaj Grupa SWC jest podzielona na dwie firmy, aby sprostać zróżnicowanym wymaganiom różnych rynków: SWC WÄLZLAGERFABRIKATIONEN SW GMBH z siedzibą w Niederwerrn, Deutschland SWC BEARINGS TECHNOLOGY CO., LTD. z siedzibą w Samutprakan, Tajlandia. Od samego początku Grupa SWC kładzie duży nacisk na jakość, czy to w wytwarzanych produktach, czy w doradztwie, czy też w procesach zachodzących w obu rodzinnych przedsiębiorstwach. Od ponad 25 lat na pierwszym miejscu stawiamy jedną rzecz: wartość dodaną dla naszych klientów. Struktura naszej grupy oraz strategiczna współpraca z wybranymi dostawcami i autoryzowanymi dealerami na całym świecie pozwala nam minimalizować koszty ogólne i utrzymywać krótkie odległości, nie zaniedbując przy tym poziomu jakości. Nasza doskonała koncepcja magazynowania komponentów zapewnia wysoką elastyczność i krótkie terminy wykonania produktów katalogowych.

 3. LEMM MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Firma LEMM Maschinenbau jest od ponad 50 lat światowym dostawcą w zakresie specjalnych konstrukcji systemów transportu rolkowego w przemyśle papierniczym, foliowym, opakowaniowym i spożywczym. Od ponad 20 lat produkujemy również konsole, sprzęgła, przedłużki wrzecion i zawory dławiące dla przemysłu napędowego i zaworów. Dzięki naszemu nowoczesnemu parkowi maszynowemu zawsze jesteśmy w stanie sprostać wysokim wymaganiom w zakresie toczenia i frezowania. Przedsiębiorstwo certyfikowane zgodnie z normą DIN ISO 9001: 2015, polityka jakości zorientowana na klienta jest istotną częścią naszej filozofii, a dzięki naszemu wykwalifikowanemu personelowi jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu indywidualne doradztwo i wsparcie w zakresie rozwiązań specjalnych w każdej chwili.

 4. C&U EUROPE HOLDING GMBH

  Niemcy

 5. MELUCCI - CUSCINETTI

  Włochy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. KFB CLARFELD GERMANY GMBH

  Niemcy

  KFB Clarfeld Niemcy jest tradycyjnie prowadzoną niemiecką firmą rodzinną o hanzeatyckim charakterze, działającą na przedmieściach Hamburga. W dzisiejszych czasach, naznaczonych innowacjami technicznymi, coraz bardziej poszukiwane są indywidualne i dostosowane do potrzeb danego klienta rozwiązania konstrukcyjne, jak również kompetentne doradztwo w zakresie technologii łożysk kulkowych i tocznych zgodnie z wymaganiami klientów. Dzięki połączeniom na całym świecie i wieloletniemu doświadczeniu oferujemy Państwu szeroką wiedzę w zakresie łożysk kulkowych, tocznych, łańcuchów i kół zębatych. Nasi klienci na całym świecie ufają wiedzy naszych ekspertów. Te, oparte na zaufaniu relacje, są podstawą długotrwałej partnerskiej współpracy. Sukces naszych klientów jest dla nas najwyższym priorytetem. Wysoka elastyczność i zorientowana na klienta obsługa to oczywistość. W ciągu ostatnich 40 lat nasze produkty sprawdziły się w wielu obszarach zastosowań na całym świecie.

 2. ALPHA WÄLZLAGER GMBH

  Austria

 3. KARACA KAPI PENCERE ALUMINYUM AKSESUARLARI SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI

  Turcja

 4. DITŞ GROUP CONVEYOR AND CONVEYOR ROLLER MANUFACTURER TURKEY

  Turcja

 5. RODAMIENTOS ALCAZAR, S.L.

  Hiszpania

 1. MECANARTE - METALURGICA DA LAGOA, LDA

  Portugalia

 2. CSC BEARING EUROPE GMBH

  Niemcy

 1. OTOBAŞAR

  Turcja

 2. ENGENHART & HAERTER

  Niemcy

 3. KUGELLAGERSTORE.DE

  Niemcy

 4. DAL SOGGIO S.R.L.

  Włochy

 5. ZVL AUTO

  Słowacja

 6. SKF AEROENGINE FRANCE

  Francja

 7. XI'AN BI-WAY ELECTRIC MECHANICAL CO., LTD.

  Chiny

 8. WAFANGDIAN ROLLING BEARING MANUFACTURING CO.,LTD

  Chiny

 1. STH HIGH-PRECISION DENTAL BEARING

  Chiny

 2. BAODING HUAYUN CONVEYOR MACHINERY CO.,LTD

  Chiny

 3. BEARINGSCO

  Iran

 4. BRT BEARING CO.,LTD

  Chiny

 5. WQK BEARING MANUFACTURE CO., LTD

  Chiny

 6. SHANDONG HRT BEARING MANUFACTURER CO.,LTD

  Chiny

 7. DAEBO

  Korea Południowa

 8. SIFT BEARING CO.,LTD

  Chiny

 9. SHANGHAI JIERUN BEARING CO.,LTD

  Chiny

 10. ALBASMA CO FOR BEARINGS

  Libia

Filtry

Wyniki dla

Łożyska wałeczkowe - Import eksport

Liczba wyników

3021 przedsiębiorstwa