• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • łożyska wałeczkowe

Wyniki dla

Łożyska wałeczkowe - Import eksport

 1. LEMM MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LEMM Maschinenbau jest od ponad 50 lat światowym dostawcą w zakresie specjalnych konstrukcji systemów transportu rolkowego w przemyśle papierniczym, foliowym, opakowaniowym i spożywczym. Od ponad 20 lat produkujemy również konsole, sprzęgła, przedłużki wrzecion i zawory dławiące dla przemysłu napędowego i zaworów. Dzięki naszemu nowoczesnemu parkowi maszynowemu zawsze jesteśmy w stanie sprostać wysokim wymaganiom w zakresie toczenia i frezowania. Przedsiębiorstwo certyfikowane zgodnie z normą DIN ISO 9001: 2015, polityka jakości zorientowana na klienta jest istotną częścią naszej filozofii, a dzięki naszemu wykwalifikowanemu personelowi jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu indywidualne doradztwo i wsparcie w zakresie rozwiązań specjalnych w każdej chwili.

 2. KUGEL- UND ROLLENLAGERWERK LEIPZIG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Każdego roku produkujemy ponad 900 różnych typów łożysk tocznych. Nasze portfolio obejmuje zarówno standardowe łożyska wałeczkowe, jak i niestandardowe rozwiązania specjalne w zakresie średnic od 50 mm do 1500 mm. Oprócz różnych komponentów łożysk tocznych, dostarczamy również naszym klientom specjalne komponenty precyzyjne i akcesoria do łożysk tocznych. Naszą szczególną siłą są prace badawczo-rozwojowe nad łożyskami specjalnymi zoptymalizowanymi pod kątem zastosowań. Możliwości techniczne są koordynowane, testowane i realizowane w bezpośredniej współpracy z klientem. Oprócz obliczeń związanych z projektem, nasze portfolio inżynieryjne obejmuje również praktyczne testy żywotności i wytrzymałości, a także analizy łożysk. Jakość dzięki specjalistycznej wiedzy - Najwyższa jakość przewija się niczym czerwona nić przez całą naszą produkcję - od zakupu materiałów po dostawę naszych wyrobów. Łożyska toczne KRW są produkowane w naszym tradycyjnym zakładzie w zachodniej części Lipska od 1934 roku. Prowadzimy również biura sprzedaży w Chinach, Indiach, Kazachstanie i Azji Południowo-Wschodniej, aby być blisko naszych klientów i zapewnić wsparcie dostosowane do konkretnych zastosowań.

 3. MELUCCI - CUSCINETTI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Melucci srl, firma, którą założył Giovanni Melucci, jest obecna na rynku już od lat 50. i z biegiem czasu rozwijała się w zakresie dystrybucji łożysk, specjalizując się w dziedzinie napędów i włączając do swoich produktów pasy, koła pasowe, łańcuchy, korony, koła zębate itp. oraz współpracując ze światowymi liderami w dziedzinie zaopatrzenia przemysłowego. SKF, Timken, Ina i Nadella są powszechnie uznawane za liderów w swoich segmentach rynku.

 4. C&U EUROPE HOLDING GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma C&U EUROPE HOLDING GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łożyska wałeczkowe. Ma siedzibę w Schweinfurt, Niemcy.

 5. KIS ANTRIEBSTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KIS ANTRIEBSTECHNIK GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łożyska kulkowe. Jest również obecna w dziedzinach Łożyska igiełkowe, Łożyska wałeczkowe, Łożyska ślizgowe, slewing rings, Łożyska igiełkowe, Łożyska wałeczkowe, Łożyska ślizgowe, i High-temperature bearings. Ma siedzibę w Dortmund, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HIWIN GMBH

  Niemcy

  Ruszamy się. Poprzez nasze produkty i nasze podejście. Jako specjalista w dziedzinie technologii liniowej jesteśmy po Twojej stronie w wykonywaniu zadań związanych z ruchem. Na całym świecie. Znalezienie właściwego, najbardziej wydajnego sposobu poruszania to nasza praca. Produkujemy i dostarczamy produkty z zakresu techniki napędowej, od pojedynczych komponentów po systemy mechatroniczne. Twój ruch jest naszym zadaniem. Technologia liniowa na całym świecie. Łączymy działalność na skalę międzynarodową z tradycją firmy średniej wielkości i pragmatyzmem. Przekonujemy dzięki bliskości do klienta, wysokiemu poziomowi obsługi, innowacyjności działań i wysokiej jakości. Myślimy z Tobą. Myślimy naprzód. Myślimy nieszablonowo. Robimy wszystko, aby znaleźć odpowiednie rozwiązanie do potrzeb i wymagań. Bycie blisko klienta oznacza mówienie jego językiem - zarówno dosłownie, jak i językiem branżowym. Posiadamy zakłady produkcyjne na całym świecie i możemy reagować precyzyjnie i szybko.

 2. KFB CLARFELD GERMANY GMBH

  Niemcy

  KFB Clarfeld Niemcy jest tradycyjnie prowadzoną niemiecką firmą rodzinną o hanzeatyckim charakterze, działającą na przedmieściach Hamburga. W dzisiejszych czasach, naznaczonych innowacjami technicznymi, coraz bardziej poszukiwane są indywidualne i dostosowane do potrzeb danego klienta rozwiązania konstrukcyjne, jak również kompetentne doradztwo w zakresie technologii łożysk kulkowych i tocznych zgodnie z wymaganiami klientów. Dzięki połączeniom na całym świecie i wieloletniemu doświadczeniu oferujemy Państwu szeroką wiedzę w zakresie łożysk kulkowych, tocznych, łańcuchów i kół zębatych. Nasi klienci na całym świecie ufają wiedzy naszych ekspertów. Te, oparte na zaufaniu relacje, są podstawą długotrwałej partnerskiej współpracy. Sukces naszych klientów jest dla nas najwyższym priorytetem. Wysoka elastyczność i zorientowana na klienta obsługa to oczywistość. W ciągu ostatnich 40 lat nasze produkty sprawdziły się w wielu obszarach zastosowań na całym świecie.

 3. ALPHA WÄLZLAGER GMBH

  Austria

  Firma ALPHA WÄLZLAGER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łożyska wałeczkowe. Jest również obecna w dziedzinach Łożyska ślizgowe, łożyska, łożyska precyzyjne, Łożyska ślizgowe, i Łożyska do walcarki. Ma siedzibę w Villach, Austria.

 4. MECANARTE - METALURGICA DA LAGOA, LDA

  Portugalia

  Firma MECANARTE - METALURGICA DA LAGOA, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koła i rolki. Jest również obecna w dziedzinach Łożyska wałeczkowe, Koła i rolki gumowe, wheels and castors, felga, Łożyska wałeczkowe, i Koła i rolki gumowe. Ma siedzibę w Trofa, Portugalia.

 5. OTOBAŞAR

  Turcja

  Firma OTOBAŞAR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łożyska wałeczkowe. Jest również obecna w dziedzinach agricultural chains, i pierścienie blokujące. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 1. CODEX D.O.O.

  Słowenia

  Firma CODEX D.O.O., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Łożyska toczne - kulkowe, igiełkowe i wałeczkowe. Jest również obecna w dziedzinach Łożyska wałeczkowe, łożyska kulkowe, i Łożyska wałeczkowe. Ma siedzibę w Murska Sobota, Słowenia.

 2. SFRM

  Francja

  Firma SFRM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łożyska wałeczkowe. Jest również obecna w dziedzinach Przeładunek - sprzęt i wyposażenie, i Przeładunek - sprzęt i wyposażenie. Ma siedzibę w Thorigny-Sur-Marne, Francja.

 1. KARACA KAPI PENCERE ALUMINYUM AKSESUARLARI SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI

  Turcja

  Firma KARACA KAPI PENCERE ALUMINYUM AKSESUARLARI SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zawiasy. Jest również obecna w dziedzinach Łożyska wałeczkowe, akcesoria aluminiowe, prowadnice stalowe i aluminiowe, Łożyska wałeczkowe, i zatrzask. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. RODAMIENTOS ALCAZAR, S.L.

  Hiszpania

  Firma RODAMIENTOS ALCAZAR, S.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Łożyska kulkowe. Jest również obecna w dziedzinach Łożyska wałeczkowe, mechaniczne przekładnie mocy, Łożyska wałeczkowe, odolejacz, i mechatronika. Ma siedzibę w Alcazar De San Juan, Hiszpania.

 3. ORBIT BEARINGS INDIA PVT.LTD.

  Indie

  Firma ORBIT BEARINGS INDIA PVT.LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łożyska wałeczkowe. Ma siedzibę w RAJKOT, Indie.

 4. ENGENHART & HAERTER

  Niemcy

  Firma ENGENHART & HAERTER, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Łożyska wałeczkowe. Jest również obecna w dziedzinach Łożyska kulkowe, łożyska igiełkowe, łożyska, i Łożyska kulkowe. Ma siedzibę w Korntal, Niemcy.

 5. KUGELLAGERSTORE.DE

  Niemcy

  Firma KUGELLAGERSTORE.DE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Łożyska ślizgowe. Jest również obecna w dziedzinach Łożyska kulkowe, Łożyska wałeczkowe, Łożyska toczne - kulkowe, igiełkowe i wałeczkowe, Łożyska toczne, Łożyska kulkowe, Łożyska wałeczkowe, Łożyska toczne - kulkowe, igiełkowe i wałeczkowe, i Łożyska toczne. Ma siedzibę w Nürnberg, Niemcy.

 6. CSC BEARING EUROPE GMBH

  Niemcy

  Firma CSC BEARING EUROPE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łożyska toczne - kulkowe, igiełkowe i wałeczkowe. Jest również obecna w dziedzinach Łożyska wałeczkowe, łożysko wrzeciona, i Łożyska wałeczkowe. Ma siedzibę w Wiesentheid, Niemcy.

 7. DITŞ GROUP CONVEYOR AND CONVEYOR ROLLER MANUFACTURER TURKEY

  Turcja

  Firma DITŞ GROUP CONVEYOR AND CONVEYOR ROLLER MANUFACTURER TURKEY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łożyska wałeczkowe. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 8. ZVL AUTO

  Słowacja

  Firma ZVL AUTO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łożyska wałeczkowe. Jest również obecna w dziedzinach Łożyska z wałeczkami stożkowymi, rolling bearings, i łożyska. Ma siedzibę w Presov, Słowacja.

 1. TIMKEN

  Francja

  Firma TIMKEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Związki zawodowe i stowarzyszenia profesjonalne. Jest również obecna w dziedzinach Związki zawodowe, Łożyska wałeczkowe, Łożyska toczne - kulkowe, igiełkowe i wałeczkowe, Związki zawodowe, Łożyska wałeczkowe, Łożyska kulkowe, i Łożyska toczne - kulkowe, igiełkowe i wałeczkowe. Ma siedzibę w Colmar, Francja.

 2. DAL SOGGIO S.R.L.

  Włochy

  Firma DAL SOGGIO S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łożyska wałeczkowe. Jest również obecna w dziedzinach special bearings, i Igiełki do łożysk. Ma siedzibę w Zanè, Włochy.

 3. WONIL BEARING INDUSTRY CO., LTD

  Korea Południowa

  Firma WONIL BEARING INDUSTRY CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łożyska kulkowe. Jest również obecna w dziedzinach Łożyska wałeczkowe, łożyska, obrączka, i Łożyska wałeczkowe. Ma siedzibę w INCHEON, Korea Południowa.

 4. SKF AEROENGINE FRANCE

  Francja

  Firma SKF AEROENGINE FRANCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łożyska toczne - kulkowe, igiełkowe i wałeczkowe. Jest również obecna w dziedzinach Łożyska wałeczkowe, Aeronautyka - wyposażenie, Łożyska wałeczkowe, sprzęgła z zatrzaskiem kulkowym, Łożyska kulkowe, i Aeronautyka - wyposażenie. Ma siedzibę w Montigny Le Bretonneux, Francja.

 5. WAFANGDIAN ROLLING BEARING MANUFACTURING CO.,LTD

  Chiny

  Firma WAFANGDIAN ROLLING BEARING MANUFACTURING CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łożyska wałeczkowe. Jest również obecna w dziedzinach łożyska, i rolling bearings. Ma siedzibę w Dalian, Chiny.

 6. JINHANG PRECISION BEARING CO.,LTD

  Chiny

  Firma JINHANG PRECISION BEARING CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łożyska wałeczkowe. Ma siedzibę w Luoyang, Chiny.

 7. LUOYANG XINSHI BEARING MANUFACTURING CO.,LTD

  Chiny

  Firma LUOYANG XINSHI BEARING MANUFACTURING CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łożyska wałeczkowe. Ma siedzibę w Luoyang, Chiny.

 8. DEZHOU YILUN CONVEYING MACHINERY CO.,LTD

  Chiny

  Firma DEZHOU YILUN CONVEYING MACHINERY CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łożyska wałeczkowe. Ma siedzibę w Dezhou, Chiny.

 9. STH HIGH-PRECISION DENTAL BEARING

  Chiny

  Firma STH HIGH-PRECISION DENTAL BEARING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łożyska wałeczkowe. Ma siedzibę w 455 East Zhongshan Road, Ningbo, Chiny.

 10. BAODING HUAYUN CONVEYOR MACHINERY CO.,LTD

  Chiny

  Firma BAODING HUAYUN CONVEYOR MACHINERY CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łożyska wałeczkowe. Ma siedzibę w Baoding,hebei, Chiny.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Łożyska wałeczkowe - Import eksport

Liczba wyników

3017 Przedsiębiorstwa