• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • łożyska toczne

Wyniki dla

Łożyska toczne - Import eksport

 1. IGUS® GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  igus® jest projektantem i producentem łańcuchów energetycznych z tworzyw sztucznych, bardzo elastycznych przewodów przeznaczonych do aplikacji ruchomych w łańcuchach energetycznych, jak również bezobsługowych łożysk ślizgowych, łożysk przegubowych i systemów liniowych z wysokowydajnych tworzyw sztucznych. Oferta igus® obejmuje konfekcjonowane łańcuchy energetyczne z przewodami i wtyczkami, konfekcjonowane kable/przewody wykonane według standardów producenta lub na indywidualne zamówienie, technikę napędową, łożyska kulowe z tworzyw sztucznych, półfabrykaty i przeguby robotów. Oferujemy ponad 100.000 wyrobów z magazynu i począwszy od jednego zestawu.

 2. FINDLING WÄLZLAGER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Nasza kompleksowa, zorientowana na użytkownika koncepcja serwisowa ABEG jest przełomem w wyborze i zakupie łożysk tocznych i wszystkich powiązanych elementów: Sprawiamy, że rynek światowy w naszej dziedzinie jest przejrzysty nie tylko pod względem technicznym, ale także kryteriów ekonomicznych i oferuje nowe perspektywy dla przedsiębiorców, projektantów i nabywców. Analiza i ocena wszystkich łożysk tocznych dostępnych na rynku światowym według wydajności i ceny, podział na cztery linie produktów - Premium, Supra, Eco i EasyRoll, bezpłatna funkcja zapytań online (Quickfinder) ze zintegrowanym obliczaniem żywotności produktu, profesjonalny wybór z oprogramowaniem obliczeniowym dla projektantów (ABEG Quickfinder professional), natychmiastowy przegląd produktów w magazynie z uwzględnieniem wydajności, dostosowania, dostępności i ceny produktu, zapewnienie jakości poprzez zarządzanie jakością między producentami i certyfikację zgodnie z DIN ISO 9001: 2015 i DIN ISO 14001: 2.

 3. SCHÜBEL ANTRIEBSTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Schübel Antriebstechnik GmbH & Co. KG wyrobił sobie już w latach 80. pozycję wyspecjalizowanego technicznego dystrybutora elementów napędowych i inżynierii przemysłowej dzięki znajomości wyrobów oraz bezkompromisowej orientacji na klienta. Aktualnie firma Schuebel proponuje rozwiązania różnorodnych kwestii w dziedzinie technologii przemysłowych. Posiadamy renomowanych klientów z branży przemysłu, handlu, usług i usług publicznych, mających do czynienia z istotnymi zagadnieniami gospodarczymi. Schübel specjalizuje się w istotnych zagadnieniach techniczno-inżynierskich, kładąc szczególny nacisk na elementy związane z napędem i transportem, oferując tutaj pełen zakres dostaw. Oferujemy naszym klientom szeroką gamę rozmiarów oraz ilość wyrobów na składzie większą niż średnia w branży. Schuebel wykonuje zindywidualizowane usługi wykonawcze oraz przetwarzanie (np. obróbka mechaniczna, wykrawanie). Gamę proponowanych wyrobów dopełnia kompleksowy serwis techniczny.

 4. ENSONG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Ensong GmbH to nowoczesna firma handlowa, technologiczna i usługowa. Firma oferuje swoim klientom wysokiej jakości łożyska, elementy napędu i inne elementy do konserwacji i budowy maszyn. Ensong GmbH dysponuje doświadczonym zespołem pracowników handlowych i technicznych. Innowacyjne koncepcje firmy Ensong GmbH motywują wszystkich pracowników do rozwoju firmy od zorientowanego na produkt dystrybutora do dostawcy usług technicznych. Ensong GmbH koncentruje się przede wszystkim na klientach z branży przemysłowej, którzy potrzebują profesjonalnych rozwiązań w zakresie łożysk i komponentów maszyn. Ensong GmbH jest już autoryzowanym dostawcą seryjnym renomowanych producentów układów napędowych i przekładni.

 5. CARL CROONEN GMBH MARINE DIESEL TECHNICS

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Prawie sto lat doświadczenia. W czwartej generacji specjalizujemy się w światowej dystrybucji wysokiej jakości części zamiennych do silników diesla i gazowych. Postęp technologiczny przenosimy z centrum rozwoju. Nasze bezpośrednie kontakty przemysłowe, w połączeniu z dużą elastycznością we wszystkich obszarach, przyniosą Ci duże korzyści. Nasze produkty: Części zamienne do silników wysokoprężnych i gazowych, jednostki zaczepiane i części zamienne, komponenty do sterowania, regulacji i kontroli, technika napędowa, produkcja uszczelek.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GLT BEARINGS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firmy należące do Hallauer Gruppe GLT Gleitlagertechnik i LHG Gleitlagerkomponenten od 40 lat zajmują się opracowywaniem, produkcją i sprzedażą łożysk ślizgowych i ich komponentów.

 2. LELI SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Nasza firma to ponad sześćdziesięcioletnie doświadczenie i cała przyszłość do napisania. Od 1950 roku zajmujemy się dystrybucją komponentów do transmisji ruchu oraz świadczymy pomoc i usługi serwisowe w zakresie montażu, sterowania i diagnostyki. Zawsze byliśmy znani z profesjonalizmu, kompetencji, efektywności i dbałości o sprawy klienta. Tradycja odnawiana każdego dnia w poszukiwaniu najbardziej miarodajnych i innowacyjnych marek w branży, które wybieramy, aby oferować naszym klientom usługi zawsze na najwyższym poziomie. Ponadto dzięki stale zaopatrzonemu i aktualizowanemu magazynowi jesteśmy w stanie odpowiedzieć na każdą potrzebę w rekordowym czasie. Jakość, doświadczenie i pasja. To składniki, które pozwalają nam wyróżniać się nawet w najbardziej skomplikowanych sytuacjach i budować trwałe relacje z naszymi klientami.

 3. KBT KNAPP WÄLZLAGERTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KBT KNAPP WÄLZLAGERTECHNIK GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Uszczelki i pierścienie uszczelniające. Jest również obecna w dziedzinach Łożyska toczne, Pierścienie uszczelniające, Spherical plain bearings, Łożyska toczne, Łożyska kulkowe, łożyska igiełkowe, łożyska toczne, głowice z przegubem kulistym, i tuleje kulkowe. Ma siedzibę w Waiblingen, Niemcy.

 4. GGB

  Niemcy

  Verified by europages badge

  GGB pomaga stworzyć świat ruchu przy minimalnych stratach tarcia w łożyskach ślizgowych i technologiach inżynierii powierzchni. Dzięki naszym oddziałom R&D, rozwoju, testowania i filiami produkcyjnymi w USA, Niemczech, Francji, Brazylii, na Słowacji i w Chinach, GGB współpracuje z klientami na całym świecie, w zakresie dostosowanych do potrzeb projektów tribologicznych, które są wydajne i przyjazne dla środowiska. Inżynierowie GGB wykorzystują swoją wiedzę z zakresu trybologii w wielu branżach, w tym w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym i ogólnie w wyrobach przemysłowych. Aby uzyskać więcej informacji na temat trybologii dla Inżynierii Powierzchni GGB, odwiedź www.ggbearings.com GGB jest spółką grupy EnPro Industries (NYSE: NPO). Kontakt lokalny: GGB Poland GGB Slovakia, s.r.o. GGB Office in Poland, ul. Tyniecka 3 PL-30-319 Krakow Slovakia Tel. +421 43 40 40 100 Mobile +48 575 797 809 Fax +421 43 40 40 500 poland@ggbearings.com

 5. SL GLEITLAGERTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SL Gleitlagertechnik GmbH projektuje, projektuje, doradza i sprzedaje samosmarujące, bezobsługowe łożyska ślizgowe wykonane z metalu, stopów metali, stopów metali spiekanych, tworzyw sztucznych i kombinacji tych materiałów. Oferta firmy zawiera od konwencjonalnych łożysk ślizgowych na bazie brązu ze smarownicami i najróżniejszymi kombinacjami środków smarnych, w zależności od warunków pracy, po nowo opracowane produkty z 99, 9% wysokim stopniem czystości i chemicznie obojętnym grafitem w celu wyeliminowania korozji elektrolitycznej. Firma SL Gleitlagertechnik GmbH dostarcza na cały świat, jej udział w eksporcie wynosi ponad 60%. Specjalnymi produktami są łożyska ślizgowe wykonane z niklu o wysokiej czystości i zawierające suchy smar, przeznaczone dla przemysłu chemicznego, do stosowania w środowiskach agresywnych oraz promieniotwórczych, a także wysokotemperaturowe łożyska ślizgowe, które są stosowane w określonych warunkach eksploatacyjnych w temperaturach do 850° C.

 1. GLEITLAGERTECHNIK ESSEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Oprócz nowej produkcji i regeneracji łożysk ślizgowych i komponentów, oferujemy również kompletne zespoły lub rozwiązania specjalne. U nas wasze łożyska są w dobrych rękach. Jesteśmy dumni, że możemy zaliczyć do grona naszych klientów dużą liczbę znanych firm z różnych branż oraz projektować, konstruować i produkować wysokiej jakości łożyska ślizgowe zgodnie z ich specjalnymi wymaganiami. Zostaliśmy wielokrotnie certyfikowani przez DNV zgodnie z normą EN ISO 9001: 2008, a także poddani audytowi przez głównych klientów. Jako członek DGzfP uczestniczymy również w badaniach i rozwoju nowych metod badań nieniszczących. Razem z KST GmbH w Berlinie i TKG GmbH w Görlitz, Gleitlagertechnik Essen GmbH tworzy silną grupę przedsiębiorstw. Połączenie różnych możliwości i atutόw tych trzech firm pozwala nam oferować rozwiązania dostosowane do Państwa potrzeb oraz reagować bardziej elastycznie i precyzyjnie.

 2. NMB ITALIA SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Nmb Italia srl specjalizuje się w produkcji łożysk kulowych miniaturowych i specjalnych, wentylatorów osiowych A/C i D/C do użytku przemysłowego, silników krokowych hybrydowych, magnetycznych i bldc, łożysk precyzyjnie składanych, przegubów kulowych, podzespołów oryginalnego wyposażenie do komputerów, sprzętów gospodarstwa domowego, samochodów, samolotów

 1. MELUCCI - CUSCINETTI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Melucci srl, firma, którą założył Giovanni Melucci, jest obecna na rynku już od lat 50. i z biegiem czasu rozwijała się w zakresie dystrybucji łożysk, specjalizując się w dziedzinie napędów i włączając do swoich produktów pasy, koła pasowe, łańcuchy, korony, koła zębate itp. oraz współpracując ze światowymi liderami w dziedzinie zaopatrzenia przemysłowego. SKF, Timken, Ina i Nadella są powszechnie uznawane za liderów w swoich segmentach rynku.

 2. LAMA BUSHINGS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LAMA BUSHINGS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łożyska toczne. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny budowlane, pierścienie z brązu, Spherical plain bearings, głowice przegubowe, bimetallic bush, płyty ślizgowe, plastik wysokowydajny, i Maszyny budowlane. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 3. KS GLEITLAGER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KS GLEITLAGER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łożyska toczne. Jest również obecna w dziedzinach bearings, wytapianie ciągłym strumieniem, sliding bearings, pierścienie, i Metale kolorowe ciężkie. Ma siedzibę w St. Leon-Rot, Niemcy.

 4. SINTERSHOP

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SINTERSHOP, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Łożyska toczne. Ma siedzibę w Grainet, Niemcy.

 5. LBI GUSS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LBI GUSS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łożyska toczne. Ma siedzibę w Hattingen, Niemcy.

 6. BLOMBACH SCHLEIFSPINDELN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BLOMBACH SCHLEIFSPINDELN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łożyska toczne. Ma siedzibę w Wuppertal, Niemcy.

 7. CSB GLEITLAGER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CSB GLEITLAGER GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Łożyska toczne. Ma siedzibę w Hiddenhausen, Niemcy.

 8. GLEITLAGER UND METALLVERARBEITUNG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GLEITLAGER UND METALLVERARBEITUNG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łożyska toczne. Ma siedzibę w Osterwieck, Niemcy.

 1. PAN-METALLGESELLSCHAFT BAUMGÄRTNER GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PAN-METALLGESELLSCHAFT BAUMGÄRTNER GMBH & CO KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Łożyska toczne. Ma siedzibę w Mannheim, Niemcy.

 2. BEARING SERVICE WÄLZLAGER-VERTRIEBS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BEARING SERVICE WÄLZLAGER-VERTRIEBS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Łożyska toczne. Ma siedzibę w Düsseldorf, Niemcy.

 3. MIBA INDUSTRIAL BEARINGS

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MIBA INDUSTRIAL BEARINGS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łożyska toczne. Jest również obecna w dziedzinach Pierścienie uszczelniające, sliding bearings, bearings, i Pierścienie uszczelniające. Ma siedzibę w Osterode, Niemcy.

 4. ZANUSO KUGELLAGER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ZANUSO KUGELLAGER GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Łożyska ślizgowe. Jest również obecna w dziedzinach Łożyska toczne, łożyska igiełkowe, Łożyska toczne, Łożyska z wałeczkami stożkowymi, i Rollers. Ma siedzibę w Nürnberg, Niemcy.

 5. BRÜCKNER PRÄZISIONSTEILE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Jesteśmy innowacyjnym, średniej wielkości przedsiębiorstwem zatrudniającym ok. 30 pracowników, z siedzibą w Dortmundzie w Niemczech. Założone w 1926 roku jako przedsiębiorstwo rodzinne, jesteśmy dumni, że w zakładzie pracuje obecnie już trzecie pokolenie naszej rodziny. Od momentu założenia zakład stale się rozwija. Nasza paleta produktów - sworznie tłokowe o średnicy zewnętrznej od 6 do 50 mm - sworznie korbowe o średnicy zewnętrznej od 8 do 30 mm - wały specjalne o średnicy zewnętrznej od 6 do 50 mm (zwrotnice, części przekładni, wały przesuwne, wały wyważające i inne części w kształcie wału). Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wiedzy fachowej i zastosowaniu najnowszych technologii "Brückner Präzisionsteile" oferujemy Państwu produkty o wysokiej wydajności, spełniające Państwa specjalne wymagania użytkowe. Koncentrujemy się na masowej produkcji sworzni tłokowych i sworzni korbowych o średnicy zewnętrznej od 8 do 20 mm. Jeśli chodzi o sworznie tłokowe w zakresie od 20 do 50 mm, specjalizujemy się w małych i średnich seriach, jak również w produktach wykonywanych na zamówienie.

 6. WAELAG WÄLZLAGER VERTRIEBS- GMBH

  Niemcy

  WAELAG Wälzlager Vertriebs-GmbH to dostawca dla przemysłu budowy obrabiarek, budowy obrabiarek specjalnych, budowy silników elektrycznych, jak również dla techniki pomiarowej oraz regulacji, techniki lotniczej, techniki napraw, prowadnic linearnych i uszczelnień szczelinowych. Paleta produktów w dziedzinie łożysk tocznych i uszczelnień obejmuje: łożyska toczne (metryczne i calowe), miniaturowe łożyska kulkowe, łożyska NIRO, łożyska kulkowe wrzecionowe, wrzeciona maszyn, sprzegła jednokierunkowe z zaciskami, uszczelki labiryntowe i szczelinowe oraz smary.

 7. CASPAR GLEITLAGER GMBH

  Niemcy

  Caspar Gleitlager jest wiodącym niemieckim producentem specjalnych łożysk ślizgowych. Jesteśmy w stanie wyprodukować łożyska ślizgowe dostosowane do potrzeb klienta z wszystkich popularnych materiałów w krótkim czasie produkcji. Jeśli produkt standardowy lub produkt katalogowy nie spełnia Twoich wymagań, jesteśmy po Twojej stronie. Duża zaleta dla Ciebie jako klienta: - Zmotywowany zespół - Jesteśmy do Twojej dyspozycji - Własna produkcja - Tylko w ten sposób możemy w krótkim czasie zapewnić wysoką jakość - Nowoczesne maszyny - Wysoko wykwalifikowani pracownicy na nowoczesnych maszynach, wykorzystujący standardowe części również dostępne z magazynu - Synergie - Łączenie kompetencji. Aby perfekcyjnie uzupełnić nasze portfolio produktów, współpracujemy z włoską firmą Poggi transmissioni meccaniche. Prowadzimy sprzedaż pasków rozrządu i kół pasowych, pasów i kół pasowych, przekładni stożkowych i innych elementów napędowych. Specjalne komponenty, takie jak koła pasowe, są również dostępne i mogą być oferowane.

 8. AKTIM SP. Z O.O.

  Polska

  Nasza firma powstała w 1990 roku. Od początku istnienia utrzymujemy rozległe kontakty handlowe z największymi producentami amerykańskimi i europejskimi. Specjalizujemy się w imporcie wszelkiego rodzaju maszyn, urządzeń oraz części zamiennych jak: łożyska, przekładnie, elementy układów napędowych, układów centralnego smarowania itp. Własny magazyn zapewnia szeroki asortyment towarów. Pozycje, których chwilowo nie posiadamy, sprowadzamy w krótkim czasie. Na życzenie wyślemy towar dowolnym środkiem transportu.

 9. POLAMEL CENTRUM ZAOPATRZENIA TECHNICZNEGO ELZBIETA HRUSZKA

  Polska

  Zajmujemy się obrotem artykułami technicznymi (łożyska toczne, pasy napędowe, uszczelnienia techniczne), częściami zamiennymi do samochodów zachodnich i japońskich oraz pośrednictwem w handlu zagranicznym. Nasz zakład posiada bardzo dobrze zorganizowany system zaopatrzenia oraz dystrybucji. Zapewniamy terminowe dostawy oraz wysoki poziom oferowanych przez nas usług sprawdzony przez setki naszych kontrahentów w kraju i zagranicą. Współpracując z nami zyskują Państwo rzetelnego, kompetentnego oraz pewnego ekonomicznie partnera. Dzięki wieloletniej pracy, a także gotowości do wypełniania każdego oczekiwania odbiorcy, udało nam się wypracować pozycję zaufanego partnera. Oferowane przez nas zaopatrzenie techniczne opieramy na produkcji fabryk polskich i zagranicznych. Dostawy hurtowe realizowane są transportem własnym albo za pośrednictwem firmy spedycyjnej bezpośrednio z magazynu głównego firmy.

 10. LUCZKOSWIESEAW. LOAYSKA TOCZNE

  Polska

  Handel. Łożyska toczne, uszczelnienia techniczne, pasy napędowe, wpusty pryzmatyczne i czółenkowe, segery, płytki osadcze, oringi, q-ringi, v-ringi, pokrywki gumowane, sznury oringowe, sznury łojowo-grafitowe, koła pasowe i zębate, smary, tuleje łożyskowe, krzyżaki wału, kulki, wałeczki, igiełki toczne, szczypce do segerów, smarowniczki, nakrętki i podkładki łożyskowe, sprężyny do napinania łożysk, kliny rurkowe, wałki z poliamidu PA6, PA6G, guma , mikroguma, wkręty mocujące, wkładki gwintowe.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Łożyska toczne - Import eksport

Liczba wyników

3086 Przedsiębiorstwa