• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • łożyska toczne - kulkowe- igiełkowe i wałeczkowe

Wyniki dla

Łożyska toczne - kulkowe- igiełkowe i wałeczkowe - Import eksport

 1. FINDLING WÄLZLAGER GMBH

  Niemcy

  Nasza kompleksowa, zorientowana na użytkownika koncepcja serwisowa ABEG jest przełomem w wyborze i zakupie łożysk tocznych i wszystkich powiązanych elementów: Sprawiamy, że rynek światowy w naszej dziedzinie jest przejrzysty nie tylko pod względem technicznym, ale także kryteriów ekonomicznych i oferuje nowe perspektywy dla przedsiębiorców, projektantów i nabywców. Analiza i ocena wszystkich łożysk tocznych dostępnych na rynku światowym według wydajności i ceny, podział na cztery linie produktów - Premium, Supra, Eco i EasyRoll, bezpłatna funkcja zapytań online (Quickfinder) ze zintegrowanym obliczaniem żywotności produktu, profesjonalny wybór z oprogramowaniem obliczeniowym dla projektantów (ABEG Quickfinder professional), natychmiastowy przegląd produktów w magazynie z uwzględnieniem wydajności, dostosowania, dostępności i ceny produktu, zapewnienie jakości poprzez zarządzanie jakością między producentami i certyfikację zgodnie z DIN ISO 9001: 2015 i DIN ISO 14001: 2.

 2. LELI SRL

  Włochy

  Nasza firma to ponad sześćdziesięcioletnie doświadczenie i cała przyszłość do napisania. Od 1950 roku zajmujemy się dystrybucją komponentów do transmisji ruchu oraz świadczymy pomoc i usługi serwisowe w zakresie montażu, sterowania i diagnostyki. Zawsze byliśmy znani z profesjonalizmu, kompetencji, efektywności i dbałości o sprawy klienta. Tradycja odnawiana każdego dnia w poszukiwaniu najbardziej miarodajnych i innowacyjnych marek w branży, które wybieramy, aby oferować naszym klientom usługi zawsze na najwyższym poziomie. Ponadto dzięki stale zaopatrzonemu i aktualizowanemu magazynowi jesteśmy w stanie odpowiedzieć na każdą potrzebę w rekordowym czasie. Jakość, doświadczenie i pasja. To składniki, które pozwalają nam wyróżniać się nawet w najbardziej skomplikowanych sytuacjach i budować trwałe relacje z naszymi klientami.

 3. SWC WÄLZLAGERFABRIKATION SW GMBH

  Niemcy

  W ciągu 25 lat od powstania SWC marka ugruntowała swoją pozycję na całym świecie i jest ceniona przez klientów na wszystkich kontynentach. Jako dawny oddział FAG, na pierwszym planie zawsze stał aspekt jakości. Do dziś kładziemy duży nacisk na wysokiej jakości produkty i indywidualne doradztwo, aby nasi klienci mogli osiągnąć wartość dodaną dzięki łożyskom tocznym SWC. Firma SWC powstała w 1994 roku z przekształcenia firmy FAG Kugelfischer w Schweinfurcie. Dzisiaj Grupa SWC jest podzielona na dwie firmy, aby sprostać zróżnicowanym wymaganiom różnych rynków: SWC WÄLZLAGERFABRIKATIONEN SW GMBH z siedzibą w Niederwerrn, Deutschland SWC BEARINGS TECHNOLOGY CO., LTD. z siedzibą w Samutprakan, Tajlandia. Od samego początku Grupa SWC kładzie duży nacisk na jakość, czy to w wytwarzanych produktach, czy w doradztwie, czy też w procesach zachodzących w obu rodzinnych przedsiębiorstwach. Od ponad 25 lat na pierwszym miejscu stawiamy jedną rzecz: wartość dodaną dla naszych klientów. Struktura naszej grupy oraz strategiczna współpraca z wybranymi dostawcami i autoryzowanymi dealerami na całym świecie pozwala nam minimalizować koszty ogólne i utrzymywać krótkie odległości, nie zaniedbując przy tym poziomu jakości. Nasza doskonała koncepcja magazynowania komponentów zapewnia wysoką elastyczność i krótkie terminy wykonania produktów katalogowych.

 4. NMB ITALIA SRL

  Włochy

  Nmb Italia srl specjalizuje się w produkcji łożysk kulowych miniaturowych i specjalnych, wentylatorów osiowych A/C i D/C do użytku przemysłowego, silników krokowych hybrydowych, magnetycznych i bldc, łożysk precyzyjnie składanych, przegubów kulowych, podzespołów oryginalnego wyposażenie do komputerów, sprzętów gospodarstwa domowego, samochodów, samolotów

 5. LEMM MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Firma LEMM Maschinenbau jest od ponad 50 lat światowym dostawcą w zakresie specjalnych konstrukcji systemów transportu rolkowego w przemyśle papierniczym, foliowym, opakowaniowym i spożywczym. Od ponad 20 lat produkujemy również konsole, sprzęgła, przedłużki wrzecion i zawory dławiące dla przemysłu napędowego i zaworów. Dzięki naszemu nowoczesnemu parkowi maszynowemu zawsze jesteśmy w stanie sprostać wysokim wymaganiom w zakresie toczenia i frezowania. Przedsiębiorstwo certyfikowane zgodnie z normą DIN ISO 9001: 2015, polityka jakości zorientowana na klienta jest istotną częścią naszej filozofii, a dzięki naszemu wykwalifikowanemu personelowi jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu indywidualne doradztwo i wsparcie w zakresie rozwiązań specjalnych w każdej chwili.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. DV-B DREHVERBINDUNGEN BAUTZEN GMBH

  Niemcy

 2. SUNOBA SUMINISTROS INDUSTRIALES

  Hiszpania

 3. IEF-WERNER GMBH

  Niemcy

 4. FEINWERKTECHNIK GMBH

  Niemcy

 5. WITTMANN GMBH

  Niemcy

 1. WALTER STILL GMBH

  Niemcy

 2. LESCHINSKI GMBH

  Niemcy

 1. WALTER MÖLLER GMBH

  Niemcy

 2. HWG HORST WEIDNER GMBH

  Niemcy

 3. BRECO ANTRIEBSTECHNIK BREHER GMBH & CO KG

  Niemcy

 4. ATB WELZHEIM GMBH

  Niemcy

 5. SZ-SAALFELDER ZAHNRADFABRIK GMBH

  Niemcy

 6. THÜRINGER ELEKTROMOTORENWERK RENKE & MÜLLER GMBH

  Niemcy

 7. ZAHNRADFABRIK HÄNEL GMBH & CO KG

  Niemcy

 8. SANDVIK MINING AND CONSTRUCTION G.M.B.H.

  Austria

 1. OMEXOM FRANKENLUK GMBH, BU OMEXOM ELEKTRISCHE MASCHINEN

  Niemcy

 2. BAUMEISTER & SCHACK GMBH & CO. KG

  Niemcy

 3. HAGMANN ZAHNRADFABRIK GMBH

  Niemcy

 4. SEW-EURODRIVE GES.M.B.H.

  Austria

 5. RHEIN-GETRIEBE GMBH

  Niemcy

 6. ANTON KLOCKE ANTRIEBSTECHNIK GMBH

  Niemcy

 7. KAUTZ ZAHNRADFABRIK GMBH

  Niemcy

 8. UNITEC GROUP

  Niemcy

 9. ALPHA-PUMPEN-TECHNIK GMBH

  Niemcy

 10. IKS-FÖRDERTECHNIK GMBH

  Niemcy

Filtry

Wyniki dla

Łożyska toczne - kulkowe- igiełkowe i wałeczkowe - Import eksport

Liczba wyników

2971 przedsiębiorstwa