• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • łożyska toczne - kulkowe- igiełkowe i wałeczkowe

Wyniki dla

Łożyska toczne - kulkowe- igiełkowe i wałeczkowe - Import eksport

 1. LELI SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Nasza firma to ponad sześćdziesięcioletnie doświadczenie i cała przyszłość do napisania. Od 1950 roku zajmujemy się dystrybucją komponentów do transmisji ruchu oraz świadczymy pomoc i usługi serwisowe w zakresie montażu, sterowania i diagnostyki. Zawsze byliśmy znani z profesjonalizmu, kompetencji, efektywności i dbałości o sprawy klienta. Tradycja odnawiana każdego dnia w poszukiwaniu najbardziej miarodajnych i innowacyjnych marek w branży, które wybieramy, aby oferować naszym klientom usługi zawsze na najwyższym poziomie. Ponadto dzięki stale zaopatrzonemu i aktualizowanemu magazynowi jesteśmy w stanie odpowiedzieć na każdą potrzebę w rekordowym czasie. Jakość, doświadczenie i pasja. To składniki, które pozwalają nam wyróżniać się nawet w najbardziej skomplikowanych sytuacjach i budować trwałe relacje z naszymi klientami.

 2. LEMM MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LEMM Maschinenbau jest od ponad 50 lat światowym dostawcą w zakresie specjalnych konstrukcji systemów transportu rolkowego w przemyśle papierniczym, foliowym, opakowaniowym i spożywczym. Od ponad 20 lat produkujemy również konsole, sprzęgła, przedłużki wrzecion i zawory dławiące dla przemysłu napędowego i zaworów. Dzięki naszemu nowoczesnemu parkowi maszynowemu zawsze jesteśmy w stanie sprostać wysokim wymaganiom w zakresie toczenia i frezowania. Przedsiębiorstwo certyfikowane zgodnie z normą DIN ISO 9001: 2015, polityka jakości zorientowana na klienta jest istotną częścią naszej filozofii, a dzięki naszemu wykwalifikowanemu personelowi jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu indywidualne doradztwo i wsparcie w zakresie rozwiązań specjalnych w każdej chwili.

 3. FINDLING WÄLZLAGER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Nasza kompleksowa, zorientowana na użytkownika koncepcja serwisowa ABEG jest przełomem w wyborze i zakupie łożysk tocznych i wszystkich powiązanych elementów: Sprawiamy, że rynek światowy w naszej dziedzinie jest przejrzysty nie tylko pod względem technicznym, ale także kryteriów ekonomicznych i oferuje nowe perspektywy dla przedsiębiorców, projektantów i nabywców. Analiza i ocena wszystkich łożysk tocznych dostępnych na rynku światowym według wydajności i ceny, podział na cztery linie produktów - Premium, Supra, Eco i EasyRoll, bezpłatna funkcja zapytań online (Quickfinder) ze zintegrowanym obliczaniem żywotności produktu, profesjonalny wybór z oprogramowaniem obliczeniowym dla projektantów (ABEG Quickfinder professional), natychmiastowy przegląd produktów w magazynie z uwzględnieniem wydajności, dostosowania, dostępności i ceny produktu, zapewnienie jakości poprzez zarządzanie jakością między producentami i certyfikację zgodnie z DIN ISO 9001: 2015 i DIN ISO 14001: 2.

 4. STC-STEYR WÄLZLAGER DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma STC-Steyr® działa na całym świecie jako producent łożysk tocznych i akcesoriów do łożysk tocznych. Łożyska toczne są produkowane seryjnie w tradycyjnej lokalizacji przemysłowej Steyr/Austria od 1922 roku. Podstawą naszej produkcji jest najwyższa jakość produktów i indywidualna obsługa serwisowa. Od wielu lat zaopatrujemy w nasze produkty renomowane firmy i koncerny międzynarodowe. Jesteśmy również członkiem Grupy DKF.

 5. KUGEL- UND ROLLENLAGERWERK LEIPZIG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Każdego roku produkujemy ponad 900 różnych typów łożysk tocznych. Nasze portfolio obejmuje zarówno standardowe łożyska wałeczkowe, jak i niestandardowe rozwiązania specjalne w zakresie średnic od 50 mm do 1500 mm. Oprócz różnych komponentów łożysk tocznych, dostarczamy również naszym klientom specjalne komponenty precyzyjne i akcesoria do łożysk tocznych. Naszą szczególną siłą są prace badawczo-rozwojowe nad łożyskami specjalnymi zoptymalizowanymi pod kątem zastosowań. Możliwości techniczne są koordynowane, testowane i realizowane w bezpośredniej współpracy z klientem. Oprócz obliczeń związanych z projektem, nasze portfolio inżynieryjne obejmuje również praktyczne testy żywotności i wytrzymałości, a także analizy łożysk. Jakość dzięki specjalistycznej wiedzy - Najwyższa jakość przewija się niczym czerwona nić przez całą naszą produkcję - od zakupu materiałów po dostawę naszych wyrobów. Łożyska toczne KRW są produkowane w naszym tradycyjnym zakładzie w zachodniej części Lipska od 1934 roku. Prowadzimy również biura sprzedaży w Chinach, Indiach, Kazachstanie i Azji Południowo-Wschodniej, aby być blisko naszych klientów i zapewnić wsparcie dostosowane do konkretnych zastosowań.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. NMB ITALIA SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Nmb Italia srl specjalizuje się w produkcji łożysk kulowych miniaturowych i specjalnych, wentylatorów osiowych A/C i D/C do użytku przemysłowego, silników krokowych hybrydowych, magnetycznych i bldc, łożysk precyzyjnie składanych, przegubów kulowych, podzespołów oryginalnego wyposażenie do komputerów, sprzętów gospodarstwa domowego, samochodów, samolotów

 2. MELUCCI - CUSCINETTI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Melucci srl, firma, którą założył Giovanni Melucci, jest obecna na rynku już od lat 50. i z biegiem czasu rozwijała się w zakresie dystrybucji łożysk, specjalizując się w dziedzinie napędów i włączając do swoich produktów pasy, koła pasowe, łańcuchy, korony, koła zębate itp. oraz współpracując ze światowymi liderami w dziedzinie zaopatrzenia przemysłowego. SKF, Timken, Ina i Nadella są powszechnie uznawane za liderów w swoich segmentach rynku.

 3. IEF-WERNER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma IEF-WERNER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łożyska toczne - kulkowe, igiełkowe i wałeczkowe. Ma siedzibę w Furtwangen, Niemcy.

 4. DV-B DREHVERBINDUNGEN BAUTZEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DV-B DREHVERBINDUNGEN BAUTZEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łożyska toczne - kulkowe, igiełkowe i wałeczkowe. Ma siedzibę w Bautzen, Niemcy.

 5. SUNOBA SUMINISTROS INDUSTRIALES

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma SUNOBA SUMINISTROS INDUSTRIALES, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Łożyska toczne - kulkowe, igiełkowe i wałeczkowe. Jest również obecna w dziedzinach zaopatrzenie dla przemysłu, ŚCIĄGI, uszczelnienia wargowe, części i części zamienne szczelne, cięcie dla zamknięć mechanicznych, ŁOŻYSKA, i zębatki napędowe. Ma siedzibę w Vigo (pontevedra), Hiszpania.

 1. GROB GMBH ANTRIEBSTECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GROB GMBH ANTRIEBSTECHNIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łożyska toczne - kulkowe, igiełkowe i wałeczkowe. Ma siedzibę w Sinsheim, Niemcy.

 2. KAYSER ELECTRIC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KAYSER ELECTRIC GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łożyska toczne - kulkowe, igiełkowe i wałeczkowe. Ma siedzibę w Stuttgart, Niemcy.

 1. BRECO ANTRIEBSTECHNIK BREHER GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BRECO ANTRIEBSTECHNIK BREHER GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łożyska toczne - kulkowe, igiełkowe i wałeczkowe. Ma siedzibę w Porta Westfalica, Niemcy.

 2. PAUL FISCHER INHABER: HARALD KRAPP

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PAUL FISCHER INHABER: HARALD KRAPP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łożyska toczne - kulkowe, igiełkowe i wałeczkowe. Ma siedzibę w Wuppertal, Niemcy.

 3. TRAMEC GETRIEBE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TRAMEC GETRIEBE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łożyska toczne - kulkowe, igiełkowe i wałeczkowe. Ma siedzibę w Lahr, Niemcy.

 4. ROTEK GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ROTEK GMBH & CO.KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Łożyska toczne - kulkowe, igiełkowe i wałeczkowe. Ma siedzibę w Bremerhaven, Niemcy.

 5. HARMONIC DRIVE AG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HARMONIC DRIVE AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łożyska toczne - kulkowe, igiełkowe i wałeczkowe. Ma siedzibę w Limburg, Niemcy.

 6. BAUMÜLLER REPARATURWERK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BAUMÜLLER REPARATURWERK GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Łożyska toczne - kulkowe, igiełkowe i wałeczkowe. Ma siedzibę w Nürnberg, Niemcy.

 7. GUNDA AUTOMATION GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GUNDA AUTOMATION GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łożyska toczne - kulkowe, igiełkowe i wałeczkowe. Ma siedzibę w Schlier-Wetzisreute, Niemcy.

 8. THÜRINGER ELEKTROMOTORENWERK RENKE & MÜLLER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma THÜRINGER ELEKTROMOTORENWERK RENKE & MÜLLER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łożyska toczne - kulkowe, igiełkowe i wałeczkowe. Ma siedzibę w Saalfeld, Niemcy.

 1. WALTER MÖLLER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WALTER MÖLLER GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Łożyska toczne - kulkowe, igiełkowe i wałeczkowe. Ma siedzibę w Lüdenscheid, Niemcy.

 2. WILHELM VOGEL GMBH ANTRIEBSTECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WILHELM VOGEL GMBH ANTRIEBSTECHNIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łożyska toczne - kulkowe, igiełkowe i wałeczkowe. Ma siedzibę w Oberboihingen, Niemcy.

 3. KOCO MOTION GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KOCO MOTION GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łożyska toczne - kulkowe, igiełkowe i wałeczkowe. Ma siedzibę w Dauchingen, Niemcy.

 4. KARL WALDEISEN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KARL WALDEISEN GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Łożyska toczne - kulkowe, igiełkowe i wałeczkowe. Ma siedzibę w Lahr, Niemcy.

 5. MATHIASZYK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MATHIASZYK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Łożyska toczne - kulkowe, igiełkowe i wałeczkowe. Ma siedzibę w Schwanewede, Niemcy.

 6. ALLMENDINGER ELEKTROMECHANIK KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ALLMENDINGER ELEKTROMECHANIK KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Łożyska toczne - kulkowe, igiełkowe i wałeczkowe. Ma siedzibę w Bad Überkingen-Hausen, Niemcy.

 7. TIMKEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TIMKEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łożyska toczne - kulkowe, igiełkowe i wałeczkowe. Ma siedzibę w Düsseldorf, Niemcy.

 8. BERNHARD THIEME ELEKTROMASCHINEN

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BERNHARD THIEME ELEKTROMASCHINEN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Łożyska toczne - kulkowe, igiełkowe i wałeczkowe. Ma siedzibę w Barby, Niemcy.

 9. ALPHA-PUMPEN-TECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ALPHA-PUMPEN-TECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Łożyska toczne - kulkowe, igiełkowe i wałeczkowe. Ma siedzibę w Stuhr, Niemcy.

 10. LESCHINSKI GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LESCHINSKI GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Łożyska toczne - kulkowe, igiełkowe i wałeczkowe. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Łożyska toczne - kulkowe- igiełkowe i wałeczkowe - Import eksport

Liczba wyników

2966 Przedsiębiorstwa