• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • łożyska kulkowe

Wyniki dla

Łożyska kulkowe - Import eksport

 1. IGUS® GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  igus® jest projektantem i producentem łańcuchów energetycznych z tworzyw sztucznych, bardzo elastycznych przewodów przeznaczonych do aplikacji ruchomych w łańcuchach energetycznych, jak również bezobsługowych łożysk ślizgowych, łożysk przegubowych i systemów liniowych z wysokowydajnych tworzyw sztucznych. Oferta igus® obejmuje konfekcjonowane łańcuchy energetyczne z przewodami i wtyczkami, konfekcjonowane kable/przewody wykonane według standardów producenta lub na indywidualne zamówienie, technikę napędową, łożyska kulowe z tworzyw sztucznych, półfabrykaty i przeguby robotów. Oferujemy ponad 100.000 wyrobów z magazynu i począwszy od jednego zestawu.

 2. WIB SA

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Międzynarodowe nastawienie – Szwajcarskie Know-How - WIB jest założonym w 1961 roku przedsiębiorstwem szwajcarskim, mieszczącym się w kantonie Fryburg i wyspecjalizowanym w projektowaniu i produkcji wysokoprecyzyjnych łożysk kulkowych. Firma posiada certyfikat ISO 9001 et ISO 14001. Około 90% naszej produkcji jest przeznaczona na eksport do ponad 30 krajów na świecie. Ponad połowa naszych obrotów przypada na łożyska specjalne, wytwarzane na specjalne zamówienie, zgodnie z wymaganiami klientów. Nasz know-how i nasza ekspertyza pozwalają nam zaproponować unikatowe i indywidualne rozwiązania w ramach współpracy z naszymi klientami. Witryna internetowa naszej firmy przedstawia potencjał WIB w realizacji standardowych łożysk precyzyjnych i łożysk specjalnych, a także wybór szczególnych opcji oferowanych naszym klientom w celu personalizacji ich produktów. Jesteśmy podmiotem niezależnym. Biuro projektowe, badań&rozwoju, obiekty produkcyjne, dział Marketingu & Sprzedaży, jesteśmy doskonale przygotowani, aby jak najlepiej sprostać zmieniającym się wymaganiom rynku. Znak towarowy WIB jest zarejestrowany w 13 krajach na kontynentach europejskim i amerykańskim. WIB, partner, z którym wszystko toczy się gładko!

 3. CARL CROONEN GMBH MARINE DIESEL TECHNICS

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Prawie sto lat doświadczenia. W czwartej generacji specjalizujemy się w światowej dystrybucji wysokiej jakości części zamiennych do silników diesla i gazowych. Postęp technologiczny przenosimy z centrum rozwoju. Nasze bezpośrednie kontakty przemysłowe, w połączeniu z dużą elastycznością we wszystkich obszarach, przyniosą Ci duże korzyści. Nasze produkty: Części zamienne do silników wysokoprężnych i gazowych, jednostki zaczepiane i części zamienne, komponenty do sterowania, regulacji i kontroli, technika napędowa, produkcja uszczelek.

 4. HIP HOMANN IMPORT & PRODUKTIONS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Posiadamy wieloletnie doświadczenie i gwarantujemy trwałość. Posiadamy filie w Altenberge (Niemcy) i Kaohsiung (Tajwan). Działamy globalnie jako systemowy dostawca dla przedsiębiorstw przemysłowych. Trzymaj się mocno! Dzięki naszym wysokiej jakości złączom jesteśmy w stanie bezpiecznie montować różne materiały i komponenty. Abyś mógł skorzystać z naszych złączy, ułatwiamy Ci pracę, oferując indywidualne usługi w zakrese śrubi, nakrętek i innych elementów. Elastyczna usługa! Czy to z naszej siedziby głównej w Altenberge w Westfalii, czy z naszego przedstawicielstwa w Kaohsiung na Tajwanie – dostarczamy nasze produkty firmom przemysłowym z różnych branż na całym świecie.

 5. LELI SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Nasza firma to ponad sześćdziesięcioletnie doświadczenie i cała przyszłość do napisania. Od 1950 roku zajmujemy się dystrybucją komponentów do transmisji ruchu oraz świadczymy pomoc i usługi serwisowe w zakresie montażu, sterowania i diagnostyki. Zawsze byliśmy znani z profesjonalizmu, kompetencji, efektywności i dbałości o sprawy klienta. Tradycja odnawiana każdego dnia w poszukiwaniu najbardziej miarodajnych i innowacyjnych marek w branży, które wybieramy, aby oferować naszym klientom usługi zawsze na najwyższym poziomie. Ponadto dzięki stale zaopatrzonemu i aktualizowanemu magazynowi jesteśmy w stanie odpowiedzieć na każdą potrzebę w rekordowym czasie. Jakość, doświadczenie i pasja. To składniki, które pozwalają nam wyróżniać się nawet w najbardziej skomplikowanych sytuacjach i budować trwałe relacje z naszymi klientami.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. FINDLING WÄLZLAGER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Nasza kompleksowa, zorientowana na użytkownika koncepcja serwisowa ABEG jest przełomem w wyborze i zakupie łożysk tocznych i wszystkich powiązanych elementów: Sprawiamy, że rynek światowy w naszej dziedzinie jest przejrzysty nie tylko pod względem technicznym, ale także kryteriów ekonomicznych i oferuje nowe perspektywy dla przedsiębiorców, projektantów i nabywców. Analiza i ocena wszystkich łożysk tocznych dostępnych na rynku światowym według wydajności i ceny, podział na cztery linie produktów - Premium, Supra, Eco i EasyRoll, bezpłatna funkcja zapytań online (Quickfinder) ze zintegrowanym obliczaniem żywotności produktu, profesjonalny wybór z oprogramowaniem obliczeniowym dla projektantów (ABEG Quickfinder professional), natychmiastowy przegląd produktów w magazynie z uwzględnieniem wydajności, dostosowania, dostępności i ceny produktu, zapewnienie jakości poprzez zarządzanie jakością między producentami i certyfikację zgodnie z DIN ISO 9001: 2015 i DIN ISO 14001: 2.

 2. ENSONG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Ensong GmbH to nowoczesna firma handlowa, technologiczna i usługowa. Firma oferuje swoim klientom wysokiej jakości łożyska, elementy napędu i inne elementy do konserwacji i budowy maszyn. Ensong GmbH dysponuje doświadczonym zespołem pracowników handlowych i technicznych. Innowacyjne koncepcje firmy Ensong GmbH motywują wszystkich pracowników do rozwoju firmy od zorientowanego na produkt dystrybutora do dostawcy usług technicznych. Ensong GmbH koncentruje się przede wszystkim na klientach z branży przemysłowej, którzy potrzebują profesjonalnych rozwiązań w zakresie łożysk i komponentów maszyn. Ensong GmbH jest już autoryzowanym dostawcą seryjnym renomowanych producentów układów napędowych i przekładni.

 3. KBT KNAPP WÄLZLAGERTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KBT KNAPP WÄLZLAGERTECHNIK GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Uszczelki i pierścienie uszczelniające. Jest również obecna w dziedzinach Łożyska toczne, Pierścienie uszczelniające, Spherical plain bearings, Łożyska toczne, Łożyska kulkowe, łożyska igiełkowe, łożyska toczne, głowice z przegubem kulistym, i tuleje kulkowe. Ma siedzibę w Waiblingen, Niemcy.

 4. GMN PAUL MÜLLER INDUSTRIE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Prawie 100-letnie doświadczenie i najwyższa precyzja: już w 4. pokoleniu zarządu, norymberskie przedsiębiorstwo rodzinne GMN Paul Müller Industrie GmbH & Co. KG produkuje wysoce precyzyjne łożyska kulkowe, wrzeciona maszyn, koła pasowe natryskowe, uszczelnienia bezdotykowe i napędy elektryczne. Duża część z nich jest wykonywana na zamówienie dla specjalnych zastosowań zgodnie z życzeniami naszych klientów i jest wykorzystywana w szerokim zakresie zastosowań na wiele różnych sposobów. Koncentrujemy się jednak również na dalszych i nowych rozwiązaniach, ponieważ nasza wizja jest stale ukierunkowana na przyszłość. Produkcja próbek odbywa się już w warunkach seryjnych, ponieważ jest to jedyny sposób na zagwarantowanie identycznej jakości od samego początku produkcji seryjnej. Jednak podstawą i jednym z najważniejszych czynników sukcesu GMN są przede wszystkim wykwalifikowani i zaangażowani pracownicy, którzy kompetentnie doradzają zainteresowanym stronom i klientom przed, w trakcie i po dokonaniu zakupu.

 5. SCHULZ STANZTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Schulz Stanztechnik, firma z ponad 50-letnią tradycją, od 1991 roku posiada zakład w Halver, w ktόrym pracuje dla wielu klientów w Niemczech i za granicą. Na powierzchni produkcyjnej ponad 2500 m² produkujemy i montujemy dużą ilość produktów w różnych wersjach. Szeroka gama produktów, którą prezentujemy Państwu na kolejnych stronach, jest w stanie wykonać prawie każde możliwe zadanie w zakresie transportu towarów. Głównymi produktami są osiowe rowkowe łożyska kulkowe, części i komponenty do magazynów, przenośników, techniki transportowej, części tłoczone oraz gięte i tłoczone oraz akcesoria do montażu kabli.

 1. SCHÜBEL ANTRIEBSTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Schübel Antriebstechnik GmbH & Co. KG wyrobił sobie już w latach 80. pozycję wyspecjalizowanego technicznego dystrybutora elementów napędowych i inżynierii przemysłowej dzięki znajomości wyrobów oraz bezkompromisowej orientacji na klienta. Aktualnie firma Schuebel proponuje rozwiązania różnorodnych kwestii w dziedzinie technologii przemysłowych. Posiadamy renomowanych klientów z branży przemysłu, handlu, usług i usług publicznych, mających do czynienia z istotnymi zagadnieniami gospodarczymi. Schübel specjalizuje się w istotnych zagadnieniach techniczno-inżynierskich, kładąc szczególny nacisk na elementy związane z napędem i transportem, oferując tutaj pełen zakres dostaw. Oferujemy naszym klientom szeroką gamę rozmiarów oraz ilość wyrobów na składzie większą niż średnia w branży. Schuebel wykonuje zindywidualizowane usługi wykonawcze oraz przetwarzanie (np. obróbka mechaniczna, wykrawanie). Gamę proponowanych wyrobów dopełnia kompleksowy serwis techniczny.

 2. LEMM MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LEMM Maschinenbau jest od ponad 50 lat światowym dostawcą w zakresie specjalnych konstrukcji systemów transportu rolkowego w przemyśle papierniczym, foliowym, opakowaniowym i spożywczym. Od ponad 20 lat produkujemy również konsole, sprzęgła, przedłużki wrzecion i zawory dławiące dla przemysłu napędowego i zaworów. Dzięki naszemu nowoczesnemu parkowi maszynowemu zawsze jesteśmy w stanie sprostać wysokim wymaganiom w zakresie toczenia i frezowania. Przedsiębiorstwo certyfikowane zgodnie z normą DIN ISO 9001: 2015, polityka jakości zorientowana na klienta jest istotną częścią naszej filozofii, a dzięki naszemu wykwalifikowanemu personelowi jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu indywidualne doradztwo i wsparcie w zakresie rozwiązań specjalnych w każdej chwili.

 1. HQW PRECISION GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HQW Precision GmbH ma swoją siedzibę i zakłady produkcyjne w Kürnach w Niemczech. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji wysokiej klasy łożysk tocznych i podzespołów, które są dostosowane do wymagań i potrzeb klientów i dostarczane do szerokiego zakresu zastosowań krytycznych i wymagających. Obsługiwane branże obejmują przemysł lotniczy i kosmiczny, wrzeciona obrabiarek szybkobieżnych, robotykę i krytyczne systemy medyczne. Nasze produkty są profesjonalnie zaprojektowane, aby zapewnić wysoką jakość, niezawodność i precyzyjność we wszystkich przypadkach. Kompetencje te są wspierane przez najwyższej klasy procesy produkcji i obługi klienta w naszych niemieckich zakładach produkcyjnych oraz biurach sprzedaży na całym świecie.

 2. BLIS KUGELGEWINDETRIEBE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Oferta produktów i usług BLIS Kugelgewindetriebe GmbH obejmuje: Przekładnie śrubowo-kulowe w wersji spiralnej i szlifowanej, zgodne z DIN i rysunkami klienta, z nakrętkami standardowymi lub specjalnymi, wrzeciona trapezowe w wersji walcowanej i spiralnej, prowadnice liniowe, akcesoria takie jak łożyska i kozły łożyskowe, naprawy i przeglądy przekładni śrubowo-kulowych.

 3. FRANKE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Produkcja i sprzedaż dostosowanych do wymogów klienta elementów łożyskowych (łożysk walcowych), łożysk cienkościennych, łączników obrotowych, łożysk kulkowych skośnych oraz aluminiowych prowadnic liniowych. Nasz asortyment: łożyska kulkowe, elementy łożyskowe, łożyska cienkościenne, łączenia obrotowe, łożyska wzdłużne, łożyska poprzeczne, łożyska kulkowe skośne, przekładnie, napędy bezpośrednie, łożyska specjalistyczne, łożyska walcowe, łożyska drutowe, prowadnice krążkowe, prowadnice kulkowe, prowadnice rolkowe, prowadnice profilowe, prowadnice krążkowe z aluminium, liniowe prowadnice osiowe, moduły prowadnic liniowych, sterowniki CNC. Zajmujemy się głównie: wytwarzaniem produktów na zamówienie, łożysk walcowych ze stali, niro, aluminium, brązu, odlewów, tworzyw sztucznych, ze zintegrowanym napędem, z silnikiem rotacyjnym, z przekładnią, z enkoderem przyrostowym, z izolacją, do wysokich obrotów, wyciszonych, odpowiednich do pomieszczeń czystych, niewymagających smarów. Systemy liniowe z aluminium, ze stali niro, niemagnetyczne, odpowiednie do pomieszczeń czystych, bezsmarowe, z napędem paskiem zębatym, z napędem wrzecionowym, z napędem bezpośrednim, z osłoną metalową.

 4. STC-STEYR WÄLZLAGER DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma STC-Steyr® działa na całym świecie jako producent łożysk tocznych i akcesoriów do łożysk tocznych. Łożyska toczne są produkowane seryjnie w tradycyjnej lokalizacji przemysłowej Steyr/Austria od 1922 roku. Podstawą naszej produkcji jest najwyższa jakość produktów i indywidualna obsługa serwisowa. Od wielu lat zaopatrujemy w nasze produkty renomowane firmy i koncerny międzynarodowe. Jesteśmy również członkiem Grupy DKF.

 5. KUGEL- UND ROLLENLAGERWERK LEIPZIG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Każdego roku produkujemy ponad 900 różnych typów łożysk tocznych. Nasze portfolio obejmuje zarówno standardowe łożyska wałeczkowe, jak i niestandardowe rozwiązania specjalne w zakresie średnic od 50 mm do 1500 mm. Oprócz różnych komponentów łożysk tocznych, dostarczamy również naszym klientom specjalne komponenty precyzyjne i akcesoria do łożysk tocznych. Naszą szczególną siłą są prace badawczo-rozwojowe nad łożyskami specjalnymi zoptymalizowanymi pod kątem zastosowań. Możliwości techniczne są koordynowane, testowane i realizowane w bezpośredniej współpracy z klientem. Oprócz obliczeń związanych z projektem, nasze portfolio inżynieryjne obejmuje również praktyczne testy żywotności i wytrzymałości, a także analizy łożysk. Jakość dzięki specjalistycznej wiedzy - Najwyższa jakość przewija się niczym czerwona nić przez całą naszą produkcję - od zakupu materiałów po dostawę naszych wyrobów. Łożyska toczne KRW są produkowane w naszym tradycyjnym zakładzie w zachodniej części Lipska od 1934 roku. Prowadzimy również biura sprzedaży w Chinach, Indiach, Kazachstanie i Azji Południowo-Wschodniej, aby być blisko naszych klientów i zapewnić wsparcie dostosowane do konkretnych zastosowań.

 6. NMB ITALIA SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Nmb Italia srl specjalizuje się w produkcji łożysk kulowych miniaturowych i specjalnych, wentylatorów osiowych A/C i D/C do użytku przemysłowego, silników krokowych hybrydowych, magnetycznych i bldc, łożysk precyzyjnie składanych, przegubów kulowych, podzespołów oryginalnego wyposażenie do komputerów, sprzętów gospodarstwa domowego, samochodów, samolotów

 7. IBC WÄLZLAGER GMBH INDUSTRIAL BEARINGS AND COMPONENTS

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma IBC Wälzlager GmbH może poszczycić się ponad 45-letnią historią w dziedzinie techniki łożysk tocznych. Kontynuuje tradycję założonej w 1972 r. spółki Robert Kling Wetzlar GmbH. Wiele linii produktów, takich jak wysoko precyzyjne łożyska toczne, łożyska specjalne i łożyska toczne liniowe, zostało opracowanych w oparciu o doświadczenie i wszechstronne kompetencje, a następnie przeniesionych na najwyższy poziom techniczny. Kompetencje i wydajność technologiczna są demonstrowane przez stale doskonalone i optymalizowane produkty z zakładów produkcyjnych w Solms-Oberbiel (Niemcy), Asslar (Niemcy) i Grenchen (Szwajcaria). Nakierowany na proces system zarządzania jakością gwarantuje pełną orientację na klienta.

 8. MELUCCI - CUSCINETTI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Melucci srl, firma, którą założył Giovanni Melucci, jest obecna na rynku już od lat 50. i z biegiem czasu rozwijała się w zakresie dystrybucji łożysk, specjalizując się w dziedzinie napędów i włączając do swoich produktów pasy, koła pasowe, łańcuchy, korony, koła zębate itp. oraz współpracując ze światowymi liderami w dziedzinie zaopatrzenia przemysłowego. SKF, Timken, Ina i Nadella są powszechnie uznawane za liderów w swoich segmentach rynku.

 1. THOMSON NEFF INDUSTRIES GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma THOMSON NEFF INDUSTRIES GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łożyska kulkowe. Ma siedzibę w Wolfschlugen, Niemcy.

 2. SORB INDUSTRIES

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma SORB INDUSTRIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łożyska kulkowe. Jest również obecna w dziedzinach uszczelki, łożyska, mieszki, i Polishing Balls. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 3. SMALLTEC GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SMALLTEC GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łożyska kulkowe. Ma siedzibę w Winnweiler, Niemcy.

 4. MPS MICRO PRECISION SYSTEMS AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma MPS MICRO PRECISION SYSTEMS AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łożyska kulkowe. Jest również obecna w dziedzinach Półprzewodniki, systemy linearne, układ optyczny, aeronautics, i Półprzewodniki. Ma siedzibę w Biel/bienne, Szwajcaria.

 5. BALLCENTER HANDELSGESELLSCHAFT MBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BALLCENTER HANDELSGESELLSCHAFT MBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Łożyska kulkowe. Ma siedzibę w Eichenzell, Niemcy.

 6. KGM KUGELFABRIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KGM KUGELFABRIK GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łożyska kulkowe. Ma siedzibę w Fulda, Niemcy.

 7. NUOVA CIERRE

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma NUOVA CIERRE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łożyska toczne - kulkowe, igiełkowe i wałeczkowe. Jest również obecna w dziedzinach łożyska, łożyska kulkowe, łożyska liniowe, Łożyska do walcarki, łożyska, i zawiasy. Ma siedzibę w Quinzano D'oglio, Włochy.

 8. BIANKA ZÜNDORF KUGELLAGER SHOP

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BIANKA ZÜNDORF KUGELLAGER SHOP, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Łożyska kulkowe. Ma siedzibę w Falkensee, Niemcy.

 9. KIS ANTRIEBSTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KIS ANTRIEBSTECHNIK GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łożyska kulkowe. Jest również obecna w dziedzinach Łożyska igiełkowe, Łożyska wałeczkowe, Łożyska ślizgowe, slewing rings, Łożyska igiełkowe, Łożyska wałeczkowe, Łożyska ślizgowe, i High-temperature bearings. Ma siedzibę w Dortmund, Niemcy.

 10. EISENHART LAEPPCHÉ GMBH

  Niemcy

  EISENHART LAEPPCHÉ GMBH to specjalista i Państwa partner w dziedzinie łożysk tocznych, kulowych i techniki liniowej. Naszym klientom oferujemy specjalistyczną wiedzę oraz ponad 50 lat doświadczenia, dzięki czemu możemy zagwarantować skuteczność i elastyczność. Na przestrzeni lat firma przekształciła się w renomowaną grupę przedsiębiorstw z siedzibą w Wilhelmshaven. W 1999 roku powstała spółka LCN-Linear Center Nord AG. W ten sposób dotychczasowa działalność koncernu w sektorze łożysk tocznych i kulowych została rozszerzona o kolejną dziedzinę: technikę liniową. Bezproblemowa realizacja indywidualnych życzeń naszych klientów ma dla nas pierwszorzędne znaczenie. Niezależnie czy potrzebne są łożyska kulowe, łożyska ślizgowe, łożyska igiełkowe, złącza obrotowe, łożyska specjalne lub prowadnice liniowe, proszę się przekonać o naszej produkcyjności i wysłać jeszcze dzisiaj zapytanie.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Łożyska kulkowe - Import eksport

Liczba wyników

3135 Przedsiębiorstwa