• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • łożyska igiełkowe

Wyniki dla

Łożyska igiełkowe - Import eksport

 1. SCHÜBEL ANTRIEBSTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Schübel Antriebstechnik GmbH & Co. KG wyrobił sobie już w latach 80. pozycję wyspecjalizowanego technicznego dystrybutora elementów napędowych i inżynierii przemysłowej dzięki znajomości wyrobów oraz bezkompromisowej orientacji na klienta. Aktualnie firma Schuebel proponuje rozwiązania różnorodnych kwestii w dziedzinie technologii przemysłowych. Posiadamy renomowanych klientów z branży przemysłu, handlu, usług i usług publicznych, mających do czynienia z istotnymi zagadnieniami gospodarczymi. Schübel specjalizuje się w istotnych zagadnieniach techniczno-inżynierskich, kładąc szczególny nacisk na elementy związane z napędem i transportem, oferując tutaj pełen zakres dostaw. Oferujemy naszym klientom szeroką gamę rozmiarów oraz ilość wyrobów na składzie większą niż średnia w branży. Schuebel wykonuje zindywidualizowane usługi wykonawcze oraz przetwarzanie (np. obróbka mechaniczna, wykrawanie). Gamę proponowanych wyrobów dopełnia kompleksowy serwis techniczny.

 2. ENSONG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Ensong GmbH to nowoczesna firma handlowa, technologiczna i usługowa. Firma oferuje swoim klientom wysokiej jakości łożyska, elementy napędu i inne elementy do konserwacji i budowy maszyn. Ensong GmbH dysponuje doświadczonym zespołem pracowników handlowych i technicznych. Innowacyjne koncepcje firmy Ensong GmbH motywują wszystkich pracowników do rozwoju firmy od zorientowanego na produkt dystrybutora do dostawcy usług technicznych. Ensong GmbH koncentruje się przede wszystkim na klientach z branży przemysłowej, którzy potrzebują profesjonalnych rozwiązań w zakresie łożysk i komponentów maszyn. Ensong GmbH jest już autoryzowanym dostawcą seryjnym renomowanych producentów układów napędowych i przekładni.

 3. LELI SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Nasza firma to ponad sześćdziesięcioletnie doświadczenie i cała przyszłość do napisania. Od 1950 roku zajmujemy się dystrybucją komponentów do transmisji ruchu oraz świadczymy pomoc i usługi serwisowe w zakresie montażu, sterowania i diagnostyki. Zawsze byliśmy znani z profesjonalizmu, kompetencji, efektywności i dbałości o sprawy klienta. Tradycja odnawiana każdego dnia w poszukiwaniu najbardziej miarodajnych i innowacyjnych marek w branży, które wybieramy, aby oferować naszym klientom usługi zawsze na najwyższym poziomie. Ponadto dzięki stale zaopatrzonemu i aktualizowanemu magazynowi jesteśmy w stanie odpowiedzieć na każdą potrzebę w rekordowym czasie. Jakość, doświadczenie i pasja. To składniki, które pozwalają nam wyróżniać się nawet w najbardziej skomplikowanych sytuacjach i budować trwałe relacje z naszymi klientami.

 4. LEMM MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LEMM Maschinenbau jest od ponad 50 lat światowym dostawcą w zakresie specjalnych konstrukcji systemów transportu rolkowego w przemyśle papierniczym, foliowym, opakowaniowym i spożywczym. Od ponad 20 lat produkujemy również konsole, sprzęgła, przedłużki wrzecion i zawory dławiące dla przemysłu napędowego i zaworów. Dzięki naszemu nowoczesnemu parkowi maszynowemu zawsze jesteśmy w stanie sprostać wysokim wymaganiom w zakresie toczenia i frezowania. Przedsiębiorstwo certyfikowane zgodnie z normą DIN ISO 9001: 2015, polityka jakości zorientowana na klienta jest istotną częścią naszej filozofii, a dzięki naszemu wykwalifikowanemu personelowi jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu indywidualne doradztwo i wsparcie w zakresie rozwiązań specjalnych w każdej chwili.

 5. KBT KNAPP WÄLZLAGERTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KBT KNAPP WÄLZLAGERTECHNIK GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Uszczelki i pierścienie uszczelniające. Jest również obecna w dziedzinach Łożyska toczne, Pierścienie uszczelniające, Spherical plain bearings, Łożyska toczne, Łożyska kulkowe, łożyska igiełkowe, łożyska toczne, głowice z przegubem kulistym, i tuleje kulkowe. Ma siedzibę w Waiblingen, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MELUCCI - CUSCINETTI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Melucci srl, firma, którą założył Giovanni Melucci, jest obecna na rynku już od lat 50. i z biegiem czasu rozwijała się w zakresie dystrybucji łożysk, specjalizując się w dziedzinie napędów i włączając do swoich produktów pasy, koła pasowe, łańcuchy, korony, koła zębate itp. oraz współpracując ze światowymi liderami w dziedzinie zaopatrzenia przemysłowego. SKF, Timken, Ina i Nadella są powszechnie uznawane za liderów w swoich segmentach rynku.

 2. DALE HANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DALE HANDELSGESELLSCHAFT MBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łożyska igiełkowe. Ma siedzibę w Homburg, Niemcy.

 3. NIPPON THOMPSON EUROPE B.V. (IKO)

  Holandia

  Verified by europages badge

  Firma NIPPON THOMPSON EUROPE B.V. (IKO), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łożyska igiełkowe. Jest również obecna w dziedzinach prowadnice liniowe, Popychacze do mechanizmu krzywkowego, Automatyka, automatyzacja fabryk, slewing rings, Silniki liniowe, bloki wykonawcze, linear actuators, i rolki jezdne. Ma siedzibę w Rotterdam, Holandia.

 4. ZANUSO KUGELLAGER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ZANUSO KUGELLAGER GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Łożyska ślizgowe. Jest również obecna w dziedzinach Łożyska toczne, łożyska igiełkowe, Łożyska toczne, Łożyska z wałeczkami stożkowymi, i Rollers. Ma siedzibę w Nürnberg, Niemcy.

 5. KIS ANTRIEBSTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KIS ANTRIEBSTECHNIK GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łożyska kulkowe. Jest również obecna w dziedzinach Łożyska igiełkowe, Łożyska wałeczkowe, Łożyska ślizgowe, slewing rings, Łożyska igiełkowe, Łożyska wałeczkowe, Łożyska ślizgowe, i High-temperature bearings. Ma siedzibę w Dortmund, Niemcy.

 1. EISENHART LAEPPCHÉ GMBH

  Niemcy

  EISENHART LAEPPCHÉ GMBH to specjalista i Państwa partner w dziedzinie łożysk tocznych, kulowych i techniki liniowej. Naszym klientom oferujemy specjalistyczną wiedzę oraz ponad 50 lat doświadczenia, dzięki czemu możemy zagwarantować skuteczność i elastyczność. Na przestrzeni lat firma przekształciła się w renomowaną grupę przedsiębiorstw z siedzibą w Wilhelmshaven. W 1999 roku powstała spółka LCN-Linear Center Nord AG. W ten sposób dotychczasowa działalność koncernu w sektorze łożysk tocznych i kulowych została rozszerzona o kolejną dziedzinę: technikę liniową. Bezproblemowa realizacja indywidualnych życzeń naszych klientów ma dla nas pierwszorzędne znaczenie. Niezależnie czy potrzebne są łożyska kulowe, łożyska ślizgowe, łożyska igiełkowe, złącza obrotowe, łożyska specjalne lub prowadnice liniowe, proszę się przekonać o naszej produkcyjności i wysłać jeszcze dzisiaj zapytanie.

 2. CRB ANTRIEBS­TECHNIK GMBH

  Niemcy

  CRB Antriebstechnik jest z powodzeniem obecny na rynku od ponad 22 lat. Siedziba firmy w Leverkusen zajmuje obecnie powierzchnię 4.800 m2. Portfolio produktów CRB Antriebstechnik GmbH obejmuje pierścienie obrotowe, łożyska toczne, kulki precyzyjne, elementy maszyn i łożyska przegubowe. Nasze podstawowe kompetencje obejmują technologie napędowe dla maszyn budowlanych, dla branży budowy maszyn i urządzeń oraz energii wiatrowej. Skorzystaj z naszego know-how i wykwalifikowanego personelu, z których duża część posiada wieloletnie doświadczenie w tych dziedzinach. Nasze działania koncentrują się na klientach i innych interesariuszach, którzy uczestniczą w naszych procesach biznesowych i rozwoju zorientowanym na rynek. CRB-Antriebstechnik posiada certyfikat DIN EN ISO 9001: 2015 i oferuje dobrze rozwinięty system zarządzania jakością we wszystkich swoich lokalizacjach. W produkcji i zaopatrzeniu wykorzystywane są know-how techniczne i najnowocześniejsze maszyny CNC.

 1. KFB CLARFELD GERMANY GMBH

  Niemcy

  KFB Clarfeld Niemcy jest tradycyjnie prowadzoną niemiecką firmą rodzinną o hanzeatyckim charakterze, działającą na przedmieściach Hamburga. W dzisiejszych czasach, naznaczonych innowacjami technicznymi, coraz bardziej poszukiwane są indywidualne i dostosowane do potrzeb danego klienta rozwiązania konstrukcyjne, jak również kompetentne doradztwo w zakresie technologii łożysk kulkowych i tocznych zgodnie z wymaganiami klientów. Dzięki połączeniom na całym świecie i wieloletniemu doświadczeniu oferujemy Państwu szeroką wiedzę w zakresie łożysk kulkowych, tocznych, łańcuchów i kół zębatych. Nasi klienci na całym świecie ufają wiedzy naszych ekspertów. Te, oparte na zaufaniu relacje, są podstawą długotrwałej partnerskiej współpracy. Sukces naszych klientów jest dla nas najwyższym priorytetem. Wysoka elastyczność i zorientowana na klienta obsługa to oczywistość. W ciągu ostatnich 40 lat nasze produkty sprawdziły się w wielu obszarach zastosowań na całym świecie.

 2. METEX JERZY KURELSKI, ZDZISŁAWA KURELSKA SP.J.

  Polska

  W naszej bogatej ofercie posiadamy szeroki asortyment produktów FAG – wszelkiego rodzaju łożysk i przynależnych do nich części, smarów łożyskowych, prowadnic, nagrzewnic, przyrządów pomiarowych itp. Na specjalne zamówienie klienta oferujemy także artykuły pochodzące od innych producentów. U nas znajdziecie Państwo łożyska baryłkowe, łożyska wzdłużne, łożyska wahliwe, łożyska kulkowe, łożyska oporowe, łożyska liniowe, prowadnice liniowe, łożyska ślizgowe, łożyska stożkowe, łożyska igiełkowe. Dla stałych klientów naszej firmy, oferujemy bezpłatny serwis techniczny oraz szkolenia.

 3. EKKO-MEISTER AG

  Szwajcaria

  Firma Ekko-Meister AG z siedzibą w Lengnau BE/Szwajcaria została założona w czerwcu 2017 r.; powstała z połączonych i od dawna ugruntowanych spółek Ekko Technik AG (dawniej Lengnau BE) i Hans Meister AG (dawniej Grenchen SO). Ekko-Meister AG zajmuje się produkcją narzędzi i łożysk osiowych, ich komponentów oraz części tłoczonych i giętych, z których wszystkie produkowane są z wybranych materiałów. Klientami firmy zatrudniającej 30 osób są klienci z branży motoryzacyjnej, dóbr konsumpcyjnych o wysokiej wartości, technologii medycznej i elektrotechnicznej.

 4. AMSBECK MASCHINENTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Od momentu założenia w 1982 r. firma Amsbeck Maschinentechnik GmbH stała się wiodącym producentem sprzęgieł odśrodkowych, hamulców odśrodkowych, przekładni nasadzanych i kołnierzowych oraz sprzęgieł hydraulicznie przełączanych. Klienci z całego świata doceniają naszą absolutną niezawodność, nieustanne wprowadzanie innowacji technicznych i ciągłe doskonalenie procesów, od pierwszego kontaktu do obsługi posprzedażnej klienta.

 5. ECMU-CSR

  Francja

  Firma ECMU-CSR, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Łożyska kulkowe. Jest również obecna w dziedzinach łożyska igiełkowe. Ma siedzibę w Louvres, Francja.

 6. PSGT – PRÄZISIONSLAGER-, SPINDELLAGER- UND GLEITLAGER-TECHNIK

  Niemcy

  Firma PSGT – PRÄZISIONSLAGER-, SPINDELLAGER- UND GLEITLAGER-TECHNIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łożyska igiełkowe. Ma siedzibę w Vlotho, Niemcy.

 7. SCHWAHN SOLUTIONS GMBH

  Niemcy

  Firma SCHWAHN SOLUTIONS GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Łożyska igiełkowe. Ma siedzibę w Haiger, Niemcy.

 8. FRÖHLICH & DÖRKEN GMBH

  Niemcy

  Firma FRÖHLICH & DÖRKEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łożyska igiełkowe. Ma siedzibę w Sprockhövel, Niemcy.

 1. DESROLEST

  Francja

  Firma DESROLEST, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Łożyska igiełkowe. Jest również obecna w dziedzinach zaopatrzenie dla przemysłu, łożyska, pasy napędowe, i narzędzia. Ma siedzibę w Colmar, Francja.

 2. KUGELLAGER LEITNER

  Austria

  Firma KUGELLAGER LEITNER, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Łożyska igiełkowe. Ma siedzibę w Amstetten, Austria.

 3. SIVEREK RULMAN

  Turcja

  Firma SIVEREK RULMAN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łożyska kulkowe. Jest również obecna w dziedzinach łożyska przemysłowe, i łożyska igiełkowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. LMC-COUPLINGS

  Belgia

  Firma LMC-COUPLINGS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łożyska igiełkowe. Jest również obecna w dziedzinach Łożyska toczne - kulkowe, igiełkowe i wałeczkowe, Sprzęgła, Przeguby i przekładnie mechaniczne, Sprzęgła mechaniczne, Łożyska toczne - kulkowe, igiełkowe i wałeczkowe, Sprzęgła, Przeguby i przekładnie mechaniczne, i Sprzęgła mechaniczne. Ma siedzibę w Mollem-Asse, Belgia.

 5. ENGENHART & HAERTER

  Niemcy

  Firma ENGENHART & HAERTER, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Łożyska wałeczkowe. Jest również obecna w dziedzinach Łożyska kulkowe, łożyska igiełkowe, łożyska, i Łożyska kulkowe. Ma siedzibę w Korntal, Niemcy.

 6. MONDIAL S.P.A.

  Włochy

  Firma MONDIAL S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łożyska toczne - kulkowe, igiełkowe i wałeczkowe. Jest również obecna w dziedzinach Łożyska kulkowe, Łożyska igiełkowe, Uszczelki hydrauliczne, Łożyska kulkowe, Łożyska igiełkowe, Uszczelki hydrauliczne, i systemy linearne. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 7. SLADUR OOD

  Bułgaria

  Firma SLADUR OOD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Części zamienne dla pojazdów samochodowych. Jest również obecna w dziedzinach Samochody przystosowane do objazdowej sprzedaży towarów, Łożyska igiełkowe, Aprowizacja statków - zaopatrzenie ogólne, Samochody przystosowane do objazdowej sprzedaży towarów, Łożyska igiełkowe, i Aprowizacja statków - zaopatrzenie ogólne. Ma siedzibę w Troyan, Bułgaria.

 8. LINEARTECK SRL

  Włochy

  Firma LINEARTECK SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Automatyzacja - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Łożyska igiełkowe, resory gazowe, Łożyska igiełkowe, i linear actuators. Ma siedzibę w Calderara Di Reno, Włochy.

 9. RH INDUSTRIESERVICE & ANTRIEBSTECHNIK GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Firma RH INDUSTRIESERVICE & ANTRIEBSTECHNIK GMBH & CO.KG, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Łożyska igiełkowe. Jest również obecna w dziedzinach Łożyska ślizgowe, koła zębate, głowice przegubowe, i Łożyska ślizgowe. Ma siedzibę w Bad Salzungen Ot Langenfeld, Niemcy.

 10. KEYTE BEARINGS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma KEYTE BEARINGS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kulki precyzyjne. Jest również obecna w dziedzinach łożyska, i łożyska igiełkowe. Ma siedzibę w Camberley, Zjednoczone Królestwo.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Łożyska igiełkowe - Import eksport

Liczba wyników

2876 Przedsiębiorstwa