• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • łożyska igiełkowe

Wyniki dla

Łożyska igiełkowe - Import eksport

 1. ASKUBAL - ASK-KUGELLAGERFABRIK ARTUR SEYFERT GMBH

  Niemcy

  Ponad 86 lat tradycji i innowacyjności uczyniło z ASKUBAL markę o najwyższej renomie. Obecnie, w czwartym pokoleniu, rodzinna firma zarządzana przez właściciela jest doskonale przygotowana na przyszłość, a filozofia naszej firmy opiera się na trzech filarach: WYSOKA JAKOŚĆ WYKONANIA, SZYBKIE I NIEZAWODNE DOSTAWY I DYSTRYBUCJA NA CAŁYM ŚWIECIE. Naszym celem jest osiągnięcie najwyższej wydajności we wszystkich obszarach. Oprócz produkcji ponad 6000 wersji standardowych, elastyczna produkcja w zakładzie w Stuttgarcie umożliwia nam produkcję części specjalnych dostosowanych do potrzeb klienta oraz „just-in-time", w oparciu o wieloletnie doświadczenie naszego działu rozwoju, który ściśle współpracuje z krajowymi instytutami badawczymi i koncentruje się na bezpieczeństwie ludzi i środowiska naturalnego. Nasz cel: Przekazanie zdrowej ekologicznie, społecznie i ekonomicznie firmy przyszłym pokoleniom.

 2. ENSONG GMBH

  Niemcy

  Ensong GmbH to nowoczesna firma handlowa, technologiczna i usługowa. Firma oferuje swoim klientom wysokiej jakości łożyska, elementy napędu i inne elementy do konserwacji i budowy maszyn. Ensong GmbH dysponuje doświadczonym zespołem pracowników handlowych i technicznych. Innowacyjne koncepcje firmy Ensong GmbH motywują wszystkich pracowników do rozwoju firmy od zorientowanego na produkt dystrybutora do dostawcy usług technicznych. Ensong GmbH koncentruje się przede wszystkim na klientach z branży przemysłowej, którzy potrzebują profesjonalnych rozwiązań w zakresie łożysk i komponentów maszyn. Ensong GmbH jest już autoryzowanym dostawcą seryjnym renomowanych producentów układów napędowych i przekładni.

 3. LELI SRL

  Włochy

  Nasza firma to ponad sześćdziesięcioletnie doświadczenie i cała przyszłość do napisania. Od 1950 roku zajmujemy się dystrybucją komponentów do transmisji ruchu oraz świadczymy pomoc i usługi serwisowe w zakresie montażu, sterowania i diagnostyki. Zawsze byliśmy znani z profesjonalizmu, kompetencji, efektywności i dbałości o sprawy klienta. Tradycja odnawiana każdego dnia w poszukiwaniu najbardziej miarodajnych i innowacyjnych marek w branży, które wybieramy, aby oferować naszym klientom usługi zawsze na najwyższym poziomie. Ponadto dzięki stale zaopatrzonemu i aktualizowanemu magazynowi jesteśmy w stanie odpowiedzieć na każdą potrzebę w rekordowym czasie. Jakość, doświadczenie i pasja. To składniki, które pozwalają nam wyróżniać się nawet w najbardziej skomplikowanych sytuacjach i budować trwałe relacje z naszymi klientami.

 4. SCHÜBEL ANTRIEBSTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Schübel Antriebstechnik GmbH & Co. KG wyrobił sobie już w latach 80. pozycję wyspecjalizowanego technicznego dystrybutora elementów napędowych i inżynierii przemysłowej dzięki znajomości wyrobów oraz bezkompromisowej orientacji na klienta. Aktualnie firma Schuebel proponuje rozwiązania różnorodnych kwestii w dziedzinie technologii przemysłowych. Posiadamy renomowanych klientów z branży przemysłu, handlu, usług i usług publicznych, mających do czynienia z istotnymi zagadnieniami gospodarczymi. Schübel specjalizuje się w istotnych zagadnieniach techniczno-inżynierskich, kładąc szczególny nacisk na elementy związane z napędem i transportem, oferując tutaj pełen zakres dostaw. Oferujemy naszym klientom szeroką gamę rozmiarów oraz ilość wyrobów na składzie większą niż średnia w branży. Schuebel wykonuje zindywidualizowane usługi wykonawcze oraz przetwarzanie (np. obróbka mechaniczna, wykrawanie). Gamę proponowanych wyrobów dopełnia kompleksowy serwis techniczny.

 5. KBT KNAPP WÄLZLAGERTECHNIK GMBH

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. LEMM MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Firma LEMM Maschinenbau jest od ponad 50 lat światowym dostawcą w zakresie specjalnych konstrukcji systemów transportu rolkowego w przemyśle papierniczym, foliowym, opakowaniowym i spożywczym. Od ponad 20 lat produkujemy również konsole, sprzęgła, przedłużki wrzecion i zawory dławiące dla przemysłu napędowego i zaworów. Dzięki naszemu nowoczesnemu parkowi maszynowemu zawsze jesteśmy w stanie sprostać wysokim wymaganiom w zakresie toczenia i frezowania. Przedsiębiorstwo certyfikowane zgodnie z normą DIN ISO 9001: 2015, polityka jakości zorientowana na klienta jest istotną częścią naszej filozofii, a dzięki naszemu wykwalifikowanemu personelowi jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu indywidualne doradztwo i wsparcie w zakresie rozwiązań specjalnych w każdej chwili.

 2. DALE HANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

 3. IKO NIPPON THOMPSON EUROPE B.V.

  Holandia

 4. EISENHART LAEPPCHÉ GMBH

  Niemcy

  EISENHART LAEPPCHÉ GMBH to specjalista i Państwa partner w dziedzinie łożysk tocznych, kulowych i techniki liniowej. Naszym klientom oferujemy specjalistyczną wiedzę oraz ponad 50 lat doświadczenia, dzięki czemu możemy zagwarantować skuteczność i elastyczność. Na przestrzeni lat firma przekształciła się w renomowaną grupę przedsiębiorstw z siedzibą w Wilhelmshaven. W 1999 roku powstała spółka LCN-Linear Center Nord AG. W ten sposób dotychczasowa działalność koncernu w sektorze łożysk tocznych i kulowych została rozszerzona o kolejną dziedzinę: technikę liniową. Bezproblemowa realizacja indywidualnych życzeń naszych klientów ma dla nas pierwszorzędne znaczenie. Niezależnie czy potrzebne są łożyska kulowe, łożyska ślizgowe, łożyska igiełkowe, złącza obrotowe, łożyska specjalne lub prowadnice liniowe, proszę się przekonać o naszej produkcyjności i wysłać jeszcze dzisiaj zapytanie.

 5. CRB ANTRIEBS­TECHNIK GMBH

  Niemcy

  CRB Antriebstechnik jest z powodzeniem obecny na rynku od ponad 22 lat. Siedziba firmy w Leverkusen zajmuje obecnie powierzchnię 4.800 m2. Portfolio produktów CRB Antriebstechnik GmbH obejmuje pierścienie obrotowe, łożyska toczne, kulki precyzyjne, elementy maszyn i łożyska przegubowe. Nasze podstawowe kompetencje obejmują technologie napędowe dla maszyn budowlanych, dla branży budowy maszyn i urządzeń oraz energii wiatrowej. Skorzystaj z naszego know-how i wykwalifikowanego personelu, z których duża część posiada wieloletnie doświadczenie w tych dziedzinach. Nasze działania koncentrują się na klientach i innych interesariuszach, którzy uczestniczą w naszych procesach biznesowych i rozwoju zorientowanym na rynek. CRB-Antriebstechnik posiada certyfikat DIN EN ISO 9001: 2015 i oferuje dobrze rozwinięty system zarządzania jakością we wszystkich swoich lokalizacjach. W produkcji i zaopatrzeniu wykorzystywane są know-how techniczne i najnowocześniejsze maszyny CNC.

 1. KFB CLARFELD GERMANY GMBH

  Niemcy

  KFB Clarfeld Niemcy jest tradycyjnie prowadzoną niemiecką firmą rodzinną o hanzeatyckim charakterze, działającą na przedmieściach Hamburga. W dzisiejszych czasach, naznaczonych innowacjami technicznymi, coraz bardziej poszukiwane są indywidualne i dostosowane do potrzeb danego klienta rozwiązania konstrukcyjne, jak również kompetentne doradztwo w zakresie technologii łożysk kulkowych i tocznych zgodnie z wymaganiami klientów. Dzięki połączeniom na całym świecie i wieloletniemu doświadczeniu oferujemy Państwu szeroką wiedzę w zakresie łożysk kulkowych, tocznych, łańcuchów i kół zębatych. Nasi klienci na całym świecie ufają wiedzy naszych ekspertów. Te, oparte na zaufaniu relacje, są podstawą długotrwałej partnerskiej współpracy. Sukces naszych klientów jest dla nas najwyższym priorytetem. Wysoka elastyczność i zorientowana na klienta obsługa to oczywistość. W ciągu ostatnich 40 lat nasze produkty sprawdziły się w wielu obszarach zastosowań na całym świecie.

 2. EKKO-MEISTER AG

  Szwajcaria

  Firma Ekko-Meister AG z siedzibą w Lengnau BE/Szwajcaria została założona w czerwcu 2017 r.; powstała z połączonych i od dawna ugruntowanych spółek Ekko Technik AG (dawniej Lengnau BE) i Hans Meister AG (dawniej Grenchen SO). Ekko-Meister AG zajmuje się produkcją narzędzi i łożysk osiowych, ich komponentów oraz części tłoczonych i giętych, z których wszystkie produkowane są z wybranych materiałów. Klientami firmy zatrudniającej 30 osób są klienci z branży motoryzacyjnej, dóbr konsumpcyjnych o wysokiej wartości, technologii medycznej i elektrotechnicznej.

 1. AMSBECK MASCHINENTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Od momentu założenia w 1982 r. firma Amsbeck Maschinentechnik GmbH stała się wiodącym producentem sprzęgieł odśrodkowych, hamulców odśrodkowych, przekładni nasadzanych i kołnierzowych oraz sprzęgieł hydraulicznie przełączanych. Klienci z całego świata doceniają naszą absolutną niezawodność, nieustanne wprowadzanie innowacji technicznych i ciągłe doskonalenie procesów, od pierwszego kontaktu do obsługi posprzedażnej klienta.

 2. ECMU-CSR

  Francja

 3. PSGT – PRÄZISIONSLAGER-, SPINDELLAGER- UND GLEITLAGER-TECHNIK

  Niemcy

 4. SCHWAHN SOLUTIONS GMBH

  Niemcy

 5. TOP CUSCINETTI

  Włochy

 6. FRÖHLICH & DÖRKEN GMBH

  Niemcy

 7. KUGELLAGER LEITNER

  Austria

 8. DESROLEST

  Francja

 1. SIVEREK RULMAN

  Turcja

 2. ENGENHART & HAERTER

  Niemcy

 3. MONDIAL S.P.A.

  Włochy

 4. SLADUR OOD

  Bułgaria

 5. LINEARTECK SRL

  Włochy

 6. CUSCINETTI E TRASMISSIONI SRL

  Włochy

 7. YRS YEŞILER RULMAN SAN.TIC.LTD.ŞTI.

  Turcja

 8. CHANGZHOU SHINE BEARING CO., LTD

  Chiny

 9. T RACE S.P.A.

  Włochy

 10. NSK ITALIA S.P.A.

  Włochy

Filtry

Wyniki dla

Łożyska igiełkowe - Import eksport

Liczba wyników

3004 przedsiębiorstwa