• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • łożyska ślizgowe

Wyniki dla

Łożyska ślizgowe - Import eksport

 1. FRANKE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Produkcja i sprzedaż dostosowanych do wymogów klienta elementów łożyskowych (łożysk walcowych), łożysk cienkościennych, łączników obrotowych, łożysk kulkowych skośnych oraz aluminiowych prowadnic liniowych. Nasz asortyment: łożyska kulkowe, elementy łożyskowe, łożyska cienkościenne, łączenia obrotowe, łożyska wzdłużne, łożyska poprzeczne, łożyska kulkowe skośne, przekładnie, napędy bezpośrednie, łożyska specjalistyczne, łożyska walcowe, łożyska drutowe, prowadnice krążkowe, prowadnice kulkowe, prowadnice rolkowe, prowadnice profilowe, prowadnice krążkowe z aluminium, liniowe prowadnice osiowe, moduły prowadnic liniowych, sterowniki CNC. Zajmujemy się głównie: wytwarzaniem produktów na zamówienie, łożysk walcowych ze stali, niro, aluminium, brązu, odlewów, tworzyw sztucznych, ze zintegrowanym napędem, z silnikiem rotacyjnym, z przekładnią, z enkoderem przyrostowym, z izolacją, do wysokich obrotów, wyciszonych, odpowiednich do pomieszczeń czystych, niewymagających smarów. Systemy liniowe z aluminium, ze stali niro, niemagnetyczne, odpowiednie do pomieszczeń czystych, bezsmarowe, z napędem paskiem zębatym, z napędem wrzecionowym, z napędem bezpośrednim, z osłoną metalową.

 2. TIS WÄLZKÖRPERTECHNOLOGIE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Produkcja i sprzedaż elementów tocznych, takich jak kulki łożyskowe, wałki do łożysk walcowych i igiełkowych zgodnie z DIN. Możliwe są też projekty specyficzne i materiały specjalne. Ponadto oferujemy także rolki kulkowe. Oferujemy szczególne kompetencje w produkcji rolek igłowych, rolek walcowych oraz jako partner w dziedzinie kulek litych. Te ostatnie kulki są dostępne w szerokiej gamie odmian, takich jak kulki ceramiczne, stalowe i ze stali nierdzewnej! Jako solidny partner w branży i handlu, chcielibyśmy służyć wiedzą fachową również Tobie. Realizujemy także indywidualne zamówienia według specyficznych życzeń klienta w zakresie rolek kulkowych i walcowych, stalowych i igiełkowych z terminową dostawą i w najwyższej jakości. Przykłady naszego asortymentu: kulki ze stali hartowanej, kulki ze stali nierdzewnej hartowanej lub niehartowanej (VA, stal węglowa hartowana i niehartowana), kulki węglikowe, kulki ceramiczne, kulki z tworzyw sztucznych, kulki stalowe, kulki szlifierskie, kulki polerskie od średnicy 0, 3 mm - 250 mm.

 3. CARL CROONEN GMBH MARINE DIESEL TECHNICS

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Prawie sto lat doświadczenia. W czwartej generacji specjalizujemy się w światowej dystrybucji wysokiej jakości części zamiennych do silników diesla i gazowych. Postęp technologiczny przenosimy z centrum rozwoju. Nasze bezpośrednie kontakty przemysłowe, w połączeniu z dużą elastycznością we wszystkich obszarach, przyniosą Ci duże korzyści. Nasze produkty: Części zamienne do silników wysokoprężnych i gazowych, jednostki zaczepiane i części zamienne, komponenty do sterowania, regulacji i kontroli, technika napędowa, produkcja uszczelek.

 4. GMN PAUL MÜLLER INDUSTRIE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Prawie 100-letnie doświadczenie i najwyższa precyzja: już w 4. pokoleniu zarządu, norymberskie przedsiębiorstwo rodzinne GMN Paul Müller Industrie GmbH & Co. KG produkuje wysoce precyzyjne łożyska kulkowe, wrzeciona maszyn, koła pasowe natryskowe, uszczelnienia bezdotykowe i napędy elektryczne. Duża część z nich jest wykonywana na zamówienie dla specjalnych zastosowań zgodnie z życzeniami naszych klientów i jest wykorzystywana w szerokim zakresie zastosowań na wiele różnych sposobów. Koncentrujemy się jednak również na dalszych i nowych rozwiązaniach, ponieważ nasza wizja jest stale ukierunkowana na przyszłość. Produkcja próbek odbywa się już w warunkach seryjnych, ponieważ jest to jedyny sposób na zagwarantowanie identycznej jakości od samego początku produkcji seryjnej. Jednak podstawą i jednym z najważniejszych czynników sukcesu GMN są przede wszystkim wykwalifikowani i zaangażowani pracownicy, którzy kompetentnie doradzają zainteresowanym stronom i klientom przed, w trakcie i po dokonaniu zakupu.

 5. BLIS KUGELGEWINDETRIEBE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Oferta produktów i usług BLIS Kugelgewindetriebe GmbH obejmuje: Przekładnie śrubowo-kulowe w wersji spiralnej i szlifowanej, zgodne z DIN i rysunkami klienta, z nakrętkami standardowymi lub specjalnymi, wrzeciona trapezowe w wersji walcowanej i spiralnej, prowadnice liniowe, akcesoria takie jak łożyska i kozły łożyskowe, naprawy i przeglądy przekładni śrubowo-kulowych.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SCHÜBEL ANTRIEBSTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Schübel Antriebstechnik GmbH & Co. KG wyrobił sobie już w latach 80. pozycję wyspecjalizowanego technicznego dystrybutora elementów napędowych i inżynierii przemysłowej dzięki znajomości wyrobów oraz bezkompromisowej orientacji na klienta. Aktualnie firma Schuebel proponuje rozwiązania różnorodnych kwestii w dziedzinie technologii przemysłowych. Posiadamy renomowanych klientów z branży przemysłu, handlu, usług i usług publicznych, mających do czynienia z istotnymi zagadnieniami gospodarczymi. Schübel specjalizuje się w istotnych zagadnieniach techniczno-inżynierskich, kładąc szczególny nacisk na elementy związane z napędem i transportem, oferując tutaj pełen zakres dostaw. Oferujemy naszym klientom szeroką gamę rozmiarów oraz ilość wyrobów na składzie większą niż średnia w branży. Schuebel wykonuje zindywidualizowane usługi wykonawcze oraz przetwarzanie (np. obróbka mechaniczna, wykrawanie). Gamę proponowanych wyrobów dopełnia kompleksowy serwis techniczny.

 2. GIESSTECHNIK BREMER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Gießtechnik Bremer GmbH została założona w marcu 1992 roku. Priorytetami firmy są kompetencja, doradztwo, skierowanie na klienta i ukierunkowane nabywanie różnych produktów o wysokiej jakości w imieniu klienta. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu Gießtechnik Bremer cieszy się doskonałą reputacja zaufanego partnera. Zorientowany na cel i pełen zaangażowania sposób pracy na rzecz klienta i dostawców stanowią podstawę ciągłego rozwoju firmy. Na przestrzeni lat liczba wykwalifikowanych pracowników wzrosła do 12 osób. Umożliwiło to nie tylko lepszą obsługę projektów i klientów, ale również poszerzenie spektrum działania firmy o budownictwo i kontrolę jakości. Ten kompleksowy proces daje naszym klientom znaczącą przewagę konkurencyjną.

 3. HQW PRECISION GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HQW Precision GmbH ma swoją siedzibę i zakłady produkcyjne w Kürnach w Niemczech. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji wysokiej klasy łożysk tocznych i podzespołów, które są dostosowane do wymagań i potrzeb klientów i dostarczane do szerokiego zakresu zastosowań krytycznych i wymagających. Obsługiwane branże obejmują przemysł lotniczy i kosmiczny, wrzeciona obrabiarek szybkobieżnych, robotykę i krytyczne systemy medyczne. Nasze produkty są profesjonalnie zaprojektowane, aby zapewnić wysoką jakość, niezawodność i precyzyjność we wszystkich przypadkach. Kompetencje te są wspierane przez najwyższej klasy procesy produkcji i obługi klienta w naszych niemieckich zakładach produkcyjnych oraz biurach sprzedaży na całym świecie.

 4. GLT BEARINGS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firmy należące do Hallauer Gruppe GLT Gleitlagertechnik i LHG Gleitlagerkomponenten od 40 lat zajmują się opracowywaniem, produkcją i sprzedażą łożysk ślizgowych i ich komponentów.

 5. FINDLING WÄLZLAGER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Nasza kompleksowa, zorientowana na użytkownika koncepcja serwisowa ABEG jest przełomem w wyborze i zakupie łożysk tocznych i wszystkich powiązanych elementów: Sprawiamy, że rynek światowy w naszej dziedzinie jest przejrzysty nie tylko pod względem technicznym, ale także kryteriów ekonomicznych i oferuje nowe perspektywy dla przedsiębiorców, projektantów i nabywców. Analiza i ocena wszystkich łożysk tocznych dostępnych na rynku światowym według wydajności i ceny, podział na cztery linie produktów - Premium, Supra, Eco i EasyRoll, bezpłatna funkcja zapytań online (Quickfinder) ze zintegrowanym obliczaniem żywotności produktu, profesjonalny wybór z oprogramowaniem obliczeniowym dla projektantów (ABEG Quickfinder professional), natychmiastowy przegląd produktów w magazynie z uwzględnieniem wydajności, dostosowania, dostępności i ceny produktu, zapewnienie jakości poprzez zarządzanie jakością między producentami i certyfikację zgodnie z DIN ISO 9001: 2015 i DIN ISO 14001: 2.

 1. KUGEL- UND ROLLENLAGERWERK LEIPZIG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Każdego roku produkujemy ponad 900 różnych typów łożysk tocznych. Nasze portfolio obejmuje zarówno standardowe łożyska wałeczkowe, jak i niestandardowe rozwiązania specjalne w zakresie średnic od 50 mm do 1500 mm. Oprócz różnych komponentów łożysk tocznych, dostarczamy również naszym klientom specjalne komponenty precyzyjne i akcesoria do łożysk tocznych. Naszą szczególną siłą są prace badawczo-rozwojowe nad łożyskami specjalnymi zoptymalizowanymi pod kątem zastosowań. Możliwości techniczne są koordynowane, testowane i realizowane w bezpośredniej współpracy z klientem. Oprócz obliczeń związanych z projektem, nasze portfolio inżynieryjne obejmuje również praktyczne testy żywotności i wytrzymałości, a także analizy łożysk. Jakość dzięki specjalistycznej wiedzy - Najwyższa jakość przewija się niczym czerwona nić przez całą naszą produkcję - od zakupu materiałów po dostawę naszych wyrobów. Łożyska toczne KRW są produkowane w naszym tradycyjnym zakładzie w zachodniej części Lipska od 1934 roku. Prowadzimy również biura sprzedaży w Chinach, Indiach, Kazachstanie i Azji Południowo-Wschodniej, aby być blisko naszych klientów i zapewnić wsparcie dostosowane do konkretnych zastosowań.

 2. IBC WÄLZLAGER GMBH INDUSTRIAL BEARINGS AND COMPONENTS

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma IBC Wälzlager GmbH może poszczycić się ponad 45-letnią historią w dziedzinie techniki łożysk tocznych. Kontynuuje tradycję założonej w 1972 r. spółki Robert Kling Wetzlar GmbH. Wiele linii produktów, takich jak wysoko precyzyjne łożyska toczne, łożyska specjalne i łożyska toczne liniowe, zostało opracowanych w oparciu o doświadczenie i wszechstronne kompetencje, a następnie przeniesionych na najwyższy poziom techniczny. Kompetencje i wydajność technologiczna są demonstrowane przez stale doskonalone i optymalizowane produkty z zakładów produkcyjnych w Solms-Oberbiel (Niemcy), Asslar (Niemcy) i Grenchen (Szwajcaria). Nakierowany na proces system zarządzania jakością gwarantuje pełną orientację na klienta.

 1. WAELAG WÄLZLAGER VERTRIEBS-GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WAELAG WÄLZLAGER VERTRIEBS-GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Łożyska ślizgowe. Ma siedzibę w Nürnberg, Niemcy.

 2. SDK KUGELLAGER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SDK KUGELLAGER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łożyska ślizgowe. Ma siedzibę w Waiblingen, Niemcy.

 3. KIS ANTRIEBSTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KIS ANTRIEBSTECHNIK GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łożyska kulkowe. Jest również obecna w dziedzinach Łożyska igiełkowe, Łożyska wałeczkowe, Łożyska ślizgowe, slewing rings, Łożyska igiełkowe, Łożyska wałeczkowe, Łożyska ślizgowe, i High-temperature bearings. Ma siedzibę w Dortmund, Niemcy.

 4. ZANUSO KUGELLAGER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ZANUSO KUGELLAGER GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Łożyska ślizgowe. Jest również obecna w dziedzinach Łożyska toczne, łożyska igiełkowe, Łożyska toczne, Łożyska z wałeczkami stożkowymi, i Rollers. Ma siedzibę w Nürnberg, Niemcy.

 5. ASKUBAL - ASK-KUGELLAGERFABRIK ARTUR SEYFERT GMBH

  Niemcy

  Ponad 86 lat tradycji i innowacyjności uczyniło z ASKUBAL markę o najwyższej renomie. Obecnie, w czwartym pokoleniu, rodzinna firma zarządzana przez właściciela jest doskonale przygotowana na przyszłość, a filozofia naszej firmy opiera się na trzech filarach: WYSOKA JAKOŚĆ WYKONANIA, SZYBKIE I NIEZAWODNE DOSTAWY I DYSTRYBUCJA NA CAŁYM ŚWIECIE. Naszym celem jest osiągnięcie najwyższej wydajności we wszystkich obszarach. Oprócz produkcji ponad 6000 wersji standardowych, elastyczna produkcja w zakładzie w Stuttgarcie umożliwia nam produkcję części specjalnych dostosowanych do potrzeb klienta oraz „just-in-time", w oparciu o wieloletnie doświadczenie naszego działu rozwoju, który ściśle współpracuje z krajowymi instytutami badawczymi i koncentruje się na bezpieczeństwie ludzi i środowiska naturalnego. Nasz cel: Przekazanie zdrowej ekologicznie, społecznie i ekonomicznie firmy przyszłym pokoleniom.

 6. WAELAG WÄLZLAGER VERTRIEBS- GMBH

  Niemcy

  WAELAG Wälzlager Vertriebs-GmbH to dostawca dla przemysłu budowy obrabiarek, budowy obrabiarek specjalnych, budowy silników elektrycznych, jak również dla techniki pomiarowej oraz regulacji, techniki lotniczej, techniki napraw, prowadnic linearnych i uszczelnień szczelinowych. Paleta produktów w dziedzinie łożysk tocznych i uszczelnień obejmuje: łożyska toczne (metryczne i calowe), miniaturowe łożyska kulkowe, łożyska NIRO, łożyska kulkowe wrzecionowe, wrzeciona maszyn, sprzegła jednokierunkowe z zaciskami, uszczelki labiryntowe i szczelinowe oraz smary.

 7. KUNSTSTOFFTECHNIK ROS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Producent wysokiej klasy technicznych precyzyjnych elementów z tworzyw sztucznych (specjalizacja: klatki z tworzyw sztucznych do łożysk tocznych)

 8. W+A WÄLZLAGER- UND ANTRIEBSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma W+A WÄLZLAGER- UND ANTRIEBSTECHNIK GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Łożyska ślizgowe. Ma siedzibę w Langenargen, Niemcy.

 1. GGB FRANCE

  Francja

  Firma GGB FRANCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łożyska toczne. Jest również obecna w dziedzinach Łożyska ślizgowe, Łożyska ślizgowe, samosmarujące łożyska ślizgowe, łożyska ślizgowe ze spieków, i High-temperature bearings. Ma siedzibę w Annecy Cedex, Francja.

 2. HEKI GMBH

  Niemcy

  Firma HEKI GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łożyska ślizgowe. Ma siedzibę w Kirchheim Unter Teck, Niemcy.

 3. ALPHA WÄLZLAGER GMBH

  Austria

  Firma ALPHA WÄLZLAGER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łożyska wałeczkowe. Jest również obecna w dziedzinach Łożyska ślizgowe, łożyska, łożyska precyzyjne, Łożyska ślizgowe, i Łożyska do walcarki. Ma siedzibę w Villach, Austria.

 4. ITM UNITEC GMBH

  Niemcy

  Firma ITM UNITEC GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Łożyska ślizgowe. Ma siedzibę w Backnang, Niemcy.

 5. GEBR. HILGENBERG GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma GEBR. HILGENBERG GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Łożyska ślizgowe. Ma siedzibę w Essen, Niemcy.

 6. ZVL SLOVAKIA, A.S.

  Słowacja

  Firma ZVL SLOVAKIA, A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łożyska kulkowe. Jest również obecna w dziedzinach Łożyska ślizgowe, Łożyska toczne - kulkowe, igiełkowe i wałeczkowe, Łożyska ślizgowe, i Łożyska toczne - kulkowe, igiełkowe i wałeczkowe. Ma siedzibę w Zilina, Słowacja.

 7. ZOLLERN BHW GLEITLAGER GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma ZOLLERN BHW GLEITLAGER GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Łożyska toczne - kulkowe, igiełkowe i wałeczkowe, Łożyska toczne, Łożyska ślizgowe, Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, Łożyska toczne - kulkowe, igiełkowe i wałeczkowe, Łożyska toczne, Łożyska ślizgowe, i Pojazdy - części mechaniczne i zamienne. Ma siedzibę w Braunschweig, Niemcy.

 8. WEBER INDUSTRIETECHNIK BERLIN GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Firma WEBER INDUSTRIETECHNIK BERLIN GMBH & CO.KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Łożyska ślizgowe. Jest również obecna w dziedzinach pasy transmisyjne, łańcuchy, sprzęgło, i Złącza i uszczelki. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 9. MANDOTEC TECHNISCHER HANDEL GMBH

  Niemcy

  Firma MANDOTEC TECHNISCHER HANDEL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łożyska ślizgowe. Ma siedzibę w Kassel, Niemcy.

 10. MTO & CO. AG

  Szwajcaria

  Firma MTO & CO. AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łożyska ślizgowe. Ma siedzibę w Vilters, Szwajcaria.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo