• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • ładowarki

Wyniki dla

Ładowarki - Import eksport

 1. MIAS MASCHINENBAU, INDUSTRIEANLAGEN & SERVICE GMBH

  Niemcy

  MIAS jest liderem na rynku urządzeń do obsługi ładunków oraz regałów magazynowych dla generalnych wykonawców i integratorów systemowych. MIAS wie, co znaczy dostarczyć i zintegrować kluczowy element w zautomatyzowanych systemach magazynowych. Najwyższa jakość i profesjonalizm są tutaj najważniejsze. Rozwiązania MIAS są używane na całym świecie i w różnych branżach. Modernizacja i serwis uzupełniają specjalistyczny zakres naszych usług.

 2. DAMBACH COMPONENTS

  Niemcy

  DAMBACH COMPONENTS, jako doświadczony dostawca komponentów do urządzeń przeładunkowych i transportowych, prowadzi zarówno prace rozwojowe, jak i produkcję w jednym miejscu w Niemczech. Nasze komponenty charakteryzują się stałą, wysoką jakością i rozwiązaniami zorientowanymi na użytkownika. Niezależna jednostka biznesowa DAMBACH Lagersysteme GmbH & Co. KG posiada już 45-letnie doświadczenie. Producenci urządzeń do magazynowania i przenoszenia korzystają z naszego kompetentnego doradztwa i produktów "szytych na miarę". Dzięki innowacyjnemu konfiguratorowi online 3D klienci mogą dopasować żądany produkt do swoich wymagań.

 3. DAMBACH LAGERSYSTEME GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma DAMBACH Lagersysteme jest uznanym dostawcą systemów techniki magazynowej i przenośnikowej. Dzięki ponad 45-letniemu doświadczeniu firma DAMBACH kształtuje przyszłość zautomatyzowanych systemów magazynowania. Nasza szeroka oferta produktów obejmuje układnice, systemy transportu palet, elektryczne przenośniki podłogowe, urządzenia do obsługi ładunków, systemy sterowania i rozwiązania automatyzacji. Firma DAMBACH łączy w wydajne systemy wysokiej jakości technologie przenośników i magazynowania dla dużych i małych nośników ładunków. Generalni wykonawcy i integratorzy systemów na całym świecie korzystają z naszych trwałych systemów magazynowania - MADE IN GERMANY.

 4. VENTION TECH GMBH

  Niemcy

  Założona w 2011 roku firma Vention zajmuje się dostarczaniem kompleksowych rozwiązań do telefonów, komputerów, urządzeń peryferyjnych audiowizualnych i okablowania strukturalnego. Vention to firma high-tech zintegrowana w zakresie projektowania, badań i rozwoju, produkcji i sprzedaży. Z założeniem „baza w Chinach, obsługa świata“ Vention jw pełni ugruntował swoją pozycję na głównych platformach e-commerce, zarówno w głównch miastach w Chinach, jak również w krajach i regionach na całym świecie. Wizja firmy: Stać się wiodącym na świecie dostawcą akcesoriów do elektroniki użytkowej. Misja firmy: Tworzenie wartości dla klientów, zapewnienie platformy dla pracowników i budowanie ekosystemu win-win dla partnerów. Wartości firmy: uczciwość, informacja, współpraca, koncentracja, dbałość.

 5. KEDY

  Turcja

  Standard jest często niewystarczający; każdego dnia w przedsiębiorstwach marnowane są cenne zasoby z powodu braku odpowiednich rozwiązań w zakresie podnoszenia. Ponadto niewłaściwe podnoszenie często prowadzi do kosztownych i możliwych do uniknięcia szkód. Dowiedz się, jak wykorzystać naszą wiedzę doradczą, aby procedury w Twojej firmie były nie tylko bezpieczne, ale także szybsze i bardziej przyjazne dla środowiska. Efekt końcowy naszych konsultacji spełni Twoje oczekiwania pod każdym względem. Od ponad 10 lat, w dziedzinie urządzeń do przenoszenia ciężarów, KEDY® jest Twoim partnerem w projekcie i rozwiązywaniu problemów. Specjalistyczne rozwiązania technologiczne KEDY® są nie tylko trwałe, ale również przyjazne dla materiału, bezpieczne w transporcie ładunków i łatwe w obsłudze dla personelu. Niezależnie od tego, czy chodzi o efektywne kosztowo rozwiązanie standardowe, czy o unikalną adaptację, KEDY® znajdzie dla Ciebie najlepszą odpowiedź. Prosimy bez wahania skontaktować się z nami aby uzyskać więcej informacji!

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SHENZHEN TENKING TECHNOLOGY CO., LTD.

  Chiny

  Firma Shenzhen Tenking Tech zawsze działała zgodnie z zasadą „pierwszej jakości, unikalnych produktów, ciągłego tworzenia”, z 14. letnim doświadczeniem w dziedzinie eksportu, rozrośliśmy się do 4 linii produkcyjnych i ponad 200 pracowników w 2022 r., zdobyliśmy zaufanie licznych klientów i świadczymy usługi OEM/ODM dla dobrze zwanych klientom marek w ponad 70 krajach. Zalety ODM i OEM: 1.dobrze wyposażony warsztat o powierzchni 2800 metrów kwadratowych, 4 linie produkcyjne i zdolność 150.000 jednostek/miesiąc, by zapewnić terminową dostawę wszystkich otrzymanych zamówień. 2. Warsztat wtryskowy o powierzchni1200 metrów kwadratowych czyni produkcję ODM szybszą, tańszą i bezpieczniejszą. 3. Profesjonalne zespoły badawczo-rozwojowe i inżynierskie realizują każdy Państwa pomysł. 4. 100% kontrola gotowych produktów w celu upewnienia się, że jakość produktu osiąga doskonałą wydajność. 5. Długotrwałe relacje z kurierem UPS / DHL sprawiają, że koszt wysyłki do Europy jest po konkurencyjnej cenie i z dostawą na czas.

  Wszystkie wyroby na "ładowarki"

 2. NEGRINI SRL

  Włochy

  Firma Negrini produkuje chwytaki szponowe hydrauliczne i mechaniczne, łyżki szczękowe hydrauliczne, mechaniczne, radio, środowiskowe, chwytaki przeponowe, kubły czerpakowe do pogłębiania. Nasze biuro techniczne jest zawsze gotowe do mierzenia się z wszelkimi problemami technicznymi i rozwiązywania ich, przedstawiając i uzasadniając przyjęte rozwiązania. W razie potrzeby firma Negrini dysponuje inżynierami, którzy mogą zająć się bardziej złożonymi zagadnieniami projektowymi. Produkty są sprawdzane przez wykwalifikowany personel.

 3. WILHELM SCHÄFER GMBH

  Niemcy

  Firma WILHELM SCHÄFER GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Ładowarki. Ma siedzibę w Mannheim, Niemcy.

 4. DB DORADZTWO BIZNESOWE / ŁADOWARKI.INFO.PL / OSPRZET.INFO.PL

  Polska

 5. INNPRO ROBERT BŁĘDOWSKI

  Polska

  Firma INNPRO powstała w 2013 roku pod nazwą RCpro, swoją działalność rozpoczęła od dystrybucji modeli RC oraz dronów rekreacyjnych. Nowoczesne spojrzenie na biznes, elastyczne działanie w szybko zmieniającym się świecie oraz zaangażowanie i motywacja, wyróżniają nas na rynku dystrybucyjnym. Istotnym momentem w rozwoju firmy było wprowadzenie do oferty marki DJI wraz z ich pierwszym modelem drona, DJI Phantom 1. Aktualnie, po 8 latach współpracy firma INNPRO jest ekskluzywnym dystrybutorem marki DJI w Polsce. Obecnie INNPRO to ponad 150 pracowników (w kilku lokalizacjach w Polsce), ponad 1000 partnerów handlowych (w Polsce oraz innych krajach UE), kilkadziesiąt marek w ofercie oraz magazyn o powierzchni ok. 8000 m2. Sami określamy siebie jako VAD - Value Added Distributor nowej generacji. Poza standardową wartością dodaną w dystrybucji oraz kompleksową obsługą marek, kładziemy duży nacisk na partnerstwo oraz rezultaty długofalowe. Naszym głównym celem jest tworzenie silnych i wiodących w swojej kategorii brandów, a także osiągnięcie pozycji kluczowego partnera dystrybucyjnego przy jednoczesnym zagwarantowaniu atrakcyjnej oferty pozwalającej na dalszy rozwój naszych partnerów handlowych. Aktualna oferta produktowa liczy już ponad 4000 indeksów i jest nieustannie poszerzana o nowe brandy oraz nowe kategorie produktowe.

  Wszystkie wyroby na "ładowarki"

 1. AGRO-MR

  Polska

  Firma AGRO-MR zajmuje się sprzedażą produkcją maszyn rolniczych Produkujemy osprzęt do ładowarek oraz ładowaczy czołowych. Nasze produkty są malowane proszkowo, stosujemy grube blachy w naszych produktach minimalna grubość to 6mm. Mocne węże 330 bar. Lemiesze są tylko z Hardoxa . Główne produkty to: -łyżka uniwersalna - łyżka objętościowa - łyżko krokodyl - krokodyl - łyżka 3 w 1 - zgarniacz obornika - chwytak do bel - chwytak do bel prostokątnych\ - paleciak - widły do obornika - widły do bel. Wykonujemy, każde mocowanie według potrzeb klienta. Jesteśmy również autoryzowanym dealerem firmy Meskor-rol, Solis, Tolmet, Euro-masz, Tolmet, Biardzki, Skotarek, Grass-Rol. Dostarczamy nasze produkty w całej Europie, pod drzwi klienta. Każdy klient płaci za maszyny u kierowcy z możliwością sprawdzenia przed zaplata. Mamy własne auta. Klient otrzymuje pełen pakiet gwarancyjny jak i po gwarancyjny. Nie pobieramy zaliczek. Według naszego regulaminu towar można zwrócić w ciągu 7 dni na własny koszt. Wir verkaufen Land- und Gartenmaschinen verschiedener Marken, sowohl polnische als auch internationale Hersteller wie AGRO-MR, Tolmet, Pronar, Sipma, Inter-Tech, Metal-Technik, Morra, Zocon, Stark, Talex, Kowalski. etc .. Auf diese Weise können wir unseren Kunden ein komplettes Maschinensortiment für alles anbieten, was mit Ackerbau, Viehzucht und Gartenbau zu tun hat. Wir glauben an Top-Qualität zu attraktiven Preisen und Dienstleistungen, die auf unsere Kunden zugeschnitten

  Wszystkie wyroby na "ładowarki"

 2. AG MASZYNY BUDOWLANE

  Polska

  Spółka pojawiła się na rynku niedawno i jest dealerem trudniącym się sprzedażą maszyn budowlanych i rolniczych. Różnorodność ta pokazuje, że produkty, które sprzedajemy doskonale odnajdują się w różnych dziedzinach życia.

 1. BAWOO COMPANY CORP.

  Korea Południowa

 2. CARMI OLEOMECCANICA SPA

  Włochy

 3. SOMTP EXPORT

  Francja

 4. ITP - TOOMAT

  Francja

 5. STROITELNA MEHANISACIA AD

  Bułgaria

 6. HERMANOS ANDUJAR Y NAVARRO SL

  Hiszpania

 7. PERREGRINI FABIO

  Włochy

 8. JJM ESPERANÇA, LDA

  Portugalia

 1. ALIA

  Francja

 2. MELONCELLI ANDREA & C. S.A.S.

  Włochy

 3. NUOVA EUROMACCHINE

  Włochy

 4. BETON MARK S.R.L.

  Włochy

 5. COLARUSSO

  Włochy

 6. ECO SOLUTION S.R.L.

  Włochy

 7. DOFRA S.R.L.

  Włochy

 8. VOLVO CONSTRUCTION EQUIPMENT ITALIA S.P.A.

  Włochy

 9. IDROMECCANICA ITALIANA S.R.L.

  Włochy

 10. RIALCA DUE

  Włochy

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo