• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • ładowarki

Wyniki dla

Ładowarki - Import eksport

 1. DAMBACH LAGERSYSTEME GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DAMBACH Lagersysteme jest uznanym dostawcą systemów techniki magazynowej i przenośnikowej. Dzięki ponad 45-letniemu doświadczeniu firma DAMBACH kształtuje przyszłość zautomatyzowanych systemów magazynowania. Nasza szeroka oferta produktów obejmuje układnice, systemy transportu palet, elektryczne przenośniki podłogowe, urządzenia do obsługi ładunków, systemy sterowania i rozwiązania automatyzacji. Firma DAMBACH łączy w wydajne systemy wysokiej jakości technologie przenośników i magazynowania dla dużych i małych nośników ładunków. Generalni wykonawcy i integratorzy systemów na całym świecie korzystają z naszych trwałych systemów magazynowania - MADE IN GERMANY.

 2. SHENZHEN TENKING TECHNOLOGY CO., LTD.

  Chiny

  Verified by europages badge

  Firma Shenzhen Tenking Tech zawsze działała zgodnie z zasadą „pierwszej jakości, unikalnych produktów, ciągłego tworzenia”, z 14. letnim doświadczeniem w dziedzinie eksportu, rozrośliśmy się do 4 linii produkcyjnych i ponad 200 pracowników w 2022 r., zdobyliśmy zaufanie licznych klientów i świadczymy usługi OEM/ODM dla dobrze znanych klientom marek w ponad 70 krajach. Zalety ODM i OEM: 1.Dobrze wyposażony warsztat montażowy o powierzchni 2800 metrów kwadratowych, 4 linie produkcyjne & zdolność produkcyjna na poziomie 150 000 jednostek miesięcznie, aby zapewnić terminową dostawę wszystkich otrzymanych zamówień. 2. Warsztat wtryskowy o powierzchni 1200 metrów kwadratowych czyni produkcję ODM szybszą, tańszą i bezpieczniejszą. 3. Profesjonalne zespoły badawczo-rozwojowe i inżynierskie realizują każdy Państwa pomysł. 4. 100% kontrola gotowych produktów w celu upewnienia się, że jakość produktu osiąga doskonałą wydajność. 5. Długotrwałe relacje z kurierem UPS / DHL sprawiają, że koszt wysyłki do Europy jest po konkurencyjnej cenie i z dostawą na czas.

 3. NEGRINI SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma Negrini produkuje chwytaki szponowe hydrauliczne i mechaniczne, łyżki szczękowe hydrauliczne, mechaniczne, radio, środowiskowe, chwytaki przeponowe, kubły czerpakowe do pogłębiania. Nasze biuro techniczne jest zawsze gotowe do mierzenia się z wszelkimi problemami technicznymi i rozwiązywania ich, przedstawiając i uzasadniając przyjęte rozwiązania. W razie potrzeby firma Negrini dysponuje inżynierami, którzy mogą zająć się bardziej złożonymi zagadnieniami projektowymi. Produkty są sprawdzane przez wykwalifikowany personel.

 4. WILHELM SCHÄFER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WILHELM SCHÄFER GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Ładowarki. Ma siedzibę w Mannheim, Niemcy.

 5. INNPRO ROBERT BŁĘDOWSKI

  Polska

  Firma INNPRO powstała w 2013 roku pod nazwą RCpro, swoją działalność rozpoczęła od dystrybucji modeli RC oraz dronów rekreacyjnych. Nowoczesne spojrzenie na biznes, elastyczne działanie w szybko zmieniającym się świecie oraz zaangażowanie i motywacja, wyróżniają nas na rynku dystrybucyjnym. Istotnym momentem w rozwoju firmy było wprowadzenie do oferty marki DJI wraz z ich pierwszym modelem drona, DJI Phantom 1. Aktualnie, po 8 latach współpracy firma INNPRO jest ekskluzywnym dystrybutorem marki DJI w Polsce. Obecnie INNPRO to ponad 150 pracowników (w kilku lokalizacjach w Polsce), ponad 1000 partnerów handlowych (w Polsce oraz innych krajach UE), kilkadziesiąt marek w ofercie oraz magazyn o powierzchni ok. 8000 m2. Sami określamy siebie jako VAD - Value Added Distributor nowej generacji. Poza standardową wartością dodaną w dystrybucji oraz kompleksową obsługą marek, kładziemy duży nacisk na partnerstwo oraz rezultaty długofalowe. Naszym głównym celem jest tworzenie silnych i wiodących w swojej kategorii brandów, a także osiągnięcie pozycji kluczowego partnera dystrybucyjnego przy jednoczesnym zagwarantowaniu atrakcyjnej oferty pozwalającej na dalszy rozwój naszych partnerów handlowych. Aktualna oferta produktowa liczy już ponad 4000 indeksów i jest nieustannie poszerzana o nowe brandy oraz nowe kategorie produktowe.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. AGRO-MR

  Polska

  Firma AGRO-MR zajmuje się sprzedażą produkcją maszyn rolniczych Produkujemy osprzęt do ładowarek oraz ładowaczy czołowych. Nasze produkty są malowane proszkowo, stosujemy grube blachy w naszych produktach minimalna grubość to 6mm. Mocne węże 330 bar. Lemiesze są tylko z Hardoxa . Główne produkty to: -łyżka uniwersalna - łyżka objętościowa - łyżko krokodyl - krokodyl - łyżka 3 w 1 - zgarniacz obornika - chwytak do bel - chwytak do bel prostokątnych\ - paleciak - widły do obornika - widły do bel. Wykonujemy, każde mocowanie według potrzeb klienta. Jesteśmy również autoryzowanym dealerem firmy Meskor-rol, Solis, Tolmet, Euro-masz, Tolmet, Biardzki, Skotarek, Grass-Rol. Dostarczamy nasze produkty w całej Europie, pod drzwi klienta. Każdy klient płaci za maszyny u kierowcy z możliwością sprawdzenia przed zaplata. Mamy własne auta. Klient otrzymuje pełen pakiet gwarancyjny jak i po gwarancyjny. Nie pobieramy zaliczek. Według naszego regulaminu towar można zwrócić w ciągu 7 dni na własny koszt. Wir verkaufen Land- und Gartenmaschinen verschiedener Marken, sowohl polnische als auch internationale Hersteller wie AGRO-MR, Tolmet, Pronar, Sipma, Inter-Tech, Metal-Technik, Morra, Zocon, Stark, Talex, Kowalski. etc .. Auf diese Weise können wir unseren Kunden ein komplettes Maschinensortiment für alles anbieten, was mit Ackerbau, Viehzucht und Gartenbau zu tun hat. Wir glauben an Top-Qualität zu attraktiven Preisen und Dienstleistungen, die auf unsere Kunden zugeschnitten

 2. KYNPOL - WYNAJEM ŁADOWAREK

  Polska

  Kyn-Pol to profesjonalne usługi wynajmu sprzętu budowlanego. W naszej ofercie znajdziesz ładowarki manitou, ładowarki teleskopowe, jak również koparko ładowarki. Wszystkie maszyny udostępniamy wyłącznie z własną wykwalifikowaną obsługą operatorską. Gwarantuję wysoką jakość wykonania usług oraz konkurencyjne ceny. Realizujemy swoje usługi na terenie całego kraju. Dokładny opis urządzeń znajduje się na stronie internetowej, jest w nim również podana moc silnika, zasięg ramion i pojemność łyżek, przedniej i tylnej.

 3. JINAN SINOHENG IMPORT AND EXPORT CO., LTD

  Chiny

  Firma JINAN SINOHENG IMPORT AND EXPORT CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ładowarki. Ma siedzibę w Jinan, Chiny.

 4. BAWOO COMPANY CORP.

  Korea Południowa

  Firma BAWOO COMPANY CORP., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ładowarki. Jest również obecna w dziedzinach skid steer loader. Ma siedzibę w Jeonbuk, Korea Południowa.

 5. CARMI OLEOMECCANICA SPA

  Włochy

  Firma CARMI OLEOMECCANICA SPA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ładowarki. Jest również obecna w dziedzinach maszyny do robót ziemnych, koparki, części zamienne do maszyn do robót ziemnych, i WYNAJEM maszyn do robót ziemnych. Ma siedzibę w Castel Bolognese, Włochy.

 1. LONGYAN HAIBO CONSTRUCTION&MACHINERY CO.,LTD.

  Chiny

  Firma LONGYAN HAIBO CONSTRUCTION&MACHINERY CO.,LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ładowarki. Jest również obecna w dziedzinach zęby do koparek, i chwytaki ząbkowe do koparek. Ma siedzibę w Longyan, Chiny.

 2. SOMTP EXPORT

  Francja

  Firma SOMTP EXPORT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ładowarki. Jest również obecna w dziedzinach Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt, Maszyny budowlane, Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt, Maszyny budowlane, i części zamienne do maszyn do robót ziemnych. Ma siedzibę w Saint Pryve Saint Mesmin, Francja.

 1. MAKO

  Luksemburg

  Firma MAKO, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ładowarki. Jest również obecna w dziedzinach Obróbka drewna - maszyny i sprzęt, Odkurzacze domowe, WYNAJEM Maszyn BUDOWLANYCH I DROGOWYCH, agregaty prądotwórcze, Obróbka drewna - maszyny i sprzęt, i Odkurzacze domowe. Ma siedzibę w Bettembourg, Luksemburg.

 2. ITP - TOOMAT

  Francja

  Firma ITP - TOOMAT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ładowarki. Jest również obecna w dziedzinach części zamienne i akcesoria do pojazdów przemysłowych. Ma siedzibę w Alex, Francja.

 3. OEM TOPLINE ROMANIA

  Rumunia

  Firma OEM TOPLINE ROMANIA, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Beton - maszyny i urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Silniki spalinowe - części i podzespoły, Części do silników Diesla, Budownictwo - maszyny i sprzęt, Ładowarki, Silniki spalinowe - części i podzespoły, Części do silników Diesla, Budownictwo - maszyny i sprzęt, i Ładowarki. Ma siedzibę w Timisoara, Rumunia.

 4. STROITELNA MEHANISACIA AD

  Bułgaria

  Firma STROITELNA MEHANISACIA AD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Żurawie samochodowe. Jest również obecna w dziedzinach Spycharki i równiarki, Ładowarki, Żurawie budowlane, Spycharki i równiarki, Ładowarki, i Żurawie budowlane. Ma siedzibę w Shumen, Bułgaria.

 5. HERMANOS ANDUJAR Y NAVARRO SL

  Hiszpania

  Firma HERMANOS ANDUJAR Y NAVARRO SL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rozbiórki i wyburzanie - przedsiębiorcy. Jest również obecna w dziedzinach Sieć kanalizacyjna - wykonanie, Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie, Ładowarki, Maszyny budowlane, Sieć kanalizacyjna - wykonanie, Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie, Ładowarki, i Maszyny budowlane. Ma siedzibę w Paterna, Hiszpania.

 6. PAYEN

  Francja

  Firma PAYEN, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ładowarki. Jest również obecna w dziedzinach Zagęszczarki gruntu i walce budowlane, Zagęszczarki gruntu i walce budowlane, koparko-ładowarki, ramiona teleskopowe, i naprawa maszyn. Ma siedzibę w Rozay En Brie, Francja.

 7. ALIA

  Francja

  Firma ALIA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Biura projektów - roboty inżynieryjne budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Roboty publiczne, Ładowarki, Budownictwo, Roboty publiczne, i Ładowarki. Ma siedzibę w Guyancourt, Francja.

 8. JJM ESPERANÇA, LDA

  Portugalia

  Firma JJM ESPERANÇA, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ładowarki. Jest również obecna w dziedzinach czarki, i Urządzenia sprzęgowe. Ma siedzibę w Tomar, Portugalia.

 1. HUAGUANG

  Chiny

  Firma HUAGUANG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ładowarki. Ma siedzibę w Zhejiang, Chiny.

 2. PERREGRINI FABIO

  Włochy

  Firma PERREGRINI FABIO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wywrotki. Jest również obecna w dziedzinach Spycharki i równiarki, Ładowarki, Spycharki i równiarki, i Ładowarki. Ma siedzibę w Traona, Włochy.

 3. TI ESSE S.R.L.

  Włochy

  Firma TI ESSE S.R.L., roku i działającą w sektorze Wywrotki. Jest również obecna w dziedzinach Spycharki i równiarki, Ładowarki, Spycharki i równiarki, i Ładowarki. Ma siedzibę w Forlimpopoli, Włochy.

 4. KOMATSU ITALIA MANUFACTURING S.P.A.

  Włochy

  Firma KOMATSU ITALIA MANUFACTURING S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wywrotki. Jest również obecna w dziedzinach Spycharki i równiarki, Ładowarki, Spycharki i równiarki, i Ładowarki. Ma siedzibę w Este, Włochy.

 5. TOMATIS SERVICE S.R.L.

  Włochy

  Firma TOMATIS SERVICE S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wywrotki. Jest również obecna w dziedzinach Spycharki i równiarki, Ładowarki, Spycharki i równiarki, i Ładowarki. Ma siedzibę w Mondovi', Włochy.

 6. GODINO SCAVI S.R.L.

  Włochy

  Firma GODINO SCAVI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rozbiórki i wyburzanie - przedsiębiorcy. Jest również obecna w dziedzinach Spycharki i równiarki, Ładowarki, Spycharki i równiarki, i Ładowarki. Ma siedzibę w Bricherasio, Włochy.

 7. COLARUSSO

  Włochy

  Firma COLARUSSO, roku i działającą w sektorze Wynajem urządzeń przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Spycharki i równiarki, Ładowarki, Spycharki i równiarki, i Ładowarki. Ma siedzibę w Roma, Włochy.

 8. C. & P. S.N.C.

  Włochy

  Firma C. & P. S.N.C., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wywrotki. Jest również obecna w dziedzinach Spycharki i równiarki, Ładowarki, Spycharki i równiarki, i Ładowarki. Ma siedzibę w Fontanellato, Włochy.

 9. OFFICINA OLEOMECCANICA C.B. MMT DI CAPRARA VALTER S.A.S. & C.

  Włochy

  Firma OFFICINA OLEOMECCANICA C.B. MMT DI CAPRARA VALTER S.A.S. & C., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wywrotki. Jest również obecna w dziedzinach Spycharki i równiarki, Ładowarki, Spycharki i równiarki, i Ładowarki. Ma siedzibę w Molinella, Włochy.

 10. THERMOS HABITAT S.R.L.

  Włochy

  Firma THERMOS HABITAT S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rozbiórki i wyburzanie - przedsiębiorcy. Jest również obecna w dziedzinach Spycharki i równiarki, Ładowarki, Spycharki i równiarki, i Ładowarki. Ma siedzibę w Pomarance, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo