• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • łańcuchy

Wyniki dla

Łańcuchy - Import eksport

 1. KETTENTECHNIK ROEDER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Nazwa rodziny Roeder od lat kojarzona jest z łańcuchem rolkowym. Dziś nazwa Kettentechnik Roeder oznacza produkty, które urzeczywistniają pomysły. Jest to możliwe tylko dzięki nowoczesnej technologii produkcji. Jednak samo to nie wystarczy, aby uzasadnić naszą jakość i niezawodność dostaw. Konieczne jest też doświadczenie, umiejętności, poczucie odpowiedzialności i motywacja pracowników. Nasi dostawcy, do których należą wszyscy znani niemieccy i światowi producenci łańcuchów, są podstawą naszej jakości. Naszą firmę cechuje również otwartość w kontaktach z klientami i dostawcami. Na tej stronie internetowej znajdziesz nie tylko wszystkie informacje o naszej firmie, ale możesz również nas odwiedzić. Albo wirtualnie na naszej stronie internetowej, albo rzeczywiście, fizycznie w naszych placówkach. Zawsze będziesz mile widziany.

 2. FÖRDERTECHNIK KENTZLER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Fördertechnik Kentzler GmbH jest zaufanym dostawcą łańcuchów napędowych, przekładniowych, dźwigowych, kół zębatych i różnych zastosowań specjalnych. Doświadczenie i kompetencja gwarantują wysoką jakość naszych wyrobów. Korzystaj z naszych usług od samego początku: od konsultacji i doboru komponentów dostosowanych do Twoich potrzeb, aż do zakończenia produkcji wyrobu. Od łańcuchów specjalnych po koła łańcuchowe i wszelkiego rodzaju łańcuchy na zamówienie - oferujemy Państwu szeroką gamę produktów standardowych, jak również indywidualne, kompletne rozwiązania dostosowane do wymagań każdego indywidualnego klienta. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zgodności z obowiązującymi normami DIN gwarantujemy Państwu pierwszorzędne produkty naszej firmy. Niezależnie od aktualnego stopnia zadowolenia naszych klientów, stale zwiększamy jakość, solidność i wydajność naszych wyrobów.

 3. SCHÄFER + PETERS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Schäfer + Peters to Twój partner w zakresie nierdzewnych i kwasoodpornych elementów łączących, DIN i elementów znormalizowanych, takich jak m. in. wkręty do drewna, śruby metryczne, wkręty do blachy, podkładki, nakrętki lub inne produkty np. mocowania do dużych obciążeń, śruby zabezpieczające i mocowania solarne, a także części specjalne i według rysunku – wszystkie w różnych wersjach. Utrzymujemy trwały kontakt z naszymi klientami. Pomaga nam w tym asortyment około 32.000 różnych artykułów dostępnych w magazynie, ponad 200 zaangażowanych i wykwalifikowanych pracowników oraz nowoczesny system zarządzania jakością. W naszym sklepie internetowym znajdują się wszystkie pozycje magazynowe, takie jak różne śruby ze stali nierdzewnej, nakrętki ze stali nierdzewnej, podkładki ze stali nierdzewnej, bolce ze stali nierdzewnej, linki ze stali nierdzewnej, łańcuchy ze stali nierdzewnej, sworznie ze stali nierdzewnej i wiele innych elementów łączących ze stali nierdzewnej. Aby uzyskać dostęp do sklepu internetowego S+P, skontaktuj się z naszym zespołem sprzedaży.

 4. HARVEST TRADING CHAIN COMPANY

  Turcja

  Verified by europages badge

  Witamy w świecie łańcucha Harvest Trading i części zamiennych do kombajnów zbożowych. HTC jest głównym dystrybutorem łańcuchów rolniczych DONGHUA, zapewniając jakość OEM. Podstawową działalnością grupy łańcuchów DONGHUA jest branża maszyn rolniczych. HTC oferuje szeroką gamę ponad 5000 typów produktów w zakresie łańcuchów i części zamiennych do sprzętu rolniczego i przemysłowego, obsługując wszystkie marki kombajnów zbożowych. HTC produkuje również osie i głowice osi, wały silnikowe z przekładnią nożową, przekładnie, wały, koła zębate, koła pasowe i tarcze, obudowy łożysk, tuleje, wały i głowice hydrostatyczne, przekładnie elewatorów, przekładnie przesypowe i ślimaki do kombajnów Claas, New Holland, John Deere, Laverda, Deutz-Fahr, Sampo Rosenlew, a także do pras Gallignani, Claas Merkant, Welger, Cicoria i John Deere. Z dumą zapewnia wysokiej jakości i wydajne dostawy części zamiennych w kraju i za granicą. Nasze produkty spełniają standardy jakości OEM. Grupy naszych produktów: • Łańcuchy do kombajnów: Łańcuchy podajników, łańcuchy podnośników, łańcuchy zbierające, łańcuchy transmisyjne i łańcuchy transportowe. Wszystkie łańcuchy są zaprojektowane do obsługi różnych produktów, takich jak kawa, kukurydza, ziarno, winogrona, ryż, trzcina cukrowa, słonecznik itp. • Łańcuchy do belownic: Łańcuchy do pras rolujących, łańcuchy wzmocnione, łańcuchy o wydłużonej żywotności i łańcuchy specjalne. • Specjalne maszyny rolnicze: Specjalne łańcuchy do transportu zbóż w silosach, kombajny ziemniaczane, urządzenia przeładunkowe. Skontaktuj się z nami!

 5. COMEX SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Comex srl działa na rynku światowym od 1980 r., od samego początku wzmacniając swoją pozycję rynkową dzięki produkcji i dystrybucji części zamiennych wysokiej jakości do kombajnów zbożowych Laverda, Fiat Agri. Z biegiem lat nasza struktura ulegała zmianie, dostosowując się do wymagań rynku. Obecnie przedsiębiorstwo posiada trzy budynki przeznaczone na projektowanie, produkcję, dział logistyczno-handlowy i administracyjny.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. XINGTAI TRADE (H. K.) CO., LTD

  Chiny

  Verified by europages badge

  XingTai Trade (H. K.) CO., LTD znajduje się w NingBo, w miejscu o prosperującej gospodarce i dogodnym transporcie. Korporacja założona w 2006 roku specjalizująca się w łańcuchach spawanych, wiązanych, kulkowych, plastikowych, ozdobnych, dla psów, zapinanych, transportowych oraz akcesoriach do łańcuchów, olinowaniu, linach z drutu, kłόdkach, produktach z włókien szklanych i tkanin oraz innych produktach użytkowych i plastikowych. Przyjmujemy zasadę "równości i wzajemnych korzyści, najwyższej uczciwości, zadowolenia, wydajności i praktyki, innowacji".

 2. ASCHAUER E. GMBH ANTRIEBS- UND FÖRDERTECHNIK

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma ASCHAUER E. GMBH ANTRIEBS- UND FÖRDERTECHNIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ciągi transportu wewnętrznego - systemy i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Przenośniki taśmowe, Łańcuchy przewozowe, Łańcuchy, Kompensatory, Przenośniki taśmowe, Łańcuchy przewozowe, screw-type conveyors, Łańcuchy, i Kompensatory. Ma siedzibę w Traiskirchen, Austria.

 3. JANEIRO BAIAO C.A.O. LDA

  Portugalia

  Verified by europages badge

  Firma JANEIRO BAIAO C.A.O. LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby jubilerskie. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy, Biżuteria i wyroby jubilerskie, naszyjniki, boucles d'oreilles, biżuteria ze srebra, Łańcuchy, producent naszyjniki srebrne, bransoletki ze srebra, i kolczyki srebrne. Ma siedzibę w Mira, Portugalia.

 4. F.K.S. FÖRDERTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma F.K.S. FÖRDERTECHNIK GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Łańcuchy. Ma siedzibę w Schloß Holte – Stukenbrock, Niemcy.

 5. J. D. THEILE GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma J. D. THEILE GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łańcuchy. Ma siedzibę w Schwerte, Niemcy.

 1. TOSYALI MAKINA A.S.

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma TOSYALI MAKINA A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łańcuchy. Jest również obecna w dziedzinach Przekładnie zębate, Elementy transmisyjne, Przemysł spożywczy - urządzenia do pakowania, łańcuchy tulejkowe, Przekładnie zębate, Elementy transmisyjne, Części obrabiane maszynowo, łańcuchy sworzniowe, i krążki z tulejami stożkowymi. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. ORTLINGHAUS AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma ORTLINGHAUS AG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Łańcuchy. Ma siedzibę w Gams, Szwajcaria.

 1. KETTEN FUCHS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KETTEN FUCHS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Łańcuchy. Ma siedzibę w Neckartenzlingen, Niemcy.

 2. URNY GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma URNY GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Łańcuchy. Ma siedzibę w Oelde, Niemcy.

 3. CHALLENGE-FEICKERT EUROPE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CHALLENGE-FEICKERT EUROPE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Łańcuchy. Ma siedzibę w Herborn, Niemcy.

 4. LORTEL

  Luksemburg

  Verified by europages badge

  Firma LORTEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podnośniki - wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Słupy (żurawie) z wysięgnikiem, Kable, przewody i osprzęt, Łańcuchy, Kołowroty, wciągniki i krążki, Uprzęże bezpieczeństwa samochodowe, Pasy do podnoszenia i rozmieszczenia ładunku, Suwnice pomostowe i bramowe, Słupy (żurawie) z wysięgnikiem, i Kable, przewody i osprzęt. Ma siedzibę w Bettembourg, Luksemburg.

 5. FRANCIA CATENE

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma FRANCIA CATENE, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Łańcuchy. Jest również obecna w dziedzinach Kołowroty, wciągniki i krążki, łańcuchy drabinkowe tulejkowe do przekładni, łańcuchy przemysłowe, i Kołowroty, wciągniki i krążki. Ma siedzibę w Castel Maggiore, Włochy.

 6. MÖLLER VERBINDUNGSELEMENTE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MÖLLER VERBINDUNGSELEMENTE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Złączki rurowe żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy, haki bezpieczeństwa z karabińczykiem, Łańcuchy, Haki w kształcie S, cable accessories, artykuły do mocowania, Lifting screws, klamry, i ramy do żaluzji. Ma siedzibę w Mettmann, Niemcy.

 7. LÜDEKE SEIL- UND HEBETECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LÜDEKE SEIL- UND HEBETECHNIK GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Łańcuchy. Ma siedzibę w Tanna, Niemcy.

 8. KTS KETTENTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KTS KETTENTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łańcuchy. Ma siedzibę w Pampow, Niemcy.

 1. FORCE KETTEN GERMANY GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FORCE KETTEN GERMANY GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Łańcuchy. Ma siedzibę w Menden, Niemcy.

 2. ANTRIEBSTECHNIK OBERMÜLLER

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ANTRIEBSTECHNIK OBERMÜLLER, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Łańcuchy. Ma siedzibę w Bad Waldsee, Niemcy.

 3. ALPHA TECHNOLOGY

  Polska

  Zakład Produkcji Urządzeń Przemysłowych oferuje szeroki zakres usług związanych z obróbką stali, aluminium, rur, profili poprzez cięcie i wiercenie laserowe, gięcie, obróbkę wiórową, spawanie, lakierowanie proszkowe. Od 1999 roku Zakład jest jedynym przedstawicielem niemieckiej firmy Mädler GmbH i jej wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski. W ofercie znajduje się ponad 23 000 elementów: znormalizowane części maszyn, elementy przenoszenia napędu, elementy sterowania i pneumatyki Między innymi: - Śruby i nakrętki trapezowe - Listwy i koła zębate - Koła łańcuchowe i łańcuchy - Koła pasowe i pasy zębate i klinowe - Koła stożkowe - Wałki i piasty wielowypustowe - Sprzęgła i przeguby - Tuleje i wałki ślizgowe - Wibroizolatory, uchwyty, pokrętła - Przekładnie, silniki, motoreduktory, podnośniki i falowniki

  Wszystkie wyroby na "łańcuchy"
 4. P.P.U.H. TOYLAND

  Polska

 5. NOSTED MECHANIKA, UAB

  Litwa

  Nosted Mechanika, UAB jest firmą o bogatym doświadczeniu w produkcji łańcuchów przeciwpoślizgowych TRYGG oraz sprzętu do odśnieżania, leśniczego, a także podnoszącego IGLAND. Łańcuchy TRYGG są znane od 1939 roku i są synonimem niezawodności i jakości. Produkujemy łańcuchy TRYGG w różnych rodzajach, rozmiarach, grubościach i ciężarach do samochodów osobowych, pojazdów terenowych, ciężarowych i autobusów, ciężkiego sprzętu do odśnieżania, pojazdów dla leśnictwa, rolnictwa, rybołówstwa i pojazdów budowlanych. Najbardziej popularne produkty IGLAND to: wciągarki do bali drewnianych, łuparki do drewna i jego obróbki, dmuchawy do śniegu, piaskari, łopatki tylne, pługi śnieżne, widły do palet, chwytaki, lemiesze do spycharek i ostrza do buldożerów. Nasze najnowsze artykuły to: zgarniacze belek, kubły na kamienie, podnośniki do worków z nawozem i wiadra do materiałów płynnych. Nosted Mechanika oferuje również takie usługi jak: cięcie laserowe blachy stalowej, cięcie CNC, toczenie, frezowanie, gięcie; przygotowywanie powierzchni metalowych przez śrutowanie przed malowaniem oraz malowanie.

 6. HEINZE & STRENG GMBH

  Niemcy

  Założona w 1994 roku firma Heinze & Streng to międzynarodowa i innowacyjna firma handlowa z wieloletnim doświadczeniem i interdyscyplinarną wiedzą w branży drutów i kabli. Pozwala nam to sprostać szybko zmieniającym się wymaganiom i potrzebom rynków, a zwłaszcza naszych klientów. Oferujemy ogólnoświatową obsługę oraz elastyczne, zorientowane na klienta i wydajne rozwiązania. Świadomość ekologiczna jest również ważnym tematem starań Heinze & Streng. W ramach naszych możliwości staramy się wnosić wkład w ochronę środowiska poprzez ciągły rozwój naszych produktów z naciskiem na oszczędność energii oraz konsolidację zamówień i stosowanie materiałów opakowaniowych nadających się do recyklingu. Centralnie zlokalizowana, między Frankfurtem a Kolonią, nasza siedziba w Mengerskirchen-Waldernbach zajmuje ok. 800 m² powierzchni biurowej i magazynowej.

 7. RUD KETTEN RIEGER & DIETZ GMBH U. CO. KG

  Niemcy

  RUD Ketten Rieger & Dietz GmbH and Co. KG została założona w 1875 roku przez Carla Riegera i Friedricha Dietza w Aalen w Szwabii. Grupa RUD, której główne ośrodki rozwoju i produkcji znajdują się w Aalen, działająca na całym świecie, jest niemieckim think tankiem oferującym przyszłościowe rozwiązania problemów z systemami łańcuchowymi i komponentami do szerokiego zakresu zastosowań: Przy podnoszeniu, przemieszczaniu, ciągnięciu, prowadzeniu lub przenoszeniu nasze systemy zawiesi RUD, systemy łańcuchowe wciągników RUD i systemy przenośników RUD gwarantują jakość, innowacyjność i bezpieczeństwo. W śniegu i lodzie, a nawet w najtrudniejszych warunkach terenowych, nasze łańcuchy antypoślizgowe RUD i Erlau umożliwiają bezpieczną jazdę, dzięki ich innowacyjnym systemom montażu i trwałości. Nasze łańcuchy ochronne do opon RUD i Erlau są używane do ochrony bieżnika i boków kół maszyn do robót ziemnych. Kierując się ideą uniwersalnego wzornictwa, Erlau Object Equipment definiuje standardy w zakresie jakości, funkcjonalności i ergonomii.

 8. Z.M.C. ITALIA

  Włochy

  Założona w 1954 roku firma ZMC ITALIA jest głównym producentem przemysłowych przenośników łańcuchowych. Produkujemy według rysunków klienta niestandardowe łańcuchy do każdego zastosowania, zgodne z normami ISO-DIN-BRITISH STANDARD-ANSI, nie oparte na skoku metrycznym. Podziałka łańcuchów od 25 do 600 mm i więcej. Obciążenie graniczne do 1 200 000 N. Grubość płyt od 2 do 60 mm. Stosowane materiały od żelaza po stopy niklu. Wszystkie główne zabiegi i powłoki chemiczne, termochemiczne, galwaniczne i chemiczne.

 9. TARMOL. TOMASZ FURYK

  Polska

  Taśmy transportujące to grupa taśm których głównym zadaniem jest transport. Tego typu taśmy są obecne w niemal każdym zakładzie produkcyjnym. Rozwój przemysłu wymusił na producentach taśm dostosowanie swoich produktów do indywidualnych potrzeb klientów. Dzięki współpracy z producentami maszyn i urządzeń stworzono kilkaset rodzajów taśm. Oferujemy pasy zębate w różnych podziałkach i wytrzymałościach, o zębach trapezowych lub okrągłych obustronnie uzębione z pokryciami od strony nośnej lub zabierakami. Taśmy modułowe do transportu materiałów w trudnych warunkach, stosuje się tam gdzie nie sprawdzają się taśmy tworzywowe, zakres temperatur od -70 stopni C do + 155 stopni C. Budowa modułów gwarantuje niezawodną pracę w ciężkich warunkach również w przemyśle spożywczym (łatwy proces czyszczenia z pozostałości produkcyjnych).

 10. RÖTTGERS KETTEN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Produkcja łańcuchów o profilu okrągłym i wyrobów żelaznych: łańcuchów do rozrzutników obornika, łańcuchów do wózków załadowczych, przenośników łańcuchowych, łańcuchów rzeźniczych o długości 50 m. Sposoby wykonania: ocynkowana galwanicznie lub nierdzewna stal szlachetna (1.4571), łańcuchy jakościowe (o profilu okrągłym DIN 763, DIN 766, DIN 32891, DIN 32895), łańcuchy dźwigowe (DIN 5684-5, EN 818-7), łańcuchy rolnicze, łańcuchy do przyjmowania obciążenia (łańcuchy mocujące DIN 695 oraz EN 818-2), łańcuchy nierdzewne, łańcuchy węzłowe, łańcuchy z tw. sztucznych, spawane łańcuchy o pr.okrągł.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Łańcuchy - Import eksport

Liczba wyników

3337 Przedsiębiorstwa